Skocz do zawartości

A żwirek siedzi i jedzie nie tam gdzie trzeba


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy tu mądre inaczej głowy, rozprawiacie o strategii, planach ileśletnich, jak tu trzeba gimnastyki aby Gmina "żyła" dniem codziennym bez zadyszki i obsłużyła wszystkich potrzebujących ! To jest ważne a plany i te strategie wasze to przy okazji i palcem na ścianie pisane, jak dobra zmiana tnie gdzie się da i do gmin skapują tylko ochłapy ! Olo manolo szykuj się do wyborów, dobierz sobie gostka, tomka , janka i tym podobnych "uzdrowicieli" i od listopada 2018 będziem leżeć do góry brzuchami, bo kaskę przyniesiecie w zębach ..zapewne ??!!

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro sam potwierdzasz że tylko trwacie to pi co się burmuszysz.....mam ci za to jeszcze płacić że siedzisz i pierdzisz w stołek? Mieszkańcy szanowni zlikwidujmy urząd i niech darmozjady idą na dno.. a my do innej się przyłączmy bo każda coś robi prócz naszej...

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Olo napisał:

Skoro sam potwierdzasz że tylko trwacie to pi co się burmuszysz.....mam ci za to jeszcze płacić że siedzisz i pierdzisz w stołek? Mieszkańcy szanowni zlikwidujmy urząd i niech darmozjady idą na dno.. a my do innej się przyłączmy bo każda coś robi prócz naszej...

Ja nic nie twierdzę i nie sprawuję żadnej władzy. Przyglądam się tylko z politowaniem biciem piany przez ciebie koleżko i tobie podobnym mądralom. Zbliżają się wybory więc do boju mości mądrale. Zapewne wygracie w cuglach. Znacie bolączki tej Gminy, szermujecie pomysłami na jej uzdrowienie, więc nic tylko was bardzo poprosić abyście zastąpili tych, jak to uznajecie, nieudaczników z naszego Urzędu ! Świat a przynajmniej Gmina, otwiera przed wami swoje podwoje. 

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie może rządzić Liwak, ale niech rządzi mądrze i nie marnuje już czasu.
Krytykujemy, ale to nie znaczy, ze rwiemy się do władzy. Krytyka oznacza, że nie jest nam obojętne to co się dzieje, a właściwie to co się nie dzieje.
Popatrzmy teraz na Ciebie. Tobie najwyraźniej przeszkadza towarzystwo osób mających swe zdanie i odwagę by te poglądy głosić i o zgrozo gotowych swe poglądy poddawać ocenie publicznej i je bronić.  Czy Liwaka na to stać?

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc później...

I to właśnie pokazuje jak bardzo władza dzieli się na uwikłaną i oczywistą... Kieliszek nie chciał Szafrana bo ten nieustępliwy w kwestii kopalni...Jacek  i Michał już przekupieni....wiem co mówię...Knieja to najgorsze koło łowieckie i sam policyjno-prokuratorski komuszy układ....brawo szafran przynajmniej on trzyma fason....

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, komu zależy napisał:

I to właśnie pokazuje jak bardzo władza dzieli się na uwikłaną i oczywistą... Kieliszek nie chciał Szafrana bo ten nieustępliwy w kwestii kopalni...Jacek  i Michał już przekupieni....wiem co mówię...Knieja to najgorsze koło łowieckie i sam policyjno-prokuratorski komuszy układ....brawo szafran przynajmniej on trzyma fason....

KNIEJA to koło z Ciemnika ,Wam chyba chodzi o koło GŁOWACZ z Waliszewa.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Gosc napisał:

To świetnie że nie należy do żadnej bandy

Też tak uważam....każde koło to włażenie w d*** bez masła "prezesom" ....pan Szafran pokazuje że jest poza układem....a to dobrze rokuje w przyszłych wyborach....coraz bardziej lubię tego człowieka...

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...