Skocz do zawartości

Co Ińsko oferuje turystom?


Gostek

Rekomendowane odpowiedzi

O tzw. Plaży Miejskiej sporo już napisaliśmy.
Dziś słowo o plaży "w mieście".
Jak to wygląda - każdy może się przekonać. Dodam też, że do fatalnego stanu zejścia do wody należy dodać brak choćby jednego szaletu publicznego. Czy turyści, plażowicze mają chodzić do prywatnych lokali "za potrzebą"? W poprzednich latach na parkingu stawiano chociaż Toy Toy-a. Czy w tym roku jeszcze nie czas na taką niesamowitą inwestycję? Aura sprzyja odwiedzinom Ińska, ale najwyraźniej włodarze - jeszcze śpią snem zimowym.
Może gdyby pensja włodarzy była określana nie przez "przydupasów" z rady, a przez np. mieszkańców w referendum -  byłoby lepiej? Jak myślicie?

20180603_152423new.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że jesteś zwykłym dupkiem i uporczywie szukasz dziury w całym. To nie jest plaża miejska palancino uboga intelektualnie. Idąc twoim tokiem myślenia to należałoby na każdym odcinku linii brzegowej każdego z osobna naszych jezior, postawić ubikację ! A co mają stać tylko nad j.Ińskim ? Ja chcę się pokąpać np. w jeziorze Długim !!

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam admina, ale skoro tolerujesz takie wpisy, to czuję się "w prawie" do odpowiedzi w stylu, który może przebije się do świadomości mojego "wielce kulturalnego" adwersarza.

Posluchaj mnie uważnie "miejscowy". Jak dla mnie możesz się kompać nawet w szambie. Mnie nic do tego.

Przyjmij do wiadomości, że Twoje próby zniechęcania mnie do pisania nic nie dadzą. Nie jesteś w stanie mnie obrazić, bo tylko dureń mógłby się przejąć opinią takiego zera jak Ty.

Odnośnik do odpowiedzi

Cofacie się w rozwoju, a Ty jedyne co potrafisz, to "sprawdzać kartkówki”.

Tak kiedyś było w Ińsku. Komu to przeszkadzało? Jak mogliście to zaprzepaścić?
To było proste wystarczyło robić to co robicie cały czas.
Byle jak, byle co, byle gdzie, z byle kim. Ciągle myślisz, że jesteś Kimś? Wśród swoich pewnie jesteś „gwiazdom”.
Tyle, że dla Ińska byłoby lepiej gdybyś użył brokatu zamiast się w sieci popisywać.

Obraz (348).jpg

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, miejscowy napisał:

Kogoś tak "wykształconego" (poziom podstawowy ?!), kto pisze "kompać" zamiast kąpać - nikt nie jest w tanie obrazić ! Zamilcz lepiej !

Zrobił zdjęcia, wkleił i zaorał obecną władzę. Im można 100x mówić, że wdepnęli w gówno i śmierdzi a oni dalej będą uparcie twierdzić, że to fiołki.
Ale do takiego stanu rzeczy doprowadzili również Ci którzy za wszelką cenę chcą takiej władzy bronić.

2 godziny temu, Gostek napisał:

Przepraszam admina, ale skoro tolerujesz takie wpisy, to czuję się "w prawie" do odpowiedzi w stylu, który może przebije się do świadomości mojego "wielce kulturalnego" adwersarza.

Posluchaj mnie uważnie "miejscowy". Jak dla mnie możesz się kompać nawet w szambie. Mnie nic do tego.

Przyjmij do wiadomości, że Twoje próby zniechęcania mnie do pisania nic nie dadzą. Nie jesteś w stanie mnie obrazić, bo tylko dureń mógłby się przejąć opinią takiego zera jak Ty.

Admin już dawno odpuścił sobie wywalanie tego typu wpisów bo jak tylko zaczął z nimi robić porządek to zaraz go posądzili o to, że wprowadza cenzurę. Pociesz się, że tu tylko kilku takich gamoni jest i to najpewniej te same osoby, których wpisy dotyczą.

Odnośnik do odpowiedzi
22 minut temu, Gość napisał:

Zrobił zdjęcia, wkleił i zaorał obecną władzę. Im można 100x mówić, że wdepnęli w gówno i śmierdzi a oni dalej będą uparcie twierdzić, że to fiołki.
Ale do takiego stanu rzeczy doprowadzili również Ci którzy za wszelką cenę chcą takiej władzy bronić.

Admin już dawno odpuścił sobie wywalanie tego typu wpisów bo jak tylko zaczął z nimi robić porządek to zaraz go posądzili o to, że wprowadza cenzurę. Pociesz się, że tu tylko kilku takich gamoni jest i to najpewniej te same osoby, których wpisy dotyczą.

I tu masz rację! Nie kilku gamoni lecz jeden - niejaki Olo vel Manolo ! I tyle w temacie wulgaryzmów. 

