Skocz do zawartości

Przetarg na możliwość łupienia miłośników plażowania w Ińsku.


Gostek

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Gostek napisał:

Nie oglądaj się na Olo. Pomyśl czy i co Ty możesz zrobić dla Ińska.

A nie odwrotnie? Gmina w końcu powinna coś zrobić dla Ińska.Czyli jego mieszkańców.Mieszkańcy gminy daja dochody a co dostają w zamian? Można bajerować jeszcze dalej tylko kto kogo?

Odnośnik do odpowiedzi

Drogi Gostku. Odnosząc się do mojego wpisu, w kierunku Ola. Był on raczej ironiczny. Czemu każdy najmądrzejszy jest na forum, gdzie jest jeszcze anonimowy. Jeśli masz coś mądrego do powiedzenia to podpisz się imieniem i nazwiskiem. Wedty będę wiedział kogo klepać po ramieniu i mówić masz rację. Masz mój głos, a tak to wszystko to tylko ujadanie bitego psa. Bylo już kupę, wybitnych wizjonerow, ktorzy obiecywali gruszki na wierzbie i co? Gmina popadała w długi itd teraz można powiedzieć że gmina dalej stoi w miejscu ale Liwak długi spłacił, i co najlepsze jego następca będzie najlepszym Burmistrzem w dziejach Ińska bo będzie miał pusta kartkę nie na minusie. Chyba, że dalej zostanie burmistrzem i będzie miał się czym wykazać. Ińsko jest o tyle specyficzne że jak się coś robi dla ludzi jest źle, jak się nic nie robi to tym bardziej. 

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Mieszkaniec napisał:

Drogi Gostku. Odnosząc się do mojego wpisu, w kierunku Ola. Był on raczej ironiczny. Czemu każdy najmądrzejszy jest na forum, gdzie jest jeszcze anonimowy. Jeśli masz coś mądrego do powiedzenia to podpisz się imieniem i nazwiskiem. Wedty będę wiedział kogo klepać po ramieniu i mówić masz rację. Masz mój głos, a tak to wszystko to tylko ujadanie bitego psa. Bylo już kupę, wybitnych wizjonerow, ktorzy obiecywali gruszki na wierzbie i co? Gmina popadała w długi itd teraz można powiedzieć że gmina dalej stoi w miejscu ale Liwak długi spłacił, i co najlepsze jego następca będzie najlepszym Burmistrzem w dziejach Ińska bo będzie miał pusta kartkę nie na minusie. Chyba, że dalej zostanie burmistrzem i będzie miał się czym wykazać. Ińsko jest o tyle specyficzne że jak się coś robi dla ludzi jest źle, jak się nic nie robi to tym bardziej. 

Nie wiadomo czy spłacił już długi których sam narobił  ?  Gdy przejął Gminę nie było zaległości w bieżących płatnościach , a ogólne zadłużenie Gminy było o połowe mniejsze niż to które przejął Racin.  Po roku chaotycznych rządów

Liwaka było prawie milion złotych niezapłaconych rachunków.  Najlepiej swoja nieudolność zwalać na poprzednika!

Odnośnik do odpowiedzi

zobowiązania wymagalne powstały przez promenadę na którą dodatkowo wzięto około 800 tys. kredytów i pożyczek w różnych bankach

to spowodowało niewypłacalność gminy ponieważ najpierw trzeba zapłacić raty kredytów aby bank nie zajął gminnych kont

nie przemyślana inwestycja promenady niestety będzie zwiększać koszty ponieważ władza jaka nie będzie będzie musiała odtwarzać murek, który był przy brzegu jeziora. Brak tego murka dziś pokazuje jakim kłopotem może stać się woda, która niedługo podmyje całkiem ten deptak aż się zapadnie

wtedy i Racina i projektanta należało by pod sąd zaciągnąć za zmarnowanie publicznych pieniędzy

tyle kasy i taki szajs

 

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, gość napisał:

zobowiązania wymagalne powstały przez promenadę na którą dodatkowo wzięto około 800 tys. kredytów i pożyczek w różnych bankach

to spowodowało niewypłacalność gminy ponieważ najpierw trzeba zapłacić raty kredytów aby bank nie zajął gminnych kont

nie przemyślana inwestycja promenady niestety będzie zwiększać koszty ponieważ władza jaka nie będzie będzie musiała odtwarzać murek, który był przy brzegu jeziora. Brak tego murka dziś pokazuje jakim kłopotem może stać się woda, która niedługo podmyje całkiem ten deptak aż się zapadnie

wtedy i Racina i projektanta należało by pod sąd zaciągnąć za zmarnowanie publicznych pieniędzy

tyle kasy i taki szajs

 

A ja się pytam gdzie wtedy była opozycja.....Szafran, Liwak no i dochodzący na radę Kupczyński....wiedzieli ale milczeli....potem jak pieniądze wydano zrobili przedwyborczy lament....żeby potem po wygranej zwieńczyć dzieło....najbardziej powinno zalać zimnickich bo to Stachu zniszczył wszystko co można było po prostu odrestaurować... 

