Skocz do zawartości

Szyszko w Ińsku?


Gostek

Rekomendowane odpowiedzi

Układ Milewski & Liwak i spółka...robią to od dnia bezpodstawnego przedłużenia umowy dzierżawy.....przecież pisałem o tym to mnie obsobaczyliscie.....roboty ba polu też nielegalne...  dostęp do pola też ograniczony a Jacek kazał chodzić po wodzie... zbiera się tego ....będzie jak znalazł by odkryć karty przed wyborami....

Odnośnik do odpowiedzi

Piękne resztki starodrzewu  mieszanego bezpośrednio graniczącego z rezerwatem Kamienna Buczyna.Gdzie są pracownicy PIK i inni odpowiedzialni za taką samowolę.Czepiają się i głupi krzew,drzewko a samo robią jak szlachcic na zagrodzie.Ogołocą całe pole namiotowe do zera i zmienią nazwę na "Łysa pała".

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, RDOŚ napisał:

Piękne resztki starodrzewu  mieszanego bezpośrednio graniczącego z rezerwatem Kamienna Buczyna.Gdzie są pracownicy PIK i inni odpowiedzialni za taką samowolę.Czepiają się i głupi krzew,drzewko a samo robią jak szlachcic na zagrodzie.Ogołocą całe pole namiotowe do zera i zmienią nazwę na "Łysa pała".

To dziura zabita dechami którą rządzą układowcy. Tu władza wydzierżawia nawet jak dzierżawa jeszcze nie wygasła. Bywa w prywatnych geszeftach, pozwala na samowolki, oddaje plażę za jak to sam Liwak określił jedyne 5 tysięcy,  a zegara prądu nie potrafią przestawić żeby zamiast w dzień włączał się 1.5 godziny później. U Racina takie coś by nie przeszło. Pole wycięte w pień dzierżawca czuje się właścicielem. A władza do niego zajeżdża i nic nie mówi tylko klepie po plecach. To dopiero nas uwolnili od nepotyzmu!

Odnośnik do odpowiedzi
wiedziałem
34 minut temu, widzialem napisał:

Z czystej ciekawosci bylem wczoraj , by sprawdzic czy to prawda... Owszem , prawda . Wycinka jest na polu namiotowym i w krokusie. Moze po to ten szlaban:P ?

Z czystej ciekawości obsmarowałeś d*** badając grunt czy się przyjmie i zwiałeś na inny wątek smarować dalej. Przecież nikt nie ma wątpliwości że "gość" i "widziałem" to jeden krokus.

Odnośnik do odpowiedzi

Z czystego poszukiwania pienieniędzy....Kiedy odzyskacie najcenniejszy grunt gminny w centrum Ińska?To był rzeczywiście grunt gminny,który straciliście z własnej,nieudolnej  sprzedaży własnego majątku.Nadomiar wraz z ulicą..Te chcooałodziałki to perła w koronie.Tylko ęczy wy,długoletni nieudacznicy to rozumiecie?Teraz poligonu wam się zachciało?To może i księżyca?

Odnośnik do odpowiedzi

Tam w gminie o niczym innym nie ma mowy jak strach kto wystartuje jako kontrkandydat.....o zdobywaniu funduszy czy odzyskiwaniu czegokolwiek nie ma tym bardziej mowy.....ale faktem jest że w gminie czasie "onego" wpisu była "pewna" władza....pozdro jegomosciu.....

Odnośnik do odpowiedzi
tyle w temacie
38 minut temu, ala napisał:

Wszystkiemu winni  burek dzialoszewska ,zimnicki i masznicz to były nie dorajdy,i zlo-je

Alu możesz mieć problem! Pomawiasz ludzi. A to karalne. Na swoje nic nierobienie nie szukaj antidotum w obrażaniu innych. Teraz jest tu i teraz a wy prowadzicie politykę nepotyzmu i zrzucania winy. Taki Michał mordę ma  opasłą jak świnia polepszyło się Liwakowi który orżną tę i ową. O szafranie nie będę pisać bo największa ku#rwa tej gminy ostatnich lat. Nawet nie macie pojęcia z ilu źródeł czerpie pełnymi garściami. Ta władza to najgorsza odkąd pamiętam.  Żaden poprzednik nie był gorszy od tych co są. Ińsko Razem sìęga dna.

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, tyle w temacie napisał:

Alu możesz mieć problem! Pomawiasz ludzi. A to karalne. Na swoje nic nierobienie nie szukaj antidotum w obrażaniu innych. Teraz jest tu i teraz a wy prowadzicie politykę nepotyzmu i zrzucania winy. Taki Michał mordę ma  opasłą jak świnia polepszyło się Liwakowi który orżną tę i ową. O szafranie nie będę pisać bo największa ku#rwa tej gminy ostatnich lat. Nawet nie macie pojęcia z ilu źródeł czerpie pełnymi garściami. Ta władza to najgorsza odkąd pamiętam.  Żaden poprzednik nie był gorszy od tych co są. Ińsko Razem sìęga dna.

Brawo! To jest tu i teraz. A oni trupa z szafy wyciagną. Co za szmiry. Nic sami nie zrobili a pomyje na innych. Sku&wysyny. A ten górnik to zwykły uj.

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, kwas napisał:

Brawo! To jest tu i teraz. A oni trupa z szafy wyciagną. Co za szmiry. Nic sami nie zrobili a pomyje na innych. Sku&wysyny. A ten górnik to zwykły uj.

Nic nie da obszczekiwanie poprzedników jak się samamu nie ma zasług. A ci obecni to gamonie i drętwe pajace. Niech te buraki nawet nie startują bo z ogonem podkulonym popędzimy. Rodziny szafrana kupczyńskiego i liwaka nie pomogą. Za mały front hihihi.

