Skocz do zawartości

Konsultacje w sprawie żwirowni


Jacek Racinowski

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, duda napisał:

Wy kmiotki . Co Wy tu piszecie to jest śmiech i żenada . Nie macie pojęcia o żwirowni , polityce lokalnej czy tej trochę większej . Piszecie posty odpowiadacie sobie sami na nie . Pan Szafran w tym bryluje . Pan Kupczyński itp itd. Żwirownia budzi niepokój ale u kogo u 5 osób ,które tu piszą na forum . Tamta grupa co chciała niby kupić mieszkańców za piwo i kiełbaskę to tak naprawdę ma wszystko szeroko i głęboko . Bo ani Liwak nie podskoczy dyrektorowi kopalni Grzesiakowi bo Grzesiak to jest ktoś a Pan Burmistrz ma jeszcze dużo do pokazania , Kieliszkowski to następny bonzo ,któremu żaden Leśkiw czy inny urzędniczyna nie straszny , trener Irek / nie znam dokładnie nazwiska / to kolejna osoba która jest niezależna , Zinko emeryt ,który przyczepił się do tej grupy i pewnie dla korzyści , Paciej ustawiony jak złoto i w konfrontacji z Szafranem i w gadce zabija Szafrana i innych jak chce . Więc grupa ,która chce żwirowni ma przewagę . Intelektualną , finansową i społeczną . A to że Olo , i inny krzykacz raz opluwa , raz chwali i tak nic nie wskóra .  

Szkoda konfrontować twoją wypowiedź z wpisami o żwirowni....łykasz żaby i bekasz po nich franco ......duj sobie duj w te zwoje "dudy" może ci zbuki spuchną...jeśli je jeszcze masz...w sumie lepiej żebyś mniej wiedział i same głupoty....jesteś wtedy bardziej czytelny....

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 882
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

1 minutę temu, duda napisał:

I co po raz kolejny Olo czy jak ci tam jesteś kmiotkiem ,który potrafi obrażać i opluwać .

 

Parchu odpimpkuj się. ....tylko jeden jest kmiot na tym forum który obraża i opluwa. .pampers napakowany gównem ...

Odnośnik do odpowiedzi
Gdzie byłeś olo ?
1 minutę temu, duda napisał:

I co po raz kolejny Olo czy jak ci tam jesteś kmiotkiem ,który potrafi obrażać i opluwać .

 

olo czy jak mu tam , podobnie jak kiedyś szafran zna tylko jedną prawdę i jedno zdanie " swoje ". Każdy kto ma inne jest jemu wrogiem . To że opluwa i obraża tutaj i wcale się z tym nie kryje jest dowodem bliźniaczo podobnego chamstwa szafrana . Do tego pana nie dociera , że to forum jest dla wszystkich także tych którzy mają inne zdanie . Wygląda na to że pisanie tutaj stało się jego jedyną szansą na zaistnienie . Nasuwa się pytanie czemu jak jest taki energiczny nie bierze czynnego udziału w sesjach i komisjach ? a może bierze ale tam nie ma nic do powiedzenia lub jest to beznadziejne i naiwne .
Gdzie był taki olo , czy jak mu tam w czasie referendum , czy chodził po domach agitować mieszkańców przeciwko żwirowni , a może był w grupie referendalnej i tam działał ? Taka indywidualność na pewno się nie marnowała w czasie kiedy można było raz na zawsze zablokować żwirownię .......

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Gdzie byłeś olo ? napisał:

olo czy jak mu tam , podobnie jak kiedyś szafran zna tylko jedną prawdę i jedno zdanie " swoje ". Każdy kto ma inne jest jemu wrogiem . To że opluwa i obraża tutaj i wcale się z tym nie kryje jest dowodem bliźniaczo podobnego chamstwa szafrana . Do tego pana nie dociera , że to forum jest dla wszystkich także tych którzy mają inne zdanie . Wygląda na to że pisanie tutaj stało się jego jedyną szansą na zaistnienie . Nasuwa się pytanie czemu jak jest taki energiczny nie bierze czynnego udziału w sesjach i komisjach ? a może bierze ale tam nie ma nic do powiedzenia lub jest to beznadziejne i naiwne .
Gdzie był taki olo , czy jak mu tam w czasie referendum , czy chodził po domach agitować mieszkańców przeciwko żwirowni , a może był w grupie referendalnej i tam działał ? Taka indywidualność na pewno się nie marnowała w czasie kiedy można było raz na zawsze zablokować żwirownię .......

