Skocz do zawartości

Plaża


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek proponuję zwrocić się do odpowiednich instytucji o przywrocenie posterunku policji...i zadbać o przestrzeganie prawa,zadbać o ratownikow,uzgodnić z sanepidem czy taki handel co to się odbywa w tym Insku ma rację bytu...???dla kogo ten bałagan?? takie budy i piwo bez toalet ?dla kogo to wszystko?to żarty))))

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, roman napisał:

Na początek proponuję zwrocić się do odpowiednich instytucji o przywrocenie posterunku policji...i zadbać o przestrzeganie prawa,zadbać o ratownikow,uzgodnić z sanepidem czy taki handel co to się odbywa w tym Insku ma rację bytu...???dla kogo ten bałagan?? takie budy i piwo bez toalet ?dla kogo to wszystko?to żarty))))

Wlasnie pisze cały czas, ze plaza powinna byc uporządkowana. Oczywiscie dodatkowe toalety tez by sie przydały. Co do handlu na plazy - dzieki temu mogą byc pieniądze na utrzymanie plazy i pomostu. Wiec skoro gmina nie ma pieniędzy to jestem za uporządkowanym handlem. To przyciągnie ludzi. 

Policja to temat na odrębny wątek. 

Odnośnik do odpowiedzi
O 15 sierpnia 2016 o 10:42, Tomek napisał:

Kilka razy ktos tu wspominał o praniu brudnych pieniędzy... Możecie przybliżyć mechanizm jaki zachodzi w tym przypadku? Kto pierze czyje pieniądze?

Olo, gość, powiedzcie cos. Oświećcie wszystkich. Ja nie jestem z władz i chciałbym sie dowiedzieć cos wiecej na temat przestępczego procederu w gminie. Najwyraźniej cos wiecie...

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Tomek napisał:

Olo, gość, powiedzcie cos. Oświećcie wszystkich. Ja nie jestem z władz i chciałbym sie dowiedzieć cos wiecej na temat przestępczego procederu w gminie. Najwyraźniej cos wiecie...

Trwa ILF co ci szkodzi podejść do burka i zapytać jak rozporządza kasą. Sprawdź sprawozdanie i wszystko będziesz wiedział.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Olo napisał:

Trwa ILF co ci szkodzi podejść do burka i zapytać jak rozporządza kasą. Sprawdź sprawozdanie i wszystko będziesz wiedział.

Ten TOMEK to jakiś podejrzany typ , wszystko  chciałby  wiedzieć , a wystarczy przejść się do gminy i się dowiedzieć.

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, Gość napisał:

Ten TOMEK to jakiś podejrzany typ , wszystko  chciałby  wiedzieć , a wystarczy przejść się do gminy i się dowiedzieć.

No, gdyby w gminie byłoby to takie jasne i gdyby wszystko było widać w sprawozdaniu to zapewne byłoby zle. Rozumiem, ze zglosiliscie to juz na policję lub do innych organów ścigania. 

Jesli nie zglosiliscie jeszcze organom ścigania to zalecam przemyślenie czy chodzi wam o pranie brudnych pieniedzy (jak wcześniej wspominaliscie) czy o malwersacje. Zapoznajcie sie z tymi terminami, zeby nie wyjsć na idiotów na starcie. Przypominam rowniez, ze wiedząc o przestępstwie macie obowiązek zgłoszenia tego faktu. 

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie gdzie to ILF .... w Ińsku puchy.....psy d***** szczekają....jak to ma być impreza na skalę ogólnopolską to nikt o niej nic nie wie....tylko ulica ciągle zamknięta tylko po co....najazdu nie ma...szafran też na portalu nie opisuje.... nabrał wody w usta.... dlaczego?

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Olo napisał:

Ludzie gdzie to ILF .... w Ińsku puchy.....psy d***** szczekają....jak to ma być impreza na skalę ogólnopolską to nikt o niej nic nie wie....tylko ulica ciągle zamknięta tylko po co....najazdu nie ma...szafran też na portalu nie opisuje.... nabrał wody w usta.... dlaczego?

Jak to wcześniej ktos napisał - bo nie ma pieniedzy. Ale ja myśle, ze nie ma przede wszystkim pomysłu, wizji, planowania. Przez to nie ma w Insku infrastruktury, bazy hotelowej, gastronomicznej, rozrywkowej. Plaza jest brudna, jak pada deszcz to nie ma gdzie usiąść i przekąsić. Nie ma konkurencji to i ceny sa kosmiczne a jakość mizerna.

To do czego maja ludzie jechać? W ostatnich latach gminy biją sie o klienta. Wymyślają imprezy, rowniez filmowe. Insko natomiast stoi w miejscu i czeka na pieniądze. Żałosne. 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...