Skocz do zawartości

Taki ch.. a nie Ińsko w Kronice...


0123456789

Rekomendowane odpowiedzi

"Ekipa Kroniki TVP Szczecin kręciła dzisiaj w Ińsku materiał o znikającej wodzie w jeziorze i nie tylko.Przygotowany materiał będzie wyemitowany w Kronice w najbliższą niedzielę o godz. 18,30. Zapraszamy do oglądania."

Z dedykacją dla krokusa za kłamstwo, że 18:30 coś powiedzą w kronice na temat Ińska:

Przebrzydła szumowino, pachołku moskiewski, 
Ty farbowana świnio, marszałku k*******, 
Chamie zbuntowany, zatęchła sklerozo, 
Gnoju zasmarkany, ty zdrajco ZOMOZO. 

Gnido zarzygana, jadowita mendo, 
Ty kukło gówniana, kacapski przybłędo. 
Tchórzu zafajdany, ropiejący strupie, 
Padalcu rozdeptany, ty wrzodzie na d****. 

Ty diabelskie łajno, ty głupi żołdaku, 
Ty k**** sprzedajna, ty rusku zupaku, 
Wypierdku Breżniewa, ty ślepy pedale, 
Kurduplu tępogłowy, ty głupi bęcwale 

Ty skunksie śmierdzący, pluskwo zasuszona, 
Wrzodzie ropiejący, ty małpo zielona, 
Ty strachu na wróble, zboczony sadysto, 
Judaszu za ruble, tępawy marksisto. 

Ty pało gumowa, wredny okupancie, 
Zakało narodowa, złamany palancie, 
Cuchnący śmierdzielu, pełzająca glisto, 
Ponury s********, czerwony faszysto. 

Ty sługo kremlowy, lokaju sowiecki, 
Ty zbóju parszywy, pomiocie radziecki, 
Ty mówco obłąkany, nadęty bufonie, 
Za naród sprzedany piekło cię pochłonie.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 66
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Tak też dbacie o gminę.Ulice rozpieprzone.Wszędzie dziury i kałuże lub muldy.Rozwój to wam się mrzy ale za czyjeś pieniądze.|a to podatki na  swoje pierdzistołkowe głupoty podwyższacie powyżej tego co proponuje państwo.Nie macie honoru ani respektu dla wyborców.poruszcie  się ja lokalni pijacy....

Odnośnik do odpowiedzi

2iuf139.png[

Żwirownię też obiecaliście zablokować ale póki co robicie wszystko żeby powstała.... Tyle warte są wasze słowa. Jedno wielkie gówno. A może żwirki już was wydymały z programem i będzie, że winę za to ponoszą korniki z  Puszczy Białowieskiej?

A temu Active Timowi to drenowali chyba, mózg... Cała gmina w Naturze 2000, IPK, planach ochronnych i rezerwatach a on tutaj pieprzy o jakimś przemysłowym rolnictwie............ Żwirownia przecież nie może zaszkodzić gospodarce wodnej :|

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, dziupla napisał:

2iuf139.png[

Żwirownię też obiecaliście zablokować ale póki co robicie wszystko żeby powstała.... Tyle warte są wasze słowa. Jedno wielkie gówno. A może żwirki już was wydymały z programem i będzie, że winę za to ponoszą korniki z  Puszczy Białowieskiej?

A temu Active Timowi to drenowali chyba, mózg... Cała gmina w Naturze 2000, IPK, planach ochronnych i rezerwatach a on tutaj pieprzy o jakimś przemysłowym rolnictwie............ Żwirownia przecież nie może zaszkodzić gospodarce wodnej :|

Kupa śmichu z tych skurwisynów proszę księdza proboszcza. Nic nie wiedzą nic nie widzą wszystkiemu winny ROLNIK dla tego dla zasady podwyższać podatek każdego roku ....taki plan Insko Razem....gratuluję!

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, ... napisał:

Zmarnowałem kilka minut mojego życia żeby obejrzeć ten program o niczym... Melioracja ze swoim genialnym pomysłem piętrzenia wody też d*******. O żwirowni ani słowem bo przecież zły PR nie służy biznesowi. Słowem, gówniany program. 

