Skocz do zawartości

Ulice.drogi powiatowe i wojewódzkie


syrenka

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, kto to jest napisał:

Kim jest ta jakas AK jaka to persona skąd się wzięła i dlaczego miesza w naszej gminie. To polityk jaki czy kto.

Kim jest? No to jest szycha kapitanowa zaangażowana w stowarzyszenie ITP przeciw żwirowni, koleżanka Jacka ,Michała,Włodka a jednocześnie koleżanka Teresy i Basi Pastuły.......czy wg was to się kłóci ze sobą czy nie.....bo dla mnie wszystko gra.....dlatego Włodek miał interes z kolegami by podjać plan dla swojej a wsparcie ms od samej ciotki.....kuzwa co to za układ raczej kosmos.....a jeszcze 4 lata temu INSKOXXI zarzucało współpracę wieży z Racinem.....zapomniał wół......

Odnośnik do odpowiedzi

No jak tam Włodzimierz.....wytłumaczył ci prawnik dlaczego takie porozumienie jest czapą.....ta twoja kapitanowa to niezłe ziółko jest....na naszego Dyrektora Grzesiaka kłapała dziobem dopiero jak Wieża jej wytłumaczyła że to dla dobra wspólnego to przykleiła się do ciebie.....a jak do ciebie to też do Jacka i Michała....a ty się dziwisz potem skąd my wszystko wiemy.....paniusia ma charakterek wścipski toteż problemu nie było żeby ocenić kim jest......zna wielu miejscowych i przyjezdnych ale największą miłością darzy Teresę nie Ciebie..... was skrzętnie wykorzystała .....ugotowała was na twardo ha ha ha ......nawet wojewoda okazał zdziwienie na jakiej podstawie zmieniacie ten plan.....my wykorzystamy to do celów wyborczych......tak jak wy kiedyś do nas.....a te rozliczenia to śmierdzą od gminy po żwirownię......

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Olo napisał:

No jak tam Włodzimierz.....wytłumaczył ci prawnik dlaczego takie porozumienie jest czapą.....ta twoja kapitanowa to niezłe ziółko jest....na naszego Dyrektora Grzesiaka kłapała dziobem dopiero jak Wieża jej wytłumaczyła że to dla dobra wspólnego to przykleiła się do ciebie.....a jak do ciebie to też do Jacka i Michała....a ty się dziwisz potem skąd my wszystko wiemy.....paniusia ma charakterek wścipski toteż problemu nie było żeby ocenić kim jest......zna wielu miejscowych i przyjezdnych ale największą miłością darzy Teresę nie Ciebie..... was skrzętnie wykorzystała .....ugotowała was na twardo ha ha ha ......nawet wojewoda okazał zdziwienie na jakiej podstawie zmieniacie ten plan.....my wykorzystamy to do celów wyborczych......tak jak wy kiedyś do nas.....a te rozliczenia to śmierdzą od gminy po żwirownię......

Można tak płacić do gminy i zrobi plan. Bo ja właśnie mam rolne i chcę przekształcić na mieszkaniowkę. To mogę taki wniosek złożyć i mi zmieniom. Proszę o info to chętnie to uczynię.

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, rada napisał:

Można tak płacić do gminy i zrobi plan. Bo ja właśnie mam rolne i chcę przekształcić na mieszkaniowkę. To mogę taki wniosek złożyć i mi zmieniom. Proszę o info to chętnie to uczynię.

Wystarczy spotkać się z Burmistrzem vice i przewodniczącym rady. Podpisać porozumienie. Wpłacić kasę tylko nie wiem gdzie i plan gotowy. Wal śmiało przed wyborami zrobią wszystko. Nawet bez wazeliny w d*** wlezą.

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, zrobią napisał:

Wystarczy spotkać się z Burmistrzem vice i przewodniczącym rady. Podpisać porozumienie. Wpłacić kasę tylko nie wiem gdzie i plan gotowy. Wal śmiało przed wyborami zrobią wszystko. Nawet bez wazeliny w d*** wlezą.

Jprd żeby takim gównem samemu zaorać siebie w wyborach. Ja myślałem do tej pory że oni coś zrobili a oni tylko większe lody niż racin kręcili. Skąd ta rozrzutność skoro na nic nie ma. Nie oddam głosu na kłamców i kretaczy.

Odnośnik do odpowiedzi
O 23.04.2018 o 13:29, Radny napisał:

Nie kłam!  Gmina nie poniosła żadnych kosztów z tego tytułu bo sami zainteresowani ponieśli koszty a zmiana była konieczna był tam groch z kapustą. 

To płaciła gmina czy nie bo się gubię!

O 23.04.2018 o 13:53, mieszkanka napisał:

Radny mówi prawdę my sami zapłaciliśmy własnymi pieniążkami to gmina na nas sie wzbogaciła.

A jednak to gmina się wzbogaciła no no

O 23.04.2018 o 17:48, gamoń napisał:

Nie odnotowałeś wpłaty za plan ciekawski, bo pieniądze bezpośrednio otrzymuje firma wykonująca plan. Nie udawaj naiwnego Olo...........

A teraz pytanie kto kłamie? Kto i gdzie wpłacił pieniądze za plan. Jeśli wypłacił to gdzie jest adnotacja w urzędzie że tak było. Smród to za słabe określenie. To sprawa dla służb prokuratury i cba. Tu nie ma wątpliwości. Sprawa śmierdzi na kilometr.

