Skocz do zawartości

Żwirownia nadal rżnie głupa


antyżwir

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, my jesteśmy przeciw napisał:

Głosujemy na burmistrza który obiecuje blokadę żwirowni  a on ma już zrobić resztę, bo jak nie to leci ze stołka na pysk

Już na takiego głosowałem. Wyszło jak widać. Żwirownia za pasem. Ten chwyt już nie przejdzie. Niech buraki z Ińsko Razem spier#dalają na bambus. Nigdy więcej prostaków we władzach które się sprzedadzą za złocisza. NIGDY!

Odnośnik do odpowiedzi
54 minut temu, sprzedawczyki napisał:

Już na takiego głosowałem. Wyszło jak widać. Żwirownia za pasem. Ten chwyt już nie przejdzie. Niech buraki z Ińsko Razem spier#dalają na bambus. Nigdy więcej prostaków we władzach które się sprzedadzą za złocisza. NIGDY!

Za rok wybory - czas zapłaty.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, czas napisał:

Za rok wybory - czas zapłaty.

Tak wszyscy bez wyjątku powinni dostać uropy bezpłatne na zawsze.To ciągle ci sami kombinatorzy zmieniający nazwy.Jadą na tych samych powtarzanych od dekad obietnicach.Rozliczcie się ze swojego życia na nasz koszt pajace.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, my jesteśmy przeciw napisał:

Głosujemy na burmistrza który obiecuje blokadę żwirowni  a on ma już zrobić resztę, bo jak nie to leci ze stołka na pysk

ja słyszałem że po ptokach , teraz już jest za późno na walkę . Nikt nic już nie zrobi bo jak był czas na referendum całkowicie zablokować żwirownię to szafran latał po ludziach i mówił że jest jeszcze wystarczająco dużo możliwości aby żwirownię zablokować . Każdy nowy kandydat na burka który będzie pewny zwycięstwa będzie kłamał .

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, klops napisał:

ja słyszałem że po ptokach , teraz już jest za późno na walkę . Nikt nic już nie zrobi bo jak był czas na referendum całkowicie zablokować żwirownię to szafran latał po ludziach i mówił że jest jeszcze wystarczająco dużo możliwości aby żwirownię zablokować . Każdy nowy kandydat na burka który będzie pewny zwycięstwa będzie kłamał .

Ciekawe że u mnie nie był

Odnośnik do odpowiedzi
22 minut temu, klops napisał:

ja słyszałem że po ptokach , teraz już jest za późno na walkę . Nikt nic już nie zrobi bo jak był czas na referendum całkowicie zablokować żwirownię to szafran latał po ludziach i mówił że jest jeszcze wystarczająco dużo możliwości aby żwirownię zablokować . Każdy nowy kandydat na burka który będzie pewny zwycięstwa będzie kłamał .

Chodził, chodził a nawet namawiał żeby nie iść na referendum i wspierał tym samym Racina....namawiał też żeby mieszkańcy Ściennego, Linówka i Czertynia nie przyszli ba spotkania....to na 100% pewne info......teraz to już tylko gra pozorów.....LIWAK, SZAFRAN, KUPCZYŃSKI zapiszą się w kartach historii Ińska tak jak obecna rada jako ci co podpisali wyrok śmierci dla miasteczka....to nigdy nie będzie wybaczone....a z wygraną w wyborach to jest dzielenie skóry na niedźwiedziu a on w mateczniku śpi.....

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Olo napisał:

Chodził, chodził a nawet namawiał żeby nie iść na referendum i wspierał tym samym Racina....namawiał też żeby mieszkańcy Ściennego, Linówka i Czertynia nie przyszli ba spotkania....to na 100% pewne info......teraz to już tylko gra pozorów.....LIWAK, SZAFRAN, KUPCZYŃSKI zapiszą się w kartach historii Ińska tak jak obecna rada jako ci co podpisali wyrok śmierci dla miasteczka....to nigdy nie będzie wybaczone....a z wygraną w wyborach to jest dzielenie skóry na niedźwiedziu a on w mateczniku śpi.....

