Skocz do zawartości

Obniżmy burmistrzowi pensję!!!!!!


gość

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Gosc napisał:

Olo czyżbyś poczuł sie przez swoje żwir-koleżanki wyruchany? Taak mi przykro!

Żartujesz? Nie tykam obcych bab a zwłaszcza starych raszpli....osobiście mnie to cieszy bo jest szansa że PIS zrobi porządki....a ty ciągle nie możesz zrozumieć że jeśli popieram PIS to nie mogę być kolegą żwir-koleżanek...BO TO ZASADNICZA SPRZECZNOŚĆ....komuchów nie trawię ........nic z tym zrobić niestety nie mogę....musisz tę łyżkę dziegciu przełknąć.......

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Olo napisał:

Żartujesz? Nie tykam obcych bab a zwłaszcza starych raszpli....osobiście mnie to cieszy bo jest szansa że PIS zrobi porządki....a ty ciągle nie możesz zrozumieć że jeśli popieram PIS to nie mogę być kolegą żwir-koleżanek...BO TO ZASADNICZA SPRZECZNOŚĆ....komuchów nie trawię ........nic z tym zrobić niestety nie mogę....musisz tę łyżkę dziegciu przełknąć.......

Coś mi tu kręcisz, komuchów nie trawisz a na tym forum twoim ulubionym rozmówcą jest rajca. No to jak z tymi komuchami u ciebie jest?

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Olo napisał:

Żartujesz? Nie tykam obcych bab a zwłaszcza starych raszpli....osobiście mnie to cieszy bo jest szansa że PIS zrobi porządki....a ty ciągle nie możesz zrozumieć że jeśli popieram PIS to nie mogę być kolegą żwir-koleżanek...BO TO ZASADNICZA SPRZECZNOŚĆ....komuchów nie trawię ........nic z tym zrobić niestety nie mogę....musisz tę łyżkę dziegciu przełknąć.......

no to odkrył nam się olo kolega żwir-koleżanek

od dawna mówiłam, że popiera żwirków ptfuuuu

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Aśok napisał:

Coś mi tu kręcisz, komuchów nie trawisz a na tym forum twoim ulubionym rozmówcą jest rajca. No to jak z tymi komuchami u ciebie jest?

Dobrze napisałeś ale nie zrozumiałeś treści.....to tylko "rajca" czyli rozmówca z forum pisze krótko i konkretnie....co to ma wspólnego czy on jest komuchem czy nie .....a jest?

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, gosc napisał:

Olo ty musisz być stały w uczuciach, nie możesz skakać z kwiatka na kwiatek.

No i znów ten imbecyl zaczyna ...........no z tobą to akurat żadnej dyskusji nie można prowadzić bo ty w głupocie niereformowalny jesteś....zaraz znów napiszesz że Olo to .....ech szkoda gadać...

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, gość napisał:

Olo a od kiedy rajca tu coś mądrego napisał.On sam sobie zaprzecza .Raz żwirowni chce raz nie teraz znów chce i tak u niego wszystko zależy od koryta.

 

6 godzin temu, gość napisał:

Olo a od kiedy rajca tu coś mądrego napisał.On sam sobie zaprzecza .Raz żwirowni chce raz nie teraz znów chce i tak u niego wszystko zależy od koryta.

To tak samo jak Olo, raz żwirowni chce raz nie chce i tak w koło Macieju.

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, gość napisał:

Olo a od kiedy rajca tu coś mądrego napisał.On sam sobie zaprzecza .Raz żwirowni chce raz nie teraz znów chce i tak u niego wszystko zależy od koryta.

 

2 godziny temu, gosc napisał:

 

To tak samo jak Olo, raz żwirowni chce raz nie chce i tak w koło Macieju.

To dlatego obaj się lubią, nadają na jednych falach, raz za a raz przeciw

Odnośnik do odpowiedzi

a mnie zastanawia czemu szafran jest taki zawzięty na swoich kolegów z UG , może spodziewał się lepszej posady , lepiej płatnej , może nie starcza mu na płacenie rat i czuje się zawiedziony . Na pewno szykował się na posadę zastępcy , a tu pozostała tylko mało dostatnia fucha którą i tak otrzymał podstępnie . Jak się to ma do wpisów które tutaj zamieszcza naturalnie nie " krokus " , nie jako " KawazMlekiem" lub "Władza" , czy inny dawny nik gdyż tam się sromotnie ośmieszył i spalił , teraz to on "olo" . On doskonale wie że zamącił tym olem w głowach wielu mieszkańców , i świadomie brnie dalej w tym bagnie . Jest to dla mnie bardzo trudne do zrozumienia i na pewno nie produktywne dla gminy i mieszkańców . To po prostu chore .
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi TYLKO o kasę , gdyby był choć trochę ambitny i charakterny to powinien zrezygnować z posady , zamiast podstępnie krytykować i przejść do opozycji aby móc może zrealizować swój wspaniały program .

