Skocz do zawartości

Przetarg na możliwość łupienia miłośników plażowania w Ińsku.


Gostek

Rekomendowane odpowiedzi

W dziewięciu na 10 gmin w Polsce są realizowane projekty unijne o łącznej wartości niemal 46 mld zł - wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego.
Jak widać Ińsko to ta 10 gmina,korzysta tylko z kredytów bankowych i jeszcze trochę z układów z PSL,PO i SLD.

Efekt widoczny na każdym kroku.

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, fakt napisał:

W dziewięciu na 10 gmin w Polsce są realizowane projekty unijne o łącznej wartości niemal 46 mld zł - wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego.
Jak widać Ińsko to ta 10 gmina,korzysta tylko z kredytów bankowych i jeszcze trochę z układów z PSL,PO i SLD.

PROW działa dla mądrych gmin.Trzeba tylko umieć z niego korzystać dla dobra wsi i miasteczek.Dlaczego w tej gminie jest marazm? Bo oprócz pomyślunku musi być wkład własny.A tutaj tylko poźyczki na wcześniejsze długi.ITak od konia i więźby trwa ta stagnacji.

Odnośnik do odpowiedzi

I co?

Nikt nic nie wie?

Przyjezdny ma Wam powiedzieć co z przetargiem?

To pokazuje Wasze zaangażowanie. Niwch robią co chcą. Nam wystarczy socjal, 500+ i oby wystarczyło na piwo lub dwa :-(

Wróbelki ćwierkają, że zgodbie ze scenariuszem będzie kolejny przetarg, bo na pierwszy podobno nikt się nie stawił.

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Gostek napisał:

I co?

Nikt nic nie wie?

Przyjezdny ma Wam powiedzieć co z przetargiem?

To pokazuje Wasze zaangażowanie. Niwch robią co chcą. Nam wystarczy socjal, 500+ i oby wystarczyło na piwo lub dwa :-(

Wróbelki ćwierkają, że zgodbie ze scenariuszem będzie kolejny przetarg, bo na pierwszy podobno nikt się nie stawił.

Ty mi tu od wróbli nie zapodawaj wieści tylko pogoń alfę i omegę czyli naszego Olo niech gada co z plażą ?! Przecież ma kreta u Liwaka ! Jeszcze nic nie wie ?

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, ggg napisał:

Ty mi tu od wróbli nie zapodawaj wieści tylko pogoń alfę i omegę czyli naszego Olo niech gada co z plażą ?! Przecież ma kreta u Liwaka ! Jeszcze nic nie wie ?

Wie oczywiście że wie.......ale też wie że patrzycie kiedy sięgam po komórkę jak i kiedy piszę w komputerze.....wasza pajęcza sieć którą zarzucacie spadnie na was....mam swój plan rozgrywania was od wewnątrz i będę się tego trzymał.....wszystko w swoim czasie.....zresztą sami już wiecie że ten plan to zły prognosta przed wyborami oj bardzo zły i ryzykowny......

Odnośnik do odpowiedzi

Reasumując poprzednik był zdecydowanie lepszy (mam na myśli powiązania) i kierował się własną logiką,chociaż nie zawsze właściwą.Gdyby wybierać to jest lepszym kandydatem niż obecny.Spasł się na gminnym wikcie i jako erudyta picuje na każdym kroku.Gdyby przełożyć to na działania - mniej niż zero.Gmina ginie z dnia na dzień.

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie się wydaje,że bardzo istotna była by wymiana całego składu rady.Bez takiego posunięcia nigdy nie dojdzie do kontroli działań burmistrza i jego pracowników.Pokazują to panujące od lat powiązania i przetasowania wśród tych samych radnych,układających się w kluby odpowiednio do sytuacji i własnych interesów.jednym słowem - szeroko pojęta klika rodzinno-interesowna.Pomyślcie tylko od ilu lat jest wieża,pleban,kazio,krysia and krysia i tak mogę do końca.

Odnośnik do odpowiedzi

Ińszczanie biernie jak stado baranów milczą i nie zajmują żadnego stanowiska wobec głupoty decydentów.Cóż to moźe oznaczać?Tylko powiązania i zobowiązania wobec byłych i aktualnych kacyków.Rodziny kilku pokoleń tworzą klany a te kierując się interesem : wieży,zdzicha,krzysia,wkrętarka czy burka i pozostałych są aktywnie biernie.Udają,że bagna nie widzą,szpiclują do swoich hycli i bielmo przesłania im rozum.Jeżeli większość jest taka powiązana to nie przewiduję jakiegokolwiek rozwoju .Dalej będzie h.j,du.a i kamieni ku.a.

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, gość napisał:

Jak żyć zapomniałeś jeszcze dodać Janka i wykup ziemi za grosze obok Miałki

Stały repertuar wyborczy ha haha. Ale o ile dobrze pamiętam to sądy miały inne zdanie na ten temat.  Zatem temat chyba oklepany zarówno przez ciebie. Ale jak to wina Janka że wy nie umiecie rzadzić to chyba smutna sprawa. Przy okazji przypomniałeś najlepszego burmistrza szkoda że przez takich czerwonasków jak zinko wieża stachu gmina padła. A to dobre nie pomyslałbym że winę za wszystkie syfy ostatnich lat obarczony będzie burmistrz z przed 30 lat hahaha. Dobre 'gość' wszyscy ci uwierzyliśmy hihihi.

