Skocz do zawartości

Jak wygląda Ińsko i cała gmina


fakt

Rekomendowane odpowiedzi

Co dzień jadę w którymś kierunku wyjazdowym z Ińska.Wszędzie widzę zarośnięta pobocza i syf,szczególnie widać to na nasypie po wąskotorówce. Podobnie jest w tzw, uliczkach wewnętrznych miasteczka.Są one własnością gminy ale ta nie poczuwa się do ich sprzątania.Syf i wszędzie wszelkiej maści krzaki.Czy darmozjady z gminy umieją tylko brać pensje za swoją ślepotę?

Ta uwaga odnosi się do wszystkich radnych na co dzień poruszających się dziurawymi drogami wśród chaszczy.Nie czekajcie aż trawa przykryje wasze lokalne brudy.Weźcie się za robotę.

Odnośnik do odpowiedzi

Może Pan Burmistrz zajmie się ulicą Krętą także gdzie chyba Pan przecierający drzewo nie płaci podatków a i straszny syfek jest w tym miejscu.Proszę niech radni sprawdzą promenadę .Pierwsza część gdzie wymieniono nawierzchnię na kostkę też fucha .Wszystko siada.Jestem ciekaw kto te poprawki gwarancyjne odbiera.Panie Burmistrzu a co to za zwały ziemi po wykopach na przedłużeniu ul.Zielonej i chały gruzu na Polnej .Czy wy nie umiecie o porządek dbać.Ruszcie swe z...y za biurek.

Odnośnik do odpowiedzi

Możecie być za i przeciw , ale ja byłem świadkiem od jakichś 12 lat upadku Ińska , jako ośrodka turystycznego ...Wtedy , mimo tego ,że powstały firmy , Ińsko tętniło życiem.... Było o nim głośno , znalazło się w setce miejsc wyjątkowych w Polsce.. ŻYŁO! Naprawdę wam wydaje,że tak łatwo prowadzić tu działalność o profilu turystycznym? Życzę każdemu powodzenia

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, gość napisał:

Może Pan Burmistrz zajmie się ulicą Krętą także gdzie chyba Pan przecierający drzewo nie płaci podatków a i straszny syfek jest w tym miejscu.Proszę niech radni sprawdzą promenadę .Pierwsza część gdzie wymieniono nawierzchnię na kostkę też fucha .Wszystko siada.Jestem ciekaw kto te poprawki gwarancyjne odbiera.Panie Burmistrzu a co to za zwały ziemi po wykopach na przedłużeniu ul.Zielonej i chały gruzu na Polnej .Czy wy nie umiecie o porządek dbać.Ruszcie swe z...y za biurek.

Burmistrz nie zajmuje się niczym on tylko codziennie do pracy przez drogę przechodzi..czasami ma dni wyjazdowe bo ktoś żąda wstawiennictwa osobistego...Jacek totalnie nie ogarnia swojej funkcji...Michał straszliwie się rozbiesił....myślę że ta rola ich przerosła......real okazał się inny niż marzenia i mrzonki z kampanii....Jedno co im wychodzi to modeling i strojenie się....ale jak się nic nie robi a kasa sama wpływa to cie ma co narzekać...

Odnośnik do odpowiedzi

Gmina zarasta ulicznym i przydrożnym syfem.Oczywiście poza terenem wokół gminy i wzdłuż dziurawego sera w kierunku wylotów Recz,Łobez..Wszystkie tzw.ulice wewnętrzne to krzaki,zarośla i brud.Przy tym parodia robót interwencyjnych.To zaprzeczenie roli tych prac.Ińsko zmierza w kierunku śmierdzącej dziury,niestety.Brzeg jeziora to też nigdy nie sprzątany ani porządkowany rewir.Znikająca woda jezior odkrywa coraz więcej tego bałaganu.Burmistrzu i  Rado ocknijcie się po zimie.Nie była taka groźna,weźcie się za robotę bo wybory coraz bliżej a niczym nie zasługujecie na poparcie.Dużo więcej starał się zrobić Andrzej.

Odnośnik do odpowiedzi

Ustawa przewiduje, że jedna apteka ma przypadać na 3 tys.osób, a między aptekami musi zostać zachowany km odległości .

W Ińsku są dwie i ceny mają z kosmosu.Może stworzyć trzecią dla podważenia konkurencji cenowej.

Odnośnik do odpowiedzi

Mieszkańcy-właściciele budynku przy ul.Krzywej w Ińsku pokazali jak należy dbać o własność.Wykonali wiele prac remontowych,w tym wymienili cały dach.Wycięli ogromne świerki,które skutecznie zasłaniały światło i widoczność z okien mieszkań.

