Skocz do zawartości

sprawa budowy mola


jan

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Molo napisał:

Wszyscy przyjezdni z którymi rozmawiałem sa zadziwieni, ze molo przy plazy zniknęło. Czekają na nowe. To przy gospodarstwie jest ok. Ale tam sie w kompielowkach raczej nie chodzi na kawkę. 

Ja czekam tez na wieżę. Zawsze to jakaś dodatkowa atrakcja. Jak jeszcze zrobią ścieżkę rowerowa to bedzie super, choć  nadal gmina potrzebuje wielu inwestycji. No ale kasy brak. 

Właśnie będzie kawiarenka i bikini będzie można spożywać !!

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Olo napisał:

Podsumowując dyskusję którą ze sobą prowadzi przez 8 wpisów Max wyrażam zgodę na sponsoring dla lekarza psychiatry.................

Nawet tym wpisem potwierdzasz pogląd, że koniecznie powinieneś złożyć papiery na rentę, masz tak zrypany garnek, że II grupę dostaniesz od ręki.

Odnośnik do odpowiedzi

Co on mądrego może powiedzieć ? Żwirownia ma być, Burek, vicek i dwóch przewodniczących, to bandyci i złodzieje.Pluje jadem jak tylko z wyra wstanie. Nie ma nic do zaproponowania, żadnej alternatywy. Jak tu ktoś napisał, to jest jednostka chorobowa. Jeden plusik, że właśnie zgłosił akces na dobrowolne poddanie się leczeniu. Chociaż tyle 

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, gość napisał:

Co on mądrego może powiedzieć ? Żwirownia ma być, Burek, vicek i dwóch przewodniczących, to bandyci i złodzieje.Pluje jadem jak tylko z wyra wstanie. Nie ma nic do zaproponowania, żadnej alternatywy. Jak tu ktoś napisał, to jest jednostka chorobowa. Jeden plusik, że właśnie zgłosił akces na dobrowolne poddanie się leczeniu. Chociaż tyle 

Czterech imbecyli broni się tu jak tylko może.........ale i tak głowy nie wyleczą bo to głupcy od urodzenia.......ciągle udają że w ich rządzeniu nie ma wad...........wady wszyscy widzą gołym okiem nie dostrzega ich tylko "czterech znamienitych kretynów"...można to zauważyć choćby po martwym portalu i jego facebooku - ni żywej duszy zachwytu z obecnej władzy.....nawet krytyka przeniosła się już tylko na caffe..........nikt ze "słomą" nie chce wchodzić w dyskut......Znaleźli jednego wroga to JA ....tylko że ja mam ich na końcu fuita i będę wywlekał każdą lipę którą odstawią....tak jak kiedyś szafranek i kupczyński.......

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Olo napisał:

Czterech imbecyli broni się tu jak tylko może.........ale i tak głowy nie wyleczą bo to głupcy od urodzenia.......ciągle udają że w ich rządzeniu nie ma wad...........wady wszyscy widzą gołym okiem nie dostrzega ich tylko "czterech znamienitych kretynów"...można to zauważyć choćby po martwym portalu i jego facebooku - ni żywej duszy zachwytu z obecnej władzy.....nawet krytyka przeniosła się już tylko na caffe..........nikt ze "słomą" nie chce wchodzić w dyskut......Znaleźli jednego wroga to JA ....tylko że ja mam ich na końcu fuita i będę wywlekał każdą lipę którą odstawią....tak jak kiedyś szafranek i kupczyński.......

Aha znowu białe myszki. Według tego biednego człeka, nikt tu inny nie pisze  oprócz "czterech znamienitych kretynów". Nie przeceniaj ich ty gostku "specjalnej troski", jak powiada twój nowy idol , Jarosław Polskezbaw. Piszemy tu także my, czyli zwykli mieszkańcy miasta i okolic !

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, gość napisał:

Aha znowu białe myszki. Według tego biednego człeka, nikt tu inny nie pisze  oprócz "czterech znamienitych kretynów". Nie przeceniaj ich ty gostku "specjalnej troski", jak powiada twój nowy idol , Jarosław Polskezbaw. Piszemy tu także my, czyli zwykli mieszkańcy miasta i okolic !

