Skocz do zawartości

GDZIE SĄ FILMIKI Z SESJI I KOMISJI ?!?!?!?!


GDZIE

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, ty kłamco napisał:

PIS już mam. Jestem szczęśliwy. Czekam na więcej. PIS pracuje a nie okrada kraj na fikcyjnych fakturach, reprywatyzuje fabrykując dokumenty, donosi na współpracowników, gzicie się na Maderze, fruwacie na narty, nie płacicie alimentów, wystawiacie faktury twierdząc publicznie że praca jest społeczna. No ile można te kłamstwa wciskać. Nawet żyrandol i gęsiarkę zapierdoliłeś.

Uwaga, uwaga jest w pobliżu lekarz albo sanitariusze z pasami ?!

Odnośnik do odpowiedzi
43 minut temu, gość napisał:

Olo masz juz rente na glowe czy jeszcze zwlekasz ze zlozeniem papierow?

Oburza mnie fakt że o człowieku który krytykuje władzę za złe zarządzanie opluwa się mianem "chorego psychicznie". To miano należy się obecnej władzy jak psu buda. Im bardziej plujecie na tego Olo tym bardziej ludzie wierzą w to co pisze. Ja też mu wierzę. Bo na razie to merytorycznie jest lepszy od tej tylko mowy typu"chory", "głupi", itd. itp. zastanów się co ty wypisujesz? Tylko faktycznie ten Olo. Wytłumacz sie z jego zarzutów a nie nazywasz go chorym. Nie masz argumentów to nie ma dyskusji.Proste jak drut!!! Nie wysilaj się zatem bo jednak wielu myśli tak jak Olo. Niestety kłamco!

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, niestety napisał:

Oburza mnie fakt że o człowieku który krytykuje władzę za złe zarządzanie opluwa się mianem "chorego psychicznie". To miano należy się obecnej władzy jak psu buda. Im bardziej plujecie na tego Olo tym bardziej ludzie wierzą w to co pisze. Ja też mu wierzę. Bo na razie to merytorycznie jest lepszy od tej tylko mowy typu"chory", "głupi", itd. itp. zastanów się co ty wypisujesz? Tylko faktycznie ten Olo. Wytłumacz sie z jego zarzutów a nie nazywasz go chorym. Nie masz argumentów to nie ma dyskusji.Proste jak drut!!! Nie wysilaj się zatem bo jednak wielu myśli tak jak Olo. Niestety kłamco!

Nie rób tu olo sztucznego tłoku, nie pisz sam ze sobą

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, gość napisał:

Nie rób tu olo sztucznego tłoku, nie pisz sam ze sobą

Jeśli Olo pisze ze sobą to kim ty szmato jesteś? Czytasz co piszesz? Czy głupi huju tylko pazurem skrobiesz?Sam potwierdzasz że nie masz racji bo rozumiem że ty huju to Olo.

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, sztuczny h** napisał:

Jeśli Olo pisze ze sobą to kim ty szmato jesteś? Czytasz co piszesz? Czy głupi huju tylko pazurem skrobiesz?Sam potwierdzasz że nie masz racji bo rozumiem że ty huju to Olo.

W końcu ktoś cwelowi to uświadomił że nie jeden tu pisze hihihihi. W końcu sam wyjaśnił sprawę nie spodziewając się tego.

Odnośnik do odpowiedzi
44 minut temu, sztuczny h** napisał:

Jeśli Olo pisze ze sobą to kim ty szmato jesteś? Czytasz co piszesz? Czy głupi huju tylko pazurem skrobiesz?Sam potwierdzasz że nie masz racji bo rozumiem że ty huju to Olo.

Olo to jest ta twoja konstruktywna krytyka którą sie tak szczycisz? 

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, gość napisał:

Olo to jest ta twoja konstruktywna krytyka którą sie tak szczycisz? 

