Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram PIS ale bez Bogdana.......żadnych Szafranów Liwaków Kupczyńskich Mazurków......tak jak Kościelnego, Dezor, Machnika, Deca, Sydor, Działoszewskiej, Woźniaka, Sadowskiej a tym bardziej Skonieczki czy innego Halejci.....wszyscy WON.....

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, won napisał:

Popieram PIS ale bez Bogdana.......żadnych Szafranów Liwaków Kupczyńskich Mazurków......tak jak Kościelnego, Dezor, Machnika, Deca, Sydor, Działoszewskiej, Woźniaka, Sadowskiej a tym bardziej Skonieczki czy innego Halejci.....wszyscy WON.....

Wreszcie głos rozsądku.

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, won napisał:

Popieram PIS ale bez Bogdana.......żadnych Szafranów Liwaków Kupczyńskich Mazurków......tak jak Kościelnego, Dezor, Machnika, Deca, Sydor, Działoszewskiej, Woźniaka, Sadowskiej a tym bardziej Skonieczki czy innego Halejci.....wszyscy WON.....

No to bedziesz miał super PiSowców:Szymczyk,Radkowski,Terebecki.Winszuję.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, wiem napisał:

No to bedziesz miał super PiSowców:Szymczyk,Radkowski,Terebecki.Winszuję.

Włodek to ja winszuję że do tego doprowadziliście przez tylko jedną kadencję. A kto powiedział że to ich wybierzemy. Na pewno nie tych których wskazałeś ale też nie ciebie i was.

Odnośnik do odpowiedzi
droga w przyszłość

To było by najlepsze rozwiązanie.Ale jak oddzielić te wszystkie płetwy od zdrowego,młodego ,czystego ziarna.Aby wybrano młodych,bez zażyłości i powiązań z aktualnym bagnet trzeba ludziom uświadomić ile zła przez te 29 lat wspólnie i w porozumieniu zrobiła ta sama farbowana grupa ludzi.Tam nie ma praktycznie nikogo spoza "układu".Młodzi bez Was gmina Ińsko dalej będzie wegetowała na kredytach i wzniosłych papierowych planach.

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, droga w przyszłość napisał:

To było by najlepsze rozwiązanie.Ale jak oddzielić te wszystkie płetwy od zdrowego,młodego ,czystego ziarna.Aby wybrano młodych,bez zażyłości i powiązań z aktualnym bagnet trzeba ludziom uświadomić ile zła przez te 29 lat wspólnie i w porozumieniu zrobiła ta sama farbowana grupa ludzi.Tam nie ma praktycznie nikogo spoza "układu".Młodzi bez Was gmina Ińsko dalej będzie wegetowała na kredytach i wzniosłych papierowych planach.

Nie ma ani jednej osoby w obecnej radzie,która nie miałaby wizji "Ińska przyszłości".Już na poczatku tej kadencji radni dzielili się swoimi propopzycjami,które  ze względu na brak "kasy w gminie" pozostały marzeniami niezrealizowanymi.Część,tych inwestycji koniecznych,udało sie zrealizować,inne rozpoczną się wkrótce i latem.

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, wiem napisał:

Nie ma ani jednej osoby w obecnej radzie,która nie miałaby wizji "Ińska przyszłości".Już na poczatku tej kadencji radni dzielili się swoimi propopzycjami,które  ze względu na brak "kasy w gminie" pozostały marzeniami niezrealizowanymi.Część,tych inwestycji koniecznych,udało sie zrealizować,inne rozpoczną się wkrótce i latem.

Tak tak tak wszystkie wstążki przetniecie tydzień przed wyborami. Obłudnucy tfuuu

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, wiem napisał:

Jeśli się uda,to będzie jednak sukces.Sam się przekonasz.

Przez całą kadencje robiłeś,, Wiem " tylko przewałki, a teraz chcesz  się promować drogą,  którą  robi Marszałek dla żwirków !!!

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, tatar napisał:

Przez całą kadencje robiłeś,, Wiem " tylko przewałki, a teraz chcesz  się promować drogą,  którą  robi Marszałek dla żwirków !!!

Czy możesz mi odpowiedzieć mi  na pytanie-co to sa przewałki?

Odnośnik do odpowiedzi

Jak może być bez kredytu jak po kumotersku obniża się podatki (dla przypomnienia  dokonano w dokumentach przekształceń aby wkrętak o 50% mniej płacił)po podatkach zleconka dla swojaków i oczywiście NEPOTYZM w zatrudnieniu a zwalnianie niewygodnych bo wybory tuż tuż.

Odnośnik do odpowiedzi

zwolnienie największego lenia Kościańskiej z domu Chriobiak to bardzo dobra decyzja. Wysokie mniemanie o sobie tej pani i traktowanie ludzi korzystających z ops jak śmieci to była norma. Zawsze kiedy weszłam do ops do wielka pani kierownik plotkowała godzinami przez telefon za który gmina płaciła.

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, gość napisał:

Takie idiotku jak ona to ludzie ińskiego PiS. Wcale jej mi nie szkoda zwłaszcza że temu swojemu biednemu mężowi takie rogi doprawia nawet nie wiecie z kim 

Z kim, to ciekawostka ? Bo to może mój chłop ?

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Asia napisał:

Czy ktoś z  obecnych kacyków może mi powiedzieć,kiedy molo powróci na plaży?Idą wybory a wy tylko lejecie wodę.Rozebraliście po wieży....To zróbcie swój.Bez mola to tylko jezioro.Jak robić biznes?

A jaki biznes będziesz robiła Asiu na molo ? Najlepiej to robić w sypialni !

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, gość napisał:

zwolnienie największego lenia Kościańskiej z domu Chriobiak to bardzo dobra decyzja. Wysokie mniemanie o sobie tej pani i traktowanie ludzi korzystających z ops jak śmieci to była norma. Zawsze kiedy weszłam do ops do wielka pani kierownik plotkowała godzinami przez telefon za który gmina płaciła.

Słuchaj CIOTO najlepiej jest osądzić wszystkich i wszystko tu na Cafe .A może trza było jej to w biurze powiedzieć.tu zachowujesz się jak by Tobie wąż  pierdział i zębami zgrzytał.

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Asia napisał:

Czy ktoś z  obecnych kacyków może mi powiedzieć,kiedy molo powróci na plaży?Idą wybory a wy tylko lejecie wodę.Rozebraliście po wieży....To zróbcie swój.Bez mola to tylko jezioro.Jak robić biznes?

Przetarg nie został jeszcze ogłoszony. Raczej molo na sezon nie powstanie.  Ale myślę,  że będą sie bardzo starali,  żeby zdążyć przed wyborami. Zatem molo będziemy mieli na zimę,  co nie ma sensu i już lepiej poczekać do wiosny 2019.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...