Skocz do zawartości

Dino


Rekomendowane odpowiedzi

O 13.06.2018 o 17:46, KULAS napisał:

Dostałam 2 razy smierdzacego kurczaka w stoklosie,chyba chcą stracic nastepnych klijetow.Niby towar dzisiejszy a smierdzacy .MIESZKAM ZA DALEKO 

 co ty kulas dostałaś śmierdzącego kurczaka, jako baba do wszystkiego powinnaś znać tajemnicę przygotowania takiego kuraka ... co innego chłop mieszkający za daleko   ido tego kulas 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w Dino była promocja szynki bez kości.Jakież było moje zdumienie,gdy mięso rzucone na patelnię smaży się natychmiast w odróżnieniu od mięsa kupionego w wklepie "Stokłosy".Mięso od "Stokłosy"przechodziło kilka etapów,zanim się smażyło.Najpierw była para,a później woda z białą pianą.Gdy woda wyparowała(a to był długi proces),mięso zaczynało się rumienić.Dobrze,że jest Dino.Mam wybór lepszego towaru za mniejsze pieniądze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Obserwator napisał:

Ostatnio w Dino była promocja szynki bez kości.Jakież było moje zdumienie,gdy mięso rzucone na patelnię smaży się natychmiast w odróżnieniu od mięsa kupionego w wklepie "Stokłosy".Mięso od "Stokłosy"przechodziło kilka etapów,zanim się smażyło.Najpierw była para,a później woda z białą pianą.Gdy woda wyparowała(a to był długi proces),mięso zaczynało się rumienić.Dobrze,że jest Dino.Mam wybór lepszego towaru za mniejsze pieniądze.

Wow  ono tak się rumieniło jak TY przy kasie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...