Skocz do zawartości

Wybory samorządowe 2018rr


Rekomendowane odpowiedzi

ciotka zielińska
27 minut temu, Matka napisał:

Jakich desek? Byłaś widziałaś? Najpierw idź na spacer potem zobacz a na końcu pisz. Palìł cały tydzień smród był na całe ośrodki i manhatan. Smród?  To mało powiedziane to były jakieś chemikalia bo przeszłam i miałam zawroty głowy. A góra śmieci dalej leży jak na jakimś wysypisku. Domek rozebrany cały więc pewnie paliłby wszystko. Głupia gmina, głupia władza i głupia ciotka zielińska. A decowi i marguli możesz loda walnąć. 

głupia niestety ty jesteś skoro wiesz że ci szkodzi po co tam łazisz podglądac ? masz racje często u nich kupuje lody :)

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, STACHU napisał:

lepiej o dymaniu niz lazic po insku jak ty zagladac ludziom na podworka pieprzyc bzdury i afery wymyslac 

No jasne jak się nie jest z Ińska to się nie możesz przejść i rzetelnie ocenić sytuację.  Skończony idioto bałwanie ect 

Odnośnik do odpowiedzi

A oni znowu napierdalają na poligonie tak jak w Donbasie.Czy wojsko ma takie fory? Rozumiem ,że muszą się uczyć strzelać.Ale czy koniecznie w nocy i to tuż obok zabudowań.Nawet Putin nie strzela przy cywilach....

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, bum-srum napisał:

A oni znowu napierdalają na poligonie tak jak w Donbasie.Czy wojsko ma takie fory? Rozumiem ,że muszą się uczyć strzelać.Ale czy koniecznie w nocy i to tuż obok zabudowań.Nawet Putin nie strzela przy cywilach....

Dam ci telefon do szefa od tej napier+dalanki. Zadzwoń i opitol. Zobaczysz co ci odpowiedzą i czy podniosą telefon? Szef- 727012552, jego zastępca-727012540

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, bum-srum napisał:

A oni znowu napierdalają na poligonie tak jak w Donbasie.Czy wojsko ma takie fory? Rozumiem ,że muszą się uczyć strzelać.Ale czy koniecznie w nocy i to tuż obok zabudowań.Nawet Putin nie strzela przy cywilach....

 

16 godzin temu, antonówka napisał:

Mam w sadzie dziki,sarny i jelenie.Kto z koła myśliwskiego ma chęć....

teraz już wiem obie te sprawy to wina żwirowni! olo i reszta mogą poświadczyć .zamknijmy żwirownie póki czas inaczej czeka nas armagedon ! ponoć niemcy też obwiniają żwirownie za emigrantow , jutro biore księdza i jedziemy odprawiać egzorcyzmy na tych demonach z sksm niema żartów z ciemną stroną mocy :(

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, boje się napisał:

 

teraz już wiem obie te sprawy to wina żwirowni! olo i reszta mogą poświadczyć .zamknijmy żwirownie póki czas inaczej czeka nas armagedon ! ponoć niemcy też obwiniają żwirownie za emigrantow , jutro biore księdza i jedziemy odprawiać egzorcyzmy na tych demonach z sksm niema żartów z ciemną stroną mocy :(

najlepiej będzie jak się żwirowcy wykąpią w święconej wodzie.

Odnośnik do odpowiedzi

w wyborach ma startowac Grażyna Jurkiewicz od jutra zaczynam wszystkich znajomych i rodzine namawiac zeby na grazke glosowali bo kto inny wie o zyciu i problemach jak wlasnie grazka i jarek glosuj na grazke na dyskoteke wejdziesz za darmo z gwarancja ze nie pobija cie bramkarze

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...