Jasne wy kodziarze, platfusy i peslelowcy oraz N.de uważacie że nikt nie jest wart władzy tylko wy......skoro nie macie z kim przegrać to czemu się tak irytujecie? Bo nie rozumiem krytycznego rozgoryczenia hihihihi

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, gość napisał:

Aha znowu białe myszki. Według tego biednego człeka, nikt tu inny nie pisze  oprócz "czterech znamienitych kretynów". Nie przeceniaj ich ty gostku "specjalnej troski", jak powiada twój nowy idol , Jarosław Polskezbaw. Piszemy tu także my, czyli zwykli mieszkańcy miasta i okolic !

Ponieważ olo jest święcie przekonany, że w Ińsku komputer z Internetem ma tylko 5 (słownie: pięć) osób ów sławetny olo i czterech pancernych z urzędu. Reszta może i jakiś komputer ma ale chyba tylko Atari lub Commodore bez netu.

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Olo napisał:

Jasne wy kodziarze, platfusy i peslelowcy oraz N.de uważacie że nikt nie jest wart władzy tylko wy......skoro nie macie z kim przegrać to czemu się tak irytujecie? Bo nie rozumiem krytycznego rozgoryczenia hihihihi

Upier+doliłeś sobie głupcu w łbie jakieś urojone rzeczy, bo ja tu nigdzie nie wyczytałem, że Liwak nie przegra wyborów więc o czym ty w ogóle piszesz?

Odnośnik do odpowiedzi

Jak przyjdzie sprawny burmistrz - lider i wizjoner to nawet moze byc i z PISu. Ale wątpię, zeby tam tacy byli. Raczej BMW. Bez kasy do rozdania pisiory sa cienkie jak barszcz, a w Insku nie ma kasy i raczej szybko nie bedzie.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, molo napisał:

Tymczasem burmistrz wypowiedział sie w sprawie budowy molo. Mam nadzieje, ze przed sezonem bedzie juz stało. Dobrze, ze nie buduje tego sama gmina. Pewnie by cos spaprali. 

Jacek niech wypowiada się na temat mola bo nie on je będzie budował. Zbuduje je Zespół Parków. Pytanie jest zasadnicze dlaczego parki budują coś co powinna zrobić gmina? Odpowiedź brzmi bo Jacek daje ciche przyzwolenie na kopalnię w Ińsku a pani dyrektor bardzo na tym zależy. Cała wiedza  na temat mola i zdolności wypowiadania się Liwaka.

Odnośnik do odpowiedzi
32 minut temu, Olo napisał:

Jacek niech wypowiada się na temat mola bo nie on je będzie budował. Zbuduje je Zespół Parków. Pytanie jest zasadnicze dlaczego parki budują coś co powinna zrobić gmina? Odpowiedź brzmi bo Jacek daje ciche przyzwolenie na kopalnię w Ińsku a pani dyrektor bardzo na tym zależy. Cała wiedza  na temat mola i zdolności wypowiadania się Liwaka.

I tą wypowiedzią potwierdzasz GG(Gminna Gnido), że jesteś zwolennikiem żwirowni. Tylko ty tu lobbujesz za tą zgubą Gminy. Nie przypisuj burmistrzowi, czynności których nie czyni i nie uczyni...palancie z bloków !

Odnośnik do odpowiedzi

No i dobrze. Niech molo buduje zespol parków. Co w tym złego? Wcześniej mówili, ze ma byc pływające, chowane na zimę. Nie wiem jakie bedzie, ale dobrze, ze bedzie. Przestańcie sie denerwować. Fajnie, ze gmina za to nie płaci. Chociaż warto pamiętać, ze burmistrz nie ma tu żadnych zasług.

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Molo napisał:

No i dobrze. Niech molo buduje zespol parków. Co w tym złego? Wcześniej mówili, ze ma byc pływające, chowane na zimę. Nie wiem jakie bedzie, ale dobrze, ze bedzie. Przestańcie sie denerwować. Fajnie, ze gmina za to nie płaci. Chociaż warto pamiętać, ze burmistrz nie ma tu żadnych zasług.

A kto to załatwił,Olo,czy jakiś inny kindybał ?

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Gość napisał:

A kto to załatwił,Olo,czy jakiś inny kindybał ?

Pewnie ten, kto to finansuje. Gmina mogła jedynie sie zgodzić. Podobnie jak ze ścieżka rowerowa ze Stargardu. Miło ze strony burmistrza, ze sie zgodził :)

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...