Skocz do zawartości

sprawa budowy mola


jan

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, xyz napisał:

Tu nie problem,że on pisze. Tylko co co ten dureń pisze ? Czy z tej jego pisaniny coś konkretnego wynikło ? Posądza o złodziejstwo, korupcję - czy ktoś siedzi w pudle ? Insynuuje od kilku lat że burek otwiera żwirownię - może już kopią pod Ciemnikiem ?To tylko dwa przykłady z brzegu jego indyczego bulgotu. Czy ty i inni nie widzicie, że on tylko bije pianę jak rasowy pisowiec, który obiecał frankowiczom pomoc a teraz wysyła ich do sądu ! Podrzuca temat tak jak wczoraj i przez cały wieczór sam ze sobą pisze ! 

Na dowód że czytasz go codziennie jesteś ty sam! Ja nie kryję że często tu czytam a nawet piszę. Może właśnie ze względu na tego sławetnego "Olo". Ja nigdzie nie przeczytałem że on napisał że wydobywają tylko że procedura idzie w złym kierunku. I ja też tak uważam z tego co widać i słychać. Pisze same konkrety cytując fakty z sesji i konkretne dokumenty i nic mu zarzucić nie można. trzeba kompletnie nie orientować się w temacie żeby oskarżać tego osobnika o kłamstwa . O złodziejstwie mówił w kategorii rządzącej poprzedniej ekipy na szczeblu warszawki. Ja to tak zrozumiałem a nie tak jak ty. Korupcja i złodziejstwo PO i PSL przekracza moje wyobrażenie i z tym ja się z Olo zgadzam najbardziej. Nic nie insynuuje tylko ma obawy że taka polityka Liwaka doprowadzi do otwarcia tego zbuka. To nie indyczy bulgot to prawdziwe zagrożenie dla Ińska. Ja nie widzę bicia piany ale widzę że po każdym jego wpisie to ty min. bijesz ta pianę. Ja się nie zgadzam na pomoc frankowiczom bo każdy z nas zaciągnął jakiś kredyt za mnie nikt nie spłaca a ci cwaniacy z POi PSL poprali we frankach a teraz całe społeczeństwo ma wam pomagać?! dlaczego? Wziąłeś , podpisałeś to płać! Jak tanie raty to się cieszyłeś a teraz chcesz żebym ja dokładał do ciebie a dlaczego? Niech dochodzą sami ma PIS rację i tym bardziej ich popieram dwoma rękoma.Temat rzucił ale ja też pisałem i jak widzę ty też więc już nie był tylko on. Przestań siać tu jakiś spisek. Olo ma rację władza się go obawia a i innym widać przeszkadza osobnikom z merola czy skąd tam . Ale uważam że jak to ktoś kto nie ma zielonego pojęcia o funkcjonowaniu gminy nie ma prawa zabierać głosu.To jest prawda o tym Olo a nie to co ty wypisujesz. Wszystko interpretujesz inaczej i po swojemu. A ja myślę całkiem inaczej bo znam realia i się całkowicie zgadzam. Nie głosowałem na PIS ale na 100% teraz na nich zagłosuję i to już w najbliższych wyborach samorządowych. Pozdrawiam zwolenników PIS czyli jak mówi opozycja pisiorów:bye:

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, ??? napisał:

O czym ty piszesz? Możesz jaśniej?

No właśnie możesz jaśniej? Może rozwijaj temat jak Olo bo to z pewnością nie on napisał. On pisze jasno i popiera konkretami. Ale zaraz znów będzie Olo Olo Olo !!! Czyż nie tak?

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, !!! napisał:

No właśnie możesz jaśniej? Może rozwijaj temat jak Olo bo to z pewnością nie on napisał. On pisze jasno i popiera konkretami. Ale zaraz znów będzie Olo Olo Olo !!! Czyż nie tak?

Może to on powiesił i dlatego milczy?

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, gosc napisał:

Olo wielki zwolenniku PiSu co powiesz o wypadku w Oświęcimiu? Pani premier życzymy zdrowia, ale jak na mój gust to coś za dużo wypadków z naszymi oficjelami. Może mają kierowców szajsiatych?

Od kiedy ty się tak martwisz naszą Premier. Martw się o wybory bo możesz już nie mieć stołka. Wy nikomu nigdy dobrze nie życzycie więc obejdzie się . Flagę sobie wywieś na ganku. Ciebie bardziej obchodzi większa polityka a tą naszą omijasz długim łukiem . Rozumiem że to tak dla zmyłki. 

