Skocz do zawartości

W.Szafran następnym Burmistrzem Ińska !!


wyborca

Rekomendowane odpowiedzi

Cała ulica armi krajowej w piasku ze skarpy z dino. Ludzie wchodzą i schodzą też wszędzie bokami. Nikt właściciela nie ściga za zabrudzanie miasta i stwarzanie zagrożenia dla kupujących. Gdzie jest władza? 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, gosc. napisał:

kłamią jak z nut.gdzie realizacja programu wyborczego.

Gdzie realizacja jakiegokolwiek programu? Strategia gminy skończyła sie 2 lata temu. Od 2 lat działają jak dzieci we mgle.

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy czytam ińskie forum ( różne działy)  to widzę tylko, jak mieszkańcy są skłóceni i wzajemnie się oskarżają, wyzywają, wyśmiewają. Takim zachowaniem nic się nie zmieni, może wręcz i pogorszy sprawę. Jak chcecie, aby Ińsko znowu było takim fajnym miasteczkiem, jak kiedyś to dajcie sobie spokój ze swarami.

Odnośnik do odpowiedzi
Ińszczanin
2 godziny temu, raczek napisał:

Gdy czytam ińskie forum ( różne działy)  to widzę tylko, jak mieszkańcy są skłóceni i wzajemnie się oskarżają, wyzywają, wyśmiewają. Takim zachowaniem nic się nie zmieni, może wręcz i pogorszy sprawę. Jak chcecie, aby Ińsko znowu było takim fajnym miasteczkiem, jak kiedyś to dajcie sobie spokój ze swarami.

Zgoda buduje,niezgoda rujnuje.To stare powiedzenie ciądle jest aktualne czy to w skali makro,czy też mikro.W kraju niesnaski,w naszej gminie wielu posłużyłoby się "łyżką wody",by pozbyć się często wyimagiwanego wroga.A wystarczy tak niewiele.Kontaktu z innymi i życzliwości.Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

Odnośnik do odpowiedzi
gdzie byłeś

Większych dyrdymałów nie czytałem. A gdzie byłeś jak wydawano zgodę dla kopalni? Pisałeś choć słówko "bądźmy wszyscy solidarni wobec takiej decyzji" złej decyzji dla wszystkich mieszkańców? Obłudnik?

Odnośnik do odpowiedzi
olo kłamie
2 godziny temu, gdzie byłeś napisał:

Większych dyrdymałów nie czytałem. A gdzie byłeś jak wydawano zgodę dla kopalni? Pisałeś choć słówko "bądźmy wszyscy solidarni wobec takiej decyzji" złej decyzji dla wszystkich mieszkańców? Obłudnik?

Przecież w Ińsku nie ma kopalni, nie kłam!

Odnośnik do odpowiedzi

Nie możesz zcierpieć że Olo wam bobu zadaje. Ale tym razem ciągle walisz głową w mur. To nie Olo to ja . A kopalnia w Ińsku jest bo kretyni z Ińsko Razem sprzedali nas za żwirowe srebrniki. Olo no tudz pazur i skrobnij coś bo nie mogą bez ciebie żyć.

Odnośnik do odpowiedzi
śmiech na sali
O 14.4.2017 o 17:51, Olo napisał:

Może czas na prawdziwe zmiany a nie na farbowane lisy......

co myślisz szafran że ciebie ktoś w tej gminie wybierze , ty już całkiem straciłeś rozeznanie co piszesz i w jakiej postaci występujesz upośledzony degeneracie

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...