O tym że chodził i rzekomo namawiał ludzi słyszałem tylko od ciebie, nikt inny tego nie potwierdza. Olo klamiesz!

Odnośnik do odpowiedzi
kto to jest Szafran?

Wieża przegrała wybory - wina Szafrana

Olo przegrał referendum - wina Szafrana

Endriu  przegrał wybory -  wina Szafrana

Grzesiak nie może otworzyć żwirowni - wina Szafrana

Ślimak przegra wybory - wina Szafrana.

 

Kuźwa kto to jest ten Szafran że trzęsie całym Ińskiem? Pokażcie mi go tutaj bo to  musi być jakiś gigant co wszystko może.

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Olo napisał:

Wszystko albo już nic....Włodek nie przeginaj twoja polityka już się kończy....żebyście tylko nie oglądali horyzontu w kratkę....a wasze udawanie w dokumentach że jesteście przeciw żwirowni nie wszyscy wierzą....

Tu możesz mieć rację, Grzesiak ciąga Włodka po sądach to rzeczywiście może się skończyć kratką. 

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, O co biega? napisał:

Co ja czytam? Grzesiak podał Szafrana do sądu? Za co? Proszę o jakieś szczegóły.

Dobrze wiesz za co.....trzeba było nie udawać że jesteś przeciw żwirowni....nie wybielaj siebie bo ta sprawa w sądzie to grubymi nićmi szyta... tak reżyser i scenażysta grzesiak zapisał  a wy tylko aktorzy....ale kiepskiej jakości...chcecie jako Ińsko Razem udawać martyrologię...nie z nami te numery...

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Olo napisał:

Dobrze wiesz za co.....trzeba było nie udawać że jesteś przeciw żwirowni....nie wybielaj siebie bo ta sprawa w sądzie to grubymi nićmi szyta... tak reżyser i scenażysta grzesiak zapisał  a wy tylko aktorzy....ale kiepskiej jakości...chcecie jako Ińsko Razem udawać martyrologię...nie z nami te numery...

Aleś ty Olo głupi ! Coraz trudniej czyta się twoje wypociny !

Odnośnik do odpowiedzi

mądry to ty gamoń faktycznie nie jesteś.kasa kopalniana to jest zasilenie budżetu a im cały czas brakuje,także innej alternatywy nie widzieli dla zwiększenia budżetu gminy tylko pójście po najlżejszej linii oporu czyli podatek od żwirowni.W kampanii można różne rzeczy mówić a jak koryto już się ma to hulaj dusz.Michaś obiecał że jak zostanie radym diety będzie przekazywał i co gamoń.Zobacz jak te diety na niego wpłynęły.Niebieska marynarka za mała się zrobiła.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gość napisał:

mądry to ty gamoń faktycznie nie jesteś.kasa kopalniana to jest zasilenie budżetu a im cały czas brakuje,także innej alternatywy nie widzieli dla zwiększenia budżetu gminy tylko pójście po najlżejszej linii oporu czyli podatek od żwirowni.W kampanii można różne rzeczy mówić a jak koryto już się ma to hulaj dusz.Michaś obiecał że jak zostanie radym diety będzie przekazywał i co gamoń.Zobacz jak te diety na niego wpłynęły.Niebieska marynarka za mała się zrobiła.

Kopalniana kasa wędruje do Szczecina a w Ińsku zostają grosiki

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, spacerek napisał:

Irenka byłem na plaży tam Mariusz pali dalej meble w drugim domku na orzechowej. Smród niesamowity. A burdel na kołkach. Ma zgodę na rozbiórkę i wywózkę tych rupieci?dalej burku wróciłeś z urlopu to do roboty leniy.

Na plaży macie non stop problemy, co za ludzie tam mieszkają?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...