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczynam się zastanawiać, czy zakładać kolejne tematy byście mogli znów pleść swoje żale wobec tych czy tamtych. Jaki sens pokazywać Wam to co się dzieje teraz skoro i tak nic z tym nie robicie. Szkoda mojego czasu.

Każda społeczność dostaje władzę na jaką zasługuje, a Wy widać nie zasługujecie na zmianę.

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Gostek napisał:

Zaczynam się zastanawiać, czy zakładać kolejne tematy byście mogli znów pleść swoje żale wobec tych czy tamtych. Jaki sens pokazywać Wam to co się dzieje teraz skoro i tak nic z tym nie robicie. Szkoda mojego czasu.

Każda społeczność dostaje władzę na jaką zasługuje, a Wy widać nie zasługujecie na zmianę.

Jak ma to być zmiana z Ińsko Razem na Ińsko Razem to ja wysiadam. Nigdy przenigdy na te szumowiny.

Odnośnik do odpowiedzi
22 minut temu, 123 napisał:

Teraz się trochę pomęczą za świetlicę w Ciemniku. Gmina musi zapłacic 800 tys.

Przejął to ma. To samo będzie z promenadą popłynie jak chwila w której zrobił odbiór. Sie macie rzadzący śmieciuchy. Znaleźli was na śmietniku i tam skończycie.

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, hahaha napisał:

Przejął to ma. To samo będzie z promenadą popłynie jak chwila w której zrobił odbiór. Sie macie rzadzący śmieciuchy. Znaleźli was na śmietniku i tam skończycie.

To nie o to chodzi , czy przejął , czy nie. Chwalenie się tym , jakie ma się plany , tylko w planach nie biorąc pod uwagę zaległości , kosztów sądowych , poniesionych przyszłych strat ...chociażby z wydzierżawienia (póki co , , dzięki Bogu sie nie udało , plaży) , jak wyszliśmy na prostą.. Moim zdaniem , chwalić należy się swoimi czynami, a nie czymś w czymś się tkwiło przez dwie kadencje i to bez rezultatów.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, kwas napisał:

Brawo! To jest tu i teraz. A oni trupa z szafy wyciagną. Co za szmiry. Nic sami nie zrobili a pomyje na innych. Sku&wysyny. A ten górnik to zwykły uj.

A ty, nie pomawiasz?  Nie ubliżasz publicznie? To według ciebie nie jest karalne? Ludzie co się z wami dzieje? Aż tak trzeba upaść nisko żeby swoją złością kogoś poniżać? Wiem, na mnie również wyleje się pewnie fala krytyki szyderców i znchorów caffe. Ale idą wybory, dostaniecie kartę wyborcza, i tam krzyżykiem wyładujcie swoją złość. 

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Mumin napisał:

A ty, nie pomawiasz?  Nie ubliżasz publicznie? To według ciebie nie jest karalne? Ludzie co się z wami dzieje? Aż tak trzeba upaść nisko żeby swoją złością kogoś poniżać? Wiem, na mnie również wyleje się pewnie fala krytyki szyderców i znchorów caffe. Ale idą wybory, dostaniecie kartę wyborcza, i tam krzyżykiem wyładujcie swoją złość. 

Głupoty piszesz. Przy urnie to ja z lubością oddam się przyjemności oddania głosu na wszystkich tylko nie na miśków jacusi czy szafranów. Koniec cwaniactwa buraków.

Odnośnik do odpowiedzi

Alu możesz mieć problem! Pomawiasz ludzi. A to karalne. Na swoje nic nierobienie nie szukaj antidotum w obrażaniu innych. Teraz jest tu i teraz a wy prowadzicie politykę nepotyzmu i zrzucania winy. Taki Michał mordę ma  opasłą jak świnia polepszyło się Liwakowi który orżną tę i ową. O szafranie nie będę pisać bo największa ku#rwa tej gminy ostatnich lat. Nawet nie macie pojęcia z ilu źródeł czerpie pełnymi garściami. Ta władza to najgorsza odkąd pamiętam.  Żaden poprzednik nie był gorszy od tych co są. Ińsk                                                                                                                                                                                                                                                                                            zakuta pało zgnij

Odnośnik do odpowiedzi
tak będzie
Godzinę temu, niestety napisał:

Głupoty piszesz. Przy urnie to ja z lubością oddam się przyjemności oddania głosu na wszystkich tylko nie na miśków jacusi czy szafranów. Koniec cwaniactwa buraków.

No i piątka! Tak trzymamy.

Odnośnik do odpowiedzi

Gminę Ińsko z bagna po 1989 r może wyciągnąć tylko i wyłącznie PiS i młodzi z nikim nie powiązani ludzie.Odpowiednio wykształceni i nieprzekupni.Inaczej kolejne 30 lat nic nie zmieni.Gmina pogrąża się w padole układów postkomunistcznych i ZSL-owskich .To ciągle te same gęby przefarbowane na lokalne nazwy...

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, Kazik napisał:

Gminę Ińsko z bagna po 1989 r może wyciągnąć tylko i wyłącznie PiS i młodzi z nikim nie powiązani ludzie.Odpowiednio wykształceni i nieprzekupni.Inaczej kolejne 30 lat nic nie zmieni.Gmina pogrąża się w padole układów postkomunistcznych i ZSL-owskich .To ciągle te same gęby przefarbowane na lokalne nazwy...

A idź w pis-du. Wszystko tylko nie Pis... Oni z Platforma, i z Psl i nowoczesna się nadają do wysłania na księżyc, o ile kaczor go oddał a ten co widzimy to nie atrapa

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...