Skocz do zawartości

Nad czym obradują nasi radni?


pies

Rekomendowane odpowiedzi

wstyd miec takiego człowieka bez kszty kultury w gminie i to sie pcha do korya  ona powinna schowac sie do tej zbudowanej przed inskiem biopaliw i struzowac dnieminoca ,bo wnet jej zaklad rozniosa złodzieje i bedzie c**** bez pomnika

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, ron napisał:

W ten sposób przesrala wybory niech robi tak dalej a ludzie to ocenia,

Dlaczego się martwisz o jej wybór....żal ci jej? Ta kobieta powinna mieć honor i nie startować.....widać niektórzy nie wiedzą kiedy odejść....tfuuuu

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, milciusia napisał:

kampania grubej w kinie odbije sie jej czkawka a ta pusta  zelisko ni ch sobie wbije do tej małego lepka ze to byl Dzien  Sybiraka .a nie dzien ukrajnca,Ijej zachowanie wymaga leczenia

A co to nowość że w Ińsku czczą Banderę i UPA...... już 90% mieszkańców to potomkowie tych morderców.....a tatuś żelisko to ho ho ho zatwardziały .....no to już wiecie.....

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, SYBIRACZKA napisał:

Byłam w kinie ,poniewaz moja rodzina to tez sybiracy.Ale to co uslyszałam ,jak zaczęly ujadać rzeczpospolita babasa na czele z głupia ZELISOKO,TO WŁOS NA MOJEJ STAREJ GŁOWIE SIE ZJEZYŁ.

A co ci tak przeszkadzało? Co takiego powiedziały? Co was tak ubodło? Mówcie prostym językiem. O co to larum? Konkretnie!

Odnośnik do odpowiedzi

Na  koniec imprezy zaczeła cioty grupa ryje drzec zeby popsuc impreze, Moim zdaniem ,jesli mi cos sie nie podoba ,to na koniec mozna podejsc do p dyrektora i powiedziec swoje waty. od tego sa tam ludzie odpowiedzilni za impreze

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, lolo napisał:

Na  koniec imprezy zaczeła cioty grupa ryje drzec zeby popsuc impreze, Moim zdaniem ,jesli mi cos sie nie podoba ,to na koniec mozna podejsc do p dyrektora i powiedziec swoje waty. od tego sa tam ludzie odpowiedzilni za impreze

Co to znaczy ryje drzeć! Co mówiły i do kogo? Dlaczego dostały mikrofon?

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...