Skocz do zawartości

W.Szafran następnym Burmistrzem Ińska !!


wyborca

Rekomendowane odpowiedzi

No patrz jak ja się boję.....już mi gacie spadły ze strachu...za tych buraków weźmie się CBA....kwestia czasu na razie robią porządek w Drawsku....zbliżają się do nas....a będzie co wertować...bo to liwak zaklepał kopalnię...

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Olo napisał:

Wieża czesławki wyprawia od wielu lat mic w tym zadziwiającego....a liwaka i kupczyka majątek można bardzo szybko zweryfikować....już PIS się o to postara.. do wszystkiego się odnoisłeś tylko nie do zgody na kopalnię i jeżdżących wanienek...to jak to jest?  

chyba to nie tak ! Czesławki powstały na niewypale dnia sasiada a głowna  organizatorka nie bardzo wie gdzie dupsko wtulić  i kręci sznurek z tymi babskimi rzeczy pospolitymi by mieć korzyści tylko dla siebie, obecnie emerytka, pracuje na konto swojego "czesławka " by on nie żarł chleba ze smalcem  reszta tego towarzystwa nie ma znaczenia i to zrozumiała Baśka psiapsióla i odłączyła od tej kliki  i teraz odnosi sukcesy pracując na swoje konto i nie zdradza swich zamiarów  bo Ciocia wszystko lykała a pomysły wykorzystała dla swoich cvelów  dzisiaj Baska ma sie dobrze  idzie jak burza do przodu zostawiaac  Cioteczkę Krokusa szafrana i Ola  jak zjeżdza na weekend pokazuje co potrafi ale u czesławka nie bywa  widać nie lubi sukiennic i krakowa też 

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, Olo napisał:

No patrz jak ja się boję.....już mi gacie spadły ze strachu...za tych buraków weźmie się CBA....kwestia czasu na razie robią porządek w Drawsku....zbliżają się do nas....a będzie co wertować...bo to liwak zaklepał kopalnię...

Swojego nie ruszą. A za zgodę na kopalnię to go ozłocą ! Z każdej tony kopaliny szydłobudżet ma gratyfikację a 500+ czeka !! Więc nie pitol ty żwirowa piata kolumno, że Panu Szanownemu Jackowi Burmistrzowi Liwakowi, włos z głowy spadnie ! Pochlałeś u Big Lady na czesławkach, darmowego samogonu i banialuki gryzmolisz ! 

Odnośnik do odpowiedzi

Szafran nigdy nie powinien być w żadnym składzie rady gminy ... taki nieuk kopalniany tylko gryzie gnat z pampersem  a obaj gnata warci( czytaj forum ze zrozumieniem ) skąd w Ińsku takie  lekcewazenie mieszkańców .... podstawiając; krokusy ,szafrany, OLAQ z duzej litery zauwaz  i temu podobnymi .....a mieszkańcy nie maja prowodyra , który wskaze im właściwe miejsce w szergu i oby szybko Ciocia poszła w zapomnienie i te baby ulęgałki pojęły w co gra ich babska rzecz  wtedy młodzi i piękni nie uciekną znad INY  i z entuzjazmem popracują na rzecz rozbudowy naszej rzeczywistości po  NOWOCZESEMU  i oby to nastapiło w następnej kadencji rządu PIS ... pozdrawiam   pocałuj mnie w //////

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, gośc napisał:

Szafran nigdy nie powinien być w żadnym składzie rady gminy ... taki nieuk kopalniany tylko gryzie gnat z pampersem  a obaj gnata warci( czytaj forum ze zrozumieniem ) skąd w Ińsku takie  lekcewazenie mieszkańców .... podstawiając; krokusy ,szafrany, OLAQ z duzej litery zauwaz  i temu podobnymi .....a mieszkańcy nie maja prowodyra , który wskaze im właściwe miejsce w szergu i oby szybko Ciocia poszła w zapomnienie i te baby ulęgałki pojęły w co gra ich babska rzecz  wtedy młodzi i piękni nie uciekną znad INY  i z entuzjazmem popracują na rzecz rozbudowy naszej rzeczywistości po  NOWOCZESEMU  i oby to nastapiło w następnej kadencji rządu PIS ... pozdrawiam   pocałuj mnie w //////

NOWOCZESNA w Ińsku, chyba cie pogieło, Swetru, Misiło i Baśka, może który ją weźmie na Madere ale ińsko nie dla nich niestety.