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Olo napisał:

Od kiedy ty się tak martwisz naszą Premier. Martw się o wybory bo możesz już nie mieć stołka. Wy nikomu nigdy dobrze nie życzycie więc obejdzie się . Flagę sobie wywieś na ganku. Ciebie bardziej obchodzi większa polityka a tą naszą omijasz długim łukiem . Rozumiem że to tak dla zmyłki. 

Premier to premier, zawsze się trzeba nią przejmować zwłaszcza gdy ulega wypadkowi.

Odnośnik do odpowiedzi

olo pajacu to że piszesz sam z sobą , sobie wystawiasz oceny i zadajesz pytania to jest każdemu uważnemu czytelnikowi na tym forum oczywiste . To jak nie masz nic do powiedzenia , ale chcesz zaistnieć jako najważniejszy i szczekasz na wszystkich dookoła to też jest wiadome . Ta gmina i ciebie karmi więc nie rycz za głośno na innych pieniaczu .Krytykować jest zawsze łatwiej jak rządzić , i najczęściej jest tak że najbardziej rycząca krowa daje najmniej mleka i tak jest z tobą !!!!

Odnośnik do odpowiedzi
nibylandia;-)
57 minut temu, zamiejscowy napisał:

Olo nie mieszka w Ińsku i nic nie wie o skandalicznym banerze na pomarańczowym bloku bo inaczej już by tu ciskał gromami i zdjecie wrzucił

Jak nie mieszka , skoro sam pisał ,że wszyscy ( co jest snobizmem i narcyzmem samym w sobie) pisał ,że wszyscy widzą ( choć bardziej pasuje ,że są zmuszeni) oglądać go codziennie ?

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, nibylandia;-) napisał:

Jak nie mieszka , skoro sam pisał ,że wszyscy ( co jest snobizmem i narcyzmem samym w sobie) pisał ,że wszyscy widzą ( choć bardziej pasuje ,że są zmuszeni) oglądać go codziennie ?

No to jeśli mieszka i nic nie szczeka o banerze to znaczy że to on powiesił

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, opinia napisał:

olo pajacu to że piszesz sam z sobą , sobie wystawiasz oceny i zadajesz pytania to jest każdemu uważnemu czytelnikowi na tym forum oczywiste . To jak nie masz nic do powiedzenia , ale chcesz zaistnieć jako najważniejszy i szczekasz na wszystkich dookoła to też jest wiadome . Ta gmina i ciebie karmi więc nie rycz za głośno na innych pieniaczu .Krytykować jest zawsze łatwiej jak rządzić , i najczęściej jest tak że najbardziej rycząca krowa daje najmniej mleka i tak jest z tobą !!!!

Opinia jest taka że jesteś białą myszką. Jak zamieszkasz w naszej wspólnocie i będziesz znał jej rzeczywiste problemy to pogadamy....na ten czas zamilcz i odczep sie od Olo....bo jak znów na ciebie siądę to znów się nie pozbierasz zdemoralizowany ćwoku...Znów piszesz że to tylko ja piszę a ty to co ja maniaku? Już cię namierzam merolu z biała myszką...

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Olo napisał:

Opinia jest taka że jesteś białą myszką. Jak zamieszkasz w naszej wspólnocie i będziesz znał jej rzeczywiste problemy to pogadamy....na ten czas zamilcz i odczep sie od Olo....bo jak znów na ciebie siądę to znów się nie pozbierasz zdemoralizowany ćwoku...Znów piszesz że to tylko ja piszę a ty to co ja maniaku? Już cię namierzam merolu z biała myszką...

Olo dawaj to zdjęcie szmaty z czerwonego bloku

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Olo napisał:

Skoro masz zdjęcie i wiesz gdzie wisi to wsadź je sobie głęboko....w d.... jak ci na nim tak zależy.....wrzuć je skoro ci tak zależy....

Właśnie że nie mam gamoniu i mnie tu nie obrażaj. Ty podobno masz wszystko

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, wieża napisał:

Przekaz jest wyraźny, wieża zostaje burmistrzem i otwiera żwirownię. Amen!

Tak czy owak żwirownia powstanie....różnica między wami jest taka że wieża chce i otworzy a wy rzekomo nie chcecie a będziecie musieli....hahahahah nic tylko boki zrywać....opamiętaj się zielona koniczyno...

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...