Skocz do zawartości

WOŚP 2017


Mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Mieszkaniec napisał:

Co sadzicie o dzisiejszym WOSPie w Insku ? Moim zdaniem kwota zebrana moze i fajna ale czy nie uwazacie, ze lepiej zbierac dla naszych potrzebujacych?

No właśnie zbieramy na naszych potrzebujących. Nie widziałem jeszcze jak wyglądają oddziały geriatryczne w szpitalach ale na oddziałach dziecięcych jest masa sprzętu ufundowanego przez WOŚP. Dzieci z Ińska zapewne tez korzystają.

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Mieszkaniec napisał:

Co sadzicie o dzisiejszym WOSPie w Insku ? Moim zdaniem kwota zebrana moze i fajna ale czy nie uwazacie, ze lepiej zbierac dla naszych potrzebujacych?

Taki dzień jak ten , nie był kwestą na rzecz potrzebujących dla naszej gminy.

Jurek Owsiak- CZŁOWIEK  WIELKI I Z WIELKĄ EMPATIĄ  zmobilizował nie tylko nasz kraj , ale cały świat , by dobro było na rzecz WSZYSTKICH. Nie tobie negować Jego czyny. Zrobił o wiele więcej niż rządy zarówno te na górze , tak jak i u nas na dole. Miałam  okazje Go poznać lecąc kiedyś z Krakowa .... i jedno co mogę zarzucić co się dzieje tutaj, a dotyczy tylko WOŚP-u(choć zapewne to częste sytuacje)... Gospodarze powinni być gospodarzami , a nie burakami.... Może i ktoś jest z-cą burmistrza , ale Jego zachowanie wobec ludzi świadczy o nim ...Nawet młodość, będąc na takim stanowisku, nie jest żadną wymówką.

Pozdrawiam Wszystkich Ludzi Dobrej Woli

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, itd napisał:

Taki dzień jak ten , nie był kwestą na rzecz potrzebujących dla naszej gminy.

Jurek Owsiak- CZŁOWIEK  WIELKI I Z WIELKĄ EMPATIĄ  zmobilizował nie tylko nasz kraj , ale cały świat , by dobro było na rzecz WSZYSTKICH. Nie tobie negować Jego czyny. Zrobił o wiele więcej niż rządy zarówno te na górze , tak jak i u nas na dole. Miałam  okazje Go poznać lecąc kiedyś z Krakowa .... i jedno co mogę zarzucić co się dzieje tutaj, a dotyczy tylko WOŚP-u(choć zapewne to częste sytuacje)... Gospodarze powinni być gospodarzami , a nie burakami.... Może i ktoś jest z-cą burmistrza , ale Jego zachowanie wobec ludzi świadczy o nim ...Nawet młodość, będąc na takim stanowisku, nie jest żadną wymówką.

Pozdrawiam Wszystkich Ludzi Dobrej Woli

Czym Ci podpadł z-ca burmistrza? Konkrety proszę.

Odnośnik do odpowiedzi

"Może i ktoś jest z-cą burmistrza , ale Jego zachowanie wobec ludzi świadczy o nim ...Nawet młodość, będąc na takim stanowisku, nie jest żadną wymówką." Byłem,widzialem i słuchalem.Z pewnością nie caly czas,bo impreza trwała dość długo,ale według mnie Pan Michał poprowadził zarowno imprezę jak i licytacje konkretnie i na temat.Nie ubarwial swojej osoby,lecz przechodził do meritum,czyli do zbierania "grosza" podczas kolejnych licytacji .Robił to kulturalnie i taktownie.Dziekuję mu za to.

 

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Olo napisał:

A ja widzę że gmina gaśnie....gaśnie w oczach....a władza ma się dobrze....Gratuluję!

Broń mnie Panie Boże , by ta wypowiedź była na Twoja korzyść , Chodziło mi o  zwykłe " dzień dobry, przepraszam ". Nic więcej nie zarzucam panu Michałowi tego dnia , zaś Ty ze swoim słownictwem ( choć p. Michał  nie mówi w ogóle) obrzydzasz życie ludziom i sprawiasz ,że język polski sięga dna.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, itd napisał:

Broń mnie Panie Boże , by ta wypowiedź była na Twoja korzyść , Chodziło mi o  zwykłe " dzień dobry, przepraszam ". Nic więcej nie zarzucam panu Michałowi tego dnia , zaś Ty ze swoim słownictwem ( choć p. Michał  nie mówi w ogóle) obrzydzasz życie ludziom i sprawiasz ,że język polski sięga dna.

Jasne o nic ci chodziło tylko o wspomnieniu o Michale. Ty nie miałeś dobrych intencji a Olo to co takiego złego napisał wg ciebie? Coś złego?! Napisał krótko i prawdę. Olo czemu jesteś taki skromny ja im powiem wprost cwaniacy i słoma w butach. Ludzie u władzy na trwaniu!!!! O i tyle powiem. 

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, itp napisał:

J.asne o nic ci chodziło tylko o wspomnieniu o Michale. Ty nie miałeś dobrych intencji a Olo to co takiego złego napisał wg ciebie? Coś złego?! Napisał krótko i prawdę. Olo czemu jesteś taki skromny ja im powiem wprost cwaniacy i słoma w butach. Ludzie u władzy na trwaniu!!!! O i tyle powiem. 

A ja powiem tak, ,

to co tu się dzieje to cyrk.   

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, itp napisał:

Jasne o nic ci chodziło tylko o wspomnieniu o Michale. Ty nie miałeś dobrych intencji a Olo to co takiego złego napisał wg ciebie? Coś złego?! Napisał krótko i prawdę. Olo czemu jesteś taki skromny ja im powiem wprost cwaniacy i słoma w butach. Ludzie u władzy na trwaniu!!!! O i tyle powiem. 

Wciąż uważam, że  stanowisko zobowiązuje.   To nie było wspomnienie o "Michale",lecz uwaga dotycząca zachowania, zaś  Olo nigdy skromny nie był. .i tu masz rację ,to cwaniak ze słomą w butach

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...