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!  tu nie chodzi o partię Nowoczesna,  ale o kierowanie Gminą po nowoczesnemu  uwazam że Ci , którzy rzadza Gminą wpadli w jakiś rytm którego nikt nie zmienia i tak jak za dawnych lat... jakoś to leci,  a nasze miasto tak naprawdę nie żyje,  poza takimi bzdetami jak czesławki czy dni sąsiada to zgnilizna po[rzedniej epoki. Obecnym czasem radością było przez chwilą otwarcie sklepu DINO  i już atrakcja przygasła ! i to jest to nad czym nalezy ubolewać....  pozdrawiam w niedzielę   :giggle:     

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko fajnie ale Teresa i Basia to panie,które pilnując wladnych interesów stwarzają tylko celebriti show-i nic po za tym. .W tym wieku kobiety mają stanowiska i kapitał i powagę a tu oprócz oprawy i zabawy i udawania kultury -miernota! i INTERES! O!

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, inszczak napisał:

Wszystko fajnie ale Teresa i Basia to panie,które pilnując wladnych interesów stwarzają tylko celebriti show-i nic po za tym. .W tym wieku kobiety mają stanowiska i kapitał i powagę a tu oprócz oprawy i zabawy i udawania kultury -miernota! i INTERES! O!

One obie są stracone w polityce.

Odnośnik do odpowiedzi

oj! cieniutko zamilkł jeden w kilku osobach...  to ja pytam gdzie Olo , szafran,  różne gostki .... ale powiem że  źle chodzi się chodnikiem na przybrzeżnej tam gałęzie wystają daleko poza ogrodzenie teraz leje deszcz  a po obu stronach chodnika parkują samochody.... i niestety na mój kark spadło dużo zgnilych lisci  i deszczu ....zgroza a gdyby ten mur należał do zwykłego ob. ... miałby mandat .....szedłem dzisiaj ....

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 miesiące później...

http://www.gs24.pl/wiadomosci/szczecin/a/coraz-wiecej-bobrow-w-szczecinie-beda-odlowione-bo-szkodza,12582338/

A co robi nasza władza w sprawie bobrów które zniszczyły cały stary drzewostan wokół jeziora ,wytrzebiły wyspę sołtyski, niszczą ludziom pola zalewając łąki i większe uprawy???!!! Jak odłowią w Szczecinie to nasze głupki przyjmą do Ińska. Zniszczenia jakie poczyniły w naszej gminie są porażające. Ale nikogo to nie interesuje. W parku nad jeziorem wykosiły całą alejkę. Piszący artykuł jak i przedstawiciel miasta nazywają go SZKODNIKIEM. Mają rację.Co na to palanty w gminie?

Odnośnik do odpowiedzi
O 15.10.2017 o 10:44, SŁAWEK napisał:

KOLEGO NIE WSZYSCY TRZEBA TYLKO POSZUKAĆ TAKIEJ OSOBY KTÓRA BY NIE BYŁA POWIĄZANA Z ŻADNYMI UKŁADAMI I ROZWÓJ IŃSKA BY BYŁ NA PIERWSZYM MIEJSCU  

to wchodzi w rachubę tylko ktoś na tyle zamożny , dla którego szmal będzie nagrodą a nie głównym źródłem dochodu . Co do powiązań to niestety ja też nie widzę odpowiedniego kandydata z  Ińska . Wszystko ma powiązania rodzinne i układowe . Wszyscy do tej pory władcy rodzimi traktowali posadę burka jako odskocznię finansową i układową dla swoich i rodziny .

Dlatego myślę trzeba szukać kogoś z zewnątrz

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...