Skocz do zawartości

Szyszko w Ińsku?


Gostek

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Muł napisał:

A idź w pis-du. Wszystko tylko nie Pis... Oni z Platforma, i z Psl i nowoczesna się nadają do wysłania na księżyc, o ile kaczor go oddał a ten co widzimy to nie atrapa

Przecieź nie ma innej alternatywy.Tutaj były już wszelkie po 1945 r opcje.To,že zmieniali ubiór mi znaczy zmiany postkomunistycznych nawyków.Krajobraz po bitwie.Tak wygląda gmina we wszystkich 3 kierunkach rozjazdów.Z tego wręcz katastroficznie w kierunku za Środkowo.Nie lepiej wygląda to w bezpośrednio przyległej części przemysłowej,kierunek Ciemnik.Kominy,rury,zbiorniki,pył i łomot.Co to ma wspólnego z naturą i parkiem? Ludzie to krajobraz po bitwie,szczególnie zimą,Kiedy cały brud się rzuca w oczy.Co dzień jadąc w kierunku Recza nie sposób to ominąć.Ratunku...

Odnośnik do odpowiedzi

Nie da się ukryć ,że zw. drogi gminne są w opłakanym stanie.Lokalna władza liczy,że cud się stanie i jak nie powiat to województwo coś za nich zrobi w ramach swoich programów.I tak mijają kolejne 10-lecia rozkwitu infrastrukturalnego.Tak na prawdę to nie ma co łatać bo wszystko już było łatane wielokrotnie.płaty lokalne idą w górę z roku na rok,inwestycje gminne przestały istnieć.Rada radzi,burmistrz myśli.Planów mają na 10-latkę a działań ZERO. W tej gminie tylko PiS może coś zmienić i pozbawić to doborowe towarzystwo diet,pensji i braku jakiejkolwiek aktywności. W ej gminie są też ludzie wykształceni i niezależni.Ktoś musi ich uaktywnić dla dobra mieszkańców.Nawet jak ci nie zasługują na jakiekolwiek zrozumienie.Jest jeszcze opcja przyłączenia gminy do sąsiednich,dających sobie radę ze współczesnym światem.

Odnośnik do odpowiedzi

Terebecki  przestań pisać sam że sobą, albo z Ratkowskim . W Ińsku i tak nie wygrasz za Wołyń. Czemu się nie chwalisz jak twój kompan Antoni wyjeb... 15baniek, obiecali pomóc fankowicza i co pomogli, tak samo jak sprowadzili Tupolewa. Pis to najgorsze gówno w tym kraju

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Muł napisał:

Terebecki  przestań pisać sam że sobą, albo z Ratkowskim . W Ińsku i tak nie wygrasz za Wołyń. Czemu się nie chwalisz jak twój kompan Antoni wyjeb... 15baniek, obiecali pomóc fankowicza i co pomogli, tak samo jak sprowadzili Tupolewa. Pis to najgorsze gówno w tym kraju

Kiedy był Wołyń Bogdana na świecie nie było......14 baniek jak to bazwałeś poszło nie tylko na MON ale na całą obronność gałganie tak puszczacie kłanstwa w eter nie wspominając że wy kupowaliście tablice Mendelejewa.....o ośmiorniczkach, zegarkach czy innych bonzach z kółek rolniczych czy koniczyny nie licząc...frankowiczom pomogła sama gospodarka bo frank spadł a poza tym we frankach brali kredyty cwaniaki tacy jak Liwak ... Tupolewa odzyskamy czego wy nie zrobiliście przez 8 lat....a PIS to jedyna partia która myśli o swoim Narodzie nie jak wy sprzedawczyki po których został h** d*** i kamieni kupa.... o podpisanej umowie na gaz z Rosją przez Pawlaka nie wspomnę....kłamcy i złodzieje.....

Odnośnik do odpowiedzi

Śledzę politykę PiS.Jak dotąd za swój naród uważa Ukraińców i Żydów.To te narody otrzymuja od naszego rządu miliardy dolarów gratis.Do Polski przybywają kolejne miliony Ukraińców,a młodzi Polacy zmuszeni są szukać swojego miejsca w innych państwach wyjeżdżajaąc "za chlebem".Czy ta partia ma być szczytem marzeń Polaków?