Ty volksdojczu Olo bardzo agitował przeciw żwirowni....nie wiem co wtedy robił szafran ale ja ulotki po blokach roznosiłem i po sklepach....jeszcze raz jak napiszesz pampersie Olo-Szafran to zgłoszę do zarządzającego forum aby się za takie wpisy w końcu wziął .... bo nie można dać przyzwolenia aby "polski janusz" lub volksdojcz panoszył się bezkarnie..

Odnośnik do odpowiedzi

Olo to mógł agitować przeciw promieniom słonecznym na równiku  i zapyleniu na Śląsku . Mocni w gębie i tylko anonimowo w internecie . Przychodzi walka na argumenty i na live to nie ma nikogo . Ani OOOlaaa , ani Włodka Szafrana , ani Jacka Liwaka , ani Michała Kupczyńskiego . Biedne Ińsko , biedne społeczeństwo . Zobaczcie kmiotki . Już pisałem wcześniej że Ci co mogli coś zrobić dla Ińska odwrócili się plecami i radzą sobie gdzie indziej . Realizują się mają swoje grona znajomych , nieżle im się wiedzie . W naszym miasteczku i gminie ci wszyscy co się uwidaczniają na forum internetu  to są nieudacznicy / włącznie z nieudolną obecną władzą / No ja też się udzielam więc chyba jestem nieudacznikiem . Nie pracuję na swój rachunek mam swoją firmę nieżle mi się wiedzie i ubolewam nad tym że Ińsko popada w nicość .

Odnośnik do odpowiedzi

Wolksdojcz , ukrainiec , komuch to dość popularne słowa używane na forum przez aktywnych . Kmiotków którzy w ramach jakże swojego ambitnie spędzanego czasu wolnego są recenzentami władzy , mieszkańców czy też lokalnego biznesu i przemysłu . Biedniutkie społeczenstwo ińskie szargane jeszcze podziałami polsko-ukraińskimi , volksdojcze to rozumię że farbowani z Berlina i okolic co ulokowali swoje kiedyś marki a teraz euro w chatki w gminie a teraz pewnie bardzo żałują . Ktoś kto jeżdzi dalej niż Kamienny Most widzi że wiele miejsc ładnieje ,że władze nawet okolicznych gmin mocno się starają aby coś działo się pozytywnego w ich społecznościach i niekoniecznie są to afery i obiecanki jak to się ma w przypadku L , SZ , K . W listopadzie mija 2 lata od przepięknie zapowiadanej zmiany władzy . I co ? Ciśnie się na usta jedna odpowiedź . I .....................no .

Odnośnik do odpowiedzi

Idę na obiad bo żona woła , więc na koniec refleksja . Może i ten Liwak jak by się wysilił to by coś z tego się urodziło ale nie z zadufanym i przemądrzałym niestety w negatywnym tego słowa znaczeniu Szafranem i jeszcze po prawdzie bardzo prostackim  , oraz swoim zastępcom Kupczyńskim , który niestety jest gołowąsem i robi bardzo negatywny wizerunek obecnej władzy .Smacznego .

Odnośnik do odpowiedzi
Ińsko prze do przodu.

W tobie jest tyle jadu i nienawiści i będzie ci obiad smakował? Nie rozsiewaj tu złych feromonów, Ińsko wbrew temu co piszesz się rozwija, burmistrz ma koncepcję rozwoju którą wprowadza powoli w życie, Dni Ińska udane i lepsze niż w latach poprzednich. O co ci chodzi? Chyba tylko o zazdrość i zawiść.

