Skocz do zawartości

Ińskie PiSiory z "dobrej zmiany"


Rekomendowane odpowiedzi

PiSiory z Ińska

Proszę bardzo oto kwiat Ińskiego pisiorstwa. Po środku nadprezes i po bokach jego misiaki.

Swoją drogą to Ratkowski już wstydu nie ma. Najpierw SLD, PSL, później PO teraz PiS hahaha stary komuch myśli że ludzi oszuka? Bodzio nie lepszy zapytaj cie się co w PRL robił? Szymczyk to samo. Ot rewolucjoniści brakuje tylko czerwonego sztandaru nad wami 

received_1400810483296309.jpeg

received_1400810483296309.jpeg

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
48 minut temu, PiSiory z Ińska napisał:

Proszę bardzo oto kwiat Ińskiego pisiorstwa. Po środku nadprezes i po bokach jego misiaki.

Swoją drogą to Ratkowski już wstydu nie ma. Najpierw SLD, PSL, później PO teraz PiS hahaha stary komuch myśli że ludzi oszuka? Bodzio nie lepszy zapytaj cie się co w PRL robił? Szymczyk to samo. Ot rewolucjoniści brakuje tylko czerwonego sztandaru nad wami 

received_1400810483296309.jpeg

received_1400810483296309.jpeg

Przyszła władza w naszej gminie : ataman-burmistrz, szofer Czubka - vicek i konował "nic nie umiem" - przewodniczący Rady ! Dobra zmiana ! 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, PiSiory z Ińska napisał:

Proszę bardzo oto kwiat Ińskiego pisiorstwa. Po środku nadprezes i po bokach jego misiaki.

Swoją drogą to Ratkowski już wstydu nie ma. Najpierw SLD, PSL, później PO teraz PiS hahaha stary komuch myśli że ludzi oszuka? Bodzio nie lepszy zapytaj cie się co w PRL robił? Szymczyk to samo. Ot rewolucjoniści brakuje tylko czerwonego sztandaru nad wami 

received_1400810483296309.jpeg

received_1400810483296309.jpeg

Patrzę na to zdjęcie i oczom nie wierzę, przecież to jest tak "doborowe" towarzystwo, że już "lepszego" być nie może. Ja pitole!

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, gosc napisał:

A gdzie wielbiciel poprzednio tereski a obecnie Jarosławy, nasz wspaniały Olo ? Nie wzięli go na spęd do Rogowskiego ? Czyżby przewidywał jego klęskę ?!

Olo wlazł w mysią dziurę i nie wyłazi bo by sie spalił ze wstydu na to wszystko.

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Olo napisał:

Niestety ?

Olo, dzisiaj okazja, posyp łepetynę popiołem, przeproś tych, których niesprawiedliwie oceniasz, odklej się od PiS-owskich pomazańców i przyłącz się do naprawdę dobrej zmiany w naszej Gminie !

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, ALEK napisał:

Olo, dzisiaj okazja, posyp łepetynę popiołem, przeproś tych, których niesprawiedliwie oceniasz, odklej się od PiS-owskich pomazańców i przyłącz się do naprawdę dobrej zmiany w naszej Gminie !

Co to to nie?ja tam taki jak tych trzech komuchów nie będę.....tacy zagorzali komuchy w PIS...ale głowę popiołem posypałem??

Odnośnik do odpowiedzi

Przyglądając się tej fotografii nie można przejść obojętnie nad faktem, jak można się zeszmacić w parciu do władzy. Po prawicy atamana(niedoszłego burka i aspirującego w przyszłych wyborach !), siedzi kolo, który kilka kadencji wstecz, jako wieżowy przewodniczący RM, nagminnie i bez pardonu, nie dopuszczał do głosu Terebeckiego i innych opozycjonistów. Śmiał im się w nos a oni podskakiwali jak wszy na grzebieniu, wymachiwali łapkami ze skutkiem oczywiście zerowym. Wieża robiła co chciała, przy pomocy swojej prawej łapy Witka konowała co boi się podejść ze strzykawką do ratlerka.Przykład ten jasno pokazuje jak PiS-owcy lub kandydaci na PiS-owców, potrafią się upodlić aby dojść do fruktów.

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Olo napisał:

Co to to nie?ja tam taki jak tych trzech komuchów nie będę.....tacy zagorzali komuchy w PIS...ale głowę popiołem posypałem??

Nie pastwcie się się już na Olo. Chłopak posypał głowę popiołem.Przejrzał na oczy i ......ma okazję przyłączyć się do Jacka, Włodka, Michała i Zbyszka ?

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, gość napisał:

Nie pastwcie się się już na Olo. Chłopak posypał głowę popiołem.Przejrzał na oczy i ......ma okazję przyłączyć się do Jacka, Włodka, Michała i Zbyszka ?

I poprzeć żwirownię? Nigdy.......

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, byłam napisał:

Przyglądając się tej fotografii nie można przejść obojętnie nad faktem, jak można się zeszmacić w parciu do władzy. Po prawicy atamana(niedoszłego burka i aspirującego w przyszłych wyborach !), siedzi kolo, który kilka kadencji wstecz, jako wieżowy przewodniczący RM, nagminnie i bez pardonu, nie dopuszczał do głosu Terebeckiego i innych opozycjonistów. Śmiał im się w nos a oni podskakiwali jak wszy na grzebieniu, wymachiwali łapkami ze skutkiem oczywiście zerowym. Wieża robiła co chciała, przy pomocy swojej prawej łapy Witka konowała co boi się podejść ze strzykawką do ratlerka.Przykład ten jasno pokazuje jak PiS-owcy lub kandydaci na PiS-owców, potrafią się upodlić aby dojść do fruktów.

Święte słowa, tak było! Kiedyś zażarci wrogowie, dzisiaj w jednym szeregu w kolejce po stołki.

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, zwirek napisał:

Ale jak sie do nich przyłczysz to bedziesz ich polnował żeby żwirowni ni eotworzyli

O widzisz Olo, b.dobry pomysł. Po indiańsku...jak nie możesz pokonać wroga, to.....przyłącz się do niego !

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...