Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co to k**** jest na tym skrzyżowaniu do szkoły. Przecież to chyba kpina z wyborców i mieszkańców. Wjechałem do szkoły i już do młynarskiej nie wjadę. Kogoś pojebało na maksa. k**** byraku tusz d*** i zobacz co się w terenie dzieje. Młynarska zastawiona jak zwykle autami właścicieli a ja zapierdalam na okrążkę i myślę jak tu z tego labiryntu wyjechać. Tak nawet zgodnie z prawem zrobić nie wolno. I ja sprawę tej ulicy nagłośnię w prasie. Bo to drogi dojazdowe do szkoły a nie prywatne .

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, ku#rwa napisał:

Co to k**** jest na tym skrzyżowaniu do szkoły. Przecież to chyba kpina z wyborców i mieszkańców. Wjechałem do szkoły i już do młynarskiej nie wjadę. Kogoś pojebało na maksa. k**** byraku tusz d*** i zobacz co się w terenie dzieje. Młynarska zastawiona jak zwykle autami właścicieli a ja zapierdalam na okrążkę i myślę jak tu z tego labiryntu wyjechać. Tak nawet zgodnie z prawem zrobić nie wolno. I ja sprawę tej ulicy nagłośnię w prasie. Bo to drogi dojazdowe do szkoły a nie prywatne .

Brawo...brawo...brawo...Popieram ze wszech miar....

Odnośnik do odpowiedzi
zmienić natychmiast

Co mnie jakieś stare babcie obchodzą? Mnie obchodzi że nie mogę przejechać od promenady w żadną ulicę do szkoły wszystkie jednokierunkowe. Co to ma znaczyć? Dla mnie to pójście na rękę zimnickim i przyzwolenie na blokowanie całej ulicy Młynarskiej. To skandal!!! A jak ma tam jeździć autobus z dziećmi a jak rodzice mają dojeżdżać do szkoły dłuższą drogą tylko dlatego żeby jedna rodzina miała pod oknem ciszę. Żądam odblokowania ulic bo to niezgodne z prawem. Liwak cwelu byłeś nauczycielem może za rok nim znów będziesz nie oddam głosu na ciebie i twoich pokrętnych koleżków za nic w świecie. Rób tak więcej utrudnień a skończysz szybciej niż myślisz.Niech ten ktoś kto napisał załatwi jakiegoś dziennikarza. Niech pokażą jak rodzina zimnickich zagarnęła najpierw glebę nad jeziorem a teraz całą ulicę. Zmienić to natychmiast!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Co tu takie milczenie ze strony władzy?  Połapali się że nagotowali bigosu? Przecież te ślepe ulice tak zostać nie mogą. Ja dzisiaj kręciłam wbrew przepisom i nawet pod prąd wjechałam. Bo wszędzie znaki ślepa uliczka. W takim miejscu porobić zakazy i jednokierunkowe ulice do tak często jadących rodziców do szkoły. Ktoś ma niepełny mózg. To pewne.

Odnośnik do odpowiedzi

A ja pojechałem od strony Armii Krajowej zostawiłem dziecko i zjechałem do Młynarskiej i co? I po prawej stoją na ulicy samochody jak na parkingu a ja muszę cofać i wracać. Nie napiszę co wtedy mówiłem bo wyszłyby z tego same krzyżyki. BURMISTRZU chyba już czas po 3 latach ogarniać co nieco w tej gminie. Popieram wszystkich piszących- nagłośnić sprawę w mediach bo śmiedzi układem z Dino i gostkiem z tych działek.

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, widać napisał:

Kretyna poznasz po wpisie bo to stary dziad co dzieci nie ma. Bo jakby miał to wiedziałby że każdy rodzic swoje dziecko do przedszkola i szkoły odwozi. Ale kretyn jest kretynem i nic nie zrozumiał. 

To nie jedyna nielogiczna decyzja na którą zdecydował się , bądź posłużył się innymi organami Pan Burmistrz... Miasto Ińsko ma granice , ba , nawet jako gmina!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
42 minut temu, widać napisał:

Kretyna poznasz po wpisie bo to stary dziad co dzieci nie ma. Bo jakby miał to wiedziałby że każdy rodzic swoje dziecko do przedszkola i szkoły odwozi. Ale kretyn jest kretynem i nic nie zrozumiał. 

co ty baranie możesz wiedzieć czy ja dzieci mam czy nie.ja samochodu nie mam i dzieci prowadzam z kapcia.Przyjrzyj się przygłupie jeżdżący samochodem tylko jedz pomału kto dzieci z kapcia prowadza.Nie wszyscy są majętni tak ja ty matole czy głąbie kapuściany.Mi te znaki w ogóle nie przeszkadzają mogą nawet być do góry nogami i całą tą ulicę mogą zaorać to będę chodził z dziećmi na jeziorem.Dobranoc kapuściany geniuszu .

