Skocz do zawartości

Bezprawie?


Gostek

Rekomendowane odpowiedzi

Cytuj

Zadający: Janina Narkiewicz

Pytanie: Dlaczego zostalo ogrodzone przejscie nad jeziorem Jnsko od pomostu, az po plaze, malo tego grozono mi Policja, prosze P. Burmiszcza o wyjasnienie tej sprawy. W mojej ocenie odleglosc od jeziora musi wynosic 1,5m. dl.to jest skandal jak traktowani sa ludzie, ktorzy chca odwiedzac jnskie jezioro...

Odpowiedź:

Witam Pani Janino,

Rozmawiałem na ten temat z dzierżawcą pola namiotowego. Z jego relacji wynika, że istotnie jest ogrodzenie tego terenu, co jednak nie powinno dziwić, jednak było ono robione w czasie, gdy poziom lustra wody nie był aż tak wysoki. Obecnie w związku z tym, że poziom wody wyraźnie się podniósł, linia brzegowa przesunęła się i niejako zbliżyła do istniejącego ogrodzenia. To po pierwsze, jednak inną kwestią jest to, że rzeczywiście zgodnie z zapisami ustawy prawo wodne musi być zapewniony dostęp do wody i ta odległość wynosi 1,5 m - co znaczy, że można się poruszać tylko w tym wąskim pasie od wody, a nie po całym terenie dzierżawionego terenu, na którym prowadzona jest działalność gospodarcza. Proszę się zatem nie dziwić, że zostaliście Państwo poproszeni o opuszczenie terenu pola namiotowego, po którym się przemieszczaliście.

Pozdrawiam

Burmistrz Ińska Jacek Liwak

Temat wraca kolejny już raz i ponownie tłumaczenia Burmistrza trudno uznać za sensowne.
Prawo jest jednoznaczne. Ma być dostęp do jeziora. Nie ma co pleść o tym czy ktoś łaził po polu namiotowym czy nie. Skoro spacer brzegiem jeziora jest obecnie niemożliwy, to nie czekajmy aż lustro wody znów opadnie, tylko wyegzekwujmy obowiązujące prawo. Panie Burmistrzu - zaniechanie egzekwowania prawa jest przestępstwem urzędniczym i czas zacząć działać.

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Gostek napisał:

Temat wraca kolejny już raz i ponownie tłumaczenia Burmistrza trudno uznać za sensowne.
Prawo jest jednoznaczne. Ma być dostęp do jeziora. Nie ma co pleść o tym czy ktoś łaził po polu namiotowym czy nie. Skoro spacer brzegiem jeziora jest obecnie niemożliwy, to nie czekajmy aż lustro wody znów opadnie, tylko wyegzekwujmy obowiązujące prawo. Panie Burmistrzu - zaniechanie egzekwowania prawa jest przestępstwem urzędniczym i czas zacząć działać.

Akurat zachciało się babie łazić brzegiem jeziora wzdłuż pola namiotowego ! Ma do dyspozycji kilkadziesiąt kilometrów linii brzegowej i niech do woli łazi ! To jest ludzka zazdrość i zawiść, ja nie mam to i ty masz gów+no mieć ! P.Mariuszu, spuszczać Pańskie owczarki ze smyczy niech spacerowicze ze spaceru przejdą w galop po linii brzegowej !

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Gostek napisał:

Nic tu trudnego nie ma do zrozumienia. Ale niektórzy z kliki burmistrza tak się czują pewnie że nawet psami szczują.Taka 💩władza.

 

9 minut temu, słownik napisał:

Polska język trudna język cha cha cha

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
53 minut temu, Gostek napisał:

A ty mądralo nie zbanowany jak twój koleżka Olo ?

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, gość napisał:

A ty mądralo nie zbanowany jak twój koleżka Olo ?

Pewnie dostał bana ja pissing. A tobie co brakuje go. No to jest nad dwóch bo ja za nim tęsknię. Forum bez Olo to jak facet bez kutasa. Olo chłopie wracaj bo te chwalidupy z gminy tylko tu sìę chwalą.

Odnośnik do odpowiedzi
olo w podziemiu
19 minut temu, wracaj napisał:

Pewnie dostał bana ja pissing. A tobie co brakuje go. No to jest nad dwóch bo ja za nim tęsknię. Forum bez Olo to jak facet bez kutasa. Olo chłopie wracaj bo te chwalidupy z gminy tylko tu sìę chwalą.

Olo jest tylko się maskuje, siedzi po cichu bo narozrabiał z cenzurowaniem, zablokował forumowiczów i nie ma z kim dyskutować. Zresztą Olo z ukrywaniem ma bogate doświadczenia.

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, olo w podziemiu napisał:

Olo jest tylko się maskuje, siedzi po cichu bo narozrabiał z cenzurowaniem, zablokował forumowiczów i nie ma z kim dyskutować. Zresztą Olo z ukrywaniem ma bogate doświadczenia.

