Skocz do zawartości

Jak wygląda Ińsko i cała gmina


fakt

Rekomendowane odpowiedzi

władza w rękach Michała
3 godziny temu, Olo napisał:

O tak masz rację ja jestem "zdeklarowanym dozgonnym przeciwnikiem żwirowego eldorado" a ty tylko piszesz od trzech lat że nie nie będzie żwirowni ......nie wiem czy masz świadomość jakie dokumenty wydawane są w sprawie.....no i kto w końcu podjął za Ciebie decyzję.....co za wstyd!!!!! Żeby inny organ za mnie decydował!!!! Znaczy że NIKT się z wami nie liczy,  że jesteście łachami i typami z pod ciemnej gwiazdy......ty dzisiaj "rajco" zarabiasz sobie kasę dla siebie a gmina nie ma nawet na porządnego prawnika.....NIKT SIĘ JUŻ NIE NABIERZE na wasze obietnice wyborcze że jesteście gwarantem niebytu kopalni bo już do niej doprowadziliście.....Racin pewnie zębami zgrzyta bo on sam nigdy by do takiego stanu nie doprowadził.........czy TY "rajca" masz odrobinę honoru????Czy wam w tym Ińsko Razem całkiem rozum Grzesiak odebrał???? Co powiesz o negatywnej decyzji na ścieżkę chociaż jest to inwestycja celu publicznego? Wiem jedno że pomyliłem się nie oddając głosu na Racina ale teraz już się nie pomylę -nie oddam głosu na WAS.....masz na to 100% pewność!!!!!

To już największy powód do tego żeby na nich nie głosować! Oszuści!

Godzinę temu, popieram napisał:

Brawo brawo brawo!

Coraz większa tęsknota za Endriu!

Takie o to mamy świętowanie https://insko.pl/aktualnosci/pokaz/283_inska_majowka przecież za poprzednika taka siara by nie przeszła. Zawiodłem się na tej ekipie i to we wszystkich dziedzinach życia. Miało być tak pięknie przejrzyście a jest 100 razy gorzej niż było. Wszystko ukrywają , jak tu ktoś na caffe nie napisze to ludzie nic nie wiedzą. Dlatego to forum jest tak poczytne bo przedstawia prawdziwy obraz klęski nowej władzy. Ta władza obrzydziła się mieszkańcom dwa lata po wyborze a poprzednik był dwie kadencje i wcale nie przegrał pohańbiony. To bardzo źle świadczy o obecnej ekipie rządzącej. Masz rację pisząc Olo o tych kłamstwach już się przekonałem że w innych dziedzinach też polecieli w du=pę. Żeby tak całkiem olać majówkę i nic nie zorganizować to jest kulturalne dno. Czego ja wymagam? Polonista, politolog, górnik-rolnik, przedsiębiorca czyt.cieć z Wisoli mają mieć olej w głowie? Sieczka w głowie i słoma w butach oto ich dewiza.

Nie dość że nie ma ma żadnych imprez to jeszcze nygusy zrobili sobie wtorek dniem wolnym od pracy. Policzcie ile pracują włodarze- poniedziałek wolny , wtorek wolny, środa wolna w czwartek się pojawią ale tylko obecni ciałem bo dusza już będzie jedną nogą w piątku w który pracują tylko do 14.00. i znów weekend. Co tam kogo obchodzi żwirownia, kopalnia czy inny grzesiak albo majówka?

