Skocz do zawartości

Plaża


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Lepszego widoku jaki ma  Srebrna Rybka już nie będzie.Nawet na dachu są swietne widoki i co?Nikogo to nie rajcuje. Tłumów nie ma.Najzwyczajniej Ińsko jest omijane ze względu na ceny i pogodę.W miejscowościach tradycyjnie wypoczynkowych oprócz plaży oferuje się m.in.  pływalnie pod dachem z ciepłą wodą,a nas na to nie stać.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, tomek napisał:

Ludzie, kto bedzie utrzymywał molo czy wieże to sa pierdoły. Nikt nie przyjedzie na sama wieże. Samo molo nie przyniesie kasy. Trzeba ludziom umożliwić wydanie pieniędzy. A tego teraz nie ma. Brak jest konkurencji, lokalnych produktów. Insko jest drogie i bez infrastruktury. Wieża widokowa jest fajna, jako element większej całości. Niech ludzie przyjadą sobie rowerami, wejdą na wieże, przejdą sie po molo. Ale niech maja gdzie zostawić kasę. Srebrna Rybka czy smazalnia to porażka. Nie starają sie bo nie maja konkurencji. W promyku tak samo. Jest drogo i słabo. Ale dlaczego mieliby sie starać? Ludzie jedzą tam z musu, bo nie maja wyboru. Nikt nie przyjedzie do Ińska specjalnie do tych miejsc. Natomiast do dobrej knajpy z widokiem ludzie przyjadą nawet poza głównym sezonem. 

Tomek, ciulu jeden do kogo te żale ? Opier+ol Margule, Stasię za to że chłam na plaży a nie same gratisy ! Wydzierżaw plac od Pana Jacka Burmistrza Liwaka, postaw jakiś biznes z smakowitymi kebabami czy innymi zapiekankami. Tylko pamiętaj nie drogo a najlepiej rozdawaj za frico ! Konkurencji też nie będziesz miał bo i po co !? Zobaczysz że klientela ciebie rozgniecie ! Do boju Tomcio i przestań beczeć, bo nie lubię płaczu sierot..niemoto 

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Japa napisał:

Tomek, ciulu jeden do kogo te żale ? Opier+ol Margule, Stasię za to że chłam na plaży a nie same gratisy ! Wydzierżaw plac od Pana Jacka Burmistrza Liwaka, postaw jakiś biznes z smakowitymi kebabami czy innymi zapiekankami. Tylko pamiętaj nie drogo a najlepiej rozdawaj za frico ! Konkurencji też nie będziesz miał bo i po co !? Zobaczysz że klientela ciebie rozgniecie ! Do boju Tomcio i przestań beczeć, bo nie lubię płaczu sierot..niemoto 

Tomek to" fachowiec od marketingu". Nie wie jeszcze o tym,ze mamy gospodarke wolnorynkową. Buduj co chcesz i prowadź dzaiałalność.Nawet  ińska władza będzie ci sprzyjać.

Odnośnik do odpowiedzi

Wypożyczalnia sprzętu wodnego, tuż przy plaży miejskiej w Choszcznie, cieszy się dużą popularnością. Czynna jest w godzinach 8-20, oczywiście w sezonie wakacyjnym.Za godzinę użytkowania roweru wodnego płaci się 10 zł, za kajak i canoe po 7.

W Ińsku też jest podobnie? Czy wzorem sklepów ceny z kosmosu?

Odnośnik do odpowiedzi
O 5 sierpnia 2016 o 15:14, Gość napisał:

Lepszego widoku jaki ma  Srebrna Rybka już nie będzie.Nawet na dachu są swietne widoki i co?Nikogo to nie rajcuje. Tłumów nie ma.Najzwyczajniej Ińsko jest omijane ze względu na ceny i pogodę.W miejscowościach tradycyjnie wypoczynkowych oprócz plaży oferuje się m.in.  pływalnie pod dachem z ciepłą wodą,a nas na to nie stać.

Tylko w srebrnej jedzenie marne jak na ceny. To samo w Promyku. Zgadzam sie, ze w Insku powinno byc cos wiecej. Ale właśnie do tego mamy władze. Niech szuka inwestorów. Tymczasem nawet pod drobny biznes nie jest nic przygotowane. Pisałem juz o płazy, gdzie mozna sobie wynająć kawałek trawnika...

