Skocz do zawartości

Zaniedbania Gminy i sprawa Klimka


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, tyk napisał:

Olo, pisuraku nie ten kierunek. Lubisz zaglądać na czyjeś podwórka, to takie Pisowskie. Nie łączy mnie nic  z Gmina i Mariuszem, a twoje strzelanie jest tak ślepe jak polityka twojej partii. 

tyk- jesteś taki sam jak ten Bolek dlatego on jest dla Ciebie ideałem.Pisałem że jesteś CZERWONIAK  bo on trzymał tez z czerwoniakami.Koryta cię pozbawiono a może kasa z Ubecji już nie wpływa na konto i to Cie boli.Także kraść strach.Dla mnie nie ważne Buraku kto rządzi ale te osiem lat i poprzednie 22  co całą od rządów  Bolka Polskę rozgrabili to dobrze że społeczeństwo widzi jak to było.Tak szybko tylu milionerów się znalazło z takiej biedy.Św.P A .Lepper z mównicy powiedział do innego twego na pewno idola.Przyszedł tu do Sejmu w podartych portkach na szelkach a teraz dorobił się 200 Tirów..Dalej mówi .Niech pan powie jak taki sukces się robi to i my też tak samo zrobimy.Gdzie ten fenomen co taką tajemnice trzyma.Tak BURAKU Czerwoniaku.Trzymałeś ze złodziejami i trzymasz nadal a to że wpływy ukrócono to ziejesz tu jadem na wszystkich .zajmuj się brudem w gminie i donoś na tych  co ci tak przeszkadzają bo to potrafisz masz to już zakodowane  .Właśnie  pokazują Twego Bolka i znów mówi ze on wie jak to zrobić a miał czas to czemu nie robił.Czyścił teczki z agentury.Dobrze PiS robi że za te bagno się wziął .

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, tyk napisał:

Wyjebane mam na Po tak samo jak na pis, także mnie to nie rusza, a was d*** boli jak się rusza pis. Ha ha ha bo to ch... Nie partia, Po to też złodzieje 

TYK- coś taki nerwowy.Nie pisałem na kogo masz wyje......tyle tylko że jesteś oszustem i złodziejem  .Jesteś Burakiem i to bardzo czerwonym.twe poglądy w ogóle mnie nie interesują.O sobie jeszcze tu wszystkiego nie napisałeś.To zostawimy na potem.

Odnośnik do odpowiedzi

Tyk-Twój idol BOLO mówi wczoraj w Sejmie.Za komuny było lepiej niż teraz a dla czego bo za komuny donosił i współpracował.Za to brał kasę i to nie małą  na tamte czasy.Także myślę że możesz zatrudnić się do jego ochrony a jak nie to uczestnicz w jego spotkaniach to będzie Ci razniej.  Mogłeś jechać do Puław na spotkanie jako SZTORMÓWKA.

Odnośnik do odpowiedzi

Weź się ogarnij, nagle po 20 latach Kiszczakowa dziwnym trafem znalazła jakieś dokumenty. Proszę cię łykasz wszystko, co ci sprzedaje Jarosław. Pisowcy nie mają swojego zdania mają zdanie Jarosława, i to jest najbardziej śmieszne. Jak wy chcecie rządzić jak będziecie jak małpy w cyrku, będziecie robić co wam każą. 

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Olo napisał:

Ja też mam coś dla ciebie..... Idź z Bogiem.....

 

Tak do tej pory manipulują tobą i piorą ci ten łysy głupi łeb ci z filmiku.....nie wstyd ci że okradali własny naród.....ale ty robisz to samo na skalę gminną....taki macie przykład z góry i takie "autorytety" tfuuuu

Odnośnik do odpowiedzi
tomcio paluch

Robią drogę,jedno rozkopują drugie uszkadzają.A gdzie dokumentacji? Jak można rozwalić dopiero co zakopany system informatyczny? Co to za forma erdol robi tę drogę wojewódzką.Czy oni myślą piętami?Samochody jeżdżą przez smołę i lepik>Skandal.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc później...
Oferta nie do odrzucenia

W postępowaniu wpłynęła 1 oferta.

Wybrano ofertę najkorzystniejszą, która spełnia wymogi wynikające z zapytania i uzyskała największą liczbę punktów tj. ofertę  firmy: Zakład Usług Budowlanych i Komunalnych Bogdan Sałdak z siedzibą ul. Bohaterów Warszawy 38, 73-140 Ińsko. Cena oferty netto – 20.000,00 zł, cena oferty brutto – 24.600,00 zł. Okres gwarancji 12 miesięcy. Termin wykonania –do dnia 31 lipca 2018r.

Najlepsza oferta z wielu zgłoszonych. Ińsko Razem wybrało swojaka i to pod każdym względem.Dodatkowy komentarz zbędny......

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Oferta nie do odrzucenia napisał:

W postępowaniu wpłynęła 1 oferta.

Wybrano ofertę najkorzystniejszą, która spełnia wymogi wynikające z zapytania i uzyskała największą liczbę punktów tj. ofertę  firmy: Zakład Usług Budowlanych i Komunalnych Bogdan Sałdak z siedzibą ul. Bohaterów Warszawy 38, 73-140 Ińsko. Cena oferty netto – 20.000,00 zł, cena oferty brutto – 24.600,00 zł. Okres gwarancji 12 miesięcy. Termin wykonania –do dnia 31 lipca 2018r.

Najlepsza oferta z wielu zgłoszonych. Ińsko Razem wybrało swojaka i to pod każdym względem.Dodatkowy komentarz zbędny......

Skoro taka super impreza była w Ińsku to czy 1 (oferent) może gwarantować najlepszą ofertę......ja myślę ktoś tu dyma nas wyborców....taka to choragiewka ten Michał......

Odnośnik do odpowiedzi
Tanio czy drogo

No patrz! Na ten temat milczą. Jak chwalenie siebie to ich podnieca a odpowiedzieć na proste pytanie już nie. Jak to zatem jest że jest jedna firma i to jest najlepsza oferta!? Michał jak ty to miszczu zrobiłeś? Zresztą ta kwota dla zubika wcale nie jest taka mała. Tylko po co robić przetarg dla innych ma być tak żeby wygrał ten co ma wygrać. No miszcz hi hi hi

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...