Skocz do zawartości

Dni Ińska 2016


Rekomendowane odpowiedzi

I polało się szambo po wszystkich . I Dni Ińska już się kończą . A ja powiem przewrotnie - Kiedyś to były DNI IŃSKA . Tam byłam i piwo piłam . Ale tamte imprezy to robili Jamroży i Paciejewski  i ta opluwana przez niektórych Działoszewska . I teraz też robią , ale nie dla Ińska .He he . A my dusimy się w  wielkim .................ównie z Liwakiem i Szafranem jako dowódcami .

 

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej zorganizowane Dni Ińska od wielu lat.Organizatorzy bardzo sprawni,a prezentowane zespoły( bardzo różnorodne) cieszyły sie bardzo dużym zainteresowaniem.Dziś dostroiła się również pogoda.Mnóstwo pojazdów i uczestników święta Ińska.Widzowie z okolicznych gmin twierdzą,że właśnie w Ińsku jest super. Lepiej niż u nich. Oceniając imprezę weźcie pod uwagę dzisiejsze prezentacje,które jeszcze nie skończyły się. Gratuluję!!!

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Gość napisał:

Najlepiej zorganizowane Dni Ińska od wielu lat.Organizatorzy bardzo sprawni,a prezentowane zespoły( bardzo różnorodne) cieszyły sie bardzo dużym zainteresowaniem.Dziś dostroiła się również pogoda.Mnóstwo pojazdów i uczestników święta Ińska.Widzowie z okolicznych gmin twierdzą,że właśnie w Ińsku jest super. Lepiej niż u nich. Oceniając imprezę weźcie pod uwagę dzisiejsze prezentacje,które jeszcze nie skończyły się. Gratuluję!!!

No to mamy sprzeczne informację...no ja wiem że uczestnicy zawiedli...dopiero wczoraj było trochę lepiej...ceny w namiotach były z kosmosu....w Ińsku nigdy się nie nauczycie jak na stałe zarabiać tylko jak jednorazowo oskubać kienta....niektórzy zamawiali ale usłyszeniu ceny wymiękali i rezygnowali...zespoły te same....jedynie mogły dziewczęta zaliczyć bambusa w oryginale. ....też mi impreza......

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, gość napisał:

Taka gmina jak mieszkańcy.Rozwój widać po działaniach.Pijcie i bawcie się to wasza jedyna szansa.....

Bawić się to nie grzech.Zabawa wyzwala uśmiech i radość.Nie każdy preferuje ascetyzm.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma jak samozadowolenie. Nie ma powodu by coś zmienić,  by pójść choć krok do przodu. Po co zmieniać - było zajefanie :-D

Ceny wyższe jak na podobnych imprezach. Ludzi nie za wielu. Wpadki organizacyjne na każdym kroku.
Szczytem było jak sobotnia gwiazda zabierała się do koncertu. Rozumiem luzik, reagge, ale cierpliwość mi się skończyła nim cokolwiek zagrali ;-)
W sobotę szukałem też jednego punktu programu: "Pokaz armii USA (9 lipca)". Jeśli paru Afroamerykanów w cywilu to ten pokaz, to OK, ale chyba nie o to chodziło :-(
No ale w ten sposób zrozumiałem co mieli na myśli urzędnicy, że nie odpowiadają za imprezy towarzyszące :-P

 

 

IMG_7656bis.jpg

 

Odnośnik do odpowiedzi

Malkontent do każdej sytuacji znajdzie złe strony. Tak już macie gminne stękacze. Nawet jak by wam d.pę miodem posmarować to też byście zrzędzili skąd ten miód ? Nic nie robić to źle , coś zrobić to jeszcze gorzej.

 

Odnośnik do odpowiedzi

Nie twierdzę, że wszystko było źle, ale też trudno uznać, że nie ma nic do poprawienia za rok :-)

W roku ubiegłym też byłem i moim zdaniem wtedy było to zrobione lepiej. Za to w tym roku miejsce wybrano właściwsze. 
Mam nadzieję, że za rok znów się pojawię i wtedy będzie okazja napisać: "było wspaniale. Nie było się do czego przyczepić" :-) 

Macie więcej specjalistów od malowania cudzych tyłków miodem? 
Czytając niektóre wpisy na forum można czasem uznać, że nic dobrego przyjezdnych tu nie spotka, a jedyne co stąd można wywieźć to siniaki i złe wspomnienia. Przecież to nie prawda.
Czemu pozwalacie paru osobom psuć opinię o tym przepięknym miejscu i tych wielu serdecznych i pracowitych ludziach?