Odnośnik do odpowiedzi

A tak soją drogą te gminne nygusy do zwykłych obywateli potrafią przyczepić się za byle co a inwestora Dino  po tartaku porządek na budowie nie obowiązuje syf straszny styropian folie i dziadostwo na święta koło kościoła WSTYD PANIE BURMISTRZU NIE UMIE PAN PIENIĘDZY DLA GMINY POZYSKAĆ TO CHOCIAŻ NIECH PAN O PORZĄDEK ZADBA

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, mieszkanka napisał:

A tak soją drogą te gminne nygusy do zwykłych obywateli potrafią przyczepić się za byle co a inwestora Dino  po tartaku porządek na budowie nie obowiązuje syf straszny styropian folie i dziadostwo na święta koło kościoła WSTYD PANIE BURMISTRZU NIE UMIE PAN PIENIĘDZY DLA GMINY POZYSKAĆ TO CHOCIAŻ NIECH PAN O PORZĄDEK ZADBA

Iwonka a ty nie pal kartonami  w piecu bo na pół Ińska śmierdzi:giggle:

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, gość napisał:

Iwonka a ty nie pal kartonami  w piecu bo na pół Ińska śmierdzi:giggle:

Gratuluję refleksu... Odpowiedź na miarę idioty, którym jesteś...

Godzinę temu, iwonka napisał:

A ty czym palisz? Może deputatem węglowym!:decayed:

5/5 za ripostę ;)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

Jutro święto komuchów i ich następców.Domki zaroiły się od partyjnych towarzyszy PZPR i SLD.Będą świętować w swojej  komuszej bazie święto ludu pracy dzięki któremu żyło im sie dobrze.Mają po 5-7 tys emerytur więc jest powód do picia A co niech głupi lud wie na kogo pracował.W podobnym tonie tuż obok popijają resortowcy i platfusy.Im też Tusk pomógł nagrabić kosztem ludu pracującego.Niech się święci 1 Maja - święto robotniczo-chłopskie. Spaceruję pomiędzy tymi melinami komuszych elit i myślę że jeszcze długo to bagno będzie żyło na koszt wykorzystywanych po 1945 r ludzi.Mazowiecki z Wałęsą przyklepali sojusz w Magdalence.By "swoim" żyło sie lepiej.reszta pójdzie po zasiłek dla bezrobotnych do nieudolnej władzy gminnej.I tak już 28  lat trwa "gruba kreska" bez rozliczenia złodziejskich elit "towarzyszy".

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, wiosna napisał:

Jutro święto komuchów i ich następców.Domki zaroiły się od partyjnych towarzyszy PZPR i SLD.Będą świętować w swojej  komuszej bazie święto ludu pracy dzięki któremu żyło im sie dobrze.Mają po 5-7 tys emerytur więc jest powód do picia A co niech głupi lud wie na kogo pracował.W podobnym tonie tuż obok popijają resortowcy i platfusy.Im też Tusk pomógł nagrabić kosztem ludu pracującego.Niech się święci 1 Maja - święto robotniczo-chłopskie. Spaceruję pomiędzy tymi melinami komuszych elit i myślę że jeszcze długo to bagno będzie żyło na koszt wykorzystywanych po 1945 r ludzi.Mazowiecki z Wałęsą przyklepali sojusz w Magdalence.By "swoim" żyło sie lepiej.reszta pójdzie po zasiłek dla bezrobotnych do nieudolnej władzy gminnej.I tak już 28  lat trwa "gruba kreska" bez rozliczenia złodziejskich elit "towarzyszy".

Co ty tu za manifest pierwszomajowy objawiasz ? Co mnie obchodzą komuchy z 1945 roku i sojusz z Magdalenki. Mam to głęboko w du+pie ! Interesuje mnie dzień dzisiejszy. jest dzień wolny od roboty więc odpoczywaj, napij się piwa, zjedz kawał mięcha i nie pitol głupot ! Jasne ?

Odnośnik do odpowiedzi

No tak ty z pewnością masz co oblewać....pewnie chlacie na Wisoli u "rajcy" albo u Włodzia na ganku....przecież dopięliście żwirowni którą Racin wsyrzymał....tak to się kłamie żeby dorwać się do koryta  ....bez kozery powiem niech Ci w gardle stanie to żwirowe chlanie....