Witaj w klubie:fear:

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Olo napisał:

Ooooo a o żwirowni ani słowa. Melioracja stwierdza że wody ubywa od lat 70 tych czyli jeszcze o suszach nie było mowy a pustak Misiek będzie hydrofor robił. Ludzie gdzie ja żyję. Po co komu taka wiedza koń by się uśmiał. 

Dobrze prawisz ani słowa o żwirowni choć wszyscy wiedzą od kiedy jezioro znika. Co za szajs!!!

Odnośnik do odpowiedzi

"Gmina Ińsko wystąpiła do Zachodniopomorskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Szczecinie w sprawie obniżającego się poziomu wody"

Czyli wystąpili, tamci powiedzą, że jest wszystko ok i gmina pokazała jak "bardzo się wysila" na rzecz mieszkańców gminy. W końcu dba o wodę żeby można było się myć. Ale bełkot... Liwak, Szafran i Kupczyński jedzą żwirowni karmę dla psów z ręki, a ten program to dobitnie pokazuje.

Panie Liwak jesteś pan zafajdanym kłamcą wyborczym jak pana poprzednik racinowski. Różnica jest taka, że racinowski od początku był za żwirownią a pan jest zwykła sprzedajną gnidą. Serdeczne f*** You za brak jaj w zwalczaniu żwirowni.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, gość napisał:

"Gmina Ińsko wystąpiła do Zachodniopomorskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Szczecinie w sprawie obniżającego się poziomu wody"

Czyli wystąpili, tamci powiedzą, że jest wszystko ok i gmina pokazała jak "bardzo się wysila" na rzecz mieszkańców gminy. W końcu dba o wodę żeby można było się myć. Ale bełkot... Liwak, Szafran i Kupczyński jedzą żwirowni karmę dla psów z ręki, a ten program to dobitnie pokazuje.

Panie Liwak jesteś pan zafajdanym kłamcą wyborczym jak pana poprzednik racinowski. Różnica jest taka, że racinowski od początku był za żwirownią a pan jest zwykła sprzedajną gnidą. Serdeczne f*** You za brak jaj w zwalczaniu żwirowni.

Hmmm exstra podsumowanie. Po co komu taki teatr. I ta stara Grudzia co do jeziora rurę z fekaliami puszcza. Mamamija czy to kosmos czy z nas wariatów robią.

Odnośnik do odpowiedzi

Problem polega chyba na cenzurze w TVP Szczecin. Jak się dowiedziałem była wypowiedź na temat możliwego wpływu żwirowni w okolicach Ińska na poziom wodyw  jeziorach ale redaktorka tego nie puściła. TVP Szczecin może dostaje kasę od Grzesiaka?

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, wiem napisał:

Problem polega chyba na cenzurze w TVP Szczecin. Jak się dowiedziałem była wypowiedź na temat możliwego wpływu żwirowni w okolicach Ińska na poziom wodyw  jeziorach ale redaktorka tego nie puściła. TVP Szczecin może dostaje kasę od Grzesiaka?

No widzisz! Kto ma siłę a kto udaje że ja ma? Przecież wiadomo że nie puścili bo żwirownia zakazała. Na co liczyłeś że pokażecie napuchniętego Michałka i wystarczy? Przecież sam ten palancik z melioracji powiedział że wody ubywa od lat więc to nie wina ostatnich lat suszy i braku opadów. Co za kłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, gadzina napisał:

No widzisz! Kto ma siłę a kto udaje że ja ma? Przecież wiadomo że nie puścili bo żwirownia zakazała. Na co liczyłeś że pokażecie napuchniętego Michałka i wystarczy? Przecież sam ten palancik z melioracji powiedział że wody ubywa od lat więc to nie wina ostatnich lat suszy i braku opadów. Co za kłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy państwo mieszkańcy i poplecznicy Ińsko Razem zadowoleni z reportażu? Bo mnie jest wstyd. Co na to Michał, Włodek i Jacek czekam też na ripostę "rajcy". Śmiało proszę bardzo. Chętnie poczytam.

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Olo napisał:

Czy państwo mieszkańcy i poplecznicy Ińsko Razem zadowoleni z reportażu? Bo mnie jest wstyd. Co na to Michał, Włodek i Jacek czekam też na ripostę "rajcy". Śmiało proszę bardzo. Chętnie poczytam.