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Gość napisał:

a mnie zastanawia czemu szafran jest taki zawzięty na swoich kolegów z UG , może spodziewał się lepszej posady , lepiej płatnej , może nie starcza mu na płacenie rat i czuje się zawiedziony . Na pewno szykował się na posadę zastępcy , a tu pozostała tylko mało dostatnia fucha którą i tak otrzymał podstępnie . Jak się to ma do wpisów które tutaj zamieszcza naturalnie nie " krokus " , nie jako " KawazMlekiem" lub "Władza" , czy inny dawny nik gdyż tam się sromotnie ośmieszył i spalił , teraz to on "olo" . On doskonale wie że zamącił tym olem w głowach wielu mieszkańców , i świadomie brnie dalej w tym bagnie . Jest to dla mnie bardzo trudne do zrozumienia i na pewno nie produktywne dla gminy i mieszkańców . To po prostu chore .
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi TYLKO o kasę , gdyby był choć trochę ambitny i charakterny to powinien zrezygnować z posady , zamiast podstępnie krytykować i przejść do opozycji aby móc może zrealizować swój wspaniały program .

E tam, bzdury pan gadasz

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gość napisał:

a mnie zastanawia czemu szafran jest taki zawzięty na swoich kolegów z UG , może spodziewał się lepszej posady , lepiej płatnej , może nie starcza mu na płacenie rat i czuje się zawiedziony . Na pewno szykował się na posadę zastępcy , a tu pozostała tylko mało dostatnia fucha którą i tak otrzymał podstępnie . Jak się to ma do wpisów które tutaj zamieszcza naturalnie nie " krokus " , nie jako " KawazMlekiem" lub "Władza" , czy inny dawny nik gdyż tam się sromotnie ośmieszył i spalił , teraz to on "olo" . On doskonale wie że zamącił tym olem w głowach wielu mieszkańców , i świadomie brnie dalej w tym bagnie . Jest to dla mnie bardzo trudne do zrozumienia i na pewno nie produktywne dla gminy i mieszkańców . To po prostu chore .
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi TYLKO o kasę , gdyby był choć trochę ambitny i charakterny to powinien zrezygnować z posady , zamiast podstępnie krytykować i przejść do opozycji aby móc może zrealizować swój wspaniały program .

trafione w 10 , wszystko w temacie  :giggle:

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gość napisał:

a mnie zastanawia czemu szafran jest taki zawzięty na swoich kolegów z UG , może spodziewał się lepszej posady , lepiej płatnej , może nie starcza mu na płacenie rat i czuje się zawiedziony . Na pewno szykował się na posadę zastępcy , a tu pozostała tylko mało dostatnia fucha którą i tak otrzymał podstępnie . Jak się to ma do wpisów które tutaj zamieszcza naturalnie nie " krokus " , nie jako " KawazMlekiem" lub "Władza" , czy inny dawny nik gdyż tam się sromotnie ośmieszył i spalił , teraz to on "olo" . On doskonale wie że zamącił tym olem w głowach wielu mieszkańców , i świadomie brnie dalej w tym bagnie . Jest to dla mnie bardzo trudne do zrozumienia i na pewno nie produktywne dla gminy i mieszkańców . To po prostu chore .
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi TYLKO o kasę , gdyby był choć trochę ambitny i charakterny to powinien zrezygnować z posady , zamiast podstępnie krytykować i przejść do opozycji aby móc może zrealizować swój wspaniały program .

Ktoś tu próbuje mieszać i wkłada kij w szprychy.

Odnośnik do odpowiedzi
O 24.02.2017 o 20:49, Gość napisał:

 

szafran a ty co dzisiaj wąchałeś , że takie brednie piszesz .

no !  to już ZENIT!>>>>. jeden palant gada sam że sobą!  czas zamknąć dyskusję z jakimś obłąkanym olem szafranem i tym ze stołka gościami wszelkiej maści i i temu podobnymi nie mieszkam w Ińsku i czasem tu zagłądam by wiedzieć co się dzieje w tym zaścianku  a tu .....d*** sam jeden wariat ..... 

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, gość napisał:

no !  to już ZENIT!>>>>. jeden palant gada sam że sobą!  czas zamknąć dyskusję z jakimś obłąkanym olem szafranem i tym ze stołka gościami wszelkiej maści i i temu podobnymi nie mieszkam w Ińsku i czasem tu zagłądam by wiedzieć co się dzieje w tym zaścianku  a tu .....d*** sam jeden wariat ..... 

Ty kuzwa palancie z tego szambowego forum chcesz się dowiedzieć co się w Ińsku dzieje? Nie masz lepszego źródła? 

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, gość napisał:

no !  to już ZENIT!>>>>. jeden palant gada sam że sobą!  czas zamknąć dyskusję z jakimś obłąkanym olem szafranem i tym ze stołka gościami wszelkiej maści i i temu podobnymi nie mieszkam w Ińsku i czasem tu zagłądam by wiedzieć co się dzieje w tym zaścianku  a tu .....d*** sam jeden wariat ..... 

ten maciej to sam całe szambo. idzie wiosna to przyjedzie gałązki podcinać. zobaczymy:censored:

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...