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Muł napisał:

Nie rozśmieszaj, mnie z karty płatniczej na cały MON? To pracownicy MONu z Terminalami chodzą? Jesteś tyle wart Bodziu co ten cały Antoni, a u twór mniej niż zero to chyba o tobie. 

Odczep się od Bodzia bo mu do pięt nie sięgasz.....nie wciskaj kitu mieszkańcom tylko powiedz prawdę że z kart płatniczych to za Antoniego najmniej korzystano a te 14 baniek durniu to na całą zbrojeniówkę wydano....a nie ba karty płatnicze....bredzisz za Brejzą i TVN powielając kłamstwa.....nic was nie uchroni i tak was czekają niespłacone kredyty we frankach lewaki koniczyny i inne śmieci z pod znaku zmywaka.....

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, wiem napisał:

Śledzę politykę PiS.Jak dotąd za swój naród uważa Ukraińców i Żydów.To te narody otrzymuja od naszego rządu miliardy dolarów gratis.Do Polski przybywają kolejne miliony Ukraińców,a młodzi Polacy zmuszeni są szukać swojego miejsca w innych państwach wyjeżdżajaąc "za chlebem".Czy ta partia ma być szczytem marzeń Polaków?

https://www.dlapolski.pl/pis-oddaje-polske-zydom

Odnośnik do odpowiedzi

Co to wszystko ma wspólnego z wycinką drzew w tak malowniczym miejscu? 

Zdaje się, że nic więc załóżcie sobie temat o wyższości jednych nad drugimi i tam umieszczajcie gówno wnoszące kolejne wpisy. 

Odnośnik do odpowiedzi

 Bogdan ja nie posiadam kredytu we farankach, wcale kredytu nie mam i nie jestem lewakiem, bliżej mi do poglądów prawicowych. Napewno nie do poglądów Pis. I czemu Artur mi nie odpisał, tylko olo bo to znaczy że oko i Artur to ta sama osoba. Bogdan pozdrów Gowina

Odnośnik do odpowiedzi
56 minut temu, Olo napisał:

Odczep się od Bodzia bo mu do pięt nie sięgasz.....nie wciskaj kitu mieszkańcom tylko powiedz prawdę że z kart płatniczych to za Antoniego najmniej korzystano a te 14 baniek durniu to na całą zbrojeniówkę wydano....a nie ba karty płatnicze....bredzisz za Brejzą i TVN powielając kłamstwa.....nic was nie uchroni i tak was czekają niespłacone kredyty we frankach lewaki koniczyny i inne śmieci z pod znaku zmywaka.....

Ty durniu nie wprowadzaj ludzi w maliny i to świadomie z premedytacją. Te prawie 15 baniek to wydały 34 osoby z ścisłego kierownictwa MON, posiadające karty płatnicze. Wciskać kit to możesz  moherom z podlasia bo u nas ich mało a was pisowcy to jest 4 z atamanem na czele ! 

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zmieniaj tematu.....co mnie obchodzi inny region jak zachodniopomorskie to ciemna dziura na mapie Polski.....i to w każdym wymiarze.....policz ile wydałeś w gminie i dlaczego stosujesz metodę rozdawnictwa......przyjdzie czas wszystko policzymy.....twoje wydatki też...."przyjdzie na to czas przyjdzie czas" jak w piosence.....

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Olo napisał:

Co ty czytasz?  Kogo słuchasz? Michalkiewicza? Ale z ciebie tłuk......gratuluję autorytetów ha ha ha.....co za burak.....

Owszem słucham Michalkiewicza i wielu innych.A z jakich źródeł ty korzystasz Olo?

Odnośnik do odpowiedzi

Mam oczy ,uszy i rozum.....widzę to co widzę....nie potrzebne mi rozkazy innych a tym bardziej pranie mózgu.....dajesz sobie wmówić rzeczy które nie miały miejsca...  to już wiemy.....mnie nie przekonasz bo za dużo afer żeby wierzyć w to co polecisz.....w końcu kraj "na mapie " jest istniejącym NARODEM POLSKIM .....żadna ulica i zagranica nic nie wskóra....na nasze szczęście.....