Odnośnik do odpowiedzi
się święci

Wróciły czasy komuny w tej gminie.Zawody sportowe,bieg i jakaś dodatkowa szmira typu malowanie,wędkowanie.Czyli gorzej niż przed 1989 r za tzw. PZPR-owskiej opcji cudu wspólnej własności.Teraz nie ma nic nawet własności bo gmina bezmyślnie niczego nie dopilnowała lub wręcz przegapiła swoje lokalne prawa.Teraz zostało tylko śmieci kupa(tuż przy cmentarzu),kamienie wzdłuż dróg oraz krzaki do których nikt sie nie przyznaje (po ciuchajce).Obecna ekipa jedzie na tej samej taczce co kiedyś wieża.Żadnego przebłysku długoletniej koncepcji turystyczno-rekreacyjnej dla całej gminy.Szukanie "frajerów" jest domeną kacyka i jego spółki.Nic dziwnego,że przyjezdni komuchy i platfusy śmieją się z tempa doganiania zachodu.Władza walczy z kolejnymi odkrywkami żwirowni "rzekomo" bo nie widzi jak hałdy piasku zbliżają się do punktu docelowego.Już od Rybionka widać nowe miliony ton hałd piasku.Im się nie śpieszy,mają znowu na 10 lat super egzystencji.Mają niezbędne środki na "pozytywne" załatwienie wszelkich uzgodnień.I wiedzą,że gminą prędzej czy później pęknie i wówczas kopana 100 lat dziura zmieni ich dobrobyt jeszcze bardziej.Gmina dostanie problemy wodne,drogowe,zapylenie,hałas i tysiące pojazdów żwirków,które już dzisiaj łamią wszelkie przepisy drogowe dotyczące kierunków wywozu kruszyw ale przede wszystkim dozwolonych na tego typu drogach tonażu.Policja jest tylko "dojazdowa" a przy tym woli rowerzystów atakować a nie transport ciężki.Zawsze wytłumaczą się,że to inna służba powinna kontrolować.Bolączki najważniejsze nadal są w sferze obietnic,będzie kupować paliwo u sąsiadów można. Tutaj kończy się świat wiec może tzw.domy starców bo dogorywać można nawet w buszu głupoty....

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wygląda gmina? Po staremu łysy z kiosku na plaży znów nastawiał samochodów i nie można przejść. Ku+wa liwak weź zrób wreszcie porządek.  Tam się powinno prowadzić biznes a nie parkować. To że właściel kiosku czy domku na plaży to nie znaczy że mogą bezkarnie parkować na ścieszkach dla pieszych. Jeszcze niech każdy z pracowników przyjedzie swoim autem a plażowicze nie będą potrzebni.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, lol napisał:

Jak wygląda gmina? Po staremu łysy z kiosku na plaży znów nastawiał samochodów i nie można przejść. Ku+wa liwak weź zrób wreszcie porządek.  Tam się powinno prowadzić biznes a nie parkować. To że właściel kiosku czy domku na plaży to nie znaczy że mogą bezkarnie parkować na ścieszkach dla pieszych. Jeszcze niech każdy z pracowników przyjedzie swoim autem a plażowicze nie będą potrzebni.

Niestety to prawda. Najciekawsze że przy kiosku najwięcej ińszczan między innymi siostra naszego Michałka który nic nie zaplanował na święto Konstytucji oraz były lodziarz pożdałek. Wcale nie wyglądali na niezadowolonych przeciskając się między ustawionymi autkami właściciela kiosku. Gmina koniecznie musi ustanowić zasady i porządek. Nie znam gmin które pozwalają wjeżdżać na plaże miejskie samochodom. Bezpieczeństwo przede wszystkim. A tu zawsze burdel na kółkach.

Odnośnik do odpowiedzi

Oj stały same lymuzyny adica peżotcik a właściciel z kumplem wyjechali nawaleni jak bąki?ale kierowały laski żeby nie było. Faktem jest że autka stały na ścieżce i właściwie gdzie popadnie. Burmistrz przed sezonem powinien ustalić reguły bo tak być nie może.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, co ty napisał:

Gały widziały i napisały pytanie jest co zrobi leniwa władza albo "obecny iński nierząd".

Nie przesadziłeś z tlumami i z tym,że trudno bylo sie przemieszczac?I jeszcze władza miala kierować ruchem?Pogięło ciebie.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie było wcale turystów prócz siostry Michała i rozpasanego właściciela z kilkoma samochodami z piknikiem prywatnym. Aśka napisz bratu tfu powiedz co widziałaś. Chyba że tak zapylałaś lody kręcone że ślina ci po brodzie ciekła. Chociaż w ostatnim dniu majówki bez imprez zjadłaś lody dzięki bratu??

