Skocz do zawartości

Dino


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,moje pytanie dotyczy sklepu Dino.Co tam jest nie tak,że jest tak duża rotacja pracowników?Nie jest otwarty nawet 1 rok,a liczba pracowników jaka się tam przewinęła przeraża.Ponoć pani kierownik taka żyleta,czy to prawda?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Mieszkaniec napisał:

Witam,moje pytanie dotyczy sklepu Dino.Co tam jest nie tak,że jest tak duża rotacja pracowników?Nie jest otwarty nawet 1 rok,a liczba pracowników jaka się tam przewinęła przeraża.Ponoć pani kierownik taka żyleta,czy to prawda?

Jeśli podczas okresu próbnego pracownik informuje,że chciałby pracować tylko na kasie,a w miedzyczasie kilka razy jest na "chorobowym",to po co komu taki pracownik?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące później...
2 godziny temu, KULAS napisał:

DINO CIESZY SIE WIELKIM POWODZENIEM .LUDZIE TUTEJSI ,JAKI  ZAMIEJSCOWI SOBIE CHWALA.JEST WSZYSTKO POD REKA I OBSŁUGA MIŁA OBY TAK DALEJ.KONKURENCJA MA POWODY DO ZAZDROSCI. DINO POWODZENIA

A ja chodzę do lewiatana i wcale nie widzę zmiany klientów. Jak przychodzili tak przychodzą. A na Dino ludzie narzekają bardzo że stare że byle jakie. Ostrożnie z tym chwaleniem bo widzę tu palec władzy która próbuje chwalić siebie i zasługi przypisać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minut temu, Chola chola napisał:

A ja chodzę do lewiatana i wcale nie widzę zmiany klientów. Jak przychodzili tak przychodzą. A na Dino ludzie narzekają bardzo że stare że byle jakie. Ostrożnie z tym chwaleniem bo widzę tu palec władzy która próbuje chwalić siebie i zasługi przypisać.

Jaki palec władzy ? Co ty tu pitolisz ? Mięso mają pierwszej klasy, wędliny także ! Warzywa świeże i spory wybór, owoce też w miarę. Nie widzę starego towaru na półkach a pieczywko mają nawet gorące ! A co ma nasza władza do Dino ? Czyżby to był gminny dyskont ? Nic mi o ty nie wiadomo.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, gosc napisał:

Jaki palec władzy ? Co ty tu pitolisz ? Mięso mają pierwszej klasy, wędliny także ! Warzywa świeże i spory wybór, owoce też w miarę. Nie widzę starego towaru na półkach a pieczywko mają nawet gorące ! A co ma nasza władza do Dino ? Czyżby to był gminny dyskont ? Nic mi o ty nie wiadomo.

A co w innych sklepach jest śmierdzące? Ja nie narzekam . A jak ty tak promujesz to Dino to znaczy że im ta reklama potrzebna bo mało klientów. A to dobre !

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do dino nic nie mam. Gdzie mają lepszy asortyment tam mają, gdzie nie mają to nie mają. Tak samo jest z biedronkami, lidlami i Auchanami itd. Na pewno z punktu widzenia lata i turystów Dino jest dobrym rozwiązaniem bo ludzie z miasta przywykli do takich sklepów. Szczerze mówiąc to według mnie dla lokalsów jest to większa atrakcja niż dla turystów. Ważne, że jest o jeden sklep więcej bo tego nam było trzeba. Wybór i konkurencja są zawsze mile widziane. A sprawy płacy to już kwestia PIP i tego czy faktycznie tam się źle dzieje. Mamy stawki godzinowe, wolne niedziele i inne frykasy. Czasami pracownik też musi rogi pokazać żeby pracodawca zszedł na ziemie. Tyle tylko, że ludzie też oczekują kokosów tam gdzie ich nie ma. Na magazynie w Szczecinie pracowałem ponad rok co i tak jest długo biorąc pod uwagę rotację studenciaków. Robota nie była przyjemna bo zawsze nas było za mało. Ludzie też nagle odchodzili i zostawiali nas z ręką w nocniku. Akurat mój kierownik było spoko i nie traktował nas jak niewolników ale bywało też gorzej. Ludzi z Ukrainy jest od cholery z tego co zauważyłem bo dla nich te 2650 brutto to jak manna z nieba. A jak jeszcze porobią z 2-3 lata mogą wyciągnąć 3500. A to już na stabilne funkcjonowanie pozwala. No i mówcie co chcecie ale Ukraińcy w Szczecinie bardzo się trzymają razem. Wspólne wypady robią, imprezy kulturowe i inne rzeczy. Sam byłem na takiej imprezie i byłem bardzo mile zaskoczony. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Jacek napisał:

W dino dziewczyny nawet wysikac nie mają czasu, taki maja zapierdziel, co innych sklepów sklep stokłosy miła obsługa i dobry towar, Lewiatany też mają swoją klientów. 

 

 

Co ty pieprzysz za bzdury, moja baba nie narzeka. Mają czas na papieroska, kawę o posiłku nie ma co wspominać bo to normalka !

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dino działa 2 lata a ja nie widzę twojej czarnej wizji plajty rodzimych sklepów. A na marginesie burmistrz i jego świta którzy cieszą się że rodzime sklepiki mają gorzej to szkodnik. Jakbyście mówili o zdrowej konkurencji to bym zrozumiał. Ale te powielane głupie wpisy to prostackie dno!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...