Odnośnik do odpowiedzi
O 5 sierpnia 2016 o 18:48, Gość napisał:

Tomek to" fachowiec od marketingu". Nie wie jeszcze o tym,ze mamy gospodarke wolnorynkową. Buduj co chcesz i prowadź dzaiałalność.Nawet  ińska władza będzie ci sprzyjać.

Nie rozumiemy sie. Biznes moze wszystko ale to Insku powinno zależeć, zeby tu ktos chciał cos robić. Władza ma promować/dawać możliwości a nie tylko czekać na pieniądze.

Odnośnik do odpowiedzi
O 5 sierpnia 2016 o 15:29, Japa napisał:

Tomek, ciulu jeden do kogo te żale ? Opier+ol Margule, Stasię za to że chłam na plaży a nie same gratisy ! Wydzierżaw plac od Pana Jacka Burmistrza Liwaka, postaw jakiś biznes z smakowitymi kebabami czy innymi zapiekankami. Tylko pamiętaj nie drogo a najlepiej rozdawaj za frico ! Konkurencji też nie będziesz miał bo i po co !? Zobaczysz że klientela ciebie rozgniecie ! Do boju Tomcio i przestań beczeć, bo nie lubię płaczu sierot..niemoto 

Jakie gratisy? Ja patrzę tylko z punktu widzenia klienta. Chciałbym, zeby było fajnie i smacznie, co nie znaczy, ze musi byc zawsze drogo. Teraz jest miernie, wszyscy mówią, ze nie ma pieniędzy. Jest totalny brak promocji gminy. mamy zamknięte koło - nie ma pieniędzy = brak promocji = mniej pieniędzy z zewnątrz (a to gmina typowo turystyczna!).

Wladza w Insku jest marna. Nie tylko teraz. Wcześniej tak samo było. Stad tak mocno rozważają żwirownię, bo to najprostsza droga. Taki Burmistrz powinien jeździć po kraju (a moze nie tylko) i szukać inwestorów zgodnych ze strategia gminy wypoczynkowej. Ale łatwiej jest otworzyć żwirownię...

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Tomek napisał:

Jakie gratisy? Ja patrzę tylko z punktu widzenia klienta. Chciałbym, zeby było fajnie i smacznie, co nie znaczy, ze musi byc zawsze drogo. Teraz jest miernie, wszyscy mówią, ze nie ma pieniędzy. Jest totalny brak promocji gminy. mamy zamknięte koło - nie ma pieniędzy = brak promocji = mniej pieniędzy z zewnątrz (a to gmina typowo turystyczna!).

Wladza w Insku jest marna. Nie tylko teraz. Wcześniej tak samo było. Stad tak mocno rozważają żwirownię, bo to najprostsza droga. Taki Burmistrz powinien jeździć po kraju (a moze nie tylko) i szukać inwestorów zgodnych ze strategia gminy wypoczynkowej. Ale łatwiej jest otworzyć żwirownię...

Zgadzam się...tak to w naszej gminie już jest....oplują poprzednika a następcy coraz to gorsi... 

Odnośnik do odpowiedzi

"Taki Burmistrz powinien jeździć po kraju (a moze nie tylko) i szukać inwestorów zgodnych ze strategia gminy wypoczynkowej." Taki sposób szukania inwestorów  był w XX w. Po to są nowoczesne instrumenty,by nie jechać. Żaden inwestor nie wtopi w Ińsku swoich środków,jeśli nie będzie zwrotu w ciągu 10 lat.Inwestorzy inwestują w górach,bo tam sezon trwa przynajmniej 10 miesięcy,a nie 2 jak w Ińsku i to jeszcze przy upalnej pogodzie.Biedni do Ińska nie przyjadą bo za drogo,a bogaci wolą kraje z dobrą pogodą.

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Gość napisał:

"Taki Burmistrz powinien jeździć po kraju (a moze nie tylko) i szukać inwestorów zgodnych ze strategia gminy wypoczynkowej." Taki sposób szukania inwestorów  był w XX w. Po to są nowoczesne instrumenty,by nie jechać. Żaden inwestor nie wtopi w Ińsku swoich środków,jeśli nie będzie zwrotu w ciągu 10 lat.Inwestorzy inwestują w górach,bo tam sezon trwa przynajmniej 10 miesięcy,a nie 2 jak w Ińsku i to jeszcze przy upalnej pogodzie.Biedni do Ińska nie przyjadą bo za drogo,a bogaci wolą kraje z dobrą pogodą.