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, gość napisał:

Jak żyć zapomniałeś jeszcze dodać Janka i wykup ziemi za grosze obok Miałki

Skąd wiesz że za grosze? Podaj cenę za którą kupił. k**** po co komu odgrzewany kotlet. Ja p******* jaki Janek ma teraz wpływ na wladzę! Wasz budżet pusty przez Miałkę ale to ona się rozwija. Pamiętam jak stachu p******** że odbierze mu ziemię. Widzę jak odebrał a to znaczy że jak kotlet nieświeży to się nim zatrujesz albo będziesz miał srakę. Czekam na wieści ile to jest "za grosze" warto wiedzieć.

Odnośnik do odpowiedzi
44 minut temu, gość napisał:

Jak żyć zapomniałeś jeszcze dodać Janka i wykup ziemi za grosze obok Miałki

Co za prymityw "gość". Rozlicz tych co gminę doprowadzili do zagłady. Ale tupeciarz jankiem chce zakryć brak wizji na rozwój gminy. Jprdl normalnie siara. 

Odnośnik do odpowiedzi

Ja piszę o bierności mieszkańców w stosunku do braku działań gminy  a wy wciskacie mi jakiegoś Janka.Co ma piernik do wiatraka?Można przypuszczać,że najlepiej wychodzi wam życie na kredyt i wsparcie lokalnych firm.Proponuję władzy poszukanie darmowych zysków na księżycu lub jakimś meteorycie.Ludzie nie dajcie sobą manipulować bo gmina na tym jedzie od lat.Co gorzej zaciągnąć następne kredyty.Nie ma żadnej koncepcji rozwoju .Własny,gminny majątek przejada i dalej skamle.Tylko ewidentne ,szerokie zmiany tego towarzystwa wzajemnej adoracji mogą zmienić ten "układ".Mlodzi pogońcie te klik jadące na waszym grzbiecie.To jest jedyna opcja na zmiany.Nie dajcie się po raz kolejny omamić wyborczymi frazesami tych samych od wielu kadencji ludzi.

Odnośnik do odpowiedzi

Z nudów, w oczekiwaniu na wynik przetargu przeglądałem sobie kwity na dzierżawę plaży i wiecie co?
To śmierdzi i to mocno. W wykazie nieruchomości do dzierżawy 17/2017 jednoznacznie określono, że umowa dzierżawy ma być zawarta do 30 grudnia 2022 roku!. Tym czasem w ogłoszeniu Burmistrz zmienił tę datę na 30 grudnia 2023 roku!

Sami zobaczcie:
http://bip.insko.pl/search/wynik/dzier%C5%BCawa/4173.dhtml
http://bip.insko.pl/strony/4208.dhtml
Tak więc między 15 grudnia 2017 i 19 stycznia 2018 nastąpiła dość istotna zmiana warunków przetargu. Są dwie możliwości. Albo jakiś gamoń pisał to ogłoszenie, ale w takim układzie powinien w trybie dyscyplinarnym stracić robotę, albo - mamy do czynienia z porozumieniem z potencjalnym dzierżawcą. 
Mieszkańcy Ińska jako najbardziej zainteresowani chyba powinni zainteresować stosowne organa tym "cudem", bo myślę, że następne ogłoszenia mogą być jeszcze ciekawsze :-P
 

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Gostek napisał:

Z nudów, w oczekiwaniu na wynik przetargu przeglądałem sobie kwity na dzierżawę plaży i wiecie co?
To śmierdzi i to mocno. W wykazie nieruchomości do dzierżawy 17/2017 jednoznacznie określono, że umowa dzierżawy ma być zawarta do 30 grudnia 2022 roku!. Tym czasem w ogłoszeniu Burmistrz zmienił tę datę na 30 grudnia 2023 roku!

Sami zobaczcie:
http://bip.insko.pl/search/wynik/dzier%C5%BCawa/4173.dhtml
http://bip.insko.pl/strony/4208.dhtml
Tak więc między 15 grudnia 2017 i 19 stycznia 2018 nastąpiła dość istotna zmiana warunków przetargu. Są dwie możliwości. Albo jakiś gamoń pisał to ogłoszenie, ale w takim układzie powinien w trybie dyscyplinarnym stracić robotę, albo - mamy do czynienia z porozumieniem z potencjalnym dzierżawcą. 
Mieszkańcy Ińska jako najbardziej zainteresowani chyba powinni zainteresować stosowne organa tym "cudem", bo myślę, że następne ogłoszenia mogą być jeszcze ciekawsze :-P
 

Nie podniecaj się. Nie będzie żadnej dzierżawy. Parkingi zostaną wydzierżawione na dotychczasowych zasadach i finito jak mówi "nasz" Olo ! 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...