No cóż nie czytasz wszystkiego albo tylko przeczytałeś nicka i się nie zgłębiłeś w moje wpisy. Jedno wiem że ty już nie szczytujesz:D dostałeś lekcję i ucz się z niej. Nie buracz nie kwicz tylko na mój zarzut odpowiadaj merytorycznie. Wtedy nie narazisz się na falę krytyki ze strony mieszkańców.Życzę powodzenia:bye:

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchajcie gminne palanty.Zadam wam pytanie,chociaż wiem że o droga powiatowa a więc nie wasza broszka.Jak zwykliście odpowiadać.Droga w kierunku Chociwla to same uschnięte i chore kasztany.Stanowią zagrożenie a nie ładne widoki.Czy nie możecie usunąć tych zagrożeń.obojętnie czy sami ,czy też z pomocą RDP ww Stargardzie?Przypominam,że pas drogowy powinien zawierać w sobie pobocze a takich nie ma.Co się stanie jak przejadą w jednym kierunku Amerykanie a w drugim np:Holendrzy? Te drzewa aż proszą się o usunięcie z różnych jeszcze powodów.Zacznijcie coś robić bo wstyd.

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Mieszkańcy napisał:

 W Jezierzycach protest zorganizowany przez przeciwników budowy masztu, czyli praktycznie wszystkich mieszkańców.W Ińsku tłumokom można wcisnąć wszystko.Wystarczy piwo i kiełbasa ze żwirowni. 

Zabierz rodzine i idź protestować albo stwórz ruch społeczny. Działaj! 

Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, Gość napisał:

Zabierz rodzine i idź protestować albo stwórz ruch społeczny. Działaj! 

Nie da rady, oba samce. Olo jest pisowcem, nie wolno mu protestować, KODu też nie założy bo by musiał poprzeć obecnego burmistrza. Olo jest rozdarty psychicznie i wylewa tu swoje frustracje.

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, gość napisał:

Nie da rady, oba samce. Olo jest pisowcem, nie wolno mu protestować, KODu też nie założy bo by musiał poprzeć obecnego burmistrza. Olo jest rozdarty psychicznie i wylewa tu swoje frustracje.

A ty włodek dalej swoje. Myślałam że ty koniczyna jesteś a ty oszołomie kodziarzu - alimenciarzu. A p******* kodziarze rządzą naszą gminą. Świat się pomylił - tak śpiewała Markowska i miała rację. Fuujjj

Odnośnik do odpowiedzi

Gminna III RP utworzona przez wieżę i Zdzisia i kontynuowana do dzisiaj.Podobnie jak z Bolkiem, was nieroby też trzeba rozliczyć .Doprowadziliście przez te lata do całkowitego upadku i dewastacji gminy jako jednostki samorządowej.Bazujecie podobnie jak złodzieje III RP na nieświadomości mieszkańców,wyciągając od nich coraz to większe podatki i opłaty lokalne.Wasze pierdzenie w stołki to jedyna konkretna praca.Czas aby PiS was pogonił na zbity pysk komuchy i ich resortowi następcy.Prędzej czy później was czas się skończy.Tak ja słynnej komuny.

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, klika napisał:

Gminna III RP utworzona przez wieżę i Zdzisia i kontynuowana do dzisiaj.Podobnie jak z Bolkiem, was nieroby też trzeba rozliczyć .Doprowadziliście przez te lata do całkowitego upadku i dewastacji gminy jako jednostki samorządowej.Bazujecie podobnie jak złodzieje III RP na nieświadomości mieszkańców,wyciągając od nich coraz to większe podatki i opłaty lokalne.Wasze pierdzenie w stołki to jedyna konkretna praca.Czas aby PiS was pogonił na zbity pysk komuchy i ich resortowi następcy.Prędzej czy później was czas się skończy.Tak ja słynnej komuny.

 

 

Pocałuj'ta w du+ę wójta ! Resortowy idioto !

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, xyz napisał:

Pocałuj'ta w du+ę wójta ! Resortowy idioto !

Zapamiętaj śmieciu co pisałeś. Już nikt cie do domu nie wpuści. Ty będziesz musiał całować mieszkańców całować w d***. Pisz tak pisz zibi Studniacaci odpłaci. My resortwowcy zmobilizujemy siły żeby komunę wytrzebić do końca razem z waszym bolkiem lolkiem i tolą.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...