Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Olo napisał:

Gostek ty masz ciętą ripostę.....dobrze dobierasz komentarze....widać że masz polot do władzy...weź się zmobilizuj i idź w szranki z tym lewusem liwakiem....jego każdy przebije bo on nic z Michałem nie robią...a jak coś wymyślą to ręce opadają...zrób wyborcom niespodziankę żeby nie było znów wybierania "lepszego zła"....proszę...

Ty tutaj nie "wystawiaj" jakiegoś spadochroniarza, ale sam wystartuj gminny omnibusie ! Wiesz wszystko o wszystkich, posiadasz lekarstwo na wszystkie gminne bolączki, więc do boju ! Pokaż tym "gamoniom", jak ich nazywasz, jak się rządzi ! Już zacieram rączki i czekam na "krainę miodem i mlekiem płynącą" !! 

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Olo napisał:

Gostek ty masz ciętą ripostę.....dobrze dobierasz komentarze....widać że masz polot do władzy...weź się zmobilizuj i idź w szranki z tym lewusem liwakiem....jego każdy przebije bo on nic z Michałem nie robią...a jak coś wymyślą to ręce opadają...zrób wyborcom niespodziankę żeby nie było znów wybierania "lepszego zła"....proszę...

Gostek , choć przyjezdny jest jednym z nas. Zna nasze bolączki , potrafi słuchać i pomagać ..Owszem , byłby świetnym burmistrzem. Ja na pewno na niego zagłosuję . Oby tylko chciał zainwestować swoją wiedzę w to bagno .

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, gamoń napisał:

Ty tutaj nie "wystawiaj" jakiegoś spadochroniarza, ale sam wystartuj gminny omnibusie ! Wiesz wszystko o wszystkich, posiadasz lekarstwo na wszystkie gminne bolączki, więc do boju ! Pokaż tym "gamoniom", jak ich nazywasz, jak się rządzi ! Już zacieram rączki i czekam na "krainę miodem i mlekiem płynącą" !! 

Zdziwiłbyś się Gamoniu do czego zdolny jest Gostek . "Spadochroniarz" to kiepskie określenie , choć z twojego punktu widzenia przy zacieraniu rączek Ferdynand Kiepski jest mistrzem.

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, gość napisał:

hahaha a co ten gostek takiego tutaj pomógł hmm??? powiem co - gówno pomógł bo ma w d**** przyjedzie naśmieci i pojedzie

Może masz rację....nie wykluczam tego....ale dobrze się sprzedaje na forum ...no co nie prawda?

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Olo napisał:

Może masz rację....nie wykluczam tego....ale dobrze się sprzedaje na forum ...no co nie prawda?

Olo ty naiwniaku, nie poznaję Ciebie. Wyskakuje tu cwaniaczek jak filip z konopi sprzedając okrągłe słówka i nic nie mówiące slogany a Ty kupujesz to łykając wszystko jak gęś kluskę !Wystartuj sam na burka jako miejscowa alfa i omega a nie podpieraj się jakimś gnomem, bytem nie istniejącym ! Takich meteorytów lub komet, na firmamencie naszego Ińska, było już kilka że przypomnę tylko prawie burmistrza P.Szulca !! 

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie, Tomczyk z resztą Storkowa zgodził się na przejazd wanienek przez wioskę, ale żwirki miały wyremontować im drogę. Jeszcze nie wbili szpadla a już z*********+ją jeden za drugim i też do Ińska i na Ciemnik lub Chociwel ! Kto zezwolił im pomykać przez Ińsko ? Gdzie nasze "pały", obok nich hałasują jak jadą ?

 

Odnośnik do odpowiedzi

Jak widzę - gdy nie macie się o co posprzeczać, to posprzeczacie się o mnie. Sprzeczka ważniejsza co wszystkiego innego? To działanie zgodne z zasadą: "dziel i rządź". Z tego co udało mi się dowiedzieć o Ińsku - dotychczas się ta metoda sprawdzała. Może więc i tym razem się uda.