Odnośnik do odpowiedzi

Ty się obudź . Jaką koncepcję ma burmistrz . On słynie z tego że ma mu wpływać 1 ego na konto . To jest jego koncepcja . Zero polotu , zero wigoru , zero chęci . Grunt to 7 tysięcy miesięcznie to jest najpoważniejsza koncepcja wg burmistrza .

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, jacek napisał:

Ty się obudź . Jaką koncepcję ma burmistrz . On słynie z tego że ma mu wpływać 1 ego na konto . To jest jego koncepcja . Zero polotu , zero wigoru , zero chęci . Grunt to 7 tysięcy miesięcznie to jest najpoważniejsza koncepcja wg burmistrza .

No już wiadomo o co Ci chodzi. Ty jesteś zawistny o stołek i kasę. No to się śliń bo to dla ciebie rzecz nieosiągalna ?

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Olo napisał:

Ty volksdojczu Olo bardzo agitował przeciw żwirowni....nie wiem co wtedy robił szafran ale ja ulotki po blokach roznosiłem i po sklepach....jeszcze raz jak napiszesz pampersie Olo-Szafran to zgłoszę do zarządzającego forum aby się za takie wpisy w końcu wziął .... bo nie można dać przyzwolenia aby "polski janusz" lub volksdojcz panoszył się bezkarnie..

Ińsko prze do przodu ........ bo pęknę ze śmiechu . Napierają na siebie to chyba ci u władzy . OD TYŁU . Wszyscy samotni iiiihihihihhhh.

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, gościu napisał:

Ińsko prze do przodu ........ bo pęknę ze śmiechu . Napierają na siebie to chyba ci u władzy . OD TYŁU . Wszyscy samotni iiiihihihihhhh.

Co innego cytujesz a co innego komentujesz . To znak upośledzenia iiiihihihhhh

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, widz napisał:

Wróciłem z dni Ińska . Czaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadddduuuu nie było . d*** nie urwało a miało być tak cudnie . No i ten wczorajszy koncert gwiazdy wieczoru buuhahaahahaahahaha .

 

Wypad na wątek " Dni Ińska" niech ci nawet resztę oderwie.

Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktoś albo ma jakieś przeczucie co ślimak zrobi w sprawie żwirowni?

Jak rozumiem teraz mamy etap decyzji środowiskowej i tak jak wcześniej musi ogarnąć wszystkie uzgodnienia itd. Ale co później? Przecież każdy dobrze pamięta, że wiodące hasło ślimaka było "Nie dla żwirowni" ale póki co facet nie zrobił dosłownie niczego żeby ta żwirownia nie powstała. Powiedziałbym nawet, że zrobił więcej na ich korzyści przez swoje cipowate podejście do problemu. Jak dla mnie to po tej ankiecie on wyda po prostu pozytywną decyzję i sprawa pójdzie dalej. W sądach przegrał, przecież gołym okiem widać, że on w ogóle nie trzyma ręki na pulsie. Nie wspominając już o tym, że na referendum zjawiło się znacznie więcej ludzi i on teraz bierze pod uwagę ankietę, która jest 50 na 50? Śmieszny on jest. Zero planów na Ińsko, wchodzi w d*** żwirowni oszukując przy tym nas wyborców i on liczy na drugą kadencję? A to jego pijaństwo... Po Ińsku to już legendy na ten temat krążą... Wicka też się to tyczy... Takie dwa wieśniaczki, które do koryta się dorwały i teraz od nadmiaru gotówki im się w głowach popierdzieliło......

Odnośnik do odpowiedzi
O 10.07.2016 o 20:30, pytajnik napisał:

Wie ktoś albo ma jakieś przeczucie co ślimak zrobi w sprawie żwirowni?