Niby jakie doświdczenia? 

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, olo w podziemiu napisał:

Olo jest tylko się maskuje, siedzi po cichu bo narozrabiał z cenzurowaniem, zablokował forumowiczów i nie ma z kim dyskutować. Zresztą Olo z ukrywaniem ma bogate doświadczenia.

Ja myślę że jesteś przypadkiem nieuleczlnym. Sam tu cały czas piszesz piszą inni mieszkańcy o problemach przejścia koło pola namiotowego, szczuciu psami nawet ktoś mądrze chyba Gostek a to przecież nie Olo tylko ktoś z władzy łacznie z tobą. Ale ciągle czepiasz się o każde gówno nie pisząc nic wartościowego,  pomocnego, pożytecznego i w zestawieniu z obecnymi działaniami gminy. Musisz wziąć wiertarkę włożyć długie wiertło przyłożyć do głowy zrobić dziurę wlać dobrego oleju i czekać na kolanach że nabierzesz rozumu.

Odnośnik do odpowiedzi

Umiesz czytać? To było zadane pytanie na oficjalnej stronie gminy do Burmistrza. Wiadomo kto jest autorem i został przegoniony jak intruz mimo że dzierżawca nie miał takiego prawa. Wiadomo z nazwiska i imienia ale ty wolisz się czepić Olo. Zaczynasz w******* głupotą. Niestety. To chyba prawda że głupota nie boli.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Olej napisał:

Ja myślę że jesteś przypadkiem nieuleczlnym. Sam tu cały czas piszesz piszą inni mieszkańcy o problemach przejścia koło pola namiotowego, szczuciu psami nawet ktoś mądrze chyba Gostek a to przecież nie Olo tylko ktoś z władzy łacznie z tobą. Ale ciągle czepiasz się o każde gówno nie pisząc nic wartościowego,  pomocnego, pożytecznego i w zestawieniu z obecnymi działaniami gminy. Musisz wziąć wiertarkę włożyć długie wiertło przyłożyć do głowy zrobić dziurę wlać dobrego oleju i czekać na kolanach że nabierzesz rozumu.

Brawo, brawo,brawo widzę że bez Olo też świetnie dajemy sobie radę. Oj besi się dzierżawca pola a jeszcze bardziej burmistrz taką odpowiedzią. 

Odnośnik do odpowiedzi

Witam na sesji w październiku podniesiono opłatę za śmieci chciaż wywożą co dwa tygodnie przynajmiej od września do maja. Podwyżki są drastyczne bo z 17 zł za osobę jest 21 zł.... Dzisiaj uchwalili podwyżki wszystkich innych podatków jak rolny,  miejscowy i wszystkie inne......ale jak widać są tacy co im się to podoba.... jest to właśnie władza która je podnosi....wstyd i hańba...  ale jak Racin podnosił to trzech klakierów z IŃSKO XXI obecnie rządzący całe bojowki napuszczali na poprzedników....czy to się godzi....

Odnośnik do odpowiedzi

Już kiedyś się dowiedzieliśmy, że w Ińsku są tacy co płacą ile trzeba i nie dyskutują. Są tylko dwa problemy:

1. Ten krezus nie chce się podpisać,. Może to Burmistrz, bo przecież płaci pieniędzmi z Waszych kieszeni 🤣

2. Forumowicze się nie martwią tożsamością takiego bogacza, ale za to martwi ich tożsamość osób, które mają czelność mieć odmienne zdanie.

Ot - taki paradoks.

Odnośnik do odpowiedzi

Pudło olo takie samo pudło jak Ty

Podatki pozostały bez zmian na takim samym poziomie jak w ubiegłym roku!

Śmieci owszem ale tylko zmieszane z 18 zł do 21 zł, segregowane zostały na tym samym poziomie czyli 12 zł. Dlaczego? Dlatego, że mieszkańcy nie segregują śmieci co powoduje, że gmina musi płacić kary do Urzędu Marszałkowskiego za niespełnienie limitów. Ale co taki baran olo może wiedzieć? Jak zaczniesz segregować to zapłacisz dużo mniej.

Niestety żwirowy olo wprowadza tutaj dosyć często wszystkich w błąd.

Jeszcze z Grzesiakiem porażki nie możesz przeżyć?

Odnośnik do odpowiedzi

No to jeszcze powiedz dlaczego tak jest i co ustaliliście w kuluarach.....że nie podniesienie podatków w roku wyborczym potem wyrównacie sobie straty.....możesz pokazywać swoje miłosierdzie takim dupkom jak ty .....ale nikt głupi nie jest i ślepy też... trzy lata płaczu że na nic nie ma kasy pisał Liwak .....teraz leci manna z nieba....czaruj was a nie nas....

