Skocz do zawartości

W.Szafran następnym Burmistrzem Ińska !!


wyborca

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam , że jest to obecnie najlepszy kandydat jakiego mamy w gminie na fotel burmistrza , społecznik , zawsze aktywny i zaangażowany w sprawy gminy i mieszkańców który na pewno posiada predyspozycje aby poprawić poziom życia mieszkańców oraz wygląd i atrakcyjność gminy .

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, Olo napisał:

Niech Ci czterej włodarze piszą tu ludziom cp mają zamiar zrobić z decyzją środowiskową już i natychmiast! Mieszkańcy mają do tego prawo ?

Twoim starym zwyczajem musisz im chu*ji nawtykac inaczej ci nic nie napiszą. Zbluzgaj ich to bedzie efekt.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Zaraz napisał:

Zaraz zaraz co ey sobie myślicie że będziecie tak sobie tylko do Olo odpowiadać? A co z mieszkańcami co w ich domach chodząc po kolędzie przed wyborami opowiadaliście? Wywrotowcy od nabijania sobie kabzy.

Spokojna twoja baśka.Jeszcze nie ma decyzji by "fedrować żwir" i nie będzie.Zadowolony?

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, bum napisał:

Ile razy już to tutaj słyszałem?znudziło mi się. Zacieram rączki do wyborów. Topnieje zachwyt nową władzą a i system ten sam co starej.  Inewstycje ukażą się yuż przed wyborami. Nie wierzę że władza na to jeszcze liczy??

Fakty,bum,fakty.Nie ma fedrowania i nie będzie!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gość napisał:

Michał na Burmistrza.

Debilniejszej propozycji nie słyszałem do tej pory...

Jego doświadczenie jest żadne chociaż to akurat można by mu wybaczyć. Prawdziwy problem leży w tym, że on zawsze był czyimś popychadłem. On nie nadaje się po prostu do tego żeby wyznaczać trend lub prościej, by być tym kto wskazuje kierunek rozwoju i pomaga inny w dążeniu do obranych celów, jednocześnie zachowując konsekwencję w swoich działaniach. 

Ińsko w skrócie to: bezład, brak lokalnej aktywności, stagnacja jeżeli chodzi o działalność gospodarczą i przede wszystkim brak celów, który wspólnota gminna by realizowała w określonych odstępach czasowych. Weźmy na ten przykład problem żwirowni. Nie chcemy jej bo wiemy jak pogorszy sytuację mieszkańców i gminy. Ale nie mamy jednocześnie żadnego planu na to jak zagospodarować gminę w taki sposób żeby działalność gospodarcza, która jest nieszkodliwa ulokowała się u nas. 

A wracając do Michałka to sorry ale może za 10 lat, a z mojej perspektywy najlepiej w ogóle. Praca w samorządach to nie tylko ubieranie się w garnitur i chodzenie bo dzielni.

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, gość napisał:

Debilniejszej propozycji nie słyszałem do tej pory...

Jego doświadczenie jest żadne chociaż to akurat można by mu wybaczyć. Prawdziwy problem leży w tym, że on zawsze był czyimś popychadłem. On nie nadaje się po prostu do tego żeby wyznaczać trend lub prościej, by być tym kto wskazuje kierunek rozwoju i pomaga inny w dążeniu do obranych celów, jednocześnie zachowując konsekwencję w swoich działaniach. 

Ińsko w skrócie to: bezład, brak lokalnej aktywności, stagnacja jeżeli chodzi o działalność gospodarczą i przede wszystkim brak celów, który wspólnota gminna by realizowała w określonych odstępach czasowych. Weźmy na ten przykład problem żwirowni. Nie chcemy jej bo wiemy jak pogorszy sytuację mieszkańców i gminy. Ale nie mamy jednocześnie żadnego planu na to jak zagospodarować gminę w taki sposób żeby działalność gospodarcza, która jest nieszkodliwa ulokowała się u nas. 

A wracając do Michałka to sorry ale może za 10 lat, a z mojej perspektywy najlepiej w ogóle. Praca w samorządach to nie tylko ubieranie się w garnitur i chodzenie bo dzielni.

Tu się zgadzam, Michał nie nadaje się nawet na zastepce. Zresztą kto w urzedzie jest właściwą osobą na właściwym miejscu? Trudno takiej szukać. W szkole jedna sitwa zastąpiła druga, zero inwestycji, obecna władza skupiła się na pielęgnowaniu ciepłych posadek więc sorry Winnetou na obecnych ślimaków nie zagłosuję.

 

Odnośnik do odpowiedzi

Olo od kiedy Ty zacząłeś mówić coś pochlebnego o Włodku ?  Wracając do wcześniejszych Twoich wpisów na temat tej "bandy czworga", zawsze lub prawie zawsze, obsobaczałeś wszystkich równo.Zdarzało się nieraz że na samym Włodku, suchej nitki nie zostawiałeś, używając niestety dla tego forum, wulgaryzmów i knajackich określeń. A teraz złożyłeś nowy wątek i obiecane masz może vice burkostwo u Włodzimierza. Ależ ty volty odstawiasz, chłopcze !!?? 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...