Skocz do zawartości

PRACA W SZKOLE PO ZNAJOMOŚĆI


OLA

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym się dowiedzieć po jakiej znajomości została przyjęta do szkoły siostrzenica pani dyrektor oraz pani do sekretariatu

 

Gdzie było wywieszona  informacja odnośnie przyjęć do biblioteki  oraz na sekretariat.każdy pisał na Czubkowskiego i Racina a  nowa władza co robi 

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, OLA napisał:

Chciałabym się dowiedzieć po jakiej znajomości została przyjęta do szkoły siostrzenica pani dyrektor oraz pani do sekretariatu

 

Gdzie było wywieszona  informacja odnośnie przyjęć do biblioteki  oraz na sekretariat.każdy pisał na Czubkowskiego i Racina a  nowa władza co robi 

Droga OLA, radzę po dobroci nie interesować się takimi sprawami ! 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 rok później...

Informacja o wynikach konkursu na stanowisko

 Dyrektora Ińskiego Centrum Kultury w Ińsku

Burmistrz Ińska

ul. Bohaterów Warszawy 38

73 – 140 Ińsko

Informuje, iż w ogłoszonym konkursie na stanowisko Dyrektora Ińskiego Centrum Kultury w Ińsku wpłynęła 1 oferta Pana Jakuba Klyma

Kandydatura Pana Jakuba Klyma zam. Ińsko, została wybrana na stanowisko Dyrektora Ińskiego Centrum Kultury

Uzasadnienie wyboru:

Kandydatura spełnia wymogi stawiane dla dyrektorów samorządowych instytucji kultury – wykształcenie wyższe z dziedziny kultury i pedagogiki, dodatkowe kwalifikacje (kursy, studia podyplomowe, certyfikat MKiDN), co najmniej 3 letni staż pracy, dwuletni staż pracy na stanowisku kierowniczym. Predyspozycje osobiste, wiedza, wykształcenie, komunikatywność i kultura osobista kandydata są odpowiednie do wymogów określonych dla stanowiska pracy.

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, ANKA napisał:

Informacja o wynikach konkursu na stanowisko

 Dyrektora Ińskiego Centrum Kultury w Ińsku

Burmistrz Ińska

ul. Bohaterów Warszawy 38

73 – 140 Ińsko

Informuje, iż w ogłoszonym konkursie na stanowisko Dyrektora Ińskiego Centrum Kultury w Ińsku wpłynęła 1 oferta Pana Jakuba Klyma

Kandydatura Pana Jakuba Klyma zam. Ińsko, została wybrana na stanowisko Dyrektora Ińskiego Centrum Kultury

Uzasadnienie wyboru:

Kandydatura spełnia wymogi stawiane dla dyrektorów samorządowych instytucji kultury – wykształcenie wyższe z dziedziny kultury i pedagogiki, dodatkowe kwalifikacje (kursy, studia podyplomowe, certyfikat MKiDN), co najmniej 3 letni staż pracy, dwuletni staż pracy na stanowisku kierowniczym. Predyspozycje osobiste, wiedza, wykształcenie, komunikatywność i kultura osobista kandydata są odpowiednie do wymogów określonych dla stanowiska pracy.

Mam pytanie. A co z panem Albertem Morozem?

Odnośnik do odpowiedzi

Idźcie z tym Morozem

Moje dziecko chodziło na "zajęcia", które ten Pan prowadził w kinie i za to kasował pieniądze. W 85% zajęcia były odwołane bo ten pan sobie pracował jak chciał albo był godzinę w pracy albo nie było go wcale. Bardzo dobrze, że tego lenia pogonili. Wypłatę inkasował a do pracy nie przychodził.

Klym hmm, może młody coś ruszy z tego co zamieszczono na BIP to ma doświadczenie na stanowisku kierowniczym. Mam nadzieję, że moje dziecko znów będzie mogło chodzić na zajęcia do jakiegoś rzetelnego instruktora.

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopak ma potencjał.  Prowadził juz kilka imprez. Byłam z dziecmi i świetnie jemu wyszło.  Myślę,  że lepsze to rozwiązanie niż siostrzenica pani dyrektor w szkole. Dzieci się jej boją.  Krzyczy na nie, straszy i odzywa się tak że strach tam dzieci zostawiac. ale nikt nie patrzy na dobro dzieci tylko układy się licza. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