Odnośnik do odpowiedzi

Olo Wam zdemolował umocnienie brzegu, a wcześniej olał konieczność konserwacji pomostu?

Żenada. Co tu jeszcze napiszecie, aby jakoś rozwodnić problem z Waszą beznadziejną "elytom" trzymającą władzę.

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Gostek napisał:

Olo Wam zdemolował umocnienie brzegu, a wcześniej olał konieczność konserwacji pomostu?

Żenada. Co tu jeszcze napiszecie, aby jakoś rozwodnić problem z Waszą beznadziejną "elytom" trzymającą władzę.

Dobry jesteś!  Bardzo dobry! Masz rację jak się tylko ktoś pojawi co wytyka głupotę to zaraz głupi albo tylko jeden albo manolo. Prawdę próbują zakrzyczeć i nie możliwym przecież żeby pisał jeden olo bo chociażby dzisiejszy dzień mocno to zaakcentował. Cieszę się że wreszcie ten kłam padł śmiercią naturalną. Brawo!

Odnośnik do odpowiedzi
czytam z ochotą
43 minut temu, gość napisał:

I tu masz rację! Nie kilku gamoni lecz jeden - niejaki Olo vel Manolo ! I tyle w temacie wulgaryzmów. 

Zapamiętaj że Olo to nasze guru. To człowiek który wiele wniósł w umysły wielu mieszkańców. A że mieszkańcy czytają caffe to nie ma watpliwości wystarczy na chwilę przystanąć i już pytają czy to prawda. A tak prawda ja sprawdziłem i wszystko co pisał potwierdziło się. Dlatego zawsze rano i wieczorkiem czytam co  tu za nowości są. A niektórzy mówią że nawet kilka razy wchodzą. Żadnych wulgaryzmów tu nie ma a ostra krytyka mile widziana. Polubiłem też Gostka ostatnio mądrze pisze chociaż czasem strasznie smędzi. A wam Olo vel manolo mam nadzieję jeszcze trochę krwi wypije. Liczę na to i nie będzie ubierał słów w kwiatki. Takie moje życzenie do Olo i prośba. Trzymaj tak dalej. 

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pomogło zalewanie szambem, trzeba zmienić metodę?
Ten temat nie jest o Olo, a  gdyby Wasi włodarze mieli honor to by podali się do dymisji. Myślę jednak, że wstydu nie mają. Niebawem będą brylować na jakieś, choćby cudzej imprezce.

Pamiętacie/zgadniecie kiedy można było tak spędzić wieczór w Ińsku?

350.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Zdjęcie pochodzi z 2003 roku.

Gdyby każda ekipa o to dbała i coś od siebie co roku dorzuciła to nie byłoby powodu wstydzić się Ińska. Byłaby praca, kasa i powody do radości.

Jak przez te 15 lat rozwinęliście Ińsko?

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Gostek napisał:

Zdjęcie pochodzi z 2003 roku.

Gdyby każda ekipa o to dbała i coś od siebie co roku dorzuciła to nie byłoby powodu wstydzić się Ińska. Byłaby praca, kasa i powody do radości.

Jak przez te 15 lat rozwinęliście Ińsko?

Trochę "wulgaryzmów" do "palnciny". Wiesz jaką technologią Terenia wybudowała to molo że się tu wymądrzasz ? Taki obiekt zbudowany zgodnie ze sztuką i przy materiałach zakonserwowanych jak należy, powinien wytrzymać 20-25 lat ! Po dwóch czy trzech latach, napierający zimą lód, poczynił szkody a brak dylatacji bieżni mola przy braku wstępnego zakonserwowania materiału, dopełnił dzieła. Gmina rok w rok ponosiła spore koszty na bieżące, miejscowe naprawy tego "komunistycznego pomnika" uosabiającego manię wielkości jego budowniczej. Swoje pretensje i roszczenia skieruj Gostek w odwrotnym kierunku !!! 

Odnośnik do odpowiedzi

Te nakłady na utrzymanie molo to podobnie jak nakłady na utrzymanie coroczne plaży? 
Już wiem jak mądrze gospodarujecie pieniądzem. Było to widać przy okazji budowy promenady. Zdaje się, że to wtedy zdemolowano umocnienie brzegu jeziora przy tym skrawku plaży w centrum miasta? Dobrze, że wycofaliście się z "rewelacyjnej" technologii promenady. Jest szansa, że parę lat ta inwestycja wytrzyma w technologii jaką ostatecznie to zrobiono.
Zadałem pytanie co powstało w te 15 lat? Siłownia pod chmurą i teraz kolejna? Nawet solidnego publicznego kibelka się nie dorobiliście. Taka jest niestety smutna prawda.
Myślę, że czas się zastanowić jak to zmienić zamiast szukać kolejnych winnych czy twierdzić, że ktoś ma nieuzasadnione lub źle adresowane pretensje.