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieci z Ińska, do szkoły piechotką odprowadzać. Z najdalszych krańców miasta 15-20 minut spokojnego rannego spacerku. A po lekcjach dla relaksu przed obiadkiem, spacerek też nie zaszkodzi. Dzieci z wiosek dowiozą autobusy. Znaki mają stać, bo taki był wniosek na sesji, postawiony przez panie radne z Ińskiej Rzeczypospolitej Babskiej, czy jakoś tak podobnie !  I finito jak mawia tu od czasu do czasu, nasz gminny omnibus !

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, gośc napisał:

Gamoń bardzo trafne spostrzeżenie.Kierownik Zarządu Drug na wniosek Władz realizuje stawianie znaków.Jeszcze trzeba ul Przybrzeżną zrobić jednokierunkową zwłaszcza w czasie sezonu.

Ty głupku wszystkie ulice zrób jednokierunkowe żeby ludzie jeździli tylko w jedna stronę!

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, gość napisał:

W sezonie letnim będzie tak jak teraz (uciążliwość nurków!!), po sezonie, znaki znikną ! Za chwilę burmistrz zleci ich demontaż aż do lata !!

Czyli miałem rację jest to układ dla kilku cymbałów do których dołączyły głupie baby z rzeczpospolitej babskiej. Jeśli panie Burmistrzu  coś się robi pod małą grupę społeczną i to jeszcze na fanaberie tych ludzi to to nakrawa na patologię. Te patologie widać na porządku dziennym...Jednym słowem wiemy już czyja była inicjatywa i kto był wykonawcą tego poronionego pomysłu....Wszystkie takie sytuacje zapisujemy i wykorzystamy w najbliższych wyborach.... mieszkańców udręki dzięki waszym decyzjom przypomnimy....SKOMPLIKOWAĆ LUDZIOM ŻYCIE DLA KILKU NURKÓW I TRZECH GŁUPICH BAB....i jeszcze nad tym debatować na sesji ...takie absurdy tylko w naszej gminie...

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Olo napisał:

Czyli miałem rację jest to układ dla kilku cymbałów do których dołączyły głupie baby z rzeczpospolitej babskiej. Jeśli panie Burmistrzu  coś się robi pod małą grupę społeczną i to jeszcze na fanaberie tych ludzi to to nakrawa na patologię. Te patologie widać na porządku dziennym...Jednym słowem wiemy już czyja była inicjatywa i kto był wykonawcą tego poronionego pomysłu....Wszystkie takie sytuacje zapisujemy i wykorzystamy w najbliższych wyborach.... mieszkańców udręki dzięki waszym decyzjom przypomnimy....SKOMPLIKOWAĆ LUDZIOM ŻYCIE DLA KILKU NURKÓW I TRZECH GŁUPICH BAB....i jeszcze nad tym debatować na sesji ...takie absurdy tylko w naszej gminie...

Najprawdziwsza prawda.

Odnośnik do odpowiedzi

A kto powiedział że tam będzie kopalnia? A może zapis planu będzie tereny rekreacji i budownictwa mieszkaniowego? Już coś wiesz że tak pewnie piszesz? Tzn.że władza nas oszukała. Wszystko co  zrobiliście i robicie to ze szkodą dla mieszkańców. A wybory tuż tuż.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gostek napisał:

Fajny postulat, ale całkowicie nierealny. Teren ma właściciela, więc musi najpierw ktoś go kupić, a potem zbudować hotel w sąsiedztwie być może kopalni. Do tego trzeba wariata, a zdaje się, że tacy kasy nie mają :-P

Gostek wie najlepiej o tym co pisze....wie że stowarzyszenia popłynęły z wiatrem a Ińsko Razem jest za żwirownią....tak więc oszuści oddali walkę walkowerem...wszystkie "rajcy", "radny" czy inny "władza" to zdrajcy....pamiętajcie wyborcy Ińsko Razem....

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...