Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panie burak podpisanie umowy z IPK i Rzepą to nie wystarczy....projekt dopiero będzie złożony więc nie wiadomo czy zostanie przyjęty a wy już pływacie na pomostach pływających i przez lupy świat podwodny oglądacie.....może mózg w głowie pływa?! Ten co to projektuje to jakiś architekt z odzysku bo fantazja go poniosła....na dodatek strona gminna która jest ogólno-dostępna życzy sobie zgody na pokazanie tej pseudo fantazyjnej wizualizacji.....nie wiem czy koń się śmieje bo ja tak....niektórzy Konie padli w kościele z tego szoku informacyjnego...Nie będzie dobrze w naszym miasteczku bo kolejni debile dorwali się do władzy - NIESTETY....

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, gość napisał:

nie podoba ci się to nie patrz głupi olo obudziłeś się bo już niedługo się doigrasz caffe już nie jest takie anonimowe już niebawem sam się przekonasz

 

Czyli już nie można mieć swojego zdania i krytykować władzy???? No no nadeszła dobra zmiana - inwigilacja była za komuny i wróciła....wyobraź sobie że nie mam nic do ukrycia...krytyka to wolność demokracji....projekt jest tylko na papierze nie jest praktyczny i dlatego wyrażam swoją opinię negatywną bo znów powstanie twór jak promenada którą TY tu też krytykujesz....nie pisz tylko do "Olo" patrz że projekt dopiero będzie złożony i wcale nie oznacza że zostanie przyjęty...no kiedy nauczycie się czytać ze zrozumieniem ....przecież jest napisane jak byk....

Odnośnik do odpowiedzi

Jak taki TWÓR można zaprojektować W ińsku i dodatku nad jeziorem gdzie natura nas otacza.Niech ten pan projektant obudzi się.Cały krajobraz przez taki TWÓR zostanie zdewastowany..Wygląda to jak SZYB KOPALNIANY.PIENIĄDZE ZOSTANĄ OCZYWIŚCIE ZMARNOWANE.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Gosc napisał:

Jak taki TWÓR można zaprojektować W ińsku i dodatku nad jeziorem gdzie natura nas otacza.Niech ten pan projektant obudzi się.Cały krajobraz przez taki TWÓR zostanie zdewastowany..Wygląda to jak SZYB KOPALNIANY.PIENIĄDZE ZOSTANĄ OCZYWIŚCIE ZMARNOWANE.

No co ty?! A wczoraj plułeś na "Olo" że głupi i zawistny i że nie musi tego oglądać. Bystry człowiek z niego bo ma rację a jak niby będzie działać wypożyczalnia? molo sięga aż do połowy parku ! dłuższe niż Teresa zrobiła i nawet nie ma zejść na sprzęt wodny! Plaża jest ograniczona tylko do lodziarni reszta plaży już nie będzie taka jak jest bo świadomie i głupio ją przecięto. Z prawej strony wypożyczalnia będzie się mieć dobrze a co z drugą a co łódkami które ludzie z domków mają. Czy projektant to architekt czy kolejny z d*** wzięty układowiec. Przy budowie wieży widokowej złamane też zostaną przepisy IPK nie ma pozwolenia w Ińsku na tej wysokości budowle. Jeśli już to nie w tym miejscu.To samo jest w planie przestrzennym. Wszystko to jest wał na wałku. Niech prokurator nie ściga Ola tylko władze gminy za złamanie wszystkich przepisów obowiązujących a architekt w pierwszej kolejności powinien poczytać plan przestrzenny i plan IPK. Taką umowę gmina podpisała o zgrozo z Marszałkiem i dyrektorem IPK. Ale chryja.Obecna władza wytyka Racinowskiemu promenadę a Działoszewskiej molo. Patrzcie co sami robią nie dość że nie przystający do realiów projekt to jeszcze łamią prawo. Jakby nie powiedzieć - brawo Olo ja tam na stronę gminy nie wchodzę ale caffe odwiedzam codziennie i nie wiedziałbym że coś takiego produkują.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak mowa o plaży to przed chwilą wróciłam z dzieckiem ze spaceru. Przed tym okrągłym budynku przy samej bramie runęła ogromna gałąź z topoli. Władze informuję że ledwo uszłam z życiem. Spadła z takiej wysokości że mogła zabić i połamać bramę. Ktoś się tym zajmie? Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi

Ot matoły z tym pokręconym lub myślącym inaczej Olo. Dywagują i psioczą jak tylko coś dla miasta władza chce uczynić. Kuźwa, nie robią nic - źle, robią coś też źle ! Jak wam dogodzić gminne skwaszone mordy ! Co was obchodzi Park Krajobrazowy ? Zamierzacie latać nad wieżą ? Boicie się że przyje+iecie w nią ! Molo rozebrane to płacz na cały powiat, jak będzie nowe to nie takie jak sobie wyobrażają ! Nie przyłazić na plażę, nie korzystać, moczyć jaja przy promenadzie i finito ....Olo pacanie !!  

