Skocz do zawartości

Żwirownia kontratakuje.


Anty żwir

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, duch napisał:

W gminie nie ma żadnych elyt,tylko komusze odpady i tzw.opozycja,opozycji.Czyli te same osoby w różnych układach.Przykładem jest Kościelny i inni zdrajcy...

Prawda....Ale dzisiaj to Pan Bóg usłyszał i zagrzmiał?

Odnośnik do odpowiedzi
Monika zgłupiała?

A ta co się tak otwarcie afiszuje ze żwirowymi sympatiami? Za Racinowskiego trzepała gaciami ze strachu o pracę, a teraz występuje przeciw burmistrzowi? Nie ma jej kto pokazać gdzie jest jej miejsce?

13495259_820462241454391_810024769960556

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Monika zgłupiała? napisał:

A ta co się tak otwarcie afiszuje ze żwirowymi sympatiami? Za Racinowskiego trzepała gaciami ze strachu o pracę, a teraz występuje przeciw burmistrzowi? Nie ma jej kto pokazać gdzie jest jej miejsce?

13495259_820462241454391_810024769960556

No Monika od poniedziałku szukaj sobie nowej pracy ! Na tym spędzie nikt z urzędu nie miał prawa być ! Taka był niepisana umowa ! Kto tego prawidłowo nie odczytał, będzie od poniedziałku miał problem...obiecuję !

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Monika zgłupiała? napisał:

A ta co się tak otwarcie afiszuje ze żwirowymi sympatiami? Za Racinowskiego trzepała gaciami ze strachu o pracę, a teraz występuje przeciw burmistrzowi? Nie ma jej kto pokazać gdzie jest jej miejsce?

13495259_820462241454391_810024769960556

Monika obrosła w piórka, a co na to burmistrz i przewodniczący?

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, Monika zgłupiała? napisał:

A ta co się tak otwarcie afiszuje ze żwirowymi sympatiami? Za Racinowskiego trzepała gaciami ze strachu o pracę, a teraz występuje przeciw burmistrzowi? Nie ma jej kto pokazać gdzie jest jej miejsce?

13495259_820462241454391_810024769960556

Co ona taaaaka gruba? Czyżby zaciążyła ze żwirkiem???

Odnośnik do odpowiedzi

Co was obchodzi kto gdzie na meczu był? To był mecz reprezentacji Polski i każdy miał prawo przyjść i go oglądać. Administrator powinien usunąć te posty ze zdjęciami. To prywatne zdjęcie Pani Moniki i nie powinno być upubliczniane. Pani Moniko niech Pani poda gnoja do sądu od tego nieucieknie

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, gość napisał:

Co was obchodzi kto gdzie na meczu był? To był mecz reprezentacji Polski i każdy miał prawo przyjść i go oglądać. Administrator powinien usunąć te posty ze zdjęciami. To prywatne zdjęcie Pani Moniki i nie powinno być upubliczniane. Pani Moniko niech Pani poda gnoja do sądu od tego nieucieknie

To były spotkania publiczne i każdy kto był wiedział że może znaleźć się na fotce. Idioto jak idziesz na mecz i widać cie na wizji to podasz TV do sądu???? Nie chodź na spędy nie bądź publicznym obiektem a nie będzie cię w obrocie internetowym czy tabloidowym ........co to kużwa za wiocha wczoraj była....ten Weekend to siara do sześcianu....a już paciej z wyśmiewania się z Pana Józefa był żałosny.....kpiny z ludzi a oni i tak lecą na ten żwirowy chłam.....dobrze wam tak.....takie spotkania nie są prywatną komunią czy weselem.....więc wypad pajacu....nie zawiódł NAJWYŻSZY i chwała mu za to....rozgromił was na miazgę...a impreza była do d***....

