Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, gość napisał:

o to chodzi żeby nie wydawać swoich pieniędzy a załatwić z zewnątrz

droga nie byłą w planach i nie kłam

a promenada będzie naprawiona nie martw się o to

takim ciemniakom ja wy nic i tak się nie przetłumaczy

 

No:) Urzednik gminy sie odezwal ;-)

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Gostek napisał:

Przeczytaj sobie gościu:
http://www.gs24.pl/wiadomosci/stargard/art/8180730,w-insku-ma-zostac-przebudowana-droga-wojewodzka-nr-151,id,t.html

Wygląda, że jest jeden sposób by się nie mylić w kłamstwach. Wystarczy mówić prawdę :-P

No coz.... byla taka piosenka "spiewac kazdy umie , troche lepiej lub troche gorzej..." Wyglada na to ,ze pan burmistrz spiewac umie .... kto jak kto , ale bedac jeszcze radnym wiedzial zapewne o takich projektach . Dla przyszlych  wyborcow jednak lepiej jest gnebic tych co sa na miejscu.

Gratuluje obecnej wladzy za to ,ze z calkiej fajnej miejscowosci turystycznej tworzycie skansen

Odnośnik do odpowiedzi

Wiecie co? Nie lubię pierol...a bez całowania, więc jak ktoś jeszcze zamierza mi zarzucić kłamstwo, to sugeruję  by był ładną, drobną blondyneczką, bo w takich gustuję.
Xyz - nie jestem na miejscu ale wybieram do Was na weekend. Zobaczę co się od mojej poprzedniej wizyty w Ińsku zmieniło na lepsze. Może Burmistrz mnie zaskoczy i usłyszę np. o paroletnich ulgach dla biznesu, pomocy dla zakładających firmy, wymuszeniu nitki gazu i światłowodu w stronę plaży miejskiej albo choćby to aby tartak zaczął handlować brykietem z trocin, bo niech obok hałasu i dymu coś zrobi sensownego dla mieszkańców ;-)

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Gostek napisał:

Wiecie co? Nie lubię pierol...a bez całowania, więc jak ktoś jeszcze zamierza mi zarzucić kłamstwo, to sugeruję  by był ładną, drobną blondyneczką, bo w takich gustuję.
Xyz - nie jestem na miejscu ale wybieram do Was na weekend. Zobaczę co się od mojej poprzedniej wizyty w Ińsku zmieniło na lepsze. Może Burmistrz mnie zaskoczy i usłyszę np. o paroletnich ulgach dla biznesu, pomocy dla zakładających firmy, wymuszeniu nitki gazu i światłowodu w stronę plaży miejskiej albo choćby to aby tartak zaczął handlować brykietem z trocin, bo niech obok hałasu i dymu coś zrobi sensownego dla mieszkańców ;-)

A tą drobną blondyneczke tez ci załątwić?

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznaj o co biega.....biega o to że drugie rondo będzie na Sienkiewicza dla żwirków żeby łatwiej im się wyjeżdżało.....to teraz wiadomo czemu zrezygnowali z poligonowej... po co w koszty wchodzić jak można za darmochę skorzystać...no to Krawczykowa będzie zamiast progu rondo miała....exstra.

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi

olo twoje marzenia nie po to droga będzie robiona żebyś miał z grzesiakiem którędy żwir wywozić

rondo ma być tylko po to by umożliwić wjazd do tartaku i gryfskandu bo obwodnicy nie będzie ! Chcielibyście ale nie żwirowy zdrajco bo marszałek olał obwodnicę, którą mu proponowaliście !

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, gość napisał:

olo twoje marzenia nie po to droga będzie robiona żebyś miał z grzesiakiem którędy żwir wywozić

rondo ma być tylko po to by umożliwić wjazd do tartaku i gryfskandu bo obwodnicy nie będzie ! Chcielibyście ale nie żwirowy zdrajco bo marszałek olał obwodnicę, którą mu proponowaliście !

Proponuję rozwalić okoliczne domy i żwirki się zmieszczą.

Odnośnik do odpowiedzi

Pisałem tylko o rondzie na Sienkiewicza...na sto procent skorzystają żwirki....popatrz na mapy i pokojarz drogi a umysł ci się rozjaśni...co do ronda przy poczcie to tylko się zastanawiam gdzie tam miejsce na "rondo"....ale wiara czyni cuda....jak uważacie że będzie bezpieczniej to czekam na finał...