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Japa napisał:

Ot matoły z tym pokręconym lub myślącym inaczej Olo. Dywagują i psioczą jak tylko coś dla miasta władza chce uczynić. Kuźwa, nie robią nic - źle, robią coś też źle ! Jak wam dogodzić gminne skwaszone mordy ! Co was obchodzi Park Krajobrazowy ? Zamierzacie latać nad wieżą ? Boicie się że przyje+iecie w nią ! Molo rozebrane to płacz na cały powiat, jak będzie nowe to nie takie jak sobie wyobrażają ! Nie przyłazić na plażę, nie korzystać, moczyć jaja przy promenadzie i finito ....Olo pacanie !!  

BRAWO JAPA !!!! DAWNO PISAŁAM, ŻE OLO TO ŻWIROWY KONFIDENT TO NIKT MI NIE WIERZYŁ

OLO NIE CHCE TEJ INFRASTRUKTURY BO TO JUŻ CAŁKOWICIE PRZEKREŚLI ŻWIROWE ASPIRACJE JEGO I JEMU PODOBNYCH

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, Japa napisał:

Ot matoły z tym pokręconym lub myślącym inaczej Olo. Dywagują i psioczą jak tylko coś dla miasta władza chce uczynić. Kuźwa, nie robią nic - źle, robią coś też źle ! Jak wam dogodzić gminne skwaszone mordy ! Co was obchodzi Park Krajobrazowy ? Zamierzacie latać nad wieżą ? Boicie się że przyje+iecie w nią ! Molo rozebrane to płacz na cały powiat, jak będzie nowe to nie takie jak sobie wyobrażają ! Nie przyłazić na plażę, nie korzystać, moczyć jaja przy promenadzie i finito ....Olo pacanie !!  

"Japa" naucz się robić dla pokoleń a nie dla publiki i pod kontem wyborów. Wy "łapiecie" okazję a nie budujecie dla przyszłości. Dobrze przeanalizuj ten projekt czy wizualizację ale nie ma ona nic wspólnego z właściwym wykorzystaniem plaży. Jedna z wypożyczalni prawdopodobnie zniknie chyba że dla niego wybudujecie nową. Pytam się gdzie mają ludzie wodować łódki na wodę. "Japa" gdzie ty mieszkasz że nie potrafisz prostej ideologii zrozumieć. To zwykła logika. Ciągle pisaliście na portalu i na stronie gminnej że molo było stanowczo za duże i takie nie jest potrzebne to teraz spójrz co ten idiota architekt zaprojektował?! Mam nadzieje że tego gniota nikt nie zaakceptuje.....Japa pacanie!!

Odnośnik do odpowiedzi
żwirkom na pohybel
3 godziny temu, mieszkanka napisał:

BRAWO JAPA !!!! DAWNO PISAŁAM, ŻE OLO TO ŻWIROWY KONFIDENT TO NIKT MI NIE WIERZYŁ

OLO NIE CHCE TEJ INFRASTRUKTURY BO TO JUŻ CAŁKOWICIE PRZEKREŚLI ŻWIROWE ASPIRACJE JEGO I JEMU PODOBNYCH

Najbardziej wkurzeni są żwirowcy bo nagle okazuje się, że władze mają pomysły i można coś zrobić bez żwirowych srebrników!

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, mieszkanka napisał:

BRAWO JAPA !!!! DAWNO PISAŁAM, ŻE OLO TO ŻWIROWY KONFIDENT TO NIKT MI NIE WIERZYŁ

OLO NIE CHCE TEJ INFRASTRUKTURY BO TO JUŻ CAŁKOWICIE PRZEKREŚLI ŻWIROWE ASPIRACJE JEGO I JEMU PODOBNYCH

Od kiedy pamiętam Olo był zawsze przeciwny żwirowni. Jak nie wierzysz to poczytaj jego stare wpisy, których jest na pęczki na forum albo idź być idiotą gdzie indziej.