Miejscowości w pasie nadmorskim przez te 15 lat bardzo się zmieniły. Konkurencja się rozwija. Co roku coś do oferty dorzuca. Świat ucieka, a wy skupiacie się na szukaniu winnych Waszych niepowodzeń.
Nie wiem jak Was przekonywać, że się to opłaca. Może powiem tak: np. w Dziwnowie cena metra ziemi poszybowała przez te kilkanaście lat w górę. U Was - szybują jedynie aspiracje właścicieli, bo transakcji jakoś mało, a deweloper wolał zwiewać jak u Was coś jeszcze zbudować. Może czas powiedzieć: ludzie kupują nieruchomości w miejscowościach, które rokują rozwój.

Odnośnik do odpowiedzi
52 minut temu, y.plo napisał:

Zniszczono i sprywatyzowano mieścinę.W Ińsku nie ma nawet stacji paliw,autobusy omijają toto szerokim łukiem,woda zakwita z powodu odprowadzanych szamb ,typowy  polski prywatny syf-folwark.

.........kury się nie niosą, krowy mleka nie dają a.................?

Odnośnik do odpowiedzi

A sraczy jak nie bylo, tak nie ma.

Kasy brak. Ledwo wystarcza na pensje urzędników. Na pytanie: po co Wam w tej sytuacji tylu urzędników i tak drogich - odpowiedzi brak.

Prywatyzacja sama w sobie nie jest zła, ale w Ińsku nawet to nie działa. Co z tego, że prywatne, skoro zamiast inwestować - wolicie aby zarastało krzakami.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Czepiasz się

Jest na plaży toy toy..czego chcesz.?.prawo jasno określa jakie warunki trzeba spełnić żeby sprzedawać alkohol.!..pewnie i każdy kto prowadzi działalność też ma toalety!Co się czepiasz?

Odnośnik do odpowiedzi
palisz głupa
30 minut temu, Czepiasz się napisał:

Jest na plaży toy toy..czego chcesz.?.prawo jasno określa jakie warunki trzeba spełnić żeby sprzedawać alkohol.!..pewnie i każdy kto prowadzi działalność też ma toalety!Co się czepiasz?

Lodziasz ma piwo a kibla nie ma i chodzą dookoła drzew obsikują. To ma każdy czy nie tak jak śmieci nosi do plażowych śmieci. Syf i brak konsekwencji w stosunku do niektórych znajomych. Inni płacą za pozostałych.

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Czepiasz się napisał:

Nie!No wszystko zgodnie z prawem.Skoro ma pozwolenie to musi być w porządku.

Obserwuję ostatnio wpisy i zadziwia fakt że wszystko jest w porządku wszystko zgodnie z prawem..... ale czy aby na pewno? A że odpowiednie instytucje zadają niewygodne pytania burkowi to dlatego że wszystko jest zgodnie z prawem.....nie sadzę.....kontrole dopiero się zaczną i niejeden będzie się tlumaczył......a Gostek to poplecznik Teresy nie ma wątpliwości aczkolwiek mądrze prawi tylko nie po drodze mi z komuchami.....w gminie do wyjaśnienia jest wiele spraw pani Tereso jak choćby zapytanie jakim prawem Milewski zagrodził wejście nad brzegiem jeziora i jak to z umową dzierżawy było....czekam na pani pytania ale zgodne z obowiązujacym prawem dlaczego do tego doszło.....brak takich pytań na sesji potraktuję jako wsparcie Liwaka w jego karkołomnym zarządzaniu gminą......

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Olo napisał:

Obserwuję ostatnio wpisy i zadziwia fakt że wszystko jest w porządku wszystko zgodnie z prawem..... ale czy aby na pewno? A że odpowiednie instytucje zadają niewygodne pytania burkowi to dlatego że wszystko jest zgodnie z prawem.....nie sadzę.....kontrole dopiero się zaczną i niejeden będzie się tlumaczył......a Gostek to poplecznik Teresy nie ma wątpliwości aczkolwiek mądrze prawi tylko nie po drodze mi z komuchami.....w gminie do wyjaśnienia jest wiele spraw pani Tereso jak choćby zapytanie jakim prawem Milewski zagrodził wejście nad brzegiem jeziora i jak to z umową dzierżawy było....czekam na pani pytania ale zgodne z obowiązujacym prawem dlaczego do tego doszło.....brak takich pytań na sesji potraktuję jako wsparcie Liwaka w jego karkołomnym zarządzaniu gminą......

Na głupie pytania gminnego głupka nie powinno się odpowiadać, ale skoro pytek pyta po raz enty to...............zapytać się możesz, ale gó+no cię to powinno obchodzić ! 

Odnośnik do odpowiedzi

Tzw Opozycja to albo głupcy, albo ludzie wladzy udający opozycję. 

Teraz oceńcie jaka jest szansa na zmiany :-(

 

 

A ratownicy w tym roku będą? 

Pytam bo nie wiem czy z dzieciakami przyjechać do Was czy jednak do Dziwnowa. 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...