Skocz do zawartości

Ińskie PiSiory z "dobrej zmiany"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
31 minut temu, ananas napisał:

Takiego ananasa jak witek to jeszcze w Ińsku nie było, jemu jest wszędzie dobrze byle stołek dawali.

On by umarłemu z ucha wypił żeby dorwać się do władzy jeszcze przy nim brakuje przygłupa Bartosza M

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, gość napisał:

No co ty nie kumasz ? Ktoś wcześniej napisał : ataman - burek, Szymczyk - vicek, Witek - przewodniczący RM !!!

No przecież, Szymczyk jest bardzo zaangażowany, ma też wielkie doświadczenie w zarządaniu zespołem ludzkim, wszak przez lata piastował zaszczytną funkcję vice dyra szkoły i częst o  gęsto musiał podejmowac newralgiczne decyzje, więc fucha vice burka jest jak najbardziej wskazana dla niego.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Prośba napisał:

Panowie! Bardzo proszę sobie nie robić jaj! PiS ma w Ińsku naprawdę profesjonalną ekipę i za rok w Ińsku nastąpi Dobra Zmiana.  Tak że bez jaj proszę Panowie!

Z taką ekipą dojście do władzy im nie grozi 

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Prośba napisał:

Panowie! Bardzo proszę sobie nie robić jaj! PiS ma w Ińsku naprawdę profesjonalną ekipę i za rok w Ińsku nastąpi Dobra Zmiana.  Tak że bez jaj proszę Panowie!

Świetnie to ująłeś, bez jaj, bez jaj to wy jestescie, Amen!

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Arek napisał:

Jeszcze brakuje żeby szafran do nich dołączył przed samymi wyborami 

Co za bzdury, dopiero wczoraj było tu pisane, że ataman na wyborach wyruchał Jacka, Włodka i Michała to teraz mieli by się do atamana przyłączyć? Chyba ci odbiło.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja p*******... Pis musi się zreflektować z kim ma zamiar współpracować w przyszłości bo te mordeczki na zdjęciach to z ideami pisu mają tyle wspólnego co homonto ze sterydami... Jeden popiera żwirownie, drugi zainicjował procedury związane ze żwirownią a trzeci bez komentarza z szacunku do samego siebie bo mi jeszcze palce od klepania w klawiaturę odpadną. Może jeszcze Racinowskiego tam dorzucicie jako gość honorowy?

Najpierw wprowadzili ustawę o wycince drzew, teraz się z niej wycofują. No to jak jesteście pisowcy tacy eko to k**** nie pozwólcie na żwirownię przez którą kilkaset drzew trzeba będzie wyciąć.Czy w tym mieście zawsze jakieś trepy muszą się do władzy dobrać? k**** 8 lat Racinowskiego i rady miejskiej na zamówienie Wam, mieszkańcom nie wystarczyło? 

Olo otrzymujesz ode mnie karnego fiuta za identyfikację z gorszym sortem.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ... napisał:

Ja p*******... Pis musi się zreflektować z kim ma zamiar współpracować w przyszłości bo te mordeczki na zdjęciach to z ideami pisu mają tyle wspólnego co homonto ze sterydami... Jeden popiera żwirownie, drugi zainicjował procedury związane ze żwirownią a trzeci bez komentarza z szacunku do samego siebie bo mi jeszcze palce od klepania w klawiaturę odpadną. Może jeszcze Racinowskiego tam dorzucicie jako gość honorowy?

Najpierw wprowadzili ustawę o wycince drzew, teraz się z niej wycofują. No to jak jesteście pisowcy tacy eko to k**** nie pozwólcie na żwirownię przez którą kilkaset drzew trzeba będzie wyciąć.Czy w tym mieście zawsze jakieś trepy muszą się do władzy dobrać? k**** 8 lat Racinowskiego i rady miejskiej na zamówienie Wam, mieszkańcom nie wystarczyło? 

Olo otrzymujesz ode mnie karnego fiuta za identyfikację z gorszym sortem.

Co do nowego narybku w ińskim pisie, to całkiem możliwe, że do nich racinowski dołączy, ja bym sie nie zdziwił

Odnośnik do odpowiedzi

W pędzeniu do koryta pisiory nie maja równych. Tam nie ma żadnych idei, tylko wyścig po pieniądze. Od góry do dołu. Oni kradną a potem krzyczą łapać złodzieja. Tak samo z komuchami. W swoich szeregach maja masę przefarbowanych. Krzyczą o resortowych dzieciach a tymczasem sam kaczorek jest resortowym dzieckiem. Poczytajcie sobie o jego tatusiu i zastanówcie sie dlaczego prezesik tak rzadko go wspomina. PiS to jedna wielka obłuda, ale za 500zl kupili sobie wierność wielu, bo ludzie nie zdają sobie sprawy, ze przyjdzie oddać to z nawiązką. Czy sie stoi czy sie leży 500zl sie lalezy. Brzmi znajomo?

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Marek napisał:

W pędzeniu do koryta pisiory nie maja równych. Tam nie ma żadnych idei, tylko wyścig po pieniądze. Od góry do dołu. Oni kradną a potem krzyczą łapać złodzieja. Tak samo z komuchami. W swoich szeregach maja masę przefarbowanych. Krzyczą o resortowych dzieciach a tymczasem sam kaczorek jest resortowym dzieckiem. Poczytajcie sobie o jego tatusiu i zastanówcie sie dlaczego prezesik tak rzadko go wspomina. PiS to jedna wielka obłuda, ale za 500zl kupili sobie wierność wielu, bo ludzie nie zdają sobie sprawy, ze przyjdzie oddać to z nawiązką. Czy sie stoi czy sie leży 500zl sie lalezy. Brzmi znajomo?

Zawsze liczyło się korytko, tak było, jest i bedzie.

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Marek napisał:

W pędzeniu do koryta pisiory nie maja równych. Tam nie ma żadnych idei, tylko wyścig po pieniądze. Od góry do dołu. Oni kradną a potem krzyczą łapać złodzieja. Tak samo z komuchami. W swoich szeregach maja masę przefarbowanych. Krzyczą o resortowych dzieciach a tymczasem sam kaczorek jest resortowym dzieckiem. Poczytajcie sobie o jego tatusiu i zastanówcie sie dlaczego prezesik tak rzadko go wspomina. PiS to jedna wielka obłuda, ale za 500zl kupili sobie wierność wielu, bo ludzie nie zdają sobie sprawy, ze przyjdzie oddać to z nawiązką. Czy sie stoi czy sie leży 500zl sie lalezy. Brzmi znajomo?

Odezwał się ten co 8 lat z koryta żarł a teraz nie chce za nic w świecie koryta oddać. Ręce precz od PIS.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...