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma chlania u rajcy, bo jest wielka majówka i trzeba zarabiać a nie chlać ! Olo ile Ci trzeba tu tłumaczyć, że żwirowni w Ińsku nie będzie ? Nie chce mi się wierzyć, jak tu piszą co niektórzy, że Ty "przebierasz" nóżkami na samą  myśl o niej ! Deklarujesz, że jesteś dozgonnym przeciwnikiem "żwirowego eldorado", to wykaż odrobinę cierpliwości i nie "wywołuj wilka z lasu" skoro on głęboko zaszyty w mateczniku ! W najbliższych latach, nie ma zagrożenia w tym temacie ! Pracuje się nad tym aby definitywnie temat zamknąć.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, rajca napisał:

Nie ma chlania u rajcy, bo jest wielka majówka i trzeba zarabiać a nie chlać ! Olo ile Ci trzeba tu tłumaczyć, że żwirowni w Ińsku nie będzie ? Nie chce mi się wierzyć, jak tu piszą co niektórzy, że Ty "przebierasz" nóżkami na samą  myśl o niej ! Deklarujesz, że jesteś dozgonnym przeciwnikiem "żwirowego eldorado", to wykaż odrobinę cierpliwości i nie "wywołuj wilka z lasu" skoro on głęboko zaszyty w mateczniku ! W najbliższych latach, nie ma zagrożenia w tym temacie ! Pracuje się nad tym aby definitywnie temat zamknąć.

O tak masz rację ja jestem "zdeklarowanym dozgonnym przeciwnikiem żwirowego eldorado" a ty tylko piszesz od trzech lat że nie nie będzie żwirowni ......nie wiem czy masz świadomość jakie dokumenty wydawane są w sprawie.....no i kto w końcu podjął za Ciebie decyzję.....co za wstyd!!!!! Żeby inny organ za mnie decydował!!!! Znaczy że NIKT się z wami nie liczy,  że jesteście łachami i typami z pod ciemnej gwiazdy......ty dzisiaj "rajco" zarabiasz sobie kasę dla siebie a gmina nie ma nawet na porządnego prawnika.....NIKT SIĘ JUŻ NIE NABIERZE na wasze obietnice wyborcze że jesteście gwarantem niebytu kopalni bo już do niej doprowadziliście.....Racin pewnie zębami zgrzyta bo on sam nigdy by do takiego stanu nie doprowadził.........czy TY "rajca" masz odrobinę honoru????Czy wam w tym Ińsko Razem całkiem rozum Grzesiak odebrał???? Co powiesz o negatywnej decyzji na ścieżkę chociaż jest to inwestycja celu publicznego? Wiem jedno że pomyliłem się nie oddając głosu na Racina ale teraz już się nie pomylę -nie oddam głosu na WAS.....masz na to 100% pewność!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Olo napisał:

O tak masz rację ja jestem "zdeklarowanym dozgonnym przeciwnikiem żwirowego eldorado" a ty tylko piszesz od trzech lat że nie nie będzie żwirowni ......nie wiem czy masz świadomość jakie dokumenty wydawane są w sprawie.....no i kto w końcu podjął za Ciebie decyzję.....co za wstyd!!!!! Żeby inny organ za mnie decydował!!!! Znaczy że NIKT się z wami nie liczy,  że jesteście łachami i typami z pod ciemnej gwiazdy......ty dzisiaj "rajco" zarabiasz sobie kasę dla siebie a gmina nie ma nawet na porządnego prawnika.....NIKT SIĘ JUŻ NIE NABIERZE na wasze obietnice wyborcze że jesteście gwarantem niebytu kopalni bo już do niej doprowadziliście.....Racin pewnie zębami zgrzyta bo on sam nigdy by do takiego stanu nie doprowadził.........czy TY "rajca" masz odrobinę honoru????Czy wam w tym Ińsko Razem całkiem rozum Grzesiak odebrał???? Co powiesz o negatywnej decyzji na ścieżkę chociaż jest to inwestycja celu publicznego? Wiem jedno że pomyliłem się nie oddając głosu na Racina ale teraz już się nie pomylę -nie oddam głosu na WAS.....masz na to 100% pewność!!!!!

Brawo brawo brawo!

Coraz większa tęsknota za Endriu!

Takie o to mamy świętowanie https://insko.pl/aktualnosci/pokaz/283_inska_majowka przecież za poprzednika taka siara by nie przeszła. Zawiodłem się na tej ekipie i to we wszystkich dziedzinach życia. Miało być tak pięknie przejrzyście a jest 100 razy gorzej niż było. Wszystko ukrywają , jak tu ktoś na caffe nie napisze to ludzie nic nie wiedzą. Dlatego to forum jest tak poczytne bo przedstawia prawdziwy obraz klęski nowej władzy. Ta władza obrzydziła się mieszkańcom dwa lata po wyborze a poprzednik był dwie kadencje i wcale nie przegrał pohańbiony. To bardzo źle świadczy o obecnej ekipie rządzącej. Masz rację pisząc Olo o tych kłamstwach już się przekonałem że w innych dziedzinach też polecieli w du=pę. Żeby tak całkiem olać majówkę i nic nie zorganizować to jest kulturalne dno. Czego ja wymagam? Polonista, politolog, górnik-rolnik, przedsiębiorca czyt.cieć z Wisoli mają mieć olej w głowie? Sieczka w głowie i słoma w butach oto ich dewiza.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...