Prawdziwymi zwolennikami żwirowni jest kolejno: Liwak, Kupczyński i Szafran, którzy bezczelnie wydymali wyborców na kłamstwie wyborczym ale dla ciebie ważniejsze jest co olo naskrobie. Stary lecz się na mózg bo w naszej gminie powstaje kolejny kretyński projekt mola, które zamiast przyciągać turystów będzie tylko drogie w utrzymaniu. Mało z was już pamięta kiedy na rozebranym już molo stały lampy i co? Kabel ktoś ukradł, lampy rozwalił i tyle było po lampach. A teraz liwak sobie wymyślił ścieżkę ekologiczną po molo. Panie liwak pan myślisz, że te bilbordy z informacjami o zwierzętach i roślinkach tam długo postoją? Wiesz pan jakie nad jeziorem bandziory się przewijają? Policzyłeś ile będzie kosztowała konserwacja mostu i bilbordów na tym moście czy znowu powstanie most, który po kilku latach się rozpadnie bo są ważniejsze rzeczy do sfinansowania? Współczuję głupoty i braku jakiejkolwiek wizji...

A najważniejsze: gdzie są konsultacje społeczne w sprawie tego mostu? Dlaczego nie było zorganizowane żadne spotkanie z mieszkańcami żeby mogli zaproponować wygląda części mola albo co by tam chętnie widzieli? W Ińsko jest kolejna władza, która zamiast słuchać mieszkańców zawsze wie swoje...

Odnośnik do odpowiedzi
Tak to powinno wyglądać

Takie molo jak poprawiłem nam w zupełności wystarczy. Tam gdzie seledynowa strzałka dajcie to samo co w trzeciej strefie i będzie z*********. Na molo można tylko siedzieć, stać i skakać do wody a jak się zagospodaruje tamtą część tak jak w części trzeciej to nareszcie powiem, że coś zaczyna w tym mieście iść w dobrym kierunku. Nie wspomnę o tym, że gmina zaoszczędzi przy tym masę hajsu. Za moje poprawki nie musie nic płacić bo zrobiłem to pro publico bono :)

Niech inni też się wypowiedzą tutaj bo mój przedmówcą powiedział bardzo ciekawą rzecz. Konsultacji w tej gminie nie uświadczycie chyba, że organizacją zajmie się Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Ińskiej, które dla żwirowni ogarnęło pełen serwis ale jak przychodzi do dyskusji nad wyglądem przyszłego molo to nigdzie ich nie widać. Wiadomo jaki oni rodzaj rozwoju w gminie promują. Taki żwirowy  c'nie :P

Pomosty.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, stonka napisał:

A ja nie chcę żadnego mola ! Goła plaża jest piękna ! Mam prawo do konsultacji czy nie ?

Dla mnie spoko. Ważne jest to, że masz swoją wizję plaży. Burak chce za to wyręczyć mieszkańców i wciskać kolejny drogi kit, który nawet nie jest pewny z tego co Olo pisał. Fakt więc jest taki im mniejsze molo tym mniej potrzeba pieniędzy a wtedy zwiększa się szansa żeby w ogóle pieniądze na to dostać.

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, hehe napisał:

Dla mnie spoko. Ważne jest to, że masz swoją wizję plaży. Burak chce za to wyręczyć mieszkańców i wciskać kolejny drogi kit, który nawet nie jest pewny z tego co Olo pisał. Fakt więc jest taki im mniejsze molo tym mniej potrzeba pieniędzy a wtedy zwiększa się szansa żeby w ogóle pieniądze na to dostać.

Nie rozumiesz pacanie co miałam na myśli. Konsultacje ? Kogo z kim ? Ilu mieszkańców z Ińska korzysta z plaży ? I najważniejsze jak się wypowiada trzech Polaków to wychodzą  z z ich konsultacji cztery opinie !! Tyle w temacie, władza ma rację i mordy w kubeł !

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, stonka napisał:

Nie rozumiesz pacanie co miałam na myśli. Konsultacje ? Kogo z kim ? Ilu mieszkańców z Ińska korzysta z plaży ? I najważniejsze jak się wypowiada trzech Polaków to wychodzą  z z ich konsultacji cztery opinie !! Tyle w temacie, władza ma rację i mordy w kubeł !

Nooo nie wiem kto podpisze zgodę na taką inwedtycję. Chyba Rzepa który z PSL jak liwak i szafran bo kupczyński to miernota z fyzą. Ktoś miał rację jak napisał że to wyborczy kit. Się okaże że przed eyborami zawsze można bubel wypóścić tak jak Racin promenadę. Władzo zaczni myśleć. Nie rób nic na pokaz tylko dla ludzi i po wizjonersku a nie z arvhitektem co ińskiej plaży nie widział.

Odnośnik do odpowiedzi
Do psychicznej baby
Godzinę temu, stonka napisał:

Nie rozumiesz pacanie co miałam na myśli. Konsultacje ? Kogo z kim ? Ilu mieszkańców z Ińska korzysta z plaży ? I najważniejsze jak się wypowiada trzech Polaków to wychodzą  z z ich konsultacji cztery opinie !! Tyle w temacie, władza ma rację i mordy w kubeł !