Jak rozumiem teraz mamy etap decyzji środowiskowej i tak jak wcześniej musi ogarnąć wszystkie uzgodnienia itd. Ale co później? Przecież każdy dobrze pamięta, że wiodące hasło ślimaka było "Nie dla żwirowni" ale póki co facet nie zrobił dosłownie niczego żeby ta żwirownia nie powstała. Powiedziałbym nawet, że zrobił więcej na ich korzyści przez swoje cipowate podejście do problemu. Jak dla mnie to po tej ankiecie on wyda po prostu pozytywną decyzję i sprawa pójdzie dalej. W sądach przegrał, przecież gołym okiem widać, że on w ogóle nie trzyma ręki na pulsie. Nie wspominając już o tym, że na referendum zjawiło się znacznie więcej ludzi i on teraz bierze pod uwagę ankietę, która jest 50 na 50? Śmieszny on jest. Zero planów na Ińsko, wchodzi w d*** żwirowni oszukując przy tym nas wyborców i on liczy na drugą kadencję? A to jego pijaństwo... Po Ińsku to już legendy na ten temat krążą... Wicka też się to tyczy... Takie dwa wieśniaczki, które do koryta się dorwały i teraz od nadmiaru gotówki im się w głowach popierdzieliło......

Zrobili igrzyska w postaci Dni Ińska i cicho sza o kopalni a przecież ciąg dalszy jest po konsultacjach.  Dlaczego nic na ten temat nie mówi władza....powiedzcie jaki dalszy krok macie zamiar zrobić....to się przecież dzieje i gumiaki udają że to nie ich problem....

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Olo napisał:

Zrobili igrzyska w postaci Dni Ińska i cicho sza o kopalni a przecież ciąg dalszy jest po konsultacjach.  Dlaczego nic na ten temat nie mówi władza....powiedzcie jaki dalszy krok macie zamiar zrobić....to się przecież dzieje i gumiaki udają że to nie ich problem....

Szanowny Olo. Konsultacje nie są zobowiązujące pod żadnym względem dla Pana Burmistrza ! Dla Ciebie i innych zatroskanych losem naszej małej Ojczyzny, ważne jest że kopalni nie ma i nie będzie ! Tego się trzymaj Olo i nie podnoś niepotrzebnego rabanu. SKSM "coś kombinuje" z poligonówką, ale to już jest łabędzi śpiew. Stanowisko Urzędu i większości RM to zdecydowane nie dla żwirowni na złożu Ciemnik !! A tak apropo gumiaków, właśnie przedziurawiłem jednego !!!?? 

 

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, rajca napisał:

Szanowny Olo. Konsultacje nie są zobowiązujące pod żadnym względem dla Pana Burmistrza ! Dla Ciebie i innych zatroskanych losem naszej małej Ojczyzny, ważne jest że kopalni nie ma i nie będzie ! Tego się trzymaj Olo i nie podnoś niepotrzebnego rabanu. SKSM "coś kombinuje" z poligonówką, ale to już jest łabędzi śpiew. Stanowisko Urzędu i większości RM to zdecydowane nie dla żwirowni na złożu Ciemnik !! A tak apropo gumiaków, właśnie przedziurawiłem jednego !!!?? 

 

I to jest merytoryczna odpowiedź....nie to co gość poniżej..

20 minut temu, gość napisał:

Żwirownia ma być. Ińsko ma się rozwijać, a jak komuś się nie podoba to w każdej chwili może się wyprowadzić.

Tylko burak popierający żwirownię może tak pisać. ....

Odnośnik do odpowiedzi

Nie obraźcie się że tu piszę ale stoję autem na plaży i nie wirzę?kobieta zamiata miotłą kałużę? ścieżkę też. Ludzie!!!!deszcz leje a u Was w gminie zamiatają ķałuże na polnej drodze ? takie cuda zobaczyłem tylko w Ińsku ?

Odnośnik do odpowiedzi
do wsiocha MIAŁKA
17 minut temu, MIAŁKA napisał:

TY OLO  POLSKIEGO UCZYSZ W SZKOLE CZY UDAJESZ UCZONEGO PARALITYKU 

Czemu paralityku? Czemu uczę polskiego? po prostu tak się pisze buraku...

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...