Skocz do zawartości

Żwirownia kontratakuje.


Anty żwir

Rekomendowane odpowiedzi

23 minut temu, Gość napisał:

Ci opętani żwirowcy okłamują ludzi, Zinko raz mówi, że to stowarzyszenie robi ankietę, a innym razem mówi, że dostał zlecenie z Uniwersytetu Szczecińskiego. Okłamują ludzi twierdząc, że burmistrz zmienił zdanie i teraz chce żwirowni, to jedna wielka manipulacja.

Zinko chodził po domach na ulicy przybrzeznej za podpisami na tak był u mnie kolega z innej części inska chcial podpisać że jest przeciw to Zinko powiedział że ta ankieta dotyczy tylko ulicy przybrzeznej paciej z trenerem za grosika umarlemu z ucha by wypili! 

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Gość napisał:

Ci opętani żwirowcy okłamują ludzi, Zinko raz mówi, że to stowarzyszenie robi ankietę, a innym razem mówi, że dostał zlecenie z Uniwersytetu Szczecińskiego. Okłamują ludzi twierdząc, że burmistrz zmienił zdanie i teraz chce żwirowni, to jedna wielka manipulacja.

Zinko chodził po domach na ulicy przybrzeznej za podpisami na tak był u mnie kolega z innej części inska chcial podpisać że jest przeciw to Zinko powiedział że ta ankieta dotyczy tylko ulicy przybrzeznej paciej z trenerem za grosika umarlemu z ucha by wypili! 

Odnośnik do odpowiedzi

CZEMU JAK COŚ DO KOGOŚ MACIE NIE PODEJDZIECIE DO TEJ OSOBY I NIE POWIECIE JEJ TO WPROST

 W OCZY -PO PROSTU JESTEŚCIE TCHÓRZAMI KTÓRZY MĄDRZY SĄ PRZED KOMPUTEREM 

PODEJDŹ JEDEN Z DRUGIM I POWIEDZ CO CIĘ BOLI, A NIE  STUKASZ W KLAWIATURĘ  HEJTERZY ZA DYCHE

Odnośnik do odpowiedzi

Niech więc ta osoba ma świadomość,że namawianie innych do powstania żwirowni w Ińsku jest barbarzyństwem.Ińszczanie mieszkajacy w centrum miasteczka są zdecydowanie przeciwni jej powstaniu.Mieszkającym na uboczu głównych ulic jak można wyczytać powyżej, bywa to obojętne,ale nie wszystkim.Ińsko jeszcze ma szanse na to,by być miejscowością wypoczynkową.Opracowywane są ambitne projekty. Utworzenie w Ińsku żwirowni szanse te zredukuje do zera.

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, Gość napisał:

CZEMU JAK COŚ DO KOGOŚ MACIE NIE PODEJDZIECIE DO TEJ OSOBY I NIE POWIECIE JEJ TO WPROST

 W OCZY -PO PROSTU JESTEŚCIE TCHÓRZAMI KTÓRZY MĄDRZY SĄ PRZED KOMPUTEREM 

PODEJDŹ JEDEN Z DRUGIM I POWIEDZ CO CIĘ BOLI, A NIE  STUKASZ W KLAWIATURĘ  HEJTERZY ZA DYCHE

Tomek jesteśmy tacy jak ty od ciebie się uczymy za plecami ura bura szef podwora z pijaczkami z szatni 

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Gość napisał:

Niech więc ta osoba ma świadomość,że namawianie innych do powstania żwirowni w Ińsku jest barbarzyństwem.Ińszczanie mieszkajacy w centrum miasteczka są zdecydowanie przeciwni jej powstaniu.Mieszkającym na uboczu głównych ulic jak można wyczytać powyżej, bywa to obojętne,ale nie wszystkim.Ińsko jeszcze ma szanse na to,by być miejscowością wypoczynkową.Opracowywane są ambitne projekty. Utworzenie w Ińsku żwirowni szanse te zredukuje do zera.

Co tu pytać ludzi?! Uchwała która została podjęta to tylko uchwała intencyjna która nie gwarantuje inwestorowi że jego rządania muszą być spełnione. Radni mają władztwo planistyczne więc niech z niego skorzystają. Podejmą uchwałę i koniec sprawy. Niech zinko i reszta rzezimieszków chodzi gdzie chce na wysokości zadania ma staną Burmistrz i Rada. Jak masz ambitne plany to utnij raz na zawsze spekulacje o powstaniu kopalni. Bo widzisz ty się opierdalasz a kopalnia płaci murzynkom którzy latają jak szoguny BO TO JEST BYĆ ALBO NIE BYĆ ŻWIROWNI.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gość napisał:

CZEMU JAK COŚ DO KOGOŚ MACIE NIE PODEJDZIECIE DO TEJ OSOBY I NIE POWIECIE JEJ TO WPROST

 W OCZY -PO PROSTU JESTEŚCIE TCHÓRZAMI KTÓRZY MĄDRZY SĄ PRZED KOMPUTEREM 

PODEJDŹ JEDEN Z DRUGIM I POWIEDZ CO CIĘ BOLI, A NIE  STUKASZ W KLAWIATURĘ  HEJTERZY ZA DYCH

Godzinę temu, Olo napisał:

