Skocz do zawartości

nasze Ińsko


wodnik

Rekomendowane odpowiedzi

nasze piękne Ińsko ... to tak wiele dla niektórych i tak mało dla nie na żartych!  to forum miało być  alternatywa   dla  VC ITY ...i co znowu to wszystko spadło do dyskusji dwojga. Dwoje tych cwaniaków wszystko wiedzących zawładnęli tematem żwirowni; tematem mola ; tematem stacji benzynowej ; obniżeniem  pensji p. Burmistrza i zasiedziałą kadra gminy.!

Nikt z oficjeli tego środowiska nie zajmuje się mieszkańcami , którzy borykają się z codziennością zwyczajnego życia , mam tu na myśli ludzi w podeszłym wieku dla których potrzebna jest pomoc taka w ogólnym pojęciu!  Pytam dla kogo jest widowisko Ińskiego sybiraka ! czyżby inski sybirak odstawał od dnia kiedy Swiatowy dzień obchodzony jest 17 września ... dlaczego jesteśmy zaściankiem!   Owszem miesiąc LUTY jest datą wywózki POLAKÓW na SYBIR  i to jest problem, bo na tą wywózkę wyraził  zgodę    jakby  rząd POLSKI !  do dnia teraźniejszego nikt nie podjął tematu odszkodowań i to jest hańba i poniżanie w instytucjach państwowych tych umęczonych zyciem naszych rodaków za każdym razem oni udowadniają że nie są wielbładami mimo ze zostało ich niewielu to tak naprawdę nikogo to nie interesuje .Oczywiście jest pani opiekunka dla bardzo chorych i nieporadnych ! na dwie godziny ....czy ktoś sprawdził co ta pani robi    dwie godziny dla gminy dużo ....a dla potrzebujących chwila ... wszyscy piszący na tym forum o bzdetach ogarnijcie się bo żwirownia,  molo i obsrywnie się nawzajem szybko przeminą i też  będziecie bezużyteczni i starzy  a jest was coraz więcej Fakt teraz są ferie i Ińsko jakby tętni zyciem   widać to w sklepach , na deptaku,  w szkole mimo ferii ...na ulicach widać uśmiech młodych i pięknych urodzonych tu na tej Ińskiej ziemi ! Oni kształcą sie w różnych miastach  ale czy wrócą tu na tą ukochaną Ińską wyżynę,  tu gdzie bocian jest prawdziwy , chleb pachnący , woda czysta, zdatna do picia prosto z kranu... oj ale się zapomniałam! rzeczywistość to taka trudna racja ... a wybory tuz tuż !

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchaj Wodnik co tu za wypociny zamieściłaś.Kto ci broni pomagać starszym osobom.To nie jest tylko zadanie gminy ale i każdego kto do kościoła chodzi.Ciebie chyba to nie dotyczy albo nie dawno się nawróciłaś.Chcę Ci przypomnieć co do narodzin dzieci to porodówka w Ińsku krótko była .Większość dzieci rodziło się po za granicami Ińska i wielu tam właśnie się osiedla.

Odnośnik do odpowiedzi

Ińsko. Zamiast się jednoczyć i wspólnie radzić, co można robić, aby młodzi nie opuszczali naszegi miasteczka, żeby turyści tu częściej przyjeżdżali, żeby Ińsko się rozwijało w dobrym kierunku to nawet na forum ( nie mam na myśli tego konkretnego działu, lecz całe forum) widać, jak jesteśmy sobie wrogami, jak się kłócimy, przede wszystkim kłócimy. Ińsko jako miejscowość nie jest w dobrej kondycji, wymyślmy coś, żeby to się zmieniło. Spory tylko pogarszają sytuację. Ci, co pamiętają Ińsko z minionych dziesięcioleci i widzą je obecnie widzą różnicę.

Odnośnik do odpowiedzi
O 18.02.2017 o 07:37, Gość napisał:

Słuchaj Wodnik co tu za wypociny zamieściłaś.Kto ci broni pomagać starszym osobom.To nie jest tylko zadanie gminy ale i każdego kto do kościoła chodzi.Ciebie chyba to nie dotyczy albo nie dawno się nawróciłaś.Chcę Ci przypomnieć co do narodzin dzieci to porodówka w Ińsku krótko była .Większość dzieci rodziło się po za granicami Ińska i wielu tam właśnie się osiedla.

Ależ jesteś p*********** !!!!

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, klops napisał:

Ińsko. Zamiast się jednoczyć i wspólnie radzić, co można robić, aby młodzi nie opuszczali naszegi miasteczka, żeby turyści tu częściej przyjeżdżali, żeby Ińsko się rozwijało w dobrym kierunku to nawet na forum ( nie mam na myśli tego konkretnego działu, lecz całe forum) widać, jak jesteśmy sobie wrogami, jak się kłócimy, przede wszystkim kłócimy. Ińsko jako miejscowość nie jest w dobrej kondycji, wymyślmy coś, żeby to się zmieniło. Spory tylko pogarszają sytuację. Ci, co pamiętają Ińsko z minionych dziesięcioleci i widzą je obecnie widzą różnicę.

Racja. Homo homini lupus est, a przecież wszyscy mamy jeden cel - dobre życie w naszej gminie. Pomimo ze każdy moze miec inna definicje dobrego życia, to jednak wspólny mianownik w normalnej dyskusji by sie znalazł. Musimy zacząć nie tylko na forum caffe...

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Swój napisał:

Racja. Homo homini lupus est, a przecież wszyscy mamy jeden cel - dobre życie w naszej gminie. Pomimo ze każdy moze miec inna definicje dobrego życia, to jednak wspólny mianownik w normalnej dyskusji by sie znalazł. Musimy zacząć nie tylko na forum caffe...

l Homo homini lupus est, No tak człowiek jest jak wilk ... na tym  forum jest ten jeden  wilk ...    ale strasznie  jadowity ....  jego imię   zna   każdy kto tu zagląda... ja go widuję tam gdzie sięga jego oko łazi z aparatem i wyłapuje ...... to co mu pasuje ! do opisu właśnie tu na kafe

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...