Odnośnik do odpowiedzi

Uważam że odbiór promenady jaki dokonała rządząca ekipa pogrążyła gminę,Teraz nawet poprawki które robiono niby w ramach gwarancji nie są zgodne z dokumentacją .Jeszcze gmina będzie zwracać kasę.Co do długów to oczywiście mają i to bardzo duże.Troszkę zaległości wymagalnych uregulowano zwłaszcza fundusz socjalny nauczycielom ze względu na wykup części gruntów pod przebudowę drogi wojewódzkiej .Na tym się eldorado gminne skończyło.Dług goni dług.Kasy jeszcze do zwrotu będzie i to dużo.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, gosc napisał:

Uważam że odbiór promenady jaki dokonała rządząca ekipa pogrążyła gminę,Teraz nawet poprawki które robiono niby w ramach gwarancji nie są zgodne z dokumentacją .Jeszcze gmina będzie zwracać kasę.Co do długów to oczywiście mają i to bardzo duże.Troszkę zaległości wymagalnych uregulowano zwłaszcza fundusz socjalny nauczycielom ze względu na wykup części gruntów pod przebudowę drogi wojewódzkiej .Na tym się eldorado gminne skończyło.Dług goni dług.Kasy jeszcze do zwrotu będzie i to dużo.

Coraz bliżej prawdy brawo.....

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, gość napisał:

i tu się mylisz bo zwrotu za promenadę nie będzie zmiany zatwierdzał urząd marszałkowski i są one zgodne

To ty się mylisz.Urząd Marszałkowski zrobił to niezgodnie a i wiadomo dla czego ekipa rządząca tak do flesza się wystawiała w tym własnie urzędzie.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myślę że ta zdrada Liwaka lewej strony na słomę tylko mu zaszkodzi....przecież on zawsze popierł Teresę teraz przefarbował się ba Rzepę...myślę też że żadne pieniądze na wieże i pomosty nie wpłyną bo Rzepie jak się do tylnej części ciała dobiorą to  nic nie dostaniemy....wtedy wyciskanie kitu że gmina miała wpływ na modernizację drogi 151 też się okaże mitem który wiemy że jest prawdziwy....zniszczono piękną zabytkową promenadę na rzecz prominenta bez mózgù.....i tak na każdym kroku.....

Odnośnik do odpowiedzi

Olek - nie ma się co napinać. Jest jak jest, ale oczywiście powinno być inaczej. Największą wadą jest koniunkturalizm. Dziś słodzimy jednym, jutro drugim i wszyscy wiedzą, że jak wiatr się zmieni to będziemy słodzić przeciwnikowi. Po co takiej władzy pomagać, skoro wiemy, że jak tylko się odwrócimy to napluje nam na plecy?

Wiem, że to trochę fantastyka, ale fajnie by było gdyby po wyborach ludzie siedli i stworzyli ciało doradcze dla nowo wybranego Burmistrza. Burmistrza, który byłby na tyle mądry aby zaprosić poprzedników, a może i przeciwników na cykl spotkań i przekonać do dobrej współpracy. Wtedy, z takim potencjałem mogłoby się udać.

Odnośnik do odpowiedzi

olo, a z kim ci po drodze. Dla dobra Gminy i ludzi tu żyjących prawdziwy gospodarz, to po gównie na bosaka powinien chodzić. Liwak z poprzednich kandydatów na stołek, był najmniejszym złem dla tej Gminy. 

Odnośnik do odpowiedzi

Ińsko nie ma przyszłości a powodem są ci sami ludzie przy korytach.Praktycznie kolejne wymiany niczego nie zmieniły.To oznacza,że nadal będą kandydować te same osoby.

Winni są oczywiście mieszkańcy,ponieważ to ich głos decyduje kto,kim będzie.Żadne kluby (kliki) nie mają cokolwiek realnego do programu.Tworzą po kolei kolejne papiery,plany,projekty.A tak naprawdę oddają za bezcen najcenniejsze tereny wokół jeziora będące w zarządzie gminy.Potem się okaże,że taki dzierżawca vide.pole namiotowe ma prawo pierwokupu i to jeszcze za bezcen.Tak sprzedawano działki w samym miasteczku i całej gminie.W samym centrum Ińska podobnie sprzedano działki wraz z poniemiecką ulicą.Można? Można. Potem jest lament,że nie ma środków na jakiekolwiek inwestycje w połączeniu z dotacjami z przeróżnych programów pomocowych.Szkoda gadać do głupców.