Odnośnik do odpowiedzi
23 minut temu, Olo miał rację napisał:

Oj ok śmierdzi prokuratorem. Pisze wprost że nie można podpisać porozumienia.  Pytanie czy podpisali czy nie?

Podpisali podpisali 29 lipca dokładnie takie zapisy jakie prawo zakazuje.....pikantetii dodaje fakt że podpisała je księgowa.....sprawa jest o tyle rozwojowa że wszyscy o tym wiedzieli....zatem umoczeni są wszyscy od burka po radnych.....

Odnośnik do odpowiedzi
radny oddany służbie

Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości że Szafran robi wałki a wspiera go Liwak i Kupczyński? Czy wiecie że urzędnicy pokroju Juchy czy Tomkowiak podpisują się pod łamaniem prawa. Teraz tłumaczenia nie będzie trzeba było wziąć jako polecenie służbowe. A radni?  No radni to jak sama nazwa mówi bezradni. Oni mają podnieść rękę bo tak kazał na spotkaniu Liwak wcale nie Szafran tylko Liwak. Ciekawi mnie jak się dzisiaj zachowają bo że trzy wieże wesprą Jacka i Włidka nie ma wątpliwości.  Czyli obstawiam 15 radnych rachunek będzie 15 do 12 dla planu. Ale dla Ciemnika planu nie uchwalili już 4 lata. A z wysokich dochodów rocznie 15 tys. gmina rezygnuje co nawet wojewoda zsuważył. Ale tego radnym ani Szafran ani Liwak nie powiedzieli.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Olo napisał:

Elyty już na korytarzach szuszają. A zagłosują jak im karzą......

A jak mają zagłosować ? Tak jak ty uważasz popaprańcu ? Tłuczesz tu pianę sam ze sobą i myślisz że ci ktoś uwierzy ! Zmiana planu dla Wichrowych Wzgórz i okolić, jest słuszna z punktu widzenia społecznego a dla budżetu Gminy jest obojętna !  Twoja niechęć do szacownych i  nieco zamożniejszych obywateli naszej Gminy, jest przypadkiem jednostkowym, kwalifikującym się do uznania go jako "folklor miejscowy" i chęć zwrócenia na siebie uwagi społeczeństwa, niestety bez pozytywnych dla ciebie rezultatów....bidoku!

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, ggg napisał:

A jak mają zagłosować ? Tak jak ty uważasz popaprańcu ? Tłuczesz tu pianę sam ze sobą i myślisz że ci ktoś uwierzy ! Zmiana planu dla Wichrowych Wzgórz i okolić, jest słuszna z punktu widzenia społecznego a dla budżetu Gminy jest obojętna !  Twoja niechęć do szacownych i  nieco zamożniejszych obywateli naszej Gminy, jest przypadkiem jednostkowym, kwalifikującym się do uznania go jako "folklor miejscowy" i chęć zwrócenia na siebie uwagi społeczeństwa, niestety bez pozytywnych dla ciebie rezultatów....bidoku!

Ale ja nie brałem pod uwagę że tej uchwały nie podejmiecie.......ja właśnie na to liczyłem że będzie jak jest.....to nam ułatwia wszystko.....bidoku będzie pozytywnie ale nie dla ciebie....dobierają się do Rzepy odbiorą się do ciebie i tyle z waszych obietnic.....

 

2 godziny temu, Wiem napisał:

Uwaga mieszkańcy ul.Brzozowej.W połowie maja b.r. będzie utwardzana nawierzchnia Waszej ulicy.Tę informację przekazał dziś na posiedzeniu sesji rady Pan Burmistrz Ińska.

W środku Manhatanu utwardzisz 50 m drogi....pytanie za 1 grosz dlaczego ul. Brzozowa......nikt głupi nie jest wszyscy wiemy dlaczego taki wybór.....oba wpisy zrobił ten który poniesie konsekwencje  ....pędzą konie po betonie....    

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Olo napisał:

Ale ja nie brałem pod uwagę że tej uchwały nie podejmiecie.......ja właśnie na to liczyłem że będzie jak jest.....to nam ułatwia wszystko.....bidoku będzie pozytywnie ale nie dla ciebie....dobierają się do Rzepy odbiorą się do ciebie i tyle z waszych obietnic.....

 

W środku Manhatanu utwardzisz 50 m drogi....pytanie za 1 grosz dlaczego ul. Brzozowa......nikt głupi nie jest wszyscy wiemy dlaczego taki wybór.....oba wpisy zrobił ten który poniesie konsekwencje  ....pędzą konie po betonie....    

Już pędzą ? Podpowiedz od kiedy zaczynać się bać ! I czy już pakować szczoteczkę do zębów, grzebień....

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Wiem napisał:

Uwaga mieszkańcy ul.Brzozowej.W połowie maja b.r. będzie utwardzana nawierzchnia Waszej ulicy.Tę informację przekazał dziś na posiedzeniu sesji rady Pan Burmistrz Ińska.

Uwaga mieszkańcy Storkowa Burmistrz Was olał.Na dołku drogi nie robi a tu chwali się że ulice Brzozowa będzie asfaltował.

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Gość napisał:

Uwaga mieszkańcy Storkowa Burmistrz Was olał.Na dołku drogi nie robi a tu chwali się że ulice Brzozowa będzie asfaltował.

Nie prawda mieszkańcy Storkowa. Burmistrz jest w trakcie rozmów i droga będzie wyremontowana !!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...