Klasyczny przykład głupiego człowieka. Pisze tak, że tylko ona coś z tego rozumie a potem ma pretensje, że ktoś to rozumie inaczej. Odpowiadam na pytania:

1. Tak konsultacje bo liwak zapowiadał, że zmieni dotychczasowe podejście do ludzi. Jak widać jego słowa są c**** warte.

2. Gminy ińsko z mieszkańcami. Głupszego pytania nie dało rady zadać?

3. To pytanie kieruj do liwaka, który powinien był przeprowadzić w tej sprawie odpowiednie badania co nie zmienia faktu, że masa ludzi z ińska idzie na plażę. Jak tego nie widzisz to wyjdź z kuchni raz na rok i zobaczysz. Jogging, nordic walking, spacer, wyjście z psem. Przy plaży też ludzie mieszkają i angażują się w różnego rodzaju aktywności fizyczne ale ty tak samo jak geniusz liwak wiesz wszystko najlepiej. O ośrodkach i polu namiotowym w pobliżu plaży nie będę wspominał bo gdybyś była w ogóle mieszkanką ińska to byś wiedziała, że pieprzysz głupoty. 

4. Naucz się jak działa dyskusja i czym są opinie bo widzę, że masz ogromne problemy z tymi słowami. Przy okazji sprawdź w słowniku języka polskiego co oznacza słowo konsensus.

5. Mordę sama możesz zamknąć. Ciebie boli, że ludzie mają inne opinie a sama rozkazujesz innym co i jak mają myśleć. Czasy się zmieniły i takie barany jak ty, którzy są gotowi sprzedać duszę diabłu w imię miłości politycznej nie mają żadnej siły przebicia. Bądź pewna, że jak liwak oleje opinie mieszkańców to ludzie zaczną na niego wylewać hektolitry gówna. Nie dlatego, że mają rację tylko dlatego, że obiecywał zmiany a tak na dobrą sprawę nie różnicy niczym od Racinowskiego, który przynajmniej jak wysyłał coś do RIO to wracało pozytywnie.

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Gość napisał:

Co to za bubel .Projektant chyba nie wie gdzie to ma być.Tak spieprzyć to co jest najpiękniejsze czyli NATURĘ

Spokojnie to na razie wizualizacja....przecież jeszcze projektu jako takiego nie ma wszystko można poprawić cały czas myślę po co komu takie wielkie molo....w sumie bez niego też jest ładnie.ciągle tylko się zastanawiam gdzie będzie można wodować łódki bo architekt  tego nie przewidział. poprzednie już sprawiało kłopoty ale teraz to trzeba być no właśnie kim żeby zaprojektować molo bez zejścia do wody? Ten projektant to był na naszej plaży bo jego głupota mnie zadziwia. Panie szafran miało być małe mole na potrzeby i możliwości miasta a co jest? Kto to będzie o to dbał! Właściwie to nie napisano czyją własnością będzie molo IPK, Marszałka czy gminy. Pytam rajcy i radnego? Ewentualnie Olo.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, siara napisał:

Spokojnie to na razie wizualizacja....przecież jeszcze projektu jako takiego nie ma wszystko można poprawić cały czas myślę po co komu takie wielkie molo....w sumie bez niego też jest ładnie.ciągle tylko się zastanawiam gdzie będzie można wodować łódki bo architekt  tego nie przewidział. poprzednie już sprawiało kłopoty ale teraz to trzeba być no właśnie kim żeby zaprojektować molo bez zejścia do wody? Ten projektant to był na naszej plaży bo jego głupota mnie zadziwia. Panie szafran miało być małe mole na potrzeby i możliwości miasta a co jest? Kto to będzie o to dbał! Właściwie to nie napisano czyją własnością będzie molo IPK, Marszałka czy gminy. Pytam rajcy i radnego? Ewentualnie Olo.

I skoro jest tyle głosów sprzeciwu to władza powinna iść po rozum do głowy i omówić fanaberie architekta jak również porozmawiać z dyrektor IPK i Marszałkiem czy taki twór ma rację bytu i czy warto łamać zapisy planu przestrzennego który obowiązuje i planu IPK. Bo coś tu jest nie halo!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

http://insko.pl/aktualnosci/pokaz/159_podpisanie_umowy_na_dofinansowanie

Siłownia plenerowa - jasne to jest bardzo potrzebne dla mieszkańców! Miejsca pracy potrzebne a nie pływające mola, wieże widokowe i siłownie. Dla kogo wy to robicie cwaniaki z PSL dla zbliżających się wyborów??? A ludziom serwują kurniki pod oknem albo żwirownię na 100 lat bo nikt więcej tu nie przyjdzie do kacyków. Wszstko co najgorsze to do Ińska albo żeby tylko swój wizerunek poprawić. Ech szkoda gadać:cry:

 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...