No wiadomo, to jasna sprawa. Tak czy inaczej z inwestorem trzeba by bylo sie spotkac. Trzeba kreować rzeczywistosc a nie czekac az ktos odpowie na ogloszenie umieszczone gdzies w Internecie. Dla przykładu taki park krajobrazowy Wzgórz Dylewskich to cos podobnego do Inska. Nic tam nie bylo. Sam park powstal tam okolo 15 lat pozniej niz w Insku. Pogode maja taka sama.... A tymczasem pewna pani Irena Eris postawila tam bardzo fajny hotel ze spa, ktory przyciaga bogatych... Wiadomo, zaraz ktos powie, ze to blizej Warszawy, albo zacznie sie wymyslanie innych rzeczy, ktore sprawiaja, ze w Insku sie "nie da". Natomiast wszedzie się da. Tylko trzeba wyjsc do inwestorów z ofertą. Trzeba pokazac gdzie. Trzeba sie tym zajac. I niestety w slad za technologiami trzeba jezdzic, spotykac sie z ludzmi, bywac. Trzeba to potrafic. To nie jest latwe bo takich gmin czekajacych na inwestora jest masa.

Odnośnik do odpowiedzi

Tu najlepsi inwestorzy to zagłada ińska.Tych co tak promowano to widać teraz efekty.Puste place.Brak dostępu do jeziora,plaża przy promenadzie.Jak można wypoczywać na ławce jak golasy siedzą na piachu.Tu sławni projektanci Ińsko utopili na zawsze a tym szybem kopalnianym co niby ma powstać to już pies z kulawą nogą tu nie zajrzy. Pozostała im tylko kopalnia.

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Gość napisał:

Tu najlepsi inwestorzy to zagłada ińska.Tych co tak promowano to widać teraz efekty.Puste place.Brak dostępu do jeziora,plaża przy promenadzie.Jak można wypoczywać na ławce jak golasy siedzą na piachu.Tu sławni projektanci Ińsko utopili na zawsze a tym szybem kopalnianym co niby ma powstać to już pies z kulawą nogą tu nie zajrzy. Pozostała im tylko kopalnia.

No nie bylo ciekawie... Ale jesli chodzi o wieze widokowa to dla mnie ok. Mysle, ze nie ma co sie przyczepiac do wygladu. Zapewne tez moze to byc pewna atrakcja Inska. Natomiast zastanawiam si czy ta akurat inwestycja jest teraz niezbedna. To nie przyniesie pieniedzy bez innych inwestycji i bez promocji. Natomiast jak juz to jest klepniete to niech buduja. To zawsze cos dodatkowego w gminie.

Odnośnik do odpowiedzi
23 minut temu, Tomek napisał:

No nie bylo ciekawie... Ale jesli chodzi o wieze widokowa to dla mnie ok. Mysle, ze nie ma co sie przyczepiac do wygladu. Zapewne tez moze to byc pewna atrakcja Inska. Natomiast zastanawiam si czy ta akurat inwestycja jest teraz niezbedna. To nie przyniesie pieniedzy bez innych inwestycji i bez promocji. Natomiast jak juz to jest klepniete to niech buduja. To zawsze cos dodatkowego w gminie.

A to mi myślenie....jak klepnięte to niech budują....nawet jak psu na budę ta wieża....co za myślenie....to tak jak w służbie zdrowia niestety nie zrobimy operacji na kolano ale mamy jeszcze limit na ucho?ludzie co się u was stało z myśleniem....a potem kończy się jak byłym molem zostało złem koniecznym i po co to komu?

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ta wieza nie jest zla. Fajna atrakcja. Nie wiem czy inne tego rodzaj gminy maja cos podobnego. Nie wiem jak wyglada wydawwanie pieniedzy przez gmine i nie wiem czy mozna te pieniadze przeznaczyc na cos innego teraz. To co chcialem powiedziec to to, ze moze mozna by bylo te pieniadze wydac na cos innego ale, sama wieza to dobry pomysl, unikalny. Moze powinna miec nawet nie 30 a 40 metrow. Gdzie to ma stac? Kolo szkoly? to dobre miejsce - na wzniesienu. Blisko miasta, blisko ludzi. Moim zdaniem nie zaburzy to przyrody. Nie wnikam w wyglad - to kwestia gustu i funkcjonalnosci. Niech robia, ale niech nie zapomna o promocji gminy. 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Tomek napisał:

