Skocz do zawartości

Ińskie PiSiory z "dobrej zmiany"


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Stargardzianin napisał:

Nikt ze stargardu nie jechał do Ińska wam mówić jakiego burmistrza macie wybierać więc wasz pisowski desant też nam nie posyłajcie. 

Nie rozumiem poszło sobie trzech gości na spotkanie wyborcze...każdy miał prawo jak chciał....panowie się znają i prócz Bogdana pozostali pracują w Stargardzie a ten jeden od lat wierny partii PIS.....usiedli przy jednym stole bo są z jednej wiochy.......powiedz co widzisz w tym złego??? Jak Włodek jest szefem stargardzkiego PSL to co to nie może bo jest ze Ściennego???? dla przykładu jeszcze z innej beczki- jakby tych trzech poszło na spęd PSL to im zabronisz????? jesteś zwyczajnym cynikiem....odwal się z ta swoja nienawiścią i sugestiami co wyborcom wolno a co nie .........

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Bardzo dobrze. Popieram. Już żygać się chce jak swój na swojego napierdala. Nie podobają się, nikt nikogo nie zmusza na nich głosować. Niech robią co chcą, ja się cieszę że mieszkańcy z Inska się angażują. A może akurat coś zyskamy.

Lepiej to jak siedzieć w tej dziurze i nic nie robić. Tylko plotami się zajmować.

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, gumowe ucho napisał:

Olo sam wiesz baranie że Ratkowski i Terebecki nic bezinteresownie nie robią liczą tylko na zyski nie można ich nazwać dobrymi pisowcami. To że PiS bierze takich członków to nie wróży nic dobrego 

Jeden i drugi mają niesamowity ciąg na władzę.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja oczywiści e zostanę zbluzgany.Nie narzekam a wręcz cenię tych co się angażują a nie marudzą jak tu taj .Tylko pomyje i pomyje na wszystkich się wylewa Oni.pomagali wielu ludziom i pomagają ,wielu mieszkańców korzystało z porad prawnych bo w gminie jak to w gminie zawsze pod górkę..Widocznie poczuliście jakieś zagrożenie wyborcze.Zdjęcie jest jest okrojone bo wszystkich z Ińska nie pokazano a wiem że byli .Ponadto dla tych co nie mogą się nigdy z niczym pogodzić to PSL udzielił poparcia Panu Staroście.Tu teraz tez pomyje polecą .Mac  pożywkę na wieczór .A tak to myślę że jeśli wam się nie podoba czyjeś postępowanie to można się do nich na rozmowę umówić i sobie jakieś kwestie wyjaśnić.

Widzę że po wpisach to dzieci resortowe się odezwały.

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, M +M +M napisał:

Ja oczywiści e zostanę zbluzgany.Nie narzekam a wręcz cenię tych co się angażują a nie marudzą jak tu taj .Tylko pomyje i pomyje na wszystkich się wylewa Oni.pomagali wielu ludziom i pomagają ,wielu mieszkańców korzystało z porad prawnych bo w gminie jak to w gminie zawsze pod górkę..Widocznie poczuliście jakieś zagrożenie wyborcze.Zdjęcie jest jest okrojone bo wszystkich z Ińska nie pokazano a wiem że byli .Ponadto dla tych co nie mogą się nigdy z niczym pogodzić to PSL udzielił poparcia Panu Staroście.Tu teraz tez pomyje polecą .Mac  pożywkę na wieczór .A tak to myślę że jeśli wam się nie podoba czyjeś postępowanie to można się do nich na rozmowę umówić i sobie jakieś kwestie wyjaśnić.

Widzę że po wpisach to dzieci resortowe się odezwały.

Kto ci tych porad prawnych udzielał? Szymczyk czy Terebecki? Może Ratkowski? 

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Józek napisał:

Olo co się z Tobą dzieje? Chory jesteś? Może Cie ratować trzeba?

Od kiedy ty taki troskliwy? Mam się świetnie i jak widzę jak codziennie wyłapują tę " wybraną kastę" to serce moje się raduje?

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Olo napisał:

Od kiedy ty taki troskliwy? Mam się świetnie i jak widzę jak codziennie wyłapują tę " wybraną kastę" to serce moje się raduje?

Olo żyjesz chłopie! Jak ja się cieszę! A juz miałem do ciebie lecieć z anabolikiem.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Józek napisał:

Olo żyjesz chłopie! Jak ja się cieszę! A juz miałem do ciebie lecieć z anabolikiem.

Wiesz chociaż co oznacza słowo "anabolik" bo chyba używasz nieznane Ci słownictwo...chcesz zabłyszczeć a tu nici...nienawiść to wasza domena......ja się w to nie bawię........

Odnośnik do odpowiedzi

Do wyborów jeszcze sporo,a "tarcia przedwyborcze" już zaczęły się.Bywają bezpardonowe,a przecież bez obrażania kogokolwiek ludzie (wyborcy) i tak zagłosują na kandydatów,którzy na to zasługują. I nazwa partii nie bedzie miała tu nic do rzeczy.Ludzie wybiora  najlepszych,którzy zdecydowali sie kandydować.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...