Odnośnik do odpowiedzi

Ty Grzesiakowy przydupasie. Już twoje kłamstwa ujrzały światło dzienne. Piszesz, że podnieśli a tu kłamstwo. Idź do Kieliszkowskiego się wypłacz. Cofnij sobie nagrania i przejrzyj protokoły i zobaczysz co Liwak mówił w 2015, a mówił że budżet dopiero zacznie wyglądać dobrze w 2018 lub 2019 roku

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję zastosować tę metodę na Manhatanie.Tylko mieszkańcy muszą się wykazać jajami:

Burmistrz Józefowa zmienia zdanie. Po interwencji mieszkańców i publikacji artykułu na naszej stronie obiecuje oświetlenie ciemnej obecnie ulicy

Odnośnik do odpowiedzi
Olo wyszedł z podziemia

Mówiłem wam wczoraj, że Olo poblokował niewygodnych forumowiczów a sam się maskuje. Dzisiaj wylazł z lisiej nory i kłamie w żywe oczy, innych dalej blokuje więc śmialo może uprawiać swoją komunistyczną propagandę. 

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Olo napisał:

Witam na sesji w październiku podniesiono opłatę za śmieci chciaż wywożą co dwa tygodnie przynajmiej od września do maja. Podwyżki są drastyczne bo z 17 zł za osobę jest 21 zł.... Dzisiaj uchwalili podwyżki wszystkich innych podatków jak rolny,  miejscowy i wszystkie inne......ale jak widać są tacy co im się to podoba.... jest to właśnie władza która je podnosi....wstyd i hańba...  ale jak Racin podnosił to trzech klakierów z IŃSKO XXI obecnie rządzący całe bojowki napuszczali na poprzedników....czy to się godzi....

Widzisz durny kapucynie jakie ty masz wiadomości ! Udajesz że jesteś kretem w urzędzie i trzymasz w szachu rządzących. A jesteś zwykłym i do tego durnym populistą żwirowym. Podatki po czwartkowej sesji zostały na tegorocznym poziomie. A nawet tak zawsze drażliwy podatek jakim jest podatek rolny, został..... obniżony ! Jeżeli opłatę za wywóz śmieci uważa się za podatek, to podniesiono opłatę za śmieci zmieszane. Wynika do z dyrektyw UE nakładających zwiększenie procentowego udziału śmieci segregowanych w ogólnej puli odbieranych śmieci. Ten procentowy udział z roku na rok rośnie w postępie matematycznym.

Odnośnik do odpowiedzi
O 22.11.2017 o 21:12, widać napisał:

Umiesz czytać? To było zadane pytanie na oficjalnej stronie gminy do Burmistrza. Wiadomo kto jest autorem i został przegoniony jak intruz mimo że dzierżawca nie miał takiego prawa. Wiadomo z nazwiska i imienia ale ty wolisz się czepić Olo. Zaczynasz w******* głupotą. Niestety. To chyba prawda że głupota nie boli.

bzdura , każda działka ma słupy lub kamienie geodezyjne które nakreślają jej granice , jeżeli ktoś postawił płot zgodnie z słupkiem granicznym który był tak wyznaczony aby od średniego poziomu wody pozostawał przewidziany ustawą odstęp lub przejście to jest wszystko ok i ten co robi dym nie ma racji . Jak chce przejść to niech kupi sobie gumowce lub nauczy się pływać . Bo co byś zrobił gdyby działka była przy rzece i po powodzi woda wylałaby 50m dalej ?, poszedłbyś do właściciela aby przestawił swoje ogrodzenie o 52m dalej !!!!! CO Mądralo

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Ustawa napisał:

bzdura , każda działka ma słupy lub kamienie geodezyjne które nakreślają jej granice , jeżeli ktoś postawił płot zgodnie z słupkiem granicznym który był tak wyznaczony aby od średniego poziomu wody pozostawał przewidziany ustawą odstęp lub przejście to jest wszystko ok i ten co robi dym nie ma racji . Jak chce przejść to niech kupi sobie gumowce lub nauczy się pływać . Bo co byś zrobił gdyby działka była przy rzece i po powodzi woda wylałaby 50m dalej ?, poszedłbyś do właściciela aby przestawił swoje ogrodzenie o 52m dalej !!!!! CO Mądralo

No toż o tym piszę! Też tak uważam. Moja ironia była do tego madrali co wszędzie Olo widzi. A przecież my tu dyskutujemy o całkiem innej kwestii a nie o Olo. Woda na wiosnę opadnie i znów sobie będzie pani chodzić. 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, widać napisał:

No toż o tym piszę! Też tak uważam. Moja ironia była do tego madrali co wszędzie Olo widzi. A przecież my tu dyskutujemy o całkiem innej kwestii a nie o Olo. Woda na wiosnę opadnie i znów sobie będzie pani chodzić. 

ok , ale olo ma tu minimum 70% wszystkich wpisów pod olo i innymi , co do reszty zgoda i nie trzeba co do prostych spraw dyskusji

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...