Wykształcenie może i ma , ale kultury żadnej . Kiedy nerwy go poniosły i spocił się tak że , aż ciekło z pod pach to kazał mi się wynosić z jego biura . Miał pecha stałem przed tą dziuplą . Nie ma żadnego szacunku dla starszych od niego osób . Nie wiem czego w szkole go nauczyli ale na pewno nie prawdomówności . Jak już zabrakło mu argumentów i rozsądnej riposty poniżył się i skłamał . „ co ty za firmę prowadzisz ? Ja to zarządzałem największą spółką odzieżową, największą firmą na giełdzie ja byłem w radzie nadzorczej LPP ( właściciel takich Marek jak Reserwed, Cropp, MOHITO ,SiNSAY i inne. ) Powiedziałem mu że jest oszust i kłamca , jest młody niedoświadczony przechwalający się dyrektorek z wodą sodową . Sprawdziłem te jego przechwałki , nic nie jest zgodne z prawdą . Ot był może jakimś tam kierownikiem w jednym z tysięcy sklepów tej firmy . Ot taki człowieczek który dla zysku , kasy produktów i sponsoringu potrafi być milutki . Dlaczego nie dał Agnieszce wypowiedzenia umowy o pracę ( a złożyła podanie o urlop wychowawczy ) przed wośp’em tylko dzień po ?  Odpowiedź jest trywialnie prosta - bo nic bym nie dał !!!. A taki byk milutki - cześć Łukasz co słychać i takie tam . Jestem przekonany że decyzja ta o nieudzieleniu urlopu wychowawczego ( a niby takie prorodzinne państwo mamy ) nie była tylko jego decyzją. W tej dziwnej miejscowości kto  inny pociąga za sznurki . I sami się przekonamy jakie jeszcze prezenty na koniec kadencji otrzymamy . Z Ińska sponsorzy znikną , pojawią się nowi . 

Kopalnia Kruszyw , to pewne 

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego piszesz nieprawdę?

Rozmawiałam z pracownicą z kina i było zupełnie inaczej. Wpadłeś do kina wymachując rękoma i przeklinając. Wyzywałeś i straszyłeś tego młodego człowieka jak go nazwałeś . Myślę, że nie powinien czekać tylko podać ciebie na policję. 

Nie raz rozmawiałam z twoją żoną i cały czas powtarzała, że nie chce wracać już do pracy więc o co chodzi?

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Łukasz napisał:

Wykształcenie może i ma , ale kultury żadnej . Kiedy nerwy go poniosły i spocił się tak że , aż ciekło z pod pach to kazał mi się wynosić z jego biura . Miał pecha stałem przed tą dziuplą . Nie ma żadnego szacunku dla starszych od niego osób . Nie wiem czego w szkole go nauczyli ale na pewno nie prawdomówności . Jak już zabrakło mu argumentów i rozsądnej riposty poniżył się i skłamał . „ co ty za firmę prowadzisz ? Ja to zarządzałem największą spółką odzieżową, największą firmą na giełdzie ja byłem w radzie nadzorczej LPP ( właściciel takich Marek jak Reserwed, Cropp, MOHITO ,SiNSAY i inne. ) Powiedziałem mu że jest oszust i kłamca , jest młody niedoświadczony przechwalający się dyrektorek z wodą sodową . Sprawdziłem te jego przechwałki , nic nie jest zgodne z prawdą . Ot był może jakimś tam kierownikiem w jednym z tysięcy sklepów tej firmy . Ot taki człowieczek który dla zysku , kasy produktów i sponsoringu potrafi być milutki . Dlaczego nie dał Agnieszce wypowiedzenia umowy o pracę ( a złożyła podanie o urlop wychowawczy ) przed wośp’em tylko dzień po ?  Odpowiedź jest trywialnie prosta - bo nic bym nie dał !!!. A taki byk milutki - cześć Łukasz co słychać i takie tam . Jestem przekonany że decyzja ta o nieudzieleniu urlopu wychowawczego ( a niby takie prorodzinne państwo mamy ) nie była tylko jego decyzją. W tej dziwnej miejscowości kto  inny pociąga za sznurki . I sami się przekonamy jakie jeszcze prezenty na koniec kadencji otrzymamy . Z Ińska sponsorzy znikną , pojawią się nowi . 

Kopalnia Kruszyw , to pewne 

A co ty kmiocie tam robiłeś ? Co twoje babsko jest nieletnie ,że poszedłeś się wykłócać o jej posadę ? jest zbędną personą w tej instytucji i zwierzchnik ma prawo zrezygnować z jej usług. Państwo jest może pro rodzinne ale nie samorząd. Idź do Morawieckiego, niech ci co rzuci na otarcie łez. Nie martw się o sponsorów, raczej pochyl się nad swoim losem bo będziesz miał problem. A tak na marginesie, nieciekawe info o twojej przeszłości, razem z tobą dotarły do Ińska. 

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, o kogo chodzi napisał:

A o kogo to chodzi? Jakiego Łukasza co z wojtaszkową jest czy o kogo? No i co ten Łukasz przeskrobał bo warto wiedzieć kogo się ma za sąsiada. 

Pogadaj z Łukaszem, niech ci powie co ma za paznokciami !!

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie dajcie spokój. Przecież on taktuje ludzi jak ścierwa, sama widziałam jak jeszcze poprzednią pracownicę beształ przy klientach. Nawet nie zrobił tego na osobności tylko darł papę w sklepie, że aż wyszłam. Ja bym, u takiego "pracodawcy" nie mogła pracować. Ogólnie to nawet z gatki, nie przyjemny.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...