Skocz do zawartości

Konsultacje w sprawie żwirowni


Jacek Racinowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 882
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

2 godziny temu, Olo napisał:

Gdzie te 700 zwolenników żwirowni...Ale też porażka liwaka, kupczyńskiego i szafrana z mazurkiem -wstyd...pisałem wcześniej że fiti fifti..A chłopaki i tak się nie postarali?

Jaka porażka Olo ? "Wypowiedziało" się 173 osoby z tego jeszcze 79 było przeciw żwirowni toż to sromota dla żwirowego eldorado ! Właśnie to jest zwycięstwo wymienionych przez Ciebie ludzi, którzy aktywnie zabierali głos przeciw i oczywiście także Twoja mała cegiełka jest w tej budowli, bo mocno "agitujesz" przeciw !! 

Odnośnik do odpowiedzi
24 minut temu, turystka napisał:

Ińsko było, jest i będzie turystyczne!

Mam uwierzyć że tak będzie? NIE nie będzie bo to głupia władza, najgłupsza od wielu wielu lat!!!! Takie jest moje zdanie. W żadne banialuki już nie uwierzę. Liwak wybrał krętą drogę i rozbije się na pierwszym zakręcie z takich takich wyborów. Upadek gminy tuż tuż.

Odnośnik do odpowiedzi
zdecydujcie
1 minutę temu, rajca napisał:

Jaka porażka Olo ? "Wypowiedziało" się 173 osoby z tego jeszcze 79 było przeciw żwirowni toż to sromota dla żwirowego eldorado ! Właśnie to jest zwycięstwo wymienionych przez Ciebie ludzi, którzy aktywnie zabierali głos przeciw i oczywiście także Twoja mała cegiełka jest w tej budowli, bo mocno "agitujesz" przeciw !! 

Jak chcecie to na Olo plujecie a jak wam pasuje to jednak uważacie że robi dobrą robotę. Może krytykuje władze ale cały czas jest na stanowisku że żwirownia to głupi a może jeden z najgłupszych pomysłów w tej okolicy. Rajco a jak to porównać do zebranych podpisów stowarzyszenia w sprawie konsultacji bo coś tu śmierdzi na kilometry.

Odnośnik do odpowiedzi

Okazało się,że "domowe ankiety" popierające nie są odzwierciedleniem faktycznych preferencji  Ińszczan.Gdyby ich było ok.700,to zwolennicy żwirowni dążyliby do referendum. Tak nie stało się,więc są marne szanse na ogłoszenie referendum,a tym bardziej na wygranie.Brawo Ińszczanie. Nie daliście sie kupić za piwo,kiełbaski i Weekend.

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Olo napisał:

Gdzie te 700 zwolenników żwirowni...Ale też porażka liwaka, kupczyńskiego i szafrana z mazurkiem -wstyd...pisałem wcześniej że fiti fifti..A chłopaki i tak się nie postarali?

A chłopaki prostują.... i się nie staraja

Odnośnik do odpowiedzi
mieszkaniec
13 minut temu, wiem napisał:

Okazało się,że "domowe ankiety" popierające nie są odzwierciedleniem faktycznych preferencji  Ińszczan.Gdyby ich było ok.700,to zwolennicy żwirowni dążyliby do referendum. Tak nie stało się,więc są marne szanse na ogłoszenie referendum,a tym bardziej na wygranie.Brawo Ińszczanie. Nie daliście sie kupić za piwo,kiełbaski i Weekend.

Mieszkańcy nie dali się przekupić ale władza już tak. Liwak gania jak z pieprzem do Marszałka i żebrze o drogę poligonową a jak myślisz po co mu ona? dla kogo depcze baran ścieżki? dla mieszkańców -przecież tam nie będą chodzić. Liwak jest zwolennikiem żwirowni i robi wszystko żeby powstała. A my mieszkańcy go POSUNIEMY przy pierwszej nadarzającej okazji. Już niedługo. To kłamca wyborczy razem z tym Ińsko Razem.

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, mieszkaniec napisał:

Mieszkańcy nie dali się przekupić ale władza już tak. Liwak gania jak z pieprzem do Marszałka i żebrze o drogę poligonową a jak myślisz po co mu ona? dla kogo depcze baran ścieżki? dla mieszkańców -przecież tam nie będą chodzić. Liwak jest zwolennikiem żwirowni i robi wszystko żeby powstała. A my mieszkańcy go POSUNIEMY przy pierwszej nadarzającej okazji. Już niedługo. To kłamca wyborczy razem z tym Ińsko Razem.

Bzdura.Liwak tłumaczył radnym,że nie ma i nie będzie szans na korzystanie z drogi poligonowej.Liwak robi wiele,by żwirownia nie powstała.

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, wiem napisał:

Bzdura.Liwak tłumaczył radnym,że nie ma i nie będzie szans na korzystanie z drogi poligonowej.Liwak robi wiele,by żwirownia nie powstała.

Hahaha robi wszystko żeby żwirowni nie było???? Kto ci to powiedział???? A ja byłem na spotkaniu i wiem że uchwały nie chciał uchylić i to ON jako jedyny inni radni chcieli inni wzięli ogon pod siebie a ON uparcie nie chcial podjąć uchwały przeciw żwirowni. Tu stawiam na nim nie kropkę tylko KRZYŻYK.

Odnośnik do odpowiedzi
24 minut temu, wiem napisał:

Bzdura.Liwak tłumaczył radnym,że nie ma i nie będzie szans na korzystanie z drogi poligonowej.Liwak robi wiele,by żwirownia nie powstała.