Pozdrawiam

IMG_7670bis.jpg

IMG_7649bis.jpg

IMG_7651bis.jpg

IMG_7652bis.jpg

IMG_7657bis.jpg

IMG_7669bis.jpg

IMG_7672bis.jpg

IMG_7673bis.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Ten zespół to naprawde coś okropnego ,cztery podstarzale baby niby śpiewaly ,a jedna darła ryja aż żyla z d*** jej wylazila te trzy tylko gebą ruszały.co to za solistka że z wysilku kucai podupie sie klepie .Niech sie klepnie w łep co ona robi na takiej imprezie

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Japa napisał:

A co im można zrobić ? Jest wolność i dobrowolność wypowiedzi, nawet można powiedzieć to co ślina na jęzor z pustego łba przyniesie...niestety !

Nie mnie oceniać to forum. Napisałem jedynie, że kiepsko to na zewnątrz wygląda. Gdybym jednak mógł coś zasugerować to zróbcie "Magiel" / "Hyde Park" czy jak to sobie nazwiecie,  gdzie takie wypowiedzi nikogo razić nie będą i tylko tam będą akceptowane. Bardzo szybko ktoś załapie, że został sam ze swymi emocjami i problem zniknie.

 

O gustach nie ma co dyskutować. Pewnie Panie są z siebie zadowolone i pewnie znajdzie się też grupa osób, które zechcą je oklaskiwać przy następnej okazji.

To był Wasz lokalny zespół?

 

 

Wie ktoś co z tymi Amerykanami się stało? Przyszło mi do głowy, że UM ich zaprosił ale nie potrafił się dogadać co do formy ich uczestnictwa ;-)

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie jeśli macie problem z zespołem Sextet to powiedzcie im to prosto w oczy. JESTEŚCIE TCHÓRZAMI, A TO CO WYPISUJECIE, ŚWIADCZY TYLKO O TYM, ŻE NIE MACIE ODWAGI POWIEDZIEĆ TEGO WPROST!!!!!!! MASAKRA, NIE PISZCIE NA FORUM TAKICH RZECZY, BO TO CO WYPISUJECIE ŚWIADCZY JACY JESTEŚCIE INTELIGENTNI I PROŚCI. WEŹCIE SIĘ SAMI DO ROBOTY I POKAŻCIE JAK WY ŚPIEWACIE!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

a to że wokalistki Katarzyna Żelisko i Wiesława "wyjec" Paterka chodzą po Ińsku i pier......olą głupoty to jest w porządku ? Gwiazdy zasrane nic nie umieją tylko wyć i gwiazdorzyć. Kaśka to się najbardziej powinna leczyć na głowę

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, gość napisał:

a to że wokalistki Katarzyna Żelisko i Wiesława "wyjec" Paterka chodzą po Ińsku i pier......olą głupoty to jest w porządku ? Gwiazdy zasrane nic nie umieją tylko wyć i gwiazdorzyć. Kaśka to się najbardziej powinna leczyć na głowę

Miłośniczki wieży i kopalni...może im coś  dosypano do herbatki...może żwirku. ...talentu może nie mają ale swoje ego podnoszą....menopauza taka jest co zrobić...

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, kaska napisał:

Ten zespół to naprawde coś okropnego ,cztery podstarzale baby niby śpiewaly ,a jedna darła ryja aż żyla z d*** jej wylazila te trzy tylko gebą ruszały.co to za solistka że z wysilku kucai podupie sie klepie .Niech sie klepnie w łep co ona robi na takiej imprezie

Proponowała bym pani spotkać się z zespołem Sextet i pokazać swoje walory artystyczne. Niech pani coś powie na temat śpiewu, skoro pani tak świetnie się zna. Po pierwsze baby ma się w nosie, po drugie stare baby mają po 60 lat i modlą się w kościele, to są młode kobiety, a po trzecie z tego co wiem, śpiew to mowa ciała i duszy, a gdy się śpiewa to trzeba to czuć i się znać. TYLE NA TEN TEMAT!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...