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam widziałam kilku urzędników ale to chyba nie jest powód aby zwalniać ludzi. Poszli posłuchać muzyki mieli prawo do tego. Najważniejsze, że tam nie było burmistrza i zastępcy, Szafrana, Mazurka czy Deca to mnie utwierdza, że oni nie godzą się na tak szkodliwą inwestycję. Pogody nie było bo tak jak ktoś napisał nawet naczelny ich ukarał

Odnośnik do odpowiedzi

  49 minut temu, gość napisał:

Co was obchodzi kto gdzie na meczu był? To był mecz reprezentacji Polski i każdy miał prawo przyjść i go oglądać. Administrator powinien usunąć te posty ze zdjęciami. To prywatne zdjęcie Pani Moniki i nie powinno być upubliczniane. Pani Moniko niech Pani poda gnoja do sądu od tego nieucieknie

To były spotkania publiczne i każdy kto był wiedział że może znaleźć się na fotce. Idioto jak idziesz na mecz i widać cie na wizji to podasz TV do sądu???? Nie chodź na spędy nie bądź publicznym obiektem a nie będzie cię w obrocie internetowym czy tabloidowym ........co to kużwa za wiocha wczoraj była....ten Weekend to siara do sześcianu....a już paciej z wyśmiewania się z Pana Józefa był żałosny.....kpiny z ludzi a oni i tak lecą na ten żwirowy chłam.....dobrze wam tak.....takie spotkania nie są prywatną komunią czy weselem.....więc wypad pajacu....nie zawiódł NAJWYŻSZY i chwała mu za to....rozgromił was na miazgę...a impreza była do d***.

To na h** tam siedziałeś pajacu 

w********** gnoju jak ci coś nie pasuje

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, gośc napisał:

  49 minut temu, gość napisał:

Co was obchodzi kto gdzie na meczu był? To był mecz reprezentacji Polski i każdy miał prawo przyjść i go oglądać. Administrator powinien usunąć te posty ze zdjęciami. To prywatne zdjęcie Pani Moniki i nie powinno być upubliczniane. Pani Moniko niech Pani poda gnoja do sądu od tego nieucieknie

To były spotkania publiczne i każdy kto był wiedział że może znaleźć się na fotce. Idioto jak idziesz na mecz i widać cie na wizji to podasz TV do sądu???? Nie chodź na spędy nie bądź publicznym obiektem a nie będzie cię w obrocie internetowym czy tabloidowym ........co to kużwa za wiocha wczoraj była....ten Weekend to siara do sześcianu....a już paciej z wyśmiewania się z Pana Józefa był żałosny.....kpiny z ludzi a oni i tak lecą na ten żwirowy chłam.....dobrze wam tak.....takie spotkania nie są prywatną komunią czy weselem.....więc wypad pajacu....nie zawiódł NAJWYŻSZY i chwała mu za to....rozgromił was na miazgę...a impreza była do d***.

To na h** tam siedziałeś pajacu 

w********** gnoju jak ci coś nie pasuje

A  ty co taki poirytowany.. To ja napisałem że Pan Bóg zagrzmiał i pogroził palcem! A focię Pani Monice strzelił do kogo się tak ustawiała...przecież jak modelka pozowała więc o co chodzi???? Paciej nabijał się z osoby która wygrała nagrodę ale to że był pod wpływem -jak wszyscy- i szedł z reklamówką nie oznaczała że publicznie nabijał się że jego wygrana to już koniec świata...ale już że wcześniejszy klient nie chciał nagrody i się po nią nie zgłosił to cisza....jednak są ludzie HONORU....Festyn niestety nie udał się żwirowym kacykom  a i mieszkańcy pokazali że mają ich w tylnej części....jedynie z pacieja lała się woda z opasłości a może przez %.....kto to może wiedzieć......

Odnośnik do odpowiedzi

Tomcio,jak Tomcio.Jest w stowarzyszeniu i ma takie zadanie.Dziwi mnie jednak bardzo duża aktywność w werbowaniu na koncert Weekendu i  do wypełniania ankiet "za" zespołu sekstet.Czyżby stały się zakładniczkami żwirowni?A może to ich główny sponsor?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...