Olo ty chłopie nie widzisz że oni ponieśli klęskę? Przecież to była farsa. Jeszcze nie wierzę że tak to TV pokazała. Szambo!

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, kpina napisał:

Olo ty chłopie nie widzisz że oni ponieśli klęskę? Przecież to była farsa. Jeszcze nie wierzę że tak to TV pokazała. Szambo!

O czym wy tu piszecie? Przecież reportaż robiła TV a nie nasz burmistrz. Ja nie wierzę w to, że nasi szefowie zaprosili TV po to żeby pokazalii powiedzieli, że wody nie ma z powodu suszy. Panowie, no bez jaj proszę.

Odnośnik do odpowiedzi
może głupoty a może..
Teraz, co za głupoty napisał:

O czym wy tu piszecie? Przecież reportaż robiła TV a nie nasz burmistrz. Ja nie wierzę w to, że nasi szefowie zaprosili TV po to żeby pokazalii powiedzieli, że wody nie ma z powodu suszy. Panowie, no bez jaj proszę.

To czemu to miało służyć? Żwirownia ich tu wysłała żeby tumanić ludzi że to przez suszę wody brak? A władza się wypowiedziała krokami michała. Zapraszasz do oglądanie a nawet nie wiesz o której godzinie, potem nie wiesz co puszczą. Po prostu świństwo wobec mieszkańców. 

Odnośnik do odpowiedzi

Jezioro - przepiękne zresztą - to jedyne, co Ińsko może zaproponować przyjezdnym. Oni odwiedzają tę miejscowość własnie dla jeziora. A jak jezioro się znacznie zmieni to spowoduje spadek turystów, a ich i tak znacznie mniej niż w ostatnich dziesięcioleciach.

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko krzyki i pyskówa. Już mie to przestałodziwć :-( 
Materiał  nie był nagrywany z zaskoczenia? Czemu nie wypowiadało się tam paru mieszkańców, które najlepiej wiedzą od kiedy ten problem narasta? Można się było przygotować. Mieć np. zdjęcia sprzed roku, 5 lat i dalej. Pokazać różnice  poziomu wody i wskazać daty, gdy zmiany nastepować zaczęły.

Temat jednak zaistniał i teraz ważna sprawa: czy na tym poprzestaniecie czy pójdziecie dalej. Aby zaistniało to drugie władza pwinna poczuć pomoc ze strony Mieszkańców. Jak będziecie pluć jadem, to nikomu juz isę nic nie będzie chiało robić, ale może właśnie  to chodzi paru z Was, a reszta boi się  wychylić :-(

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopaki dzisiaj smętne jak flaki z olejem .....a tu działki na Sienkiewicza nikt nie chce kupić- drugi przetarg leci.....dowozy dzieci drugi przetarg....a oni po telewizjach latają...Włodek zapomniałeś że w TV nie rządzi PSL i Rzepa tylko "S" i PIS....chłopaki nie ośmieszajcie się please..........

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Olo napisał:

Włodek zapomniałeś że w TV nie rządzi PSL i Rzepa tylko "S" i PIS....chłopaki nie ośmieszajcie się please..........

Znawca mediów i polityków się znalazł. Bladego pojęcia nie masz o czym piszesz. Ogranicz się do pyskowania na swoich, to jest szansa, że wtedy nikt się nie połapie jak mało wiesz o świecie :-P

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym nie rozpaczał że wody ubywa.Przyglądając się to można plaże powiększyć i więcej turystów będzie korzystało z tego faktu że Ińsko w okolicy ma największą plażę.Może ćwok jeden z drugim zastanowi się że to może być klucz do sukcesu.Teraz jak jest pogoda ,pieniędzy w gminie nie ma,to wszyscy pracownicy  tak zwanej budżetówki powinni wejść do jeziora i  kamienie wszystkie powybierać,a jak nie to niech falochron z kamienia przesuną do lustra wody i wszystko  będzie  im się zgadzało a po takim zabiegu drogi dojazdowe na bazy płetwonurków się powiększą.Niech te puste głowy jakiś wariant wybiorą i do dzieła a jak nie to rurociąg budować zamiast wieży widokowej i transportu wody.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...