Co tu pytać ludzi?! Uchwała która została podjęta to tylko uchwała intencyjna która nie gwarantuje inwestorowi że jego rządania muszą być spełnione. Radni mają władztwo planistyczne więc niech z niego skorzystają. Podejmą uchwałę i koniec sprawy. Niech zinko i reszta rzezimieszków chodzi gdzie chce na wysokości zadania ma staną Burmistrz i Rada. Jak masz ambitne plany to utnij raz na zawsze spekulacje o powstaniu kopalni. Bo widzisz t

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczepił mnie Michał Z, kiedy powiedziałam że jestem przeciwna kopalni w Ińsku ten odszedł pyszcząc coś pod nosem. Ot kultura przemawia a raczej puszczają nerwy, że jest wielu przeciwników. Widać, że cała ankieta ma znamiona propagandy a odpowiedzi na pytania zbiera się tylko od przeciwników. To nie ma znamion badań opinii publicznej !

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, oburzona napisał:

Zaczepił mnie Michał Z, kiedy powiedziałam że jestem przeciwna kopalni w Ińsku ten odszedł pyszcząc coś pod nosem. Ot kultura przemawia a raczej puszczają nerwy, że jest wielu przeciwników. Widać, że cała ankieta ma znamiona propagandy a odpowiedzi na pytania zbiera się tylko od przeciwników. To nie ma znamion badań opinii publicznej !

 

Witam w klubie u mnie było to samo miły był dopóki nie usłyszał że jestem przeciwny a taki z niego katolik a w środku szatan drzemie 

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Gość napisał:

Jaki katolik, żebyś raz posłuchał jak na księdza najeżdżał bo wikary ponoć przeciwny żwirowni

Tak ksiądz żwirowni przeciwny że jak chodzi po kolędzie to się nie może doczekać jak na końcu zajdzie do Michała na obiadek i naleweczke 

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Gość napisał:

Przekonaj mnie olo źebym był przeciwny źwirowni daj konkretne argumenty tylko nie pardo...... bzdur jak pisowiec

Przecież to jest tak oczywiste, że tylko głupi ślepiec nie widzi zagrożeń.

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieje się rzecz niebywała, powoli dokonuje się rozbiór gminy, turystycznej, pięknej, o niepowtarzalnej urodzie, z rzadko spotykana ciszą i spokojem. Niebywałą rzeczą jest, że tego rozbioru próbują dokonać elity, ludzie niby mądrzy, niby wykształceni, na stanowiskach.

Zinko, niby stateczny emeryt, niegdysiejszy dyrektor ośrodka turystycznego, nawet był dyrektorem szkoły , a teraz?

Aksjuszyc, trener piłkarzy, przeprowadził się do Ińska ze Szczecina, powinien portafić docenić to czego nie miał w Szczecinie, a jednak nie potrafi.

Kubić, niegdysiejszy zastępca burmistrza, niby człowiek doświadczony, niby niegłupi, niby.

ksiądz ze Storkowa, od księdza oczekuje się rozwagi i uwagi na wypowiadane słowa, ten jednak w niedzielę na mszy zamiast mówić o 1050 rocznicy Chrztu Polski mówił o.........żwirowni.......o zgrozo! Jest podejrzenie że podpierał się burmistrzem, który niby w sprawie żwirowni zmienił zdanie. Ksiądz z ambony kłamie? Boże! Widzisz i nie grzmisz!

Teresa, przecież baba nie jest głupia, piastowała od lat poważne stanowiska, czemu tkwi w przekonaniu, że żwirownia uratuje Ińsko? Czyżby widziała tyko czubek własnego nosa?

Jej koleżanka Marysia, była nauczycielka, kobita wykształcona, skąd u niej ten amok i sny o eldorado?

Czekam na ruch pacieja, osoby też wykształconej, na stanowisku byłym i obecnym, czy on też da się wciągnąć w te żwirową głupotę?

Burmistrz, nauczyciel polonista, poliglota, człowiek elokwentny, a jednak nie potrafi prosto i wyraźnie powiedzieć ludziom co z tą żwirownią? Bo to jego oświadczenie i gazetka niczego dobrego nie mówią.

Ale Ińsko nie zginie, cała nadzieja w prostym ludzie, zacznę od hodowcy byków ze Ściennego i ciecia z Wisoli, oni potrafili głośno i wyraźnie powiedzieć, że nie będzie żwirowni i za to im chwała. Słowa uznania należą się mieszkańcom gminy, oni to nachodzeni, nagabywani, manipulowani w zdecydowanej większości mówią: Nie Chcemy Żwirowni!

Elity zawodzą, na nic ich fakultety i stanowiska. To prosty lud, zwykli mieszkańcy są ostoją i opoką naszej Ińskiej Ziemi. W zwykłych mieszkańcach jest mądrość i troska o Nasz Dom. Za to należą im się słowa Podziękowania, a więc ja, obserwator ińskiego życia serdecznie Wam Dziękuję!

 

Odnośnik do odpowiedzi

czemu nikt się nie czepia tartaku ani wypalarni .gdzie codziennie jeżdzi po 40 samochodów i zapylenie jest takie  że strach okna otworzyć ,nie mówiąc o hałasie 

popytajcie mieszkańców którzy tam mieszkają -weżcie się za to bo to jest w centrum miasta a nie tylko żwirownia   

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...