Ale ta wieza nie jest zla. Fajna atrakcja. Nie wiem czy inne tego rodzaj gminy maja cos podobnego. Nie wiem jak wyglada wydawwanie pieniedzy przez gmine i nie wiem czy mozna te pieniadze przeznaczyc na cos innego teraz. To co chcialem powiedziec to to, ze moze mozna by bylo te pieniadze wydac na cos innego ale, sama wieza to dobry pomysl, unikalny. Moze powinna miec nawet nie 30 a 40 metrow. Gdzie to ma stac? Kolo szkoly? to dobre miejsce - na wzniesienu. Blisko miasta, blisko ludzi. Moim zdaniem nie zaburzy to przyrody. Nie wnikam w wyglad - to kwestia gustu i funkcjonalnosci. Niech robia, ale niech nie zapomna o promocji gminy. 

Gorszego cymalisty nie czytałem. Niech wsxystko będzie byle było bo władza czymś się musi wykazać. Ponure to wszystko.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Olo napisał:

A to mi myślenie....jak klepnięte to niech budują....nawet jak psu na budę ta wieża....co za myślenie....to tak jak w służbie zdrowia niestety nie zrobimy operacji na kolano ale mamy jeszcze limit na ucho?ludzie co się u was stało z myśleniem....a potem kończy się jak byłym molem zostało złem koniecznym i po co to komu?

Niestety ale masz rację! Kaźdy chce po sobie głupotę zostawić i nawet im się udaje hahaha

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Haha napisał:

Niestety ale masz rację! Kaźdy chce po sobie głupotę zostawić i nawet im się udaje hahaha

Olo, Haha, dlaczego uwazacie, ze wieza jest czyms zlym? To kolejna atrakcja. Cos ciekawego. Cos unikalnego. Co w tym zlego?

Odnośnik do odpowiedzi

Co do tych chorych inwestycji jakie niby zostały przyklepane to nie tylko Olo jak tu piszesz ma inne zdanie.To ze trzeba środki unijne rozdysponować to każdy wie.Nie zawsze one celnie w wielu przypadkach były wydawane.Wieża komu tu jest potrzebna jak wystarczy za szkołą na wzniesieniu przez lodowiec pozostawionym obserwować to co jest piękne w Ińsku.Wieża to swoisty szyb kopalniany.Kto go utrzyma ,tak było z molem wybudowanym z funduszy zewnętrznych.Zobacz człowieku jak inne rzeczy wyglądają które są zrobione ze środków zewnętrznych .Nie ma ją kasy aby utrzymać to co zostało zrobione ,wszystko się sypie obojętnie przez kogo wykonane.Zobacz jak lampy w Ińsku wyglądają ,place zabaw,promenada .szkoła ,mieszkania w Ciemniku I.T.D.Niech napiszą czemu nie pozyskano żadnych środków na drogi w mieście i na terenie gminy.Tyle rzeczy mieli zrobić a tu falstart.Los pokarał nasz taką WŁADZĄ.Inwestycje które niby maja powstać to bez grosza gminnego,jak by były robione ze środków własnych to może były by doglądane solidnie a tak to ŁATWO PRZYSZŁO Łatwo POSZŁO.   Na jesieni a już niebawem podwyżki i to znaczne dla mieszkańców chcą zaoferować.       Największa i najbardziej trafiona inwestycja jaką nasza Kochana Władza wykonała to przebudowa chodnika na Ul.|Przybrzeżnej.Niech Panowie się przejdą i zobaczą co wykonali.Jak w zatoczce auta staną i do krawężnika dojadą to nie ma jak przejść.Tak to mierzyli tak poprawiali i tak co było dobre przez lata spieprzyli.To tyle dla Pana TOMKA.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, tatar napisał:

 

Wieże widokowe zawsze są atrakcją turystyczną i są odwiedzane przez turystów. Taka wieża byłaby tez dobrą promocja Ińska. Trzeba tylko popracować nad wyglądem , aby wieża lepiej komponowała się z otoczeniem.

Wy też jako władza wkomponawaliście się w układ władzy. Byle ogłosić kolejnego bubla. Zresztą nikt jeszcze nie powiedział że wieża powstanie? Takiej wieży wiertniczej w naszej gminie. Kolejne straszydło... 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...