Odnośnik do odpowiedzi

Hahaha Mariusz tak się boi konkurencji na plaży że jak tylko widzi samochód to myśli od razu że to potencjajny chętny na dzierżawę......Liwak durniu ty się pięć razy zastanów co robisz......bo nadejdzie dzień rozliczeń....jesteś gorszy od Dxiałodzewskiej tak oto uczeń przerósł mistrza .....oczywiście w głupocie i wałach.....

Odnośnik do odpowiedzi
O 11.02.2018 o 09:00, Olo napisał:

Hahaha Mariusz tak się boi konkurencji na plaży że jak tylko widzi samochód to myśli od razu że to potencjajny chętny na dzierżawę......Liwak durniu ty się pięć razy zastanów co robisz......bo nadejdzie dzień rozliczeń....jesteś gorszy od Dxiałodzewskiej tak oto uczeń przerósł mistrza .....oczywiście w głupocie i wałach.....

Jak ty śmiesz ubliżać Szanownemu Jackowi Burmistrzowi Liwakowi ? Ty kmiocie, że też tam w Urzędzie nie mają porządnego siepacza aby cię namierzył i facjatę oklepał. Dziwię się i podziwiam ich cierpliwość w znoszeniu twoich obelg. Ale takie chamstwo tolerowane jest do czasu, będziesz jeszcze piszczał jak chomik..zobaczysz. Ja gamoń ci to prorokuję !

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie mamy tak dlatego że nie wygarniamy władzy ich nieróbstwa.....przez Ińsko nie da się bezpiecznie przejechać bo dziura na dziurze....koło Dino 2 pachołki bez odblasków wieczorem można wjechać na totalnie zniszczoną studzienkę....jak myślicie jaki to ciężar wjechał na nią.....tak tak to wanienka ze żwirem najechała a władza co? Pozwala przez centrum jechać czego jeszcze do tej pory nigdy nie było....przedtem jechali i to rzadko trasą 151 a teraz trasa na Chociwel to norma... Panie Liwak jak zarwą przepust na na jeziorze w stronę Chociwla to koniec....zostaną przejazdy przez wioski Linówko i Długie... czyli kilkanaście km dłuższa trasa a Ścienne Panie Szafran też będzie jeździło przez Linówko... reszta pewnie pojedzie tyłem przez Węgorzyno....bo cóż nam mieszkańcom zostanie po głupiej nieudolnej władzy... a ty jeden z drugim piszesz mi tu o obrażani pana burmistrza tfuu.....do roboty ku#rwa bo zrobię wszystko by Ińsko Razem zniknęło z polityki.....

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Olo napisał:

Właśnie mamy tak dlatego że nie wygarniamy władzy ich nieróbstwa.....przez Ińsko nie da się bezpiecznie przejechać bo dziura na dziurze....koło Dino 2 pachołki bez odblasków wieczorem można wjechać na totalnie zniszczoną studzienkę....jak myślicie jaki to ciężar wjechał na nią.....tak tak to wanienka ze żwirem najechała a władza co? Pozwala przez centrum jechać czego jeszcze do tej pory nigdy nie było....przedtem jechali i to rzadko trasą 151 a teraz trasa na Chociwel to norma... Panie Liwak jak zarwą przepust na na jeziorze w stronę Chociwla to koniec....zostaną przejazdy przez wioski Linówko i Długie... czyli kilkanaście km dłuższa trasa a Ścienne Panie Szafran też będzie jeździło przez Linówko... reszta pewnie pojedzie tyłem przez Węgorzyno....bo cóż nam mieszkańcom zostanie po głupiej nieudolnej władzy... a ty jeden z drugim piszesz mi tu o obrażani pana burmistrza tfuu.....do roboty ku#rwa bo zrobię wszystko by Ińsko Razem zniknęło z polityki.....

Olo durniu, czy ty czytasz to co piszesz ? Ty , ty , ty skasujesz jedyny godny uwagi w najbliższych wyborach Komitet Wyborczy IŃSKO RAZEM ? Ty narcyzie lepiej będzie jak zaczniesz się za siebie oglądać, to ci jako....twój dawny kolega, radzę ! Wici zostały rozesłane i tylko patrzeć jak zostaniesz namierzony, a wtedy biada ci, nie będą mieli litości. Ja ci to mówię i ostrzegam ! Trwają gorączkowe poszukiwania i już przynoszą małe kwaśne owoce ! Pamiętaj kolega ostrzegał !

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...