Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, i co dalej? napisał:

Co Wy o Niemcach ,Ukraincach? budynek na plaży mieliście odbierać? Akt publikować i co?  

a to, że taka k**** żwirowa jak olo razem z Macierewiczem wspiera rozwój banderyzmu na Ukrainie

Odnośnik do odpowiedzi

po wpisach widać że rządzący gminą i im sprzyjające osoby szukają zastępczych tematów ukrywając swą nie udolność.dzieci resortowe już nie wiedzą kogo popierać,najlepiej jednak wychodzi im tym rządzeniu nieróbstwo .Nieroby i nic więcej wspierające swe lokalne układziki zatrudniając swych bliskich ,obniżając swym podatki i przyklepując wszystko to co jest szkodliwe dla gminy.

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Ińszczanin napisał:

Startuj w wyborach,utwórz swoją klikę,podwyższaj podatki i czyń wszystko,co będzie gminie korzystne.

To najpierw trzeba by było wyedukować tzw.wyborców.Potem odseparować ziarno od plew.A na końcu zrobić listę wieloletnich powiązań.Po tych działańiach należałoby zaproponować co najmniej 3 kandydatów z programami a nie propagandowymi sloganami jak było dotychczas.Czy to możliwew tej norze psudokomuny oraz platfusó i słomy? Nie wydaje mi się.Raczej cudu nie będzie.Naró ciągle tutaj zacofany i strasznie powiązanu układami......

 

Odnośnik do odpowiedzi

Jak i jeden tak i drugi zmienili godziny pracy pod pod siebie i urzędników.Gdzie się nie spojrzy i wszędzie magistraty pracują od 7,30 do 15,30.Te zmiany i tak nic nie wniosą bo urzędnicy chodzą sobie jak chcą a sklepik LEWIATAN uważają jak sklepik pracowniczy podczas godzin pracy.

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Gość napisał:

Jak i jeden tak i drugi zmienili godziny pracy pod pod siebie i urzędników.Gdzie się nie spojrzy i wszędzie magistraty pracują od 7,30 do 15,30.Te zmiany i tak nic nie wniosą bo urzędnicy chodzą sobie jak chcą a sklepik LEWIATAN uważają jak sklepik pracowniczy podczas godzin pracy.

Gdyby poszli do Dino,to by im dłużej zeszło. To i tak dobrze,że mają sklep obok.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie marudź ....jutro wielki dzień ....ośrodek łączności będzie miał nowego właściciela....już dzisiaj udziałowcy się zjechali....liwak znów ogłosi sukces....tylko z czego to nie wiem....chyba tylko że znalazł się frajer który chce wyprać pieniądze.....

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Olo napisał:

Nie marudź ....jutro wielki dzień ....ośrodek łączności będzie miał nowego właściciela....już dzisiaj udziałowcy się zjechali....liwak znów ogłosi sukces....tylko z czego to nie wiem....chyba tylko że znalazł się frajer który chce wyprać pieniądze.....

Jaki sukces może ograniczony Liwak ogłosić, jak on sam przetargu nie organizuje i nie wie nawet jakie plany ma inwestor? 

Odnośnik do odpowiedzi

Ińsko to prawdziwa tajemnica układu.....liwak jest tylko realizatorem pomysłów wieży....rozbudowuje wypalarnię nocą spać nie można...wydał wyrok pozytywny dla żwirowni...bioetanol przerobi na spalarnię śmieci...ośrodek łączności będzie prowadzony przez siostry miłosierdzia z rzeczpospolitej babskiej...czyli wszystko to co szulc miał w programie i ludzie tego nie popierali....teraz liwak realizuje to co wyborcy nie chcieli a oszukujac ich on realizuje... 

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie wiesz co piszesz, bo znasz tutejsze realia, ale tylko część spraw odbyć się może ponad głowami mieszkańców. Pytanie brzmi: da się coś z tym zrobić i czy da się zmontować przynajmniej grupę hamulcowych? Można też wesprzeć alternatywę dla obecnej władzy, ale gdzie ona i czy przypadkiem nie jest to ekipa marząca o żwirowni?

Pytam Cię jako zjawię tutejszych układów.

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście że można stworzyć alternatywę dla obcnie rządzących....to pewne że popierają żwirownię...nie będzie drugiej kadencji....liwak i spółka chcą jak poprzednicy wstążki przecinać przed wyborami....taki oto jest ich sposób rządzenia....zwykła słoma z butów....

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw zróbcie porządek na plaży. W tym roku lodziarz i ratownicy to w tym roku najgorsze siano. Ratownicy bardziej zainteresowani puszczaniem ciężkiej muzyki niż oglądaniem pływających. Czy przyjmując ratowników nie ma zapisu że nie mają się na plaży relaksować tylko pracować. Cały sezon ryją tym techno. A władza płaci i nie wie za co. Cały dzień dzisiaj wyją a pracują do 18. Zakłócają mir turystów.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo - przecież nie ma odważnych aby otwarcie stanąć na przeciwko Burmistrza i powiedzieć: sprawdzam kwity. Może wiesz coś czego nie wiem, ale oceniam na podstawie tego co zobaczyłem, usłyszałem i przeczytałem również na tym forum. Ty się burzysz, paru innych i  na tym koniec. Aby zawalczyć w wyborach to chyba odrobinę za mało. Aby choćby zawalczyć skutecznie o radę mając małe poparcie i odzew społeczny - będzie trzeba iść na układy, a układy to zguba Ińska.
Wiem, że co innego wypowiadać się publicznie, a co innego skreślić i wrzucić kartkę, ale chyba obaj wiemy jak się wygrywa wybory.
Nie mniej - jeśli jesteś za rozwojem turystycznym i przeciw inwestycjom uciążliwym dla mieszkańców i środowiska to chętnie pomogę jeśli oczywiście zechcesz mojej pomocy.
 

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, Gostek napisał:

Olo - przecież nie ma odważnych aby otwarcie stanąć na przeciwko Burmistrza i powiedzieć: sprawdzam kwity. Może wiesz coś czego nie wiem, ale oceniam na podstawie tego co zobaczyłem, usłyszałem i przeczytałem również na tym forum. Ty się burzysz, paru innych i  na tym koniec. Aby zawalczyć w wyborach to chyba odrobinę za mało. Aby choćby zawalczyć skutecznie o radę mając małe poparcie i odzew społeczny - będzie trzeba iść na układy, a układy to zguba Ińska.
Wiem, że co innego wypowiadać się publicznie, a co innego skreślić i wrzucić kartkę, ale chyba obaj wiemy jak się wygrywa wybory.
Nie mniej - jeśli jesteś za rozwojem turystycznym i przeciw inwestycjom uciążliwym dla mieszkańców i środowiska to chętnie pomogę jeśli oczywiście zechcesz mojej pomocy.
 

Uwaga IŃSKO RAZEM, właśnie "ukonstytuował" się groźny komitet wyborczy GOSTEK and OLO ! Dobra rada-zachowajcie czujność !!??

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...