Skocz do zawartości

Zdzierstwo i pasożytowanie na corocznych podwyżkach


łupiona

Rekomendowane odpowiedzi

Jak można robić imprezy do 4 rano na plaży? Nad morzem czegoś takiego nie ma. Nigdzie nie ma do godz. Najpóźniej 24 i koniec. Co to ma znaczyć?przyjechałam do domku na ośrodek całą noc dzieci nie spały. Dla niespełna kilku pijanych osób bębniły te głośniki. Przecież można było ściszyć albo po prostu zskończyć imprezę. Nie dość że przyjechałam i mola nie ma to na dodatek serwują tylko piwo róźnej maści i muzykę do kitu na cały palnik. Ale było radio nie ważne że jakieś lokalne. Nic to że ludzie przyjechali do parku i nad jezioro. Jest godzina przyzwoitości i imprezy powinny kończyć się tak by grupa 10 osób nie terroryzowała całej społecznosci. Czy burmistrz tutejszej gminy o tym wie? Bo łamie przepisy o ciszy nocnej jak tu wytrzymują  mieszkańcy? Nad morzem to nawet w lokalach zamknietych nie pozwalają za głośno grać. Po cholerę to było te basy bębnić tylko dla tych co mieli budki z piwem i to na plaży gdzie jest zakaz picia alkocholu?! Picie towarzyszyło od początku imprezy a przecież była tam na początku młodzież, dzieci. Był to bankiet dla kilku gości którzy co i rusz wykrzykiwali bez kogo tej imprezy by nie było. Nie było się przy czym bawić bo panienka drętwą rege śpiewała a jeden to chyba wypalił coś mocnieszego bo wył bez sensu jak naćpany. Byłam godzinę na więcej siły nie miałam . Przerażała ta siła głośników i ustawienie ich wprost na ustaeione ławeczki. Po jeziorze niosło się hen hen i kto na to przyzwala??????????

 

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, gość napisał:

raz na rok nikomu nie przeszkadza nad morzem takie imprezy to powszechność nie pasuje jedź na mazury tam dopiero będziesz miała dosyć

Co to za tłumaczenie raz na rok dupek z krokusa nabił sobie kabzę wraz z kilkoma piwoszami a ciemny lud musiał tej hołoty słuchać całą noc....ta kobita ma rację można było decybele na noc zmniejszyć skoro tam nie było słuchaczy.....ale jak władza pozwala to czego sezonowy handlarz ma nie korzystać.....baranie nie porównuj Rewala do Ińska tu jest park i rezerwaty ludzie potrzebują ścieżek do okoła jeziora.....szlaków turystycznych a nie spędu piwoszy na piaskowej plaży.....nawet stoliki poustawiane nie na trawie to kto dał zezwolenie na alkohol 10 metrów od wody......jaka władza takie jej postępowanie.....Michał z Jackiem zawsze nawaleni od deca wracają...  teraz mieli okazję na łonie natury.....wieśniakom w kaloszach ze słomą w butach nic nie przeszkadza.....co do Mazur to proszę bardzo zrób taką infrastrukturę jak tam wtedy pogadamy picerze......

Odnośnik do odpowiedzi

ty olo jednak jesteś baran chcesz ścieżek a krytykujesz, że projektują ścieżkę z nowym molo, wieżą itp. jedź razem z tą turystką powaloną

dziś masa ludzi na plaży pewnie to też wam przeszkadza nie pasuje to nad morze tam  pewnie będzie mniej ludzi cisza i spokój

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, radny napisał:

ty olo jednak jesteś baran chcesz ścieżek a krytykujesz, że projektują ścieżkę z nowym molo, wieżą itp. jedź razem z tą turystką powaloną

dziś masa ludzi na plaży pewnie to też wam przeszkadza nie pasuje to nad morze tam  pewnie będzie mniej ludzi cisza i spokój

Widzisz ty nie zrozumiesz żadnego problemu a przecież sam widzisz że tego projektu na fejsie nikt nie polubił co już ci się czerwona lampka zapalić powinna...  bo to nie tylko zły pomysł ale też złe rozwiązania....wszystko trzeba robić z rozmysłem.....projekt wieży jest tak brzydki że nawet wzrokiem nie przyciąga......co to eg ciebie jest molo pływające??? Powiedz to ludziom daj linka jak to działa i zobaczysz reakcję.....akurat wiem co na plaży.....syf kiła i mogiła.....policji nie ma auta stoją gdzie kto chce....mimo że dwa parkingi wolne....słoneczną przejść się nie da.....jedna wielka r***********.....gdyby policja przyjechała i wlepiła kilka mandatów to po sezonie nie musiałaby swoich grzybiarzy na roweku kasować.....władza była w piątek na pożegnaniu lata a dzisiaj była? Widziała....wtedy zrozumie że wieże widokowe to dla władzy żeby marnotrawić pieniądze publiczne.....pokaż lub opisz co to jest takiego - molo pływającem to cię mieszkańcy wygwizdają......iński czerepachu.....

