Skocz do zawartości

Wybory samorządowe 2018rr


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Olo napisał:

PIS to pierwsza i jedyna partia która zrobiła coś dla zwykłych obywateli i dla pokazania Polski jako kraju mądrego, silnego i patriotycznego.....możesz pluć ile chcesz ale rzeczywistości nie zmienisz😉

Niebawem będzie wielkie bum i twoja, popaprańcu, partia pójdzie w niebyt a jej "prominentni" do pierdla ! Tusk już (jak Piłsudski!) jest w Warszawie ! Jego przyjazd jest proroczy i jednoznaczny. Już pisiory sra+ją po gaciach. 

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję dobrego lekarza....kto jeszcze popieta ryżego zdrajcę co pałował ludzi na marszach Niepodległosci, podpalał budki, afera Amber Gold co to Margaret piosenki dla nich śpiewała, zamiast wymieniać lepiej skrócić afera, afera, afera .....zdrajca i kłamca to dla  ciebie wódz? No coż widać że to twoje klimaty dlatego spowiedź przed prokuratorem konieczna.....

Odnośnik do odpowiedzi

bać to ja się boje że Polska już na wieki zostanie pośmiewiskiem Europy ! wszystko to przez prezesika kaczuszke zoofila z kotem !czy wy nie widzicie że on jest chory psychicznie? znajdzcie mi chociaż jedną wypowiedż ktora jest w 100% sensowna

Odnośnik do odpowiedzi

Lolek to jest normalnie odzwierciedlenie kaczuszki bredzą oboje tak samo a jak brak im argumentów wyzywają ! Lolek przyznaj sie ze nad łóżkiem masz zdjecie prezesunia :) i wkoncu sie wydalo ze lolek to chlopek z wsi biegajacy co niedziela do kosciolka a udaje niewiadomo kogo! niestety ja znam tylko ludzi z wsi popierajacych PIS wiec cos w tym musi byc ze PIS to ciemnota

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, pissing napisał:

bać to ja się boje że Polska już na wieki zostanie pośmiewiskiem Europy ! wszystko to przez prezesika kaczuszke zoofila z kotem !czy wy nie widzicie że on jest chory psychicznie? znajdzcie mi chociaż jedną wypowiedż ktora jest w 100% sensowna

Polska dopiero od dwóch lat stała się potęgą Europy i znaczacym partnerem czy tego twój ryży zdrajca chce czy nie....ba ryżego już patrzeć nie mogą...dzisiaj myślał że wjedzie na białym końcu skończyło się wygwizdaniem😂😂😂jak widzisz lud nie taki głupi jak ty byś chciał...a W-wa to nie wieś to matropolia....mamę oszukasz, tatę oszukasz ale żyvia ku#rwa nie oszukasz😂😂😂

Odnośnik do odpowiedzi

jaka wawa co ty bredzisz znowu kaczuszka, to że teraz kupa wiesniakow zwanych PIS dostala sie do wawy nie znaczy ze juz sa warszawiakami:D w wawie to jedynie mochery popieraja kaczuszke i znowu lolek niewiesz co piszesz a po drugie co ci sie przysnilo ze ja jestem za Tuskiem czy ja cos takiego napisalem ? wez juz mocherowy lolku nie pij bo jak zwykle bredzisz !! na otrzezwieniu zamiast PIS dostaniesz PISSING jesli wiesz co to znaczy :D a wasza top warszawianka to beatka szydlo co ciuchy jeszcze po swojej babci z wsi nosi :D

Odnośnik do odpowiedzi

Echh szkoda odpowiadać takiemu skomuszałemu dziadowi....jak ty uważasz że PIS popierają mohery i wieś to proponuję włączyć TV i ogladać Marsz Niepodległości....mnie możesz nie ufać ale sam siebie oszukujesz....spójrz i podziwiaj siłę kaczuszki👍jak Bóg chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera....jesteś tym przypadkiem😉

Odnośnik do odpowiedzi

co ty chlopie ćpasz :) zaraz bedziesz bredzil ze dnia pierwszego kaczuszka stworzyl lolka i beate :D ty to naprawde chlopino masz cos z glowa :D naj[ierw mu zwirownia chleb kradnie z chlebaka i depcze po trawniku a teraz kaczuszka jest stworca wszystkiego :D a ty skoro tai oddany sluga aczuszce to czemu nie byles w stargardzie na marszu niepodleglosci co ?

Odnośnik do odpowiedzi

Marsz Niepodległości – manifestacja w postaci przemarszu ulicami Warszawy, odbywająca się co rok w dniu 11 listopada.

Marsz Niepodległości został zainicjowany przez narodową Młodzież Wszechpolską i Obóz Narodowo-Radykalny.

Odnośnik do odpowiedzi

to juz sie dzis dowiedzialem kilku nowych faktow o sobie :D popieram tuska , jestem starym komuchem i mam karakana hmm tylko co to ten karakan ?? zwierzat zadnych nie mam aktualnie jestem mlodym singlem hmm lolek co to ten karakan oswiec mnie wszechwiadzacy lolini

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, riposta napisał:

Ty jesteś średni syn twojej skurwionej rodzicielki. Taką patologię urodziła. Trochę mi cie nawet żal. Być takim popier#dolonym świrem to nie lada gratka. Co wąchasz?

jednak lolini nie wytrzymal :D tak samo przewidywalny jak kaczynski :Dto chyba sie zwie zaburzenia osobowsci hmmm lolini teraz klniesz a jutro na mszy o 10 pierwszy po komunie :D czy wy o 10 nie macie czegos takiego jak przyjecie komuni :D 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...