Skocz do zawartości

jaki sklep jest potrzebny w Ińsku??propozycje


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

21 minut temu, do gamonia napisał:

Z wyliczeń zwirowni widać, że wpływy do Szczecina beda większe niz budżet gminy i o to własnie chodzi durniu!

durniu w każdym interesie chodzi o zyski , ale czy gmina czerpie zyski z innych zakładów?? a tu by mieli podwójny budżet , ale po co Ińsko bogate kasy nie potrzebuje

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, johnnyenglish napisał:

oj sie obudzili pracownicy gminy :D wkrótce otworze album jak pracownicy biegają po ciasteczka do lewiatana mam już zdj od stycznia równy rok i opublikuje :D bo dla ludzi to czasu nie mają :D

Ja chętnie obejrzę chociaż wiem że pracownicy rozwydrzyli się i są panami samych siebie. Jacek i Michał to zwykłe palanty i pierwsi się w pas kłaniają irenkom i innym mareczkom. Gdzie tak w pracy jest że pracownik sobie po bułeczkę wychodzi. Niech kupuje jak idzie do pracy zeżre ją w 15 minut przerwy i niech dalej pracuje. Ale jak sam wicek na papierosku z pracownikiem stoi to wszystko to jedna wielka patologia. Bo władza nie ma posłuchu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, ja.. napisał:

Chciałam zauważyć że pan m..... może i porządny człowiek ale nie dla wszystkich a nawet dla sporej większości jest nie uprzejmy

Pan Malcer jest wielki i ma wielkie serce. Odczep się od niego. To zasłużony strażak więcej takich.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ja.. napisał:

nie chodziło mi o pana malcera tylko o pana marka z gminy

Nie martw się o Pana Marka....On sobie radę da.........zapytaj Irenki czy ktoś złożył jakiekolwiek uwagi do dalszej procedury Liwaka w temacie kopalni....Liwak bocznymi kanałami wprowadza żwirownię w Ińsku tak jak wbrew mieszkańcom Storkowa.....Robi się żwirowe zagłębie w Ińsku...wszystko za zgodą Liwaka, Kupczyńskiego i Szafrana....rzekomo największych przeciwników żwirowni....co wy mieszkańcy wiecie o tych tajnych spotkaniach za parawanem????Ma wyglądać tak że są przeciwni a wyjdzie jak chce żwirownia i grzesiak.....o tym pisz "ja..." bo jesteś jednym z "trzech"......

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Olo napisał:

Nie martw się o Pana Marka....On sobie radę da.........zapytaj Irenki czy ktoś złożył jakiekolwiek uwagi do dalszej procedury Liwaka w temacie kopalni....Liwak bocznymi kanałami wprowadza żwirownię w Ińsku tak jak wbrew mieszkańcom Storkowa.....Robi się żwirowe zagłębie w Ińsku...wszystko za zgodą Liwaka, Kupczyńskiego i Szafrana....rzekomo największych przeciwników żwirowni....co wy mieszkańcy wiecie o tych tajnych spotkaniach za parawanem????Ma wyglądać tak że są przeciwni a wyjdzie jak chce żwirownia i grzesiak.....o tym pisz "ja..." bo jesteś jednym z "trzech"......

olo jesteś ciemny jak tabaka w rogu

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZANOWNI MIESZKAŃCY MIASTA I  GMINY IŃSKO . To co się dzieje na tym forum i również w komentarzach społecznych dziwnie trąci moderowaniem przez parę osób . WYMIENIAM . Michał Kupczyński , Beata Pryma / może Liwak / Joanna Wojdak / z domu Kupczyńska/ , już też się  się nauczył pisać/ bo kiedyś nie umiał  to CYGAN  z domu Kupczyński  no i kilkoro pracowników urzędu gminy. KTO NIE WIERZY ŁATWO MOŻNA SPRAWDZIĆ .

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://bip.insko.pl/strony/zmiany/3859.dhtml

Jaki interes widzi gmina i Liwak w takiej sprzedaży? Zakładając że pójdzie za tę kwotę (na 100%) nie pójdzie to rocznie ktoś będzie płacił 7 tys. będzie kolejny i kolejny przetarg aż cena spadnie połowę i cwany biznesmen łyknie kawał ziemi. Zresztą szykują ustawę że użytkowanie wieczyste ma być zniesione na rzecz własności to co ińska władza nie idzie z duchem czasu? A jednak w nowym garniturze nie koniecznie nowoczesność tylko stara komuna.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
O 2.10.2016 o 22:03, Olo napisał:

W Ińsku są tylko sklepy, gmina i szkoła....kolejny sklep to idiotyzm bo ludzie i tak jeżdżą poza Ińsko bo tu drogo....każdy kto zrobi nowy i tak dostosuje ceny do wszystkich pozostałych

Tak to prawda!  niedawno cieszył nas nowy LEWIATAN ... a teraz liczą na zyski ... zawalą towarem sklep tak, by inwalida o zwykłych kulach nie mógł kupić chleba bo tam jakiś wąski przesmyk.....piwo , lodówki  itp....a o resztę pytam pozostałych kupujących dlaczego wyjeżdżają na zakupy do Chociwla  lub do Węgorzyna ......

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się o Pana Marka....On sobie radę da.........zapytaj Irenki
 czy ktoś złożył jakiekolwiek uwagi do dalszej procedury
Liwaka w temacie kopalni....


oj sie obudzili pracownicy gminy :D
wkrótce otworze album jak pracownicy biegają po ciasteczka do lewiatana 
mam już zdj od stycznia równy rok i opublikuje
:D bo dla ludzi to czasu nie mają 


Ja chętnie obejrzę chociaż wiem że pracownicy rozwydrzyli się i są panami
 samych siebie. 
Jacek i Michał to zwykłe palanty i pierwsi się w pas kłaniają
 irenkom i innym mareczkom. Gdzie tak w pracy jest że pracownik sobie po

 bułeczkę wychodzi. Niech kupuje jak idzie do pracy zeżre
ją w 15 minut przerwy i niech dalej pracuje. Ale jak sam wicek
 na papierosku z pracownikiem stoi to wszystko to jedna wielka patologia
. Bo władza nie ma posłuchu.

Wybrane dla CIEBIE!  serdecznie pozdrawiam.....

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...