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Olo napisał:

Mam oczy ,uszy i rozum.....widzę to co widzę....nie potrzebne mi rozkazy innych a tym bardziej pranie mózgu.....dajesz sobie wmówić rzeczy które nie miały miejsca...  to już wiemy.....mnie nie przekonasz bo za dużo afer żeby wierzyć w to co polecisz.....w końcu kraj "na mapie " jest istniejącym NARODEM POLSKIM .....żadna ulica i zagranica nic nie wskóra....na nasze szczęście.....

Czas najwyźszy aby w tej gminie zaczęli uźywać mózgownicy w przeciwnym wypadku do końca źycia będą utrzymywać tę bandę nierobów.

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Olo napisał:

Mam oczy ,uszy i rozum.....widzę to co widzę....nie potrzebne mi rozkazy innych a tym bardziej pranie mózgu.....dajesz sobie wmówić rzeczy które nie miały miejsca...  to już wiemy.....mnie nie przekonasz bo za dużo afer żeby wierzyć w to co polecisz.....w końcu kraj "na mapie " jest istniejącym NARODEM POLSKIM .....żadna ulica i zagranica nic nie wskóra....na nasze szczęście.....

Jeszcze chwila i ta twoja partyjna wierchuszka zapełni cele w pierdlu ! Doczekamy tej chwili szybciej niż się spodziewają. Ale jak teraz opozycja nie pozamyka tych szkodników.... 

Odnośnik do odpowiedzi

Bogdan, podobnie jak ty i ci wyżej na stołakach to wierni słudzy prezesa. Więc po co pierdzielisz takie bzdety. Będziesz tańczył jak ci zagrają... Boję się żebys wygrał bo pewnie i tobie 9 koła ledwo starczy do 1 jak Gowinowi. 

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, Muł napisał:

Bogdan, podobnie jak ty i ci wyżej na stołakach to wierni słudzy prezesa. Więc po co pierdzielisz takie bzdety. Będziesz tańczył jak ci zagrają... Boję się żebys wygrał bo pewnie i tobie 9 koła ledwo starczy do 1 jak Gowinowi. 

Rasowy z ciebie muł.....ty słuchasz Schetyny ulicy i zagranicy.....czas na pierdla przyszedł ...twój zegarmistrz Gawłowski to przykład twoich skłonności ....tak jak Bieńkowskiej że tylko złodziej albo idiota pracuje za 6 tysięcy....jak ci mule nie wstyd.....

Odnośnik do odpowiedzi
54 minut temu, Muł napisał:

Bogdan, podobnie jak ty i ci wyżej na stołakach to wierni słudzy prezesa. Więc po co pierdzielisz takie bzdety. Będziesz tańczył jak ci zagrają... Boję się żebys wygrał bo pewnie i tobie 9 koła ledwo starczy do 1 jak Gowinowi. 

A wy komuchy i reszta lewactwa gracie jak wam koryta ustawią.

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Muł napisał:

Bogdan zapomniałeś o ośmiorniczkach, a tak lubisz o nich pisać. Ani Schetyna, ani bieńkowska, czy Janusz, kulis czy petru za mną nie przemawia bo to tacy sami nieudacznicy jak ten twój pis

Muł to muł.....mulìł będzie....ja ci mówię zostaw Bogdana i skup się na sobie ofermo....a ty jak uszkodzony mózg plujesz na osobę która nie wie że ty o nim piszesz.....prawdą jest że "głupich nie sieją głupi taki jak ty się już urodził"....

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Olo napisał:

Muł to muł.....mulìł będzie....ja ci mówię zostaw Bogdana i skup się na sobie ofermo....a ty jak uszkodzony mózg plujesz na osobę która nie wie że ty o nim piszesz.....prawdą jest że "głupich nie sieją głupi taki jak ty się już urodził"....

I to jest sedno sprawy.

Odnośnik do odpowiedzi

Wyliczylem Bogdan, że twój atasze Antoni przez czas panowania, roztrwanial dziennie 20 000 zł. To nie dziwię czemu Gowinowi nie starcza do 1.  Teraz wiem czemu macie sądy pod sobą, bo nikt mu kurw... Zarzutów nie postawi.  I co Bogdan, Olo, te osmiorniczki to pikuś w porównaniu z Antonim. 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...