Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

lolek hmm.. a moze to ty jestes Bogdan ze tak nagle sie zbulwersowales i wogole wmieszales Bogdana w temat co ? odpowiedz tez kim ty jestes ze obrazasz ludzi ?i wez szczerze odpowiedz na pytania a nie jak zawsze zaczniesz wyzywac lub zmienisz blyskawicznie temat knujac kolejne podejrzenia , byle tylko o sobie nieodpowiadac!

Odnośnik do odpowiedzi

Pissing już dojechał......znów może skrabać pazurem niemieckim.....Ciebie  nie można obrazić bo ty jesteś świnia której plujesz w oczy a ona że deszcz pada.....co nie co się na twój temat dowiedziałem....taki świety to ty nie jesteś panie donosicielu......udajesz że bronisz tej władzy.....tylko czy na pewno? Ja mam inne info ale przyjdzie na to czas... 

Odnośnik do odpowiedzi

Ty już wiesz że ja to nie Bogdan.....ale ty jesteś plotkarz który przyjeżdża i zasłyszane plotki roznosi.....nie mam zamiaru ci na nic opowiadać śmieciu łysy ze swoją rudzielicą....już cos wiem na twój temat...a info jest z pewnego źrodła....oj masz ty pozamiatane cwelu..

Odnośnik do odpowiedzi

a nie mowilem boczkiem boczkiem i lolek wybrnol calo :D no i mowilem ze wymysli cos nowego! jaki on jest przewidywalny hehe :) to jak to jest bodan to ty ??? i pytanie bylo czemu wszystkich obrazasz ?? aaa jeszcze zapomnialem juz zaczol wyzywac hehe olini olini 

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Olo napisał:

Ty już wiesz że ja to nie Bogdan.....ale ty jesteś plotkarz który przyjeżdża i zasłyszane plotki roznosi.....nie mam zamiaru ci na nic opowiadać śmieciu łysy ze swoją rudzielicą....już cos wiem na twój temat...a info jest z pewnego źrodła....oj masz ty pozamiatane cwelu..

juz mowilem lysy nie jestem zolto_niebiesi siuraku :) a rudej to ja caly czas szukam w sumie nie musi byc ruda :)tylko nie proponuj oleandro mi swojej corki :D

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...