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tak władza dobrze pracuje to czemu nie dopilnowali aby obwodnica powstała tak jak jest w planie zagospodarowania przestrzennego.Puszczając ciężki transport przez Ińsko to domy stare już do końca się rozsypią.Powinni oczywiście wykonać obwodnicę i drogę przez Ińsko.Widać z tego że zarząd drug wojewódzkich ograł tych mądralińskich.

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, gość napisał:

o to chodzi żeby nie wydawać swoich pieniędzy a załatwić z zewnątrz

droga nie byłą w planach i nie kłam

a promenada będzie naprawiona nie martw się o to

takim ciemniakom ja wy nic i tak się nie przetłumaczy

 

co piszesz za banialuki.Burmistrz jak i jego świta dobrze wiedzieli że droga będzie robiona.Kłamiecie w żywe oczy i to nie jest wasz sukces tylko realizacja ZDW już wiele lat temu zaplanowana.Inwestycja ta jest podzielona na etapy i tak realizowana.

Odnośnik do odpowiedzi

I co? Czy przez czas tej kadencji naprawdę nie udało się rozpocząć niczego sensownego? Siłownia plenerową trzeba uznać za jedyny jak dotąd efekt pracy tej ekipy? 

A ile to kosztowało? I ile w tym czasie zarobił Burmistrz i zastępca? To po co Wam Urząd? To koszt, a zyski zdaje się mizerne. Taniej oglądać TV. Tam też czasem bajki opowiadają. Może lepiej rozwiązać ten twór i przyłączyć się do Drawska? Drawsko ma kasę z poligonu. Gorzej być nie może, a może coś z kasy poligonowej skapnie. A w Ińsku otworzyć filię Urzędu. Zaoszczędzone pieniądze będą czystym zyskiem Ińska :-)

Taki wniosek z tej rozmowy: Wy nie potraficie sobą zarządzać. Kasy macie tylko tyle aby wystarczyło na pensję. Na pracę już kasy nie ma i koło się zamyka :-(

 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gość napisał:

co piszesz za banialuki.Burmistrz jak i jego świta dobrze wiedzieli że droga będzie robiona.Kłamiecie w żywe oczy i to nie jest wasz sukces tylko realizacja ZDW już wiele lat temu zaplanowana.Inwestycja ta jest podzielona na etapy i tak realizowana.

Burmistrz wiedział że droga będzie robiona jeszcze nalegał żeby pierwszy etap był robiony w insku tak przed wyborami żeby było że to jego zasługa. W ciemniku rozmawiał z właścicielem sklepu który ma być wyburzony żeby poczekał bo najpierw w. Ińsku trzeba modernizowac 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Gostek napisał:

Mija kolejny tydzień. Czy w tym tygodniu Burmistrz zrobił coś dla rozwoju Ińska? Cokolwiek dobrego? Nawet takiego malutkiego.
Każda droga bowiem zaczyna się od pierwszego, czasem całkiem małego kroku ... do przodu.

Myślę, że wczoraj zrobił coś dla ciebie, marudo i dla pozostałych mieszkańców Ińska. Na dożynkach wypił kielicha za wasze i nasze zdrowie ! Podziękuj proszę....

Odnośnik do odpowiedzi

Mam popozycje dla aktualnej władzy.Póśćcie w dzierżawę całą gminę a zyski będą jeszcze większe.Pod warunkiem że ubędzie pracownikó gminy i szkoły.W obu samorządowych instytucjach nadmiar nierobów.Do tego "pracowici publiczni".Czas na myślenie.Bez pzeznaczenia 30% na inwetycji gmina nigdy nie wyjdzie z komunistycznego grajdoła.Gdziekolwiek nie spojrzysz brakuje gospodarzy.Drogi dojazdowe go Ińska pozarastane krzakami do asfaltu.Bez myślenia i przewidywania ,żadne dzierżawy nie pomogą Panie Burmistrzu.Już przed Panem Pani działoszewska wydzidzierżiło WODKAN na 20 lat i już ne ma szany na odzyskanie tej działki dla siebie.Nic was takie pomysły nie nauczyły?

Odnośnik do odpowiedzi

Gostek ty masz ciętą ripostę.....dobrze dobierasz komentarze....widać że masz polot do władzy...weź się zmobilizuj i idź w szranki z tym lewusem liwakiem....jego każdy przebije bo on nic z Michałem nie robią...a jak coś wymyślą to ręce opadają...zrób wyborcom niespodziankę żeby nie było znów wybierania "lepszego zła"....proszę...

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...