Jak wspomniałem wcześniej: nie startuję, ale chętnie pomogę. Mogę zaproponować np. organizację i przeprowadzenie debaty kandydatów na Burmistrza. Zapewniam, że wcześniej sam się postaram dobrze przygotować, a sama debata będzie miała na celu: odsiać ziarno od plew :-)
O część pytań poproszę Mieszkańców np. w formie maila, bo coś mi mówi, że ewentualne pytania na PW (nawet nie wiem czy PW na tym forum funkcjonuje) ktoś z kandydatów może znać przed debatą :-P
Faworytów u Was nie mam. Wszystkich potraktuję równo. Możliwość podjęcia próby wdeptania elity Ińska w ziemię będzie wystarczającą nagrodą za ten spektakl ;-) 
Co Wy na to?

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Gostek napisał:

Jak widzę - gdy nie macie się o co posprzeczać, to posprzeczacie się o mnie. Sprzeczka ważniejsza co wszystkiego innego? To działanie zgodne z zasadą: "dziel i rządź". Z tego co udało mi się dowiedzieć o Ińsku - dotychczas się ta metoda sprawdzała. Może więc i tym razem się uda.

Jak wspomniałem wcześniej: nie startuję, ale chętnie pomogę. Mogę zaproponować np. organizację i przeprowadzenie debaty kandydatów na Burmistrza. Zapewniam, że wcześniej sam się postaram dobrze przygotować, a sama debata będzie miała na celu: odsiać ziarno od plew :-)
O część pytań poproszę Mieszkańców np. w formie maila, bo coś mi mówi, że ewentualne pytania na PW (nawet nie wiem czy PW na tym forum funkcjonuje) ktoś z kandydatów może znać przed debatą :-P
Faworytów u Was nie mam. Wszystkich potraktuję równo. Możliwość podjęcia próby wdeptania elity Ińska w ziemię będzie wystarczającą nagrodą za ten spektakl ;-) 
Co Wy na to?

Słuchaj no ty narcyzie zapyziały ! Debatę to możesz zorganizować sobie ze swoją starą i swoim psem. Tu już mamy wszystko poukładane i czekamy na 11 listopada wiadomego roku !  Spadaj więc ze swoimi debatami ewentualnie możesz podebatować tutaj z niejakim Olo. On jest murowanym kandydatem na burka bo ma fantasmagorie takie jak ty "debaciarzu" ?? Porechoczemy troszkę tu na dobranoc.Dawaj otwieraj  debatę...  

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, gość napisał:

Właśnie, Tomczyk z resztą Storkowa zgodził się na przejazd wanienek przez wioskę, ale żwirki miały wyremontować im drogę. Jeszcze nie wbili szpadla a już z*********+ją jeden za drugim i też do Ińska i na Ciemnik lub Chociwel ! Kto zezwolił im pomykać przez Ińsko ? Gdzie nasze "pały", obok nich hałasują jak jadą ?

 

Właśnie dlaczego Tomczyk radny ze Storkowa siedzi cicho i nie grzmi z powodu jeżdżących łódek ze żwirem? Czyżby coś dostał od żwirowni za zamknięcie gęby? 

Odnośnik do odpowiedzi

Gamonie zaczęli obradować ...chrząkają pokasłują i udają mądrych...a ni w ząb nie rozumieją co mają przed nosem....jak ma być w gminie lepiej jak rządzą takie matołki....nauczyli się garniturki zakładać i fryzurki stylowe robić....ręce opadają....

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Gostek napisał:

Cała reszta zadowolona? To nie musicie się martwić wyborami. Skoro wszyscy zadowoleni to reelekcja zapewniona.

A spodziewasz się "dyskutancie" i "debaciarzu" ,że będzie inaczej ? Jeżeli już to kosmetyczne, nieistotne zmiany ?! 

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj mówili, że jutro, a jutro powiedzą, że pojutrze.
Nie ma sensu obiecywanie czegoś na co się nie ma praktycznie wpływu. Żadnej z tych inwestycji nie realizuje Burmistrz/Miasto, więc te deklaracje są warte tyle co zeszłoroczny śnieg.

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli cztery lata rządzili a wstęgi przecinać będą za pięć 12 przed wyborami....no i wciskać wieśniakom że przecież tak wspaniale jest...otóż nie jest i nic już się nie zmieni.. a mieszkańcy nie głupi i oszukać się nie dadzą...

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...