Kto w to jeszcze wierzy- chyba tylko radni bo mieszkańcy już swoje wiedzą. Buta jaką pokazał na spotkaniu w kinie mówi wszystko o tym gumiaku.

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, na pewno napisał:

Hahaha robi wszystko żeby żwirowni nie było???? Kto ci to powiedział???? A ja byłem na spotkaniu i wiem że uchwały nie chciał uchylić i to ON jako jedyny inni radni chcieli inni wzięli ogon pod siebie a ON uparcie nie chcial podjąć uchwały przeciw żwirowni. Tu stawiam na nim nie kropkę tylko KRZYŻYK.

Poważnie tak było? No "rajco" i "wiem" czy to fakt czy mit.......

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, wiem napisał:

Nie stawiaj ani kropki,ani krzyżyka.Też byłem na tym spotkaniu i nie wziąłem ogona pod siebie z prostej przyczyny.Liwak ma rację,bo radni "przeciw" nie mają zdecydowanej przewagi.

 

A  jednak....głupków w radzie nie brakuje jest ich dokładnie 15 do nich dochodzą burmistrz kalosz i wicek gumiak....drodzy mieszkańcy my nigdy nie zawiedźmy....

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, wiem napisał:

Nie stawiaj ani kropki,ani krzyżyka.Też byłem na tym spotkaniu i nie wziąłem ogona pod siebie z prostej przyczyny.Liwak ma rację,bo radni "przeciw" nie mają zdecydowanej przewagi.

 

Macie koalicję Ińsko Razem i nie ma większości? A można wiedzieć którzy radni z koalicji są za żwirownią? Warto wiedzieć bo szoku doznałem po tej informacji!!! Jak w koalicji może nie być większości?! Chcę wiedzieć którzy to zwolennicy kopalni.

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Olo napisał:

A  jednak....głupków w radzie nie brakuje jest ich dokładnie 15 do nich dochodzą burmistrz kalosz i wicek gumiak....drodzy mieszkańcy my nigdy nie zawiedźmy....

Brawo. Mądrze i naukowo.

Odnośnik do odpowiedzi

To jest bełkot Olo. Nie wiem na jakim publicznym spotkaniu było dyskutowane uchylenie uchwały ? Wcześniejsze wpisy są chyba jasne. Nie będzie żwirowni !!! I tego się trzymajmy! Każdy wpis antagonizujący burmistrza z radnymi wychodzi od zwolenników żwirowni. Jacek Liwak z klubem Ińsko Razem, jest przeciwny otwarcia żwirowni.Nie ma tu żadnych wahań czy też spodziewanych kompromisów. Jedynie co podlega wewnętrznej dyskusji to jest forma (sposób),jak bezpiecznie zastopować żwirownię. I tu też doszliśmy wspólnie z prawnikami, do mety !  

Odnośnik do odpowiedzi
23 minut temu, wiem napisał:

Nie stawiaj ani kropki,ani krzyżyka.Też byłem na tym spotkaniu i nie wziąłem ogona pod siebie z prostej przyczyny.Liwak ma rację,bo radni "przeciw" nie mają zdecydowanej przewagi.

 

To kpina z mieszkańców. Czyli można było zdecydować ale radni i burmistrz oszukali nas i udają, że nie chcą żwirowni. No siara do kwadratu.Liwak oszołomie jeden tobie to burmistrzowanie bokiem wyjdzie. Czkawką się wam odbije wszystkim.Siara, siara, siara tfuuu

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, rajca napisał:

Jaka porażka Olo ? "Wypowiedziało" się 173 osoby z tego jeszcze 79 było przeciw żwirowni toż to sromota dla żwirowego eldorado ! Właśnie to jest zwycięstwo wymienionych przez Ciebie ludzi, którzy aktywnie zabierali głos przeciw i oczywiście także Twoja mała cegiełka jest w tej budowli, bo mocno "agitujesz" przeciw !! 

Jak widać z wpisów innych mieszkańców jednak to jest porażka:fear:

Odnośnik do odpowiedzi
23 minut temu, napisz napisał:

Macie koalicję Ińsko Razem i nie ma większości? A można wiedzieć którzy radni z koalicji są za żwirownią? Warto wiedzieć bo szoku doznałem po tej informacji!!! Jak w koalicji może nie być większości?! Chcę wiedzieć którzy to zwolennicy kopalni.

Radni nie kryją swoich przekonań co do żwirowni. Wystarczy tylko zapytać,a sami ujawnią się.

Odnośnik do odpowiedzi
Mów prawdę!
Godzinę temu, na pewno napisał:

Hahaha robi wszystko żeby żwirowni nie było???? Kto ci to powiedział???? A ja byłem na spotkaniu i wiem że uchwały nie chciał uchylić i to ON jako jedyny inni radni chcieli inni wzięli ogon pod siebie a ON uparcie nie chcial podjąć uchwały przeciw żwirowni. Tu stawiam na nim nie kropkę tylko KRZYŻYK.

No to mów którzy radni byli przeciw żwirowni,a którzy wzięli ogon pod siebie? A którzy są za żwirownią?  Co to za spotkanie było?

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Mów prawdę! napisał:

No to mów którzy radni byli przeciw żwirowni,a którzy wzięli ogon pod siebie? A którzy są za żwirownią?  Co to za spotkanie było?

Ty mi to powiedz. Albo niech powie "rajca" i "wiem" oni też tam byli niech powiedzą prawdę!

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...