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, radny napisał:

jesteś baran pomosty pływające to dziś powszechne rozwiązania

ty nic nie wiesz durna babo popatrz jak wygląda fachowy pomost na pływakach

http://www.zwmdojnikowscy.pl/floating-platforms/

Takie molo może zdać egzamin na małych akwenach nie na takim jeziorze jak nasze to po primo a zadałeś sobie pytanie co zimą to po sekundo. Ja tego nijak nie widzę. Zgadzam się z olo że nikomu się taki cyrki i wybryki natury nie podobają. Tylko jak zwykle władzy.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, radny napisał:

ty olo jednak jesteś baran chcesz ścieżek a krytykujesz, że projektują ścieżkę z nowym molo, wieżą itp. jedź razem z tą turystką powaloną

dziś masa ludzi na plaży pewnie to też wam przeszkadza nie pasuje to nad morze tam  pewnie będzie mniej ludzi cisza i spokój

Dziś masa ludzi na plazy, masa dzieci a dmuchańce jak zwykle zamknięte. Jest napis "Witamy" a obok dywan brudny. Radny, przemysl sprawę czy tak powinno byc?

Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, gość napisał:

Takie molo może zdać egzamin na małych akwenach nie na takim jeziorze jak nasze to po primo a zadałeś sobie pytanie co zimą to po sekundo. Ja tego nijak nie widzę. Zgadzam się z olo że nikomu się taki cyrki i wybryki natury nie podobają. Tylko jak zwykle władzy.

To zależy o jakim molo pływającym mówimy. Zima mogą je odcholowac i składować. To nie jest zły pomysł z tym molo. Ale jak zawsze - kwestia wykonania, materiałów, dbania...

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Tomek napisał:

To zależy o jakim molo pływającym mówimy. Zima mogą je odcholowac i składować. To nie jest zły pomysł z tym molo. Ale jak zawsze - kwestia wykonania, materiałów, dbania...

I wg ciebie kto będzie ponosił koszty cholowania i składowania? Czy też zasada łatwo przyszło łatwo poszło. Po jednym sezonie będzie po molu ha ha ha. Olo ma jak zawsze rację niestety.

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Szok napisał:

 A u nas w Ińsku wszystko można , jaka cisza nocna ? Co tydzień pizzeria daje popis do 3 rano i nikogo to  nie interesuje ,ludzie się męczą duszą w pokojach a władza ?a władza ma to gdzieś , niestety ale Ińsko pod tym względem jest do ... Burmistrzu i radni zastanówcie się nad tym tematem bo wiele ludzi męczy się a pan ze Szczecina zarabia kasę nie liczàc się z innymi , cisza nocna jest od 22 więc zróbcie coś z tym

Jak można robić imprezy do 4 rano na plaży? Nad morzem czegoś takiego nie ma. Nigdzie nie ma do godz. Najpóźniej 24 i koniec. Co to ma znaczyć?przyjechałam do domku na ośrodek całą noc dzieci nie spały. Dla niespełna kilku pijanych osób bębniły te głośniki. Przecież można było ściszyć albo po prostu zskończyć imprezę. Nie dość że przyjechałam i mola nie ma to na dodatek serwują tylko piwo róźnej maści i muzykę do kitu na cały palnik. Ale było radio nie ważne że jakieś lokalne. Nic to że ludzie przyjechali do parku i nad jezioro. Jest godzina przyzwoitości i imprezy powinny kończyć się tak by grupa 10 osób nie terroryzowała całej społecznosci. Czy burmistrz tutejszej gminy o tym wie? Bo łamie przepisy o ciszy nocnej jak tu wytrzymują  mieszkańcy? Nad morzem to nawet w lokalach zamknietych nie pozwalają za głośno grać. Po cholerę to było te basy bębnić tylko dla tych co mieli budki z piwem i to na plaży gdzie jest zakaz picia alkocholu?! Picie towarzyszyło od początku imprezy a przecież była tam na początku młodzież, dzieci. Był to bankiet dla kilku gości którzy co i rusz wykrzykiwali bez kogo tej imprezy by nie było. Nie było się przy czym bawić bo panienka drętwą rege śpiewała a jeden to chyba wypalił coś mocnieszego bo wył bez sensu jak naćpany. Byłam godzinę na więcej siły nie miałam . Przerażała ta siła głośników i ustawienie ich wprost na ustaeione ławeczki. Po jeziorze niosło się hen hen i kto na to przyzwala??????????

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...