Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Olo.Polskę nosi się w sercu.Powinniśmy szanować wszystkich sąsiadów i współmieszkanców,nawet jeśli mają inne poglądy polityczne.Poglądy ludzie też zmieniają. Niewielu jest zagorzałymi zwolennikami aktualnych formacji politycznych w Polsce.Twoja nadgorliwość jest wręcz kabaretowa.

Odnośnik do odpowiedzi
34 minut temu, Olo napisał:

Takim oto dposobem ILF przeszło bez echa.....kolejny rok do przodu....

Jak bez echa ? Piękna uroczystość na promenadzie i słowa uznania dla P.Kazimierza Deca wypowiedziane przez mistrza P.Hoffmana ! Wielu znamienitych gości festiwalu i dużo, dużo dobrych filmów. Nie stękaj ty gminny zrzędo, tylko pochwal organizatorów i sponsorów za ich wysiłek !

Odnośnik do odpowiedzi
O 18 sierpnia 2017 o 21:55, Olo napisał:

Tak widziałem to miłosierdzie przez ostatnie 8 lat....bardzo szanowałeś partię o innych poglądach politycznych....no koń to rży całym pyskiem....fajnie jest być traktowanym tak jak traktowaleś innych...kto pod kim....nooo

A zdjecia na fejsie juz widziałeś? Policzyłes wszystkich komuszków?

Odnośnik do odpowiedzi
58 minut temu, Olo napisał:

Już masz czas na skrobanie....skończył się spęd pijaków i zaczynasz nadrabiać....tłumok....

Ty olo stary pisiorze martw sie komuchami którzy odrastają z popiołw i w najnowszym sondarzu dostana sie do sejmu. W Ińsku też rosna w siłę, wierza pcha sie na pierwszą linię, kopeć i inne barachło jest niezwykle aktywne.

Odnośnik do odpowiedzi

Czytasz mnie czasem ze zrozumieniem....przecież bez przerwy piszę o tej komunistce i baronie kopciu którzy ciągle pouczają Liwaka.....Liwak nic nie znaczy to wychówek Teresy i rządzi pod jej kopyto...chłopczyk na posyłki...sprawa żwirowni też nie była przypadkowa....niby był przeciw a decyzję wydał kto inny...tak na niby...żwirownia jest bliżej niż dalej..

Odnośnik do odpowiedzi

Można mówić, że fajnie było ILF w tym roku, że fajni byli goście, że publiczność dopisała. Ale przyznać trzeba, że wyglądało to jak impreza zrobiona po raz pierwszy a nie 44-ty. 

Żadna władza w ostatnich 20 latach nie potrafiła rozwinąć imprezy do odpowiedniego poziomu. A jest coraz gorzej.

Odnośnik do odpowiedzi

No fajnie było czy tradycyjnie i trzeba coś zmienić. Bo tak piszesz że nic z tego nie wynika. Jak dla mnie było jak zawsze. A pierwszych szeregach ludzie i rodziny władzy. Szkoda że Liwak w rękę nie całował Hoffmana. Żenujące.

Odnośnik do odpowiedzi

 :A pierwszych szeregach ludzie i rodziny władzy. Szkoda że Liwak w rękę nie całował Hoffmmana.""polonisto"o jakich ty szeregach piszesz?Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego ile odbyło sie projekcji filmowych,spotkań z autorami filmów,imprez towarzyszących itd,itp.Na otwarcie nazwy promenady przyszli ci,którzy mieli na to ochotę.Jerzego Hoffmana nasz burmistrz i Ińszczanie uhonorowali tak,jak na to zasłużył.Obserwowałem zachowanie burmistrza podczas całego tegorocznego ILF.Ujmy nam mieszkańcom nie przyniósł.Jestem wręcz z jego zachowań dumny.Jestem również zachwycony bardzo dobrą organizacją ILF od Dyrektora artystycznego Przemysława Lewandowskiego,Stowarzyszenie ILF po dyrektora ICK Alberta Moroza , pracowników ,a także wolontariuszy.Wszyscy bez wyjątku dokładali starań,by nasza sztandarowa impreza wypadła jak najlepiej.I tak też się zdarzyło.

 

 

Odnośnik do odpowiedzi

Zasadą jest honorowanie miejsc ludźmi zasłużonymi ale......ale nie za ich życia.....a wy jak zawsze pod "bolka" ....no to trzeba było nadać Wajdy....na to samo by  wyszło a brzmiało inaczej....akurat zagadzam się z "polonistą"....nie było niczego czego nie było przed laty....nie wymyślaj...

Odnośnik do odpowiedzi

Według ola to najlepiej jakby była promenada smoleńska. Skończ z narodową martyrologią nigdzie nie jest napisane że honoruje się tylko po śmierci. Normalną rzeczą jest honorowanie ludzi za życia. Wałęsa nazwy w Ińsku nie znajdzie ale ludzie kina tak a Wajda jest przereklamowany. Hoffman tworzył filmy o historii Polski więc jak najbardziej zasłużył na honory 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...