Skocz do zawartości

Prawdziwe oblicze liwaka


Rekomendowane odpowiedzi

To forum ma służyć ludziom,którzy chwalą bądź ganią lokalną władzę.

Ta jedynie odszczekuje się jak uderzony pies bo nie ma rzeczowych argumentów na temat swojego pierdzenia w stołki za nasze,mieszkańców środki.Wy w gminie nic nie wypracowujecie.Wydajecie nieudolnie i bezmyslnie nasze pieniądze.A tak szczegółowo to prawie 1/2 budżetu idzie na wasze i szkolne pensje.

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, gosc napisał:

plaza w insku jest pepkiem swiata i wszystko musi sie wokol niej krecic a burmistrz ma nic nie widziec tylko plaze bo jak nie to go obsmaruja w necie.

Nie wiem czy pępkiem świata ale jest naszą PERŁĄ i jeśli ktoś tu zawita to jest zauroczony czystością wody i pięknem przyrody. Inne wlory to raczej krytyka bo nic nie ma nawet gdzie wypić szklanki wody, kawy czy herbaty i zjeść ciasteczko.Tak może i dobrze to ująłeś dla nas to jest pępek świata. Bo to jedyne dobro które nas utrzymuje.Kiedy to durnoto zrozumiesz.

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, kiedy napisał:

Nie wiem czy pępkiem świata ale jest naszą PERŁĄ i jeśli ktoś tu zawita to jest zauroczony czystością wody i pięknem przyrody. Inne wlory to raczej krytyka bo nic nie ma nawet gdzie wypić szklanki wody, kawy czy herbaty i zjeść ciasteczko.Tak może i dobrze to ująłeś dla nas to jest pępek świata. Bo to jedyne dobro które nas utrzymuje.Kiedy to durnoto zrozumiesz.

Jak to jest jedyne dobro które cie utrzymuje to o to dobro dbaj bo to twój interes

Odnośnik do odpowiedzi

Fala moim zdaniem słusznej krytyki popłynęła. Nerwy troszkę puściły, a teraz proponuję pomyśleć na chłodno co zrobić aby pan Burmistrza diabli wzięli.
Co proponuję? 
Trzeba poprosić o projekt umowy dzierżawy na plażę. Jeśli bowiem za miesiąc ma być ogłoszony przetarg, to taki projekt powinien już być inaczej trzeba założyć, że warunki dzierżawy będą ustalane po rozstrzygnięciu przetargu, a to już więcej jak tylko śmierdzi..
Zmobilizować Radnych, aby zablokowali np. stosowną uchwałą takie pomysły Burmistrza. Stosowne pismo z podpisami zainteresowanych do Radnych wyjaśni Wam kwestię czy Radni służą Wam czy są to po prostu słupy. Jeśli podejmą temat - są OK, a jeśli oleją - może się okazać, że dzierżawa wyczerpuje warunki aby była poprzedzona uchwałą Rady. Zdaje się, że na dziś - uchwały w sprawie dzierżawy nie ma i albo uchwała "wskoczy" na porządek obrad, gdy już będzie wszystko zaklepane, albo Burmistrz zrobi to w ramach swych kompetencji.
Po ogłoszeniu przetargu będzie można podjąć dalsze działania, ale pewnie wiecie jakie ;-)

Już raz proponowałem się sformalizować, ale uznaliście to za zły pomysł. Teraz tego nie zaproponuję, ale jeśli się zbierzecie w jakiś np. komitet obrony plaży, to oferuję swoją pomoc.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Jas napisał:

Olo i Gostek to oszołomy!które  powinny być ustalone z imienia i nazwiska i stanąć  przed prokuratorem..a coraz więcej  osób  będzie  się  tego domagała..Sa granice!

Czytasz swoje wpisy zanim je wyślesz? Następnym razem zrób to....szybciej ty przed nim staniesz są ku temu powody....może nawet wiele...

Odnośnik do odpowiedzi

To co z wysadzeniem planu (nie "panu", bo "Pan" piszę zawsze wielką literą) Burmistrza w sprawie dzierżawy Plaży? 
Jakieś działanie zaczniecie czy skończy się na tym, że jedynym efektem będzie grożenie nam sądem? Ja się nie boję. Pozwać można każdego. Wizyta w sądzie mi nie straszna. Pozwany nie znaczy, że zostanę skazany. Nie uważam bym przekroczył granicę między krytyką, a pomówieniem, a jeśli tak - to ponawiam prośbę o wskazanie gdzie czegoś się takiego dopuściłem. Jeśli mnie o mojej winie przekonasz (Jasiu czy tak jakiś inny anonimie), to przeproszę, odszczekam i postaram się w przyszłości bardziej uważać.  
Tak na marginesie: już raz wspominałem, że nie opłaca się robić zagrywki z ustalaniem moich danych. Jeśli będę musiał zrezygnować z roli anonima, to wtedy może zacznę pytać w UM w oparciu o ustawę o dostępie do informacji publicznej czyli zacznę robić to czego mieszkańcy chyba się wstydzą lub boją.
Mam w tym praktykę, a jak się wkręcę to może uda mi się namówić do współpracy w sprawach Ińska np. Watchdog Polska :-D

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...