Odnośnik do odpowiedzi

Nie było i nie będzie turystów za to będzie eldorado żwirowe...mieszkańcy powinni pamiętać kto zaczął .... plan zainicjowała wieża pochłonie ją piekło....potem rozwijał Endriu czeka go kociął piekielny i TEN CO ŻWIROWNIĘ UTWORZYŁ Liwak będzie konał w męczarniach a ognie piekielne będą go palić aż ogarek zgaśnie.....wszyscy którzy popierali i popierają żwirownię to sprzedajne ku+wy bo coś dostali.....PIEKŁO..   

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, lodziarz napisał:

Pan z kiosku stał się właścicielem plaży..robi co chce i zachowuje się skandalicznie.

 

 

 

 

Ktoś na plaży musi rzadzic jak jacek z michałem się do rządzenia nie nadają to ich role przejął lodziarz i własciciel rumunii

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, rumun napisał:

Ktoś na plaży musi rzadzic jak jacek z michałem się do rządzenia nie nadają to ich role przejął lodziarz i własciciel rumunii

Jeden kreci lody a drugi wate na patyku

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ważne kto da więcej. Prawdą jest co napisał ten "wstrętny" Olo. Ano napisał prawdę wieża zaczęła skończył Liwak. Tylko Liwak musi pamiętać że cała złość idzie w tego co ostatni wbił gwóźdź do trumny naszego Ińska. Nawet wam Dino nie pomoże zbudowane rękoma ukraińskich pracowników a nie miejscowych. Tfuuuu 

Odnośnik do odpowiedzi
55 minut temu, riposta napisał:

Nie ważne kto da więcej. Prawdą jest co napisał ten "wstrętny" Olo. Ano napisał prawdę wieża zaczęła skończył Liwak. Tylko Liwak musi pamiętać że cała złość idzie w tego co ostatni wbił gwóźdź do trumny naszego Ińska. Nawet wam Dino nie pomoże zbudowane rękoma ukraińskich pracowników a nie miejscowych. Tfuuuu 

To idź do roboty przy DINO, polaczku jak zazdrościsz innym. Jak rozpleniło się narodowe lenistwo 500+, to zapierda+lać muszą obcy ludzie najemnej pracy.

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety słowo "polaczki" to mentalność rasowego komucha....najpierw dajcie szansę a nie pier+dolisz że to wina 500+....wprowadzasz w błąd forumowiczów bo pracownicy ukraińscy to zwyczajna tania siła robocza....musisz to wiedzieć bo sam doświadczyłeś tego w Raichu....cwaniaczku jeden....poza tym to mniejszość ukraińska ich ściąga swoich....

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Olo napisał:

Niestety słowo "polaczki" to mentalność rasowego komucha....najpierw dajcie szansę a nie pier+dolisz że to wina 500+....wprowadzasz w błąd forumowiczów bo pracownicy ukraińscy to zwyczajna tania siła robocza....musisz to wiedzieć bo sam doświadczyłeś tego w Raichu....cwaniaczku jeden....poza tym to mniejszość ukraińska ich ściąga swoich....

Nie ubliżaj nikomu... i jaka tania siła robocza? Przecież każdy w Polsce nawet na umowe -zlecenie ma zarabiać 13,00 brutto. Patrz! Jak każdy Polak

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Olo napisał:

Niestety słowo "polaczki" to mentalność rasowego komucha....najpierw dajcie szansę a nie pier+dolisz że to wina 500+....wprowadzasz w błąd forumowiczów bo pracownicy ukraińscy to zwyczajna tania siła robocza....musisz to wiedzieć bo sam doświadczyłeś tego w Raichu....cwaniaczku jeden....poza tym to mniejszość ukraińska ich ściąga swoich....

 

2 minuty temu, gosc napisał:

Nie ubliżaj nikomu... i jaka tania siła robocza? Przecież każdy w Polsce nawet na umowe -zlecenie ma zarabiać 13,00 brutto. Patrz! Jak każdy Polak

mam Ci tez coś do dodania Olo... Jesteś beznadziejnym kaznodzieją ... Ileż ludzi musiałeś już wkurzyć swoim debilizmem.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, nuras napisał:

Piszecie, że turystów na majówce nie było, a le latem też chyba przyjeżdża ich mnie niż w minionych dziesięcioleciach?

Turyści byli, przyjeżdża ich wiecej niz w ubiegłych latach

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...