Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro zaczyna się komusza impreza,zdegradowana do tej roli przez ciocię wieżę.Pasibrzuchy komuszych i platformianych elit przyjadą poszpanować wśród swoich... Liwak pokosił tradycyjnie trawę,Kupczyk od garnków przyjdzie się odchamić wśród artystów.A szef rady pod krawatem będzie krążył jak osa wokół celebrytów.Trudno powiedzieć,że jest to masowa impreza dla turytów bo tam ciągle te same odwieczne gęby.Twórca imprezy "Doland"   przewraca się w grobie bo nie taki status miała mieć ta impreza dla odpoczywających.Kowalski machnął łapą a miejscowy grajek Dec ,podpięty jako lokalny artysta dalej gra statystycznie.Gdzie teraz zrobicie spektakl skoro pomost rozebraliście bo wasza nieudolność w jego konserwacji dokonała samosądu.Aha jeszcze został RAK ,po Niemcach no i tzw.krótkobieżny deptak dla palaczy imprezy i piwska.Oj w oku się kręci jak widzę tę samą "Karuzelę" w fotoplastykonie.

A gmina dalej dziurawa i zaszopkowana sezonowymi budkami.Ale jest Dingo i szał wyboru.

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, observer napisał:

Jutro zaczyna się komusza impreza,zdegradowana do tej roli przez ciocię wieżę.Pasibrzuchy komuszych i platformianych elit przyjadą poszpanować wśród swoich... Liwak pokosił tradycyjnie trawę,Kupczyk od garnków przyjdzie się odchamić wśród artystów.A szef rady pod krawatem będzie krążył jak osa wokół celebrytów.Trudno powiedzieć,że jest to masowa impreza dla turytów bo tam ciągle te same odwieczne gęby.Twórca imprezy "Doland"   przewraca się w grobie bo nie taki status miała mieć ta impreza dla odpoczywających.Kowalski machnął łapą a miejscowy grajek Dec ,podpięty jako lokalny artysta dalej gra statystycznie.Gdzie teraz zrobicie spektakl skoro pomost rozebraliście bo wasza nieudolność w jego konserwacji dokonała samosądu.Aha jeszcze został RAK ,po Niemcach no i tzw.krótkobieżny deptak dla palaczy imprezy i piwska.Oj w oku się kręci jak widzę tę samą "Karuzelę" w fotoplastykonie.

A gmina dalej dziurawa i zaszopkowana sezonowymi budkami.Ale jest Dingo i szał wyboru.

Nic tylko płakać......gminny(a) zrzędo ??!!

Odnośnik do odpowiedzi

totalne dno.ale oczywiście większości możliwość za darmochę popatrzeć na film i najeść się.Mieszkańcy na aucie.Kino nie mieści wszystkich chętnych a trzeba najpierw usadzić samych darczyńców i darmozjadów reszta jak bóg da.scenariusz zawsze tan sam także nic ciekawego.

Odnośnik do odpowiedzi

Było jak było czyli nic się nie zmieniło....zmieniło się tylko to że oficjele zajmują już całe kino i tylko nieliczni mieszkańcy czyt. rodziny rządzących mogli cokolwiek słyszeć i widzieć....kino jest dla kinomaniaków a nie politycznych zdechlaków...

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Olo napisał:

Było jak było czyli nic się nie zmieniło....zmieniło się tylko to że oficjele zajmują już całe kino i tylko nieliczni mieszkańcy czyt. rodziny rządzących mogli cokolwiek słyszeć i widzieć....kino jest dla kinomaniaków a nie politycznych zdechlaków...

No ale ty się dostałeś, to jesteś już rządzący ?

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Olo napisał:

He he he to chyba pryszczaty na jedno oko jesteś....same komuchy, platfusy i zslowcy....żenujący widok...

Co ty pitolisz sługusie "dobrej zmiany"? To są właśnie sprawdzeni na niwie samorządności działacze i politycy ! A nie gumiaki z Jarka paki ! 

Odnośnik do odpowiedzi
O 12.08.2017 o 17:45, Gostek napisał:

Mam nadzieję, że ILF przetrwa, a politycy zaczną kiedyś szukać uczciwej roboty.

I słusznie.Przecież ta impreza jest dumą Ińszczan i zazdroszczą nam jej wszystkie ościenne gminy.Od wielu lat mimo zakusów żadna opcja polityczna jej sobie nie podporządkowała.Wystarczy przypatrzyć się ambitnemu repertuarowi.Nie ma tam żadnej propagandy partyjnej. A że spotykaja sie wspólnie osoby z różnych stron Europy,to świadczy tylko o tym,że te spotkania i to świeto filmu w Ińsku są potrzebne.

Odnośnik do odpowiedzi

Doba, Wajda Hoffman, Kowalewski same kodziarze i degeneraci. Impreza jest zgorzkniała i tendencyjna. Każdego roku tylko się odznaczają a Kaziu do stópek pada i całuje. Takie wszy co to Polskę zepsuli i dalej psują tylko teraz za granicą. Tfuuuu platfusy i kodziarze....tfuuuuu zdrajcy i mąciciele....jak myślicie że w takiej zapyziałej wiosce pozyskacie zwolenników to marzenie ściętej głowy.....zdjęcia Cieleckiej wzbudzają mój wstręt....jednym słowem to nie ILF to pożoga.....

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Olo napisał:

Doba, Wajda Hoffman, Kowalewski same kodziarze i degeneraci. Impreza jest zgorzkniała i tendencyjna. Każdego roku tylko się odznaczają a Kaziu do stópek pada i całuje. Takie wszy co to Polskę zepsuli i dalej psują tylko teraz za granicą. Tfuuuu platfusy i kodziarze....tfuuuuu zdrajcy i mąciciele....jak myślicie że w takiej zapyziałej wiosce pozyskacie zwolenników to marzenie ściętej głowy.....zdjęcia Cieleckiej wzbudzają mój wstręt....jednym słowem to nie ILF to pożoga.....

Ty gminna pierdoło, wszędzie widzisz spiski, kody, smrody itp. Typowy pisowiec a nawet wzorzec tego podgatunku ludków. Nie próbuj podzielić społeczności Ińska na jakieś tobie tylko wiadome stada. Tu zawsze było i będzie lewicowe, czyli zdrowe, jądro społeczeństwa a prawicowe oszołomy, rozproszą się  po kątach, szczekając co nie co ! 

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Olo napisał:

Same zboki i pederaści.....jeszcze bezwstydni na mszę dają....przecież modlić się nie umiesz komuchu....PIS na was zlewa chyba to zauważyłeś....za twój krzywy ryj Rzepa na posterunku....oleśniaki....

Obejrzałeś palancie zdjęcia na fejsie bo byś nie wiedział co się dzieje, siedzisz w domu i gnusniejesz, we łbie ci sie przewraca.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak myślisz? Dla mnie to nawet lepiej bo w końcu nie będziesz mi szperał po kompie....goń króliczka goń....stare stęchłe kodziarskie gęby....przecież wiesz że na sali nie było mieszkańców prócz władzy....no i pederastów i wszelkiej maści celebrytów którym tęcza i donoszenie do Europy to STAŁY REPERTUAR...

Odnośnik do odpowiedzi
Jesteś głupcem olo...
5 godzin temu, Olo napisał:

Tak myślisz? Dla mnie to nawet lepiej bo w końcu nie będziesz mi szperał po kompie....goń króliczka goń....stare stęchłe kodziarskie gęby....przecież wiesz że na sali nie było mieszkańców prócz władzy....no i pederastów i wszelkiej maści celebrytów którym tęcza i donoszenie do Europy to STAŁY REPERTUAR...

Nie interesuje mnie kim jesteś , bo i tak dla mnie jesteś gnidą , jeśli pracujesz w urzędzie . Działasz na dwa fronty...a noż widelec ci się uda kolejna kadencja.... Od ILF się odwal - od śmierci Paszkowskiego to jeden z najlepszych festiwali . Nie jestem u "władzy". Byłem